Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

kamera Sony HDR-PJ410

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
kamera Sony HDR-PJ410
Sony HDR-PJ410
1 599 zł
Opis i dane

 

Stabilizator obrazu Optical SteadyShot™ z inteligentnym trybem aktywnym


Zaawansowany stabilizator obrazu umożliwia nagrywanie wyraźnego obrazu nawet w niesprzyjających warunkach. Skutecznie kompensuje drgania ręki użytkownika.

 

 

Obiektyw szerokokątny do 26,8 mm


Ten zaawansowany obiektyw szerokokątny pozwala objąć większą część filmowanego lub fotografowanego krajobrazu albo pomieszczenia. Bardzo przydaje się tam, gdzie nie można zwiększyć odległości od obiektu. Wybrane modele kamer pozwalają bez konwertera szerokokątnego nastawiać przy filmowaniu minimalną ogniskową 26,8 mm (obraz 16:9).

 

 

Wyjątkowa jakość obrazu


Format XAVC S wyróżnia się dużą przepływnością obrazu i jest przeznaczony dla filmowców, którym zależy na poprawie jakości nagrywanego obrazu. Opracowano go na podstawie profesjonalnego formatu XAVC, stosowanego w produkcjach filmowych i telewizyjnych. Dzięki inteligentnej kompresji danych uzyskano rozmiary plików dostosowane do możliwości urządzeń powszechnego użytku.

 

 

Wbudowany projektor


Kamera umożliwia nie tylko sfilmowanie, ale i wyświetlenie materiału. Wbudowany projektor umożliwia odtworzenie filmu - albo innego materiału z wejścia zewnętrznego sygnału - na każdej płaskiej powierzchni.

 

 

Sterowanie wieloma kamerami


Więcej ujęć to ciekawszy montaż. Połączone kamery pozwalają nagrywać obraz z różnych perspektyw. Druga kamera może być podłączona bezpośrednio do modelu HDR-PJ410 lub sterowana zdalnie. Funkcja sterowania wieloma kamerami pozwala z łatwością zsynchronizować ustawienia wszystkich urządzeń.

 

 

Automatyczny montaż (Highlight Movie Maker)


Funkcja automatycznego montażu (Highlight Movie Maker) to uniwersalne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić czas przy montażu nagranego materiału. W trakcie nagrywania można zaznaczać kluczowe momenty, a oprogramowanie automatycznie zsynchronizuje przejścia między nimi z wybraną ścieżką dźwiękową.

 

 

Strumieniowa transmisja obrazu na żywo za pośrednictwem serwisu Ustream®


Występy sceniczne, imprezy sportowe... Są rzeczy, które najlepiej ogląda się na żywo. Pokazuj je wtedy, gdy naprawdę się rozgrywają - dbając o wysoką jakość obrazu i dźwięku.

 

 

Sterowanie i udostępnianie jednym dotknięciem


Sterowanie jednym dotknięciem umożliwia wykorzystanie smartfona lub tabletu jako wizjera oraz pilota aparatu cyfrowego. Udostępnianie jednym dotknięciem pozwala przesyłać zdjęcia i filmy z aparatu. W obu przypadkach, instalując aplikację PlayMemories Mobile na smartfonie lub tablecie z technologią NFC i systemem operacyjnym Android, unikniesz skomplikowanego konfigurowania i nawiążesz łączność bezprzewodową - wystarczy przyłożyć urządzenie do kamery. Sterując aparatem przy pomocy smartfona, możesz wykonywać zdjęcia z nietypowych, trudnych do uzyskania perspektyw lub fotografować się z grupą przyjaciół, a także od razu przesyłać zdjęcia do smartfona, aby udostępniać je w serwisie społecznościowym. Nie masz NFC? Żaden problem. Urządzenia można sparować ręcznie.

 

 

Motion Shot Video


Funkcja Motion Shot Video wyświetla sekwencję nałożonych na siebie obrazów. Pozwala prześledzić nagranie akcji, która trwała ułamki sekund, i przeanalizować jej szczegóły na ekranie LCD. W trakcie odtwarzania można zmieniać odstępy czasowe między kolejnymi obrazami oraz zatrzymać wyświetlanie i zapisać fotografię do pokazywania znajomym.

 

 

Wbudowany przewód USB


Wbudowany, schowany w pasku na rękę przewód USB przydaje się do szybkiego podładowania akumulatora i do łączenia kamery z komputerem. Nie musisz już pamiętać o dodatkowym, zajmującym sporo miejsca przewodzie USB albo zasilaczu sieciowym. Do ładowania akumulatora bez podłączania komputera możesz użyć niewielkiego zasilacza sieciowego USB (sprzedawanego oddzielnie).

 

 

Przetwornik obrazu CMOS Exmor R®


Duży, zaawansowany przetwornik zwiększa czystość obrazu, redukuje szum w czasie nagrywania przy niewielkiej ilości światła i pozwala na miękkie rozmycie tła.

 

 

Procesor obrazu BIONZ X™


Dzięki zaawansowanemu procesorowi obrazu BIONZ X™ obraz jest żywszy i bardziej naturalny, a jego przetwarzanie przebiega znacznie szybciej.

 

 

Obiektyw Zeiss®


Wspólną cechą firm Sony i Carl Zeiss jest dbałość o doskonałe parametry i konstrukcję. Obaj producenci wspólnie opracowują obiektywy, które pozwalają połączyć najlepszą możliwą optykę z wysokiej jakości technologią matryc obrazu i elektroniką do kamer Sony Handycam®.

 

 

Zapis fotografii o rozdzielczości 9,2 megapiksela


Czasami nie musisz - albo nie chcesz - nagrywać filmu. Po przełączeniu w tryb fotografowania kamera wykonuje znakomite, 9,2-megapikselowe zdjęcia z taką samą łatwością jak dobry aparat.

 

 

Nagrywanie progresywne


Tryb nagrywania progresywnego obrazu Full HD 60p/50p umożliwia zapis wyraźnego filmu, który zawiera dwukrotnie więcej danych o obrazie niż filmy nagrywane w trybie z przeplotem. Film rejestrowany w tempie 60/50 klatek na sekundę wyróżnia się płynnością. Każda klatka zawiera pełny obraz, dzięki czemu fotografie przechwycone z takiego nagrania wyglądają bardzo ostro.

 

 

Nagrywanie filmu w dwóch formatach


Możliwe jest równoczesne nagrywanie dwóch filmów: jednego w zapewniającym maksymalną jakość formacie XAVC S lub AVCHD, a drugiego w formacie MP4. Powstają wówczas dwa pliki: jeden niewielki, do natychmiastowego udostępniania, drugi - profesjonalny, do obróbki i montażu.

 

 

Tryb Dual Record


Funkcja Dual Record umożliwia wykonywanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości w czasie nagrywania filmu HD.

 

 

Rozpoznawanie twarzy


Ta funkcja automatycznie koryguje ostrość, ekspozycję i kolorystykę w celu zapewnienia najlepszego rezultatu. Ułatwieniem na zatłoczonych przyjęciach jest możliwość wskazania priorytetowej osoby przez dotknięcie jej twarzy na ekranie LCD. Taka osoba może nawet zniknąć z kadru: po ponownym pojawieniu się zostanie rozpoznana i nadal będzie traktowana priorytetowo.

 

 

Inteligentna automatyka


Ta funkcja automatycznie rozpoznaje rodzaj utrwalanej sceny i dobiera optymalne ustawienia z trzech grup (twarz, scena, drgania). Zapewnia optymalne rezultaty dla maksymalnie 180 rodzajów scen, nawet podczas zdjęć nocą i pod światło. Dla ułatwienia weryfikacji na ekranie LCD pojawiają się ikony wybranych ustawień.

 

 

Wykrywanie uśmiechu


Piękne uśmiechy są również ulotne, ale dzięki tej funkcji nie umknie Ci żaden uśmiech: jej działanie polega na automatycznym fotografowaniu uśmiechniętych twarzy - nawet w czasie nagrywania filmu.


 

 

Efekty w obrazie


Efekty zdjęciowe pozwalają zdać się na własną wyobraźnię i wzbogacać filmy oraz fotografie siedmioma twórczymi efektami (częściowy kolor, zdjęcie retro, high-key: miękki, obraz czarno-biały o dużym kontraście, zabawkowy aparat, kolor pop i posteryzacja) - bez kłopotliwej edycji na komputerze

 

 

Możliwość ręcznego nastawiania przysłony i czasu otwarcia migawki


Ta kamera pozwala ręcznie wybierać ustawienia przysłony i czasu otwarcia migawki, co bardzo przydaje się podczas zdjęć pod światło, w warunkach niedoświetlenia i w innych sytuacjach.

 

 

Przeglądarka zdarzeń


Dla ułatwienia przeglądania i odtwarzania nagrań kamera wyświetla graficzne menu, w którym filmy i fotografie są grupowane w zdarzenia. Do wyboru są różne sposoby wyświetlania, takie jak widok wydarzenia czy widok indeksu. Ułatwia to porządkowanie, wyszukiwanie, oglądanie i udostępnianie nagrań.

 

 

Współpraca z dwoma rodzajami kart pamięci


Ten model Handycam® jest wyposażony w gniazda na karty Memory Stick Micro™ i karty microSD/microSDHC. Dzięki temu możesz użyć takiego nośnika, jaki akurat masz pod ręką

 

 

Zasilanie z akumulatora typu X


Zastosowanie bardzo lekkiego i zwartego akumulatora typu X przyczynia się do zmniejszenia ogólnych wymiarów i wagi tego modelu Handycam® w czasie pracy.

 
Uchwycić na filmach każdy szczegół
Uchwycić na filmach każdy szczegół
30 - krotne zbliżenie optyczne umożliwiające przybliżenie filmowanego obiektu bez konieczności zbliżania się do niego. Dzięki niemu łatwo możesz nagrać film, nie tracąc na jakości obrazu.
Wyjątkowa jakość obrazu
Rozdzielczość 9,2 Mpix, która zagwarantuje Ci znakomity obraz z dużą ilością szczegółów. Dzięki temu filmy będą wiernie oddawać utrwalone sceny.
Wyjątkowa jakość obrazu
Stabilizator obrazu Optical SteadyShot™
Stabilizator obrazu Optical SteadyShot™
Zaawansowany stabilizator obrazu umożliwia nagrywanie wyraźnego obrazu nawet w niesprzyjających warunkach. Skutecznie kompensuje drgania ręki użytkownika
 
Nie przegap żadnej chwili!
Zapis filmów na kartach pamięci, co pozwola Ci na dobranie pojemności w zależności od Twych potrzeb. Dodatkowym plusem jest fakt, iż karty nie posiadają żadnych ruchomych elementów, dzięki czemu nie są narażone na uszkodzenie.
Nie przegap żadnej chwili!
Łatwe kręcenie filmów
Łatwe kręcenie filmów
Duży, 2,7 calowy ekran LCD ułatwiający podgląd nagrywanego filmu oraz poruszanie się po menu kamery. Przyda Ci się także, gdy będziesz chciał obejrzeć wykonane filmy lub zdjęcia.
Współpraca z siecią Wi-Fi
Wbudowane Wi-Fi pozwala na bezpośrednie przekazywanie zdjęć i filmów do urządzeń mobilnych lub komputerów. Dzięki funkcji Wi-Fi w kamerze nie musimy szukać kabla w celu skopiowania plików na dysk komputera.
Współpraca z siecią Wi-Fi
Wystarczy tylko dotknięcie!
Wystarczy tylko dotknięcie!
Technologia NFC pozwala przesłać zdjęcia i filmy przez przyłożenie aparatu do urządzenia mobilnego, bez skomplikowanej konfiguracji. Dzięki temu, w prosty sposób będziesz w stanie udostępniać zapisane na kartach pamięci multimedia w serwisach społecznościowych.
Technologia HDMI
Wyjście HDMI zapewniające najwyższą jakość przesyłanego sygnału. Za pomocą tego złącza przesyłany jest obraz i dźwięk o jakości HD. Możesz je wykorzystać do podłączenia kamery do telewizora.
Technologia HDMI

Dane techniczne

kamera Sony HDR-PJ410

Nośnik   
Rodzaj nośnika  karta pamięci Memory Stick Micro, karty pamięci micro SD, karty pamięci micro SDHC, karty pamięci micro SDXC
Obiektyw   
Zbliżenie optyczne 30 x
Zbliżenie cyfrowe 350 x
Stabilizator obrazu optyczny
Nagrywanie filmów   
Rozdzielczość 9,2 Mpix
Typ przetwornika CMOS
Jakość zapisu Full HD (1080p), HD (720p)
Dźwięk   Dolby Digital 2.0
Informacje dodatkowe   
Technologia 3D  nie
Zapis na kartach pamięci micro SD, micro SDHC, micro SDXC
Wielkość ekranu LCD 2,7 cala
Dotykowy ekran LCD  nie
Wizjer brak
Menu w języku polskim tak
Wi-Fi tak
NFC  tak
Wbudowany projektor tak
Funkcje dodatkowe  stabilizator obrazu Optical SteadyShot, system wykrywania twarzy
Wejścia / wyjścia   
Wyjście HDMI tak
Złącze USB 2.0 tak
Parametry fizyczne   
Kolor obudowy   czarny
Wymiary  59 x 59,5 x 128 mm
Wyposażenie   
Wyposażenie  akumulator litowo-jonowy NP-BX1, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel HDMI, kabel USB, karta gwarancyjna, zasilacz sieciowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Sony Europe Limited Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Nośnik   
Rodzaj nośnika  karta pamięci Memory Stick Micro, karty pamięci micro SD, karty pamięci micro SDHC, karty pamięci micro SDXC
Rozdzielczość   
Rozdzielczość 9,2 Mpix
Typ przetwornika CMOS
Obiektyw   
Obiektyw ZEISS Vario-Tessar®
Zbliżenie optyczne 30 x
Zbliżenie cyfrowe 350 x
Stabilizator obrazu optyczny
Ogniskowa 1,9 - 57 mm
Jasność f/1,8 - 4,0
Nagrywanie filmów   
Jakość zapisu Full HD (1080p), HD (720p)
Rozdzielczość nagrywanego filmu  2,29 Mpix
Kompresja obrazu  AVCHD, H.264, MP4, MPEG-4, XAVC S
Minimalne oświetlenie  3 luksy
Automatyczny balans bieli tak
Nagrywanie w trybie 16:9 tak
Liczba trybów zapisu  6
Mikrofon kierunkowy   tak
Dźwięk   Dolby Digital 2.0
Łączność bezprzewodowa   
Wi-Fi tak
DLNA  nie
NFC  tak
Podgląd filmów   
Wielkość ekranu LCD 2,7 cala
Rozdzielczość ekranu LCD   230,4 tys. pikseli
Wizjer brak
Wbudowany projektor tak
Menu   
Menu w języku polskim tak
Zapis zdjęć   
Zapis na kartach pamięci micro SD, micro SDHC, micro SDXC
Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia 4032 x 2272 piksele
Wejścia/wyjścia   
Wyjście HDMI tak
Złącze USB 2.0 tak
Parametry fizyczne   
Wymiary  59 x 59,5 x 128 mm
Kolor obudowy   czarny
Wyposażenie   
  akumulator litowo-jonowy NP-BX1
  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kabel HDMI, kabel USB, zasilacz sieciowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Sony Europe Limited Sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Sony
  • Cena: od 1 500 do 1 799
Ocena klientów
5 na podstawie 18 ocen
5
(17)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozmiar
  • sterowanie
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
kamerka
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
07-03-2015,
ola
Potwierdzony zakup

Kamerka super. Ma wszystko co potrzeba

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Kamerka HDR-PJ410
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
31-03-2015,
DanTom
Potwierdzony zakup

Bardzo udany produkt. Każdy może nagrywać filmy i robić zdjęcia. Pomijam wstępne ustawianie: języka, zegara, rozdzielczości nagrywania i koniec ustawień. Teraz odchylasz klapkę i nagrywasz co chcesz i w dowolnych warunkach oświetlenia. Kamera sam ustawia sobie parametry nawet sama zmienia zbliżenia-rozdzielczość w makro. Polecam

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Może być ....
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
12-11-2015,
Lubczyk1987
Potwierdzony zakup

Wyświetlacz jest tragiczny, jak na starych komórkach. Projektor mega iteam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super sprzęt
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
29-05-2015,
fieRO
Potwierdzony zakup

Naprawdę fajna kamera,mała,lekka,bardzo dobra jakość nagrań,no i ten projektor-rewelacja!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pj 410
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
13-06-2015,
Robertc301
Potwierdzony zakup

Po długich poszukiwaniach wybór padł na pj 410, nie ze względów wbudowanego projektora który nie zachęcał parametrami(choć tu mała niespodzianka, jakość obrazu do przyjęcia),lecz z WiFi i sterowania kamerki z pozycji tabletu.Dużo możliwości co do ustawień parametrów obrazu, fajna też rzecz jednoczesne nagrywanie w dwóch różnych formatach. Duża pochwała dla sklepu za szybką przesyłkę. Podsumowując sprzęt gody polecenia.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam serdecznie! Czy sprzęt ten posiada ekran dotykowy? Specyfikacja wskazuje, że nie, jednak opis opcji rozpoznawania twarzy sugeruje, że jednak tak ;) Z góry dziękuję za pomoc,
wladdi zapytał 22-08-2015
Odpowiedz
Zwiń pytania
kamera na 5
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
06-07-2015,
kwinto007
Potwierdzony zakup

Naprawdę fajna kamera,mała,lekka,bardzo dobra jakość nagrań, projektor-rewelacja!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sony HDR-PJ410
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
18-07-2015,
endrju
Potwierdzony zakup

Do nagrań amatorskich, kamerka rewelacyjna. Ma wszystko co potrzebne aby nagrać filmik na potrzeby domowe.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
sony HDR-PJ410
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
18-07-2015,
arachne
Potwierdzony zakup

Bardzo udany zakup. Niezwykle lekka, dziecinnie łatwa w obsłudze. Świetna jakość obrazu również gdy obiekty są w ruchu. Polecam !!!!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
kamera sony PJ410
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
17-07-2015,
ma1eo
Potwierdzony zakup

Bardzo fajny sprzet, wbudowany projektor,swietny obraz podczas nagrywania, na domowa kamere na amatorow w sam raz, polecam

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobra kamera do zastosowań amatorskich
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
19-07-2015,
Tomek
Potwierdzony zakup

Zaletą kamery jest świetna jakość obrazu. Na dźwięk nie zwracałem uwagi, ponieważ i tak daję swój podkład w trakcie montażu filmu na komputerze. Mankamentem jest niezbyt ergonomiczne rozłożenie przycisku START oraz ZOOM. Kilka ujęć zruszyłem z tego powodu. W mojej starej kamerze Panasonic te przyciski są bardziej ergonomicznie umieszczone niż w tym modelu. Stąd moja opinia na ten temat. Opcja automatycznego montażu to fajny bajer dla początkujących. Niestety - tylko sześć melodii do wyboru i brak możliwości wgrania kolejnych to stanowczo za mało. Ktoś kto chce tworzyć takie filmy, ale z innym podkładem muzycznym musi poszukać dodatkowego oprogramowania komputerowego do montażu filmów. Podsumowując - kamera na pewno zadowoli początkujących. Natomiast, nie nadaje się ona do zastosowań profesjonalnych, choćby z powodu braku wyjścia mikrofonowego.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Sony HDR-PJ410, wpisz 1045791 w wyszukiwarce euro.com.pl.