Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

stacja dokująca z głośnikiem Altec Lansing inMotion Mix iMT800

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
stacja dokująca z głośnikiem Altec Lansing inMotion Mix iMT800
Altec Lansing inMotion Mix iMT800
1 129 zł
Opis i dane

Zestaw audio Boombox MIX iMT800 certyfikowany do iPhonów i iPodów. Wbudowany w serce urządzenia, potężny subwoofer uderza mocnymi basami. Zestaw wyposażony jest w dwa dodatkowe wejścia dla innych źródeł dźwięku. Na pokładzie, nominowanego do nagrody CES Innovations Design and Engineering, Boomboxa znajduje się też radio FM oraz siedmio-pasmowy korektor dźwięku. To właśnie niebotyczna skala natężenia i czystość dźwięku oraz potężne basy sprawiają, że nowy MIX to niezastąpiony sprzęt nagłaśniający na każdej imprezie.

Stworzony by robić mix ulubionych kawałków i rozkręcić każdą imprezę, MIX wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane narożne, wysoko tonowe głośniki oraz średnio pasmowe sterowniki dźwięku. Umieszczony z boku 5.25- calowy subwoofer i 5.25- calowy, nisko tonowy pasywny promiennik pompują naturalny, grzmiący bas, dodatkowo wzbogacony o mocne uderzenie technologii XdB. Cyfrowy, siedmiozakresowy stabilizator charakterystyki dźwięku pozwala miłośnikom muzyki na szybkie dostosowanie brzmienia do swoich preferencji i smaku. Zestaw może być podłączony do stałego zasilania lub pracować do 30 godzin zasilany przez 8 baterii R20, których stan widoczny jest na wyświetlaczu.

Boombox Altec Lansing posiada certyfikat Apple “Kompatybilny z iPhone” i jest odporny na zakłócające sygnały pochodzące z telefonów GSM. Blokuje odbiór potencjalnych szumów emitowanych przez iPhone i inne mobilne urządzenia, dzięki czemu nie ma potrzeby przełączania go w tryb samolotowy. Ponadto MIX automatycznie zatrzymuje lub wznawia odtwarzanie muzyki przy każdej rozmowie telefonicznej.

W zestawie otrzymasz pilot zapinany na  karabińczyk, dzięki czemu nie zgubisz go na imprezie, a po zabawie możesz go odłożyć na przewidziane przez producenta miejsce w obudowie urządzenia.

Słuchaj ulubionych stacji radiowych
Słuchaj ulubionych stacji radiowych
Chcesz posłuchać swoich ulubionych stacji? Po prostu włącz radio FM i sprawdź, co słychać, a dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać szybki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.

Dane

stacja dokująca z głośnikiem Altec Lansing inMotion Mix iMT800

Funkcje dodatkowe  radio FM
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Altec Lansing inMotion Mix iMT800, wpisz 345744 w wyszukiwarce euro.com.pl.