Teka IZS 96600 MSP

płyta indukcyjna

Teka
nr kat.
1199219

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

PromocjaPromocja
PromocjaPromocja
Zobacz pełny opis
płyta indukcyjna Teka IZS 96600 MSP
Teka IZS 96600 MSP
3 149 zł
Dowiedz się więcej 45zł
Dowiedz się więcej 159zł
Razem taniej!
Akcesoria
Opis i dane

Twój przepis
na życie

Poznaj płytę IZS 96600 MSP

2 pola indukcyjne Teka Flex

Funkcja Slide Cooking

Funkcje iCooking

Funkcja Power

Płyta IZS 96600 MSP

Płyta indukcyjna

Wykorzystaj moc indukcji - nowoczesny, szybki i wydajny sposób na przyrządzanie Twoich ulubionych potraw.

Szkło ceramiczne

Wybierz wytrzymałą płytę z wysokiej jakości czarnego szkła ceramicznego, by podkreślić wystrój nowoczesnego wnętrza.

Sterowanie sensorowe Multislider

Indywidualne sterowanie każdym polem grzejnym i bezpośredni wybór funkcji gwarantują Ci komfort użytkowania oraz przyjemność gotowania.

Szlif przedni

Twoja kuchnia to stylowa, lecz prosta aranżacja? Wybierz elegancko wykończoną płytę bezramkową z gustownym szlifem z przodu i ciesz się jej minimalistycznym designem.

Zapoznaj się z funkcjami płyty IZS 96600 MSP

Indywidualne sterowanie sensorowe Multislider

Chcesz precyzyjnie regulować temperaturę gotowania? Indywidualne ustawienie poziomu mocy dla każdego pola grzejnego pozwoli Ci zapanować nad procesem przygotowywania nawet najbardziej wykwintnych potraw.

Indywidualny timer z sygnałem akustycznym

Miej wszystko pod kontrolą – nawet jeśli akurat nie ma Cię w kuchni. Dzięki indywidualnemu timerowi precyzyjnie zaplanujesz czas gotowania na każdym z pól grzejnych. Podczas gdy Ty masz czas dla siebie, pole grzejne podgrzewa danie zgodnie z zaprogramowanymi przez Ciebie ustawieniami. O zakończeniu gotowania powiadomi Cię intuicyjny sygnał akustyczny.

Funkcja Slide Cooking

Poczuj się jak dyrygent ogromnej orkiestry – przesuwaj garnki i decyduj o intensywności podgrzewania. Dzięki funkcji Slide Cooking płyta precyzyjnie reguluje moc pola grzejnego, zależnie od miejsca ustawienia naczynia. Umieść garnek z przodu płyty, by podgrzewać danie z maksymalną mocą. Potrawa gotowa? Ustaw garnek w najdalszej części pola grzejnego i utrzymaj ją w cieple. Przesuwaj naczynia mistrzowskim ruchem tak, by uzyskać wymarzony efekt!

4 programy automatyczne

Chcemy, by czas w kuchni był dla Ciebie przyjemnością. 4 programy automatyczne pozwolą Ci szybko zagotować wodę na makaron, utrzymać w cieple już przyrządzone dania, rozpuścić masło czy dusić sos na wolnym ogniu. A ponieważ wiemy, że każdy przepis wymaga od Ciebie zachowania pewnej kulinarnej dyscypliny, wyposażyliśmy naszą płytę w sensory temperatury - teraz możesz mieć pewność, że moc grzania jest idealnie dobrana do przygotowywanego dania. Przygotuj wymarzony obiad sprawnie i w błyskawicznym tempie - wykorzystaj do maksimum możliwości Twojej płyty.

Funkcja Power

Niektóre czynności w kuchni nie powinny zajmować zbyt dużo Twojego czasu. Dzięki funkcji Power pole grzejne może pracować ze zwiększoną o 35% mocą nawet przez 10 minut - wystarczająco długo, by umożliwić Ci odgrzanie posiłku czy szybkie zagotowanie wody na pierogi. Czerp przyjemność z gotowania, oszczędzając cenny czas!

Funkcja Stop & Go

Potrzebujesz przerwy w gotowaniu, by złapać oddech, sprawdzić przepis lub odebrać telefon? Zarządź chwilę odpoczynku i pozostaw danie na płycie. Kiedy wrócisz do kuchni, włączysz płytę bez konieczności ponownego ustawiania parametrów podgrzewania.

System rozpoznawania naczyń

Sprawdź, czy Twój garnek sprawdzi się na kuchence indukcyjnej! Jeśli nie jesteś pewien, czy posiadane przez Ciebie naczynia i garnki są odpowiednie, możesz zdać się na samą płytę. Nasze płyty identyfikują garnki wykonane z materiału nadającego się do użycia na indukcyjnym polu grzejnym. Symbol "U" wyświetli się za każdym razem, gdy będziesz próbował użyć garnka nieprzeznaczonego do płyt indukcyjnych.

Wskaźniki zalegania ciepła

Nie wiesz, czy płyta po gotowaniu znów jest chłodna? Jeśli płyta jest gorąca, symbol wskaźnika zalegania ciepła - litera "H" - świeci się przy rozgrzanym polu grzejnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze wiesz, kiedy dotykanie płyty nie jest zalecane.

Blokada nastawień

Boisz się, że Twoje dziecko przypadkowo włączy płytę? Nie musisz się martwić! Wszystkie nasze płyty są wyposażone w blokadę nastawień lub blokadę uruchomienia. Blokada uniemożliwi włączenie płyty, jeśli nie było to Twoim celem, zapobiegnie też zmianie ustawień grzania. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie to również nasz priorytet.

Wyłącznik bezpieczeństwa

Zdarza Ci się zapomnieć o wyłączeniu domowych urządzeń przed wyjściem z domu? Nie martw się! Wyłącznik bezpieczeństwa gwarantuje Ci, że płyta, pozostawiona bezczynnie przez określony czas od ostatniej zmiany ustawień, sama się wyłączy. Możesz mieć pewność, że korzystanie z naszych płyt jest w pełni bezpieczne.

Zobacz nasze inspiracje

Warto wiedzieć

Innowacje w kuchni? Płyty indukcyjne TEKA, zachowując wszystkie atuty klasycznego designu i sprawdzonych rozwiązań, idą krok naprzód w obszarze sterowania polami grzejnymi. Dzięki funkcji Slide Cooking możesz regulować moc pól grzejnych po prostu przesuwając garnek w odpowiednie miejsce na Twojej płycie. Im bardziej z przodu, tym większa będzie moc podgrzewania. Baw się, przesuwając naczynia i gotując nawet najbardziej skomplikowane potrawy!

Dobierz sprzęt do swojej kuchni

PIEKARNIKI

OKAPY

ZMYWARKI

LODÓWKI

KUCHENKI MIKROFALOWE

Twój przepis
na życie

Dane techniczne

płyta indukcyjna Teka IZS 96600 MSP

Wymiary (szer. x wys. x gł.) 90 x 6,3 x 51 cm
Kolor płyty grzewczej  czarny
Moc przyłączeniowa 7,4 kW
Napięcie zasilania 230V, 400V
Pola grzewcze 4 pola indukcyjne
Rodzaj rusztu nie dotyczy
Wykonanie płyty grzewczej ceramiczne - szlif z przodu
Funkcje dodatkowe  9 poziomów mocy grzania, czasowy wyłącznik bezpieczeństwa, funcja utrzymywania w cieple, funkcja "Stop+GO", funkcja pauza, funkcja powerManagement, funkcja Power Plus, funkcja Quick Boiling, gotowanie na wolnym ogniu, montaż Fast Click, możliwość zaprogramowania czasu gotowania, osobne sterowanie każdym polem, płynna regulacja mocy grzania, podtrzymywanie ciepła, programowanie czasowe każdego pola, rozpoznawanie obecności garnka, rozpuszczanie, SlideCooking, sterowanie sensorowe, strefa FlexInduction, strefa Flex Zone, sygnał dźwiękowy końca pracy, timer
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  wskaźnik ciepła resztkowego, blokada przed przypadkowym uruchomieniem, blokada przed zmianą ustawień, wyłącznik bezpieczeństwa, zabezpieczenie przed przegrzaniem
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  95 x 10 x 57 cm
Waga z opakowaniem  16,78 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Teka Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Cena: od 3 000 zł
 • Marka: Teka
 • Rodzaj płyty: płyta indukcyjna

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu

Usługi
Usługi Dodatkowe realizowane przy dostawie do domu
Wniesienie urządzenia do mieszkania/domu
Wniesienie urządzenia do mieszkania/domu nr kat. 511
 • wniesienie urządzenia do mieszkania/domu Klienta
 • rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
 • ustawienie we wskazanym miejscu (na życzenie)
 • wyniesienie opakowania (na życzenie)
45 zł
Pakiet MAX
Pakiet MAX nr kat. 422
 • wniesienie sprzętu do domu Klienta
 • rozpakowanie urządzenia
 • wyniesienie opakowania
 • ustawienie we wskazanym miejscu
 • odłączenie zużytej płyty
 • podłączenie nowej płyty do istniejącej i przygotowanej instalacji gazowej lub elektrycznej (niezbędne jest posiadanie odpowiedniego przewodu gazowego lub/oraz elektrycznego a także pasującej do instalacji domowej wtyczki. Większość producentów nie dodaje tego rodzaju akcesoriów do nowych płyt)
 • sprawdzenie szczelności podłączenia (dotyczy płyt gazowych)
 • uruchomienie płyty
 • potwierdzenie podłączenia płyty wpisem w karcie gwarancyjnej
 • przeprowadzenie krótkiego instruktażu
159 zł
Montaż i podłączenie zestawu (piekarnik i płyta)
Montaż i podłączenie zestawu (piekarnik i płyta) nr kat. 450
 • wniesienie sprzętu do domu Klienta
 • rozpakowanie urządzenia
 • wyniesienie opakowania
 • ustawienie we wskazanym miejscu
 • odłączenie zużytego piekarnika
 • podłączenie nowego piekarnika do istniejącej i przygotowanej instalacji elektrycznej (niezbędne jest posiadanie pasującej do instalacji domowej wtyczki. Większość producentów nie dodaje tego rodzaju akcesoriów do nowych piekarników)
 • uruchomienie piekarnika
 • potwierdzenie podłączenia piekarnika wpisem w karcie gwarancyjnej (o ile jest wymagane)
 • odłączenie zużytej płyty
 • podłączenie nowej płyty do istniejącej i przygotowanej instalacji gazowej lub elektrycznej (niezbędne jest posiadanie odpowiedniego przewodu gazowego lub/oraz elektrycznego a także pasującej do instalacji domowej wtyczki. Większość producentów nie dodaje tego rodzaju akcesoriów do nowych płyt)
 • sprawdzenie szczelności podłączenia (dotyczy płyt gazowych)
 • uruchomienie płyty
 • potwierdzenie podłączenia płyty wpisem w karcie gwarancyjnej
 • przeprowadzenie krótkiego instruktażu
199 zł
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy nr kat. 127
Przedłuż Gwarancję ®
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
110,20 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
78,70 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
63 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
31,50 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
Raty
Do maja nie płacisz!
Raty do 30x0% odroczone
Raty do 30x0%
Oferta czasowa!
Raty do 50x0% z ochroną sprzętu
3 raty
30 rat
1 049,67 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
787,25 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
629,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
524,83 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
449,86 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
393,62 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
349,89 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
314,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
286,27 zł
Wysokość raty
×
11
Liczba rat
262,42 zł
Wysokość raty
×
12
Liczba rat
242,23 zł
Wysokość raty
×
13
Liczba rat
224,93 zł
Wysokość raty
×
14
Liczba rat
209,93 zł
Wysokość raty
×
15
Liczba rat
196,81 zł
Wysokość raty
×
16
Liczba rat
185,24 zł
Wysokość raty
×
17
Liczba rat
174,94 zł
Wysokość raty
×
18
Liczba rat
165,74 zł
Wysokość raty
×
19
Liczba rat
157,45 zł
Wysokość raty
×
20
Liczba rat
149,95 zł
Wysokość raty
×
21
Liczba rat
143,14 zł
Wysokość raty
×
22
Liczba rat
136,91 zł
Wysokość raty
×
23
Liczba rat
131,21 zł
Wysokość raty
×
24
Liczba rat
125,96 zł
Wysokość raty
×
25
Liczba rat
121,12 zł
Wysokość raty
×
26
Liczba rat
116,63 zł
Wysokość raty
×
27
Liczba rat
112,46 zł
Wysokość raty
×
28
Liczba rat
108,59 zł
Wysokość raty
×
29
Liczba rat
104,97 zł
Wysokość raty
×
30
Liczba rat
RRSO:
3 raty
30 rat
1 049,67 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
787,25 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
629,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
524,83 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
449,86 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
393,62 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
349,89 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
314,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
286,27 zł
Wysokość raty
×
11
Liczba rat
262,42 zł
Wysokość raty
×
12
Liczba rat
242,23 zł
Wysokość raty
×
13
Liczba rat
224,93 zł
Wysokość raty
×
14
Liczba rat
209,93 zł
Wysokość raty
×
15
Liczba rat
196,81 zł
Wysokość raty
×
16
Liczba rat
185,24 zł
Wysokość raty
×
17
Liczba rat
174,94 zł
Wysokość raty
×
18
Liczba rat
165,74 zł
Wysokość raty
×
19
Liczba rat
157,45 zł
Wysokość raty
×
20
Liczba rat
149,95 zł
Wysokość raty
×
21
Liczba rat
143,14 zł
Wysokość raty
×
22
Liczba rat
136,91 zł
Wysokość raty
×
23
Liczba rat
131,21 zł
Wysokość raty
×
24
Liczba rat
125,96 zł
Wysokość raty
×
25
Liczba rat
121,12 zł
Wysokość raty
×
26
Liczba rat
116,63 zł
Wysokość raty
×
27
Liczba rat
112,46 zł
Wysokość raty
×
28
Liczba rat
108,59 zł
Wysokość raty
×
29
Liczba rat
104,97 zł
Wysokość raty
×
30
Liczba rat
RRSO:
3 raty
50 rat
Przedłuż Gwarancję® wariant PEŁNY - 5 lat
Przedłuż Gwarancję® wariant PEŁNY - 5 lat
 • najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia
 • ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
 • nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa
 • naprawę wykonamy w Twoim domu lub zabierzemy sprzęt do serwisu

1 417 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
3
Liczba rat
1 062,75 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
4
Liczba rat
850,20 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
5
Liczba rat
708,50 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
6
Liczba rat
607,29 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
7
Liczba rat
531,37 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
8
Liczba rat
472,33 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
9
Liczba rat
425,10 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
10
Liczba rat
386,45 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
11
Liczba rat
354,25 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
12
Liczba rat
327 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
13
Liczba rat
303,64 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
14
Liczba rat
283,40 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
15
Liczba rat
265,69 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
16
Liczba rat
250,06 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
17
Liczba rat
236,17 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
18
Liczba rat
223,74 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
19
Liczba rat
212,55 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
20
Liczba rat
202,43 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
21
Liczba rat
193,23 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
22
Liczba rat
184,83 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
23
Liczba rat
177,12 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
24
Liczba rat
170,04 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
25
Liczba rat
163,50 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
26
Liczba rat
157,44 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
27
Liczba rat
151,82 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
28
Liczba rat
146,59 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
29
Liczba rat
141,70 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
30
Liczba rat
137,13 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
31
Liczba rat
132,84 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
32
Liczba rat
128,82 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
33
Liczba rat
125,03 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
34
Liczba rat
121,46 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
35
Liczba rat
118,08 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
36
Liczba rat
114,89 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
37
Liczba rat
111,87 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
38
Liczba rat
109 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
39
Liczba rat
106,27 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
40
Liczba rat
103,68 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
41
Liczba rat
101,21 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
42
Liczba rat
98,86 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
43
Liczba rat
96,61 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
44
Liczba rat
94,47 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
45
Liczba rat
92,41 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
46
Liczba rat
90,45 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
47
Liczba rat
88,56 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
48
Liczba rat
86,76 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
49
Liczba rat
85,02 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
50
Liczba rat
W TYM:
Płyta indukcyjna
1 049,67 zł × 3
787,25 zł × 4
629,80 zł × 5
524,83 zł × 6
449,86 zł × 7
393,62 zł × 8
349,89 zł × 9
314,90 zł × 10
286,27 zł × 11
262,42 zł × 12
242,23 zł × 13
224,93 zł × 14
209,93 zł × 15
196,81 zł × 16
185,24 zł × 17
174,95 zł × 18
165,74 zł × 19
157,45 zł × 20
149,95 zł × 21
143,14 zł × 22
136,92 zł × 23
131,20 zł × 24
125,96 zł × 25
121,12 zł × 26
116,63 zł × 27
112,46 zł × 28
108,59 zł × 29
104,97 zł × 30
101,58 zł × 31
98,40 zł × 32
95,43 zł × 33
92,62 zł × 34
89,97 zł × 35
87,47 zł × 36
85,11 zł × 37
82,87 zł × 38
80,74 zł × 39
78,72 zł × 40
76,80 zł × 41
74,97 zł × 42
73,23 zł × 43
71,57 zł × 44
69,98 zł × 45
68,45 zł × 46
67 zł × 47
65,60 zł × 48
64,27 zł × 49
62,98 zł × 50
Wariant Pełny
do 5 lat
367,33 zł × 3
275,50 zł × 4
220,40 zł × 5
183,67 zł × 6
157,43 zł × 7
137,75 zł × 8
122,44 zł × 9
110,20 zł × 10
100,18 zł × 11
91,83 zł × 12
84,77 zł × 13
78,71 zł × 14
73,47 zł × 15
68,88 zł × 16
64,82 zł × 17
61,22 zł × 18
58 zł × 19
55,10 zł × 20
52,48 zł × 21
50,09 zł × 22
47,91 zł × 23
45,92 zł × 24
44,08 zł × 25
42,38 zł × 26
40,81 zł × 27
39,36 zł × 28
38 zł × 29
36,73 zł × 30
35,55 zł × 31
34,44 zł × 32
33,39 zł × 33
32,41 zł × 34
31,49 zł × 35
30,61 zł × 36
29,78 zł × 37
29 zł × 38
28,26 zł × 39
27,55 zł × 40
26,88 zł × 41
26,24 zł × 42
25,63 zł × 43
25,04 zł × 44
24,49 zł × 45
23,96 zł × 46
23,45 zł × 47
22,96 zł × 48
22,49 zł × 49
22,04 zł × 50
RRSO:

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł
Pytania i odpowiedzi (1)
Powiadom o pytaniach
czy mogę zamówić rezerwację do sklepu stacjonarnego dla dwóch produktów, chodzi o płyty indukcyjne których nie ma w sklepach stacjonarnych i nie mogę ich obejrzeć a chciałbym je porównać
Promocje dla tego produktu
Wielorabaty Wielorabaty
Piąty produkt nawet 99% taniej. Promocja na wybrane produkty.
Promocja obowiązuje do: 24.10.2020
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Teka IZS 96600 MSP, wpisz 1199219 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów