Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

głowica Fotopro RH-10

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
głowica Fotopro RH-10
Fotopro RH-10
Opis i dane
Solidna lekka głowica o zwartej konstrukcji, niezwykle prosta w obsłudze. Zaprojektowana specjalnie do współpracy z monopadami. Sprawdzi się również w połączeniu z lekkimi statywami.

Obrót realizowany jest horyzontalnie w zakresie 360 °, pochył pionowo od -90 ° do +90 °.Tak duża rozpiętość kątów pozwala na szybkie przełączanie się z widoku „krajobrazowego” na „portretowy” bez potrzeby odrywania wzroku od fotografowanego obiektu. Blokada pionu i poziomu odbywa się z pomocą dwóch ergonomicznych pokręteł.

Głowica została wyposażona w wygodny system instalacji szybkozłączki. Płytka szybkozłączki posiada śrubę montażową 1/4" (kompatybilną z przeważającą większością aparatów i kamer dostępnych na rynku), zabezpieczenie przed wysunięciem oraz regulowany zakres przesuwu (30 mm).

Fotopro RH-10 ma również trójosiową poziomicę przydatną przy fotografowaniu architektury, krajobrazu i panoram. Posiada także czytelną podziałkę pozwalającą na precyzyjne ustawienie kąta nachylenia.

Dane techniczne

głowica Fotopro RH-10

Ruchoma głowica tak
Szybkozłączka  tak
Wymienna stopka brak danych
Maksymalny udźwig 10 kg
Pokrowiec  tak
Waga 0,26 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  FoxFoto
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Fotopro RH-10, wpisz 1134835 w wyszukiwarce euro.com.pl.