Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

stacja dokująca z głośnikiem Yamaha PDX-11 (biały)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
stacja dokująca z głośnikiem Yamaha PDX-11 (biały)
Yamaha PDX-11 (biały)
0 zł
Opis i dane
Ten łatwy w przenoszeniu, bardzo mocny głośnik uczyni twoje muzyczne zasoby z iPod/iPhona łatwiejszymi w odsłuchu gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz. Jego wyjątkowa, liniowa obudowa skrywa w sobie wejście AUX-in z tyłu, dzięki czemu swobodnie z niego popłynie muzyka przechowywana na twoim PC lub innym cyfrowym odtwarzaczu.

PDX-11 posiada możliwość podłączenia do sieci elektrycznej oraz może być zasilany przez sześć baterii AA do użytku na zewnątrz. Wytrzymała metalowa rączka uczyni przenoszenie urządzenia łatwym i przyjemnym. Za pomocą tego przenośnego odtwarzacza muzyka zawsze może być częścią dobrej zabawy w dowolnym miejscu i czasie.

W komplecie znajduje się pilot zdalnego sterowania do uruchomienia i wyłączenia urządzenia, regulacji głośności i wyboru piosenek z iPoda/iPhona. PDX-11 posiada możliwość podłączenia do sieci elektrycznej oraz może być zasilany przez sześć baterii AA do użytku na zewnątrz. Wytrzymała metalowa rączka uczyni przenoszenie urządzenia łatwym i przyjemnym. Za pomocą tego przenośnego odtwarzacza muzyka zawsze może być częścią dobrej zabawy w dowolnym miejscu i czasie.
Zyskaj wsparcie urządzeń Apple
Zyskaj wsparcie urządzeń Apple
Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość, firma Apple opracowała dla producentów specjalne wymagania dotyczące zgodności z ich produktami. Dzięki takiemu certyfikatowi Made for iPod/iPhone wydobędziesz potencjał muzyczny z tych urządzeń, ułatwiając ich sterowanie.

Dane

stacja dokująca z głośnikiem Yamaha PDX-11 (biały)

Paramerty fizyczne   
Kolor  biały
Wymiary  237 x 240 x 211 mm
Waga  1,5 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Yamaha PDX-11 (biały), wpisz 350729 w wyszukiwarce euro.com.pl.