Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

plecak National Geographic NG 5738

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
plecak National Geographic NG 5738
National Geographic NG 5738
1 439 zł
Opis i dane
National Geographic NG 5738 to duży plecak, potrafiący pomieścić do 3 lustrzanek, wraz z akcesoriami. Posiada on specjalną kieszeń na laptopa, do której użytkownik ma szybki i łatwy dostęp. Kieszenie boczne umożliwiają podczepienie statywu, lub przenoszenie drobnych rzeczy.

Specjalne miejsce na rzeczy osobiste takie jak dokumenty, dzięki konstrukcji plecaka, nie zajmuje miejsca w przestrzeni przeznaczonej na sprzęt fotograficzny - są to dwie oddzielne komory. Plecak posiada również osobne miejsce na większe rzeczy przydatne w podróży, takie jak prowiant lub ubrania. Dzięki swojej dużej pojemności, docenią go z pewnością profesjonalni fotografowie lub amatorzy z dużą ilością sprzętu.

Plecak pomieści cały potrzebny sprzęt, do którego użytkownik posiadać będzie łatwy dostęp. Miękkie wyściełanie szelek oraz tylnej ścianki sprawia, że długie noszenie jest mniej meczące, co jest niezwykle ważne przy dużej ilości przenoszonego sprzętu.

Dane techniczne

plecak National Geographic NG 5738

Typ plecak
Kolor  zielony
Wymiary wewnętrzne  320 x 400 x 160 mm
Przegrody wewnętrzne   tak
Kieszenie zewnętrzne  tak
Przeznaczenie  3 lustrzanki, 4-5 obiektywów, lampa błyskowa, laptop, rzeczy osobiste, akcesoria
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Foto7
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących National Geographic NG 5738, wpisz 508499 w wyszukiwarce euro.com.pl.