Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

mikrofon AZDEN Mikrofon bezprzewodowy PRO-XD

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
mikrofon AZDEN Mikrofon bezprzewodowy PRO-XD
AZDEN Mikrofon bezprzewodowy PRO-XD
Opis i dane
Zastosowanie

Zestaw mikrofonowy PRO-XD nada się dla osób potrzebujących kompaktowego i uniwersalnego urządzenia do nagrywania wywiadów. Szerokie pasmo przenoszenia gwarantuje naturalną reprodukcję dźwięku. Niewielkie rozmiary pozwalają także na wygodną współpracę z kamerami sportowymi, na przykład serią Hero firmy GoPro.

Duży zasięg bez zakłóceń

Do łączności między nadajnikiem i odbiornikiem wykorzytano częstotliwość 2.4 GHz, która jest wolna od zakłóceń radiowych i telewizyjnych. Drugą niezwykle ważną zaletąjest zasięg wynoszący do 35 metrów, który w optymalnych warunkach może być jeszcze większy.

Swoboda

Azden PRO-XD został zaprojektowany z myślą o użytku z kamerami wideo, lustrzankami, a nawet urządzeniami mobilnymi takimi jak smartfon (wymagana przejściówka znajduje się w zestawie). Jego kompaktowa i lekka konstrukcja sprawdzi się podczas podróży. Konfiguracja zestawu jest bardzo prosta, a wewnętrzne akumulatory litowo-jonowe gwarantują długą i niezwodną pracę, a także łatwe ładowanie przez USB.

Informacje

mikrofon AZDEN Mikrofon bezprzewodowy PRO-XD

Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  ABC DATA S.A.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących AZDEN Mikrofon bezprzewodowy PRO-XD, wpisz 1102426 w wyszukiwarce euro.com.pl.