Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

dodatek/rozszerzenie gry Galakta Talisman Góry

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
dodatek/rozszerzenie gry Galakta Talisman Góry
Galakta Talisman Góry
Opis i dane
Gra Talisman Góry

Chmury osnuwają górskie szczyty... Wyczerpany po długiej wspinaczce, ledwo chwytasz się skalnego występu, gdy kamienie pod Twoimi stopami ustępują i spadają w dół zdradzieckiego stoku. Mimo to, wznawiasz wspinaczkę... bowiem Góry cię wzywają!

Legendy mówią, że cała magia świata wypływa z zaklętego źródła bijącego z najwyższej góry. Na tym najwyższym ze szczytów magiczne wody są najczystsze i najsilniejsze, a brzegi strumienia usiane szlachetnymi kamieniami. Śmiałek musi się mieć jednak na baczność, albowiem Góry są domem wzbudzającego postrach Orlego Króla, strażnika źródła magii. Dla intruzów i awanturników nie będzie litości wszak Orli Król nie zapomniał, że skradzione mu klejnoty zdobią dziś samą Koronę Władzy!

Rozszerzenie Góry wprowadza do gry nową, nie odkrytą Krainę. Specjalnie dopasowana plansza i ponad 100 nowych kart sprawiają, że to górskie królestwo budzi się do życia. Sześciu nowych Poszukiwaczy, każdy posiadający własną, przepiękną figurkę, zapewni graczom całkowicie nowe, cudowne doświadczenia.
Wdrap się tak wysoko, na ile starczy Ci odwagi i zgarnij niewyobrażalne bogactwo czekające na wierzchołku najwyższego szczytu świata Taliznanu! Do gry wymagana jest podstawowa gra Talisman: Magia i Miecz.

Zawartość pudełka:
1 instrukcja, 1 plansza Gór, 142 karty Gór, 10 kart Zaklęć, 12 kart Przygód, 4 karty Reliktów, 3 karty Alternatywnych Zakończeń, 6 kart Poszukiwaczy, 6 plastikowych figurek.

Gra przeznaczona dla 2 do 6 graczy, w wieku od 13 lat.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Talisman: Magia i Miecz.

Ostrzeżenia:
  • Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat
  • Zabawka przeznaczona dla dzieci od 13 roku życia

Opis

dodatek/rozszerzenie gry Galakta Talisman Góry

Wiek dziecka  od 12 roku życia
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  AB S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Nie dla dzieci poniżej 3 lat
Gwarancja  24 miesiące
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Galakta Talisman Góry, wpisz 430839 w wyszukiwarce euro.com.pl.