Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

statyw Fotopro RM-110W na kółkach

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
statyw Fotopro RM-110W na kółkach
Fotopro RM-110W na kółkach
Opis i dane
  • Statyw Fotopro RM-110S to urządzenie, które rozszerzy Twoje możliwości fotografowania i filmowania. Dzięki swojej nowoczesnej, opatentowanej budowie statyw mimo swojej elastyczności może udźwignąć aparat lub kamerę o wadze do 1kg.
  • Statyw wyposażony jest w standardowy gwint 1/4" i umożliwia przykręcenie praktycznie każdego aparatu i każdej kamery o odpowiedniej wadze. Do statywu można także dołączyć głowicę, należy jednak pamiętać o tym, że ciężar głowicy i aparatu nie powinien przekraczać 1kg.
  • Statyw posiada trzy czterosegmentowe nogi. Segmenty połączone są przegubami kulowymi, dzięki czemu możemy praktycznie dowolnie zmieniać ustawienia nóg. Statyw może być wykorzystywany do mocowania aparatu czy kamery np. na gałęzi, słupku itd.
  • Na końcach nóg znajdują się  gwinty do zamocowania kółek.
  • Kółka zastosowane w statywie są łożyskowane, dzięki czemu jazda kamerą odbywa się płynnie i bez oporów. Dzięki możliwości wyginania nóg istnieje możliwość ustawienia statywu aby jechał np. po łuku - przydatne podczas filmowania niewielkich przedmiotów.
  • Dzięki wymiennym końcówkom, do statywu można zamontować przyssawki, magnesy, kolce, gumowe stopki (do dokupienia oddzielnie).

Dane techniczne

statyw Fotopro RM-110W na kółkach

Wysokość maksymalna 30 cm
Wysokość po złożeniu  24 cm
Wymienna stopka nie
Maksymalny udźwig 1 kg
Pokrowiec  tak
Waga brak danych
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  FoxFoto
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Fotopro RM-110W na kółkach, wpisz 1022064 w wyszukiwarce euro.com.pl.