Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

film Blu-ray RocknRolla

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
film Blu-ray RocknRolla
RocknRolla
0 zł
Opis i dane
"To miast jest moje." Ale jego posiadanie staje się coraz droższe dla wytrawnego londyńskiego gangstera Lenny'ego Cole'a (Tom Wilkinson). Bogata zagraniczna mafia wkracza do gry przeprowadzając szemraną transakcję sprzedaży przybrzeżnych terenów. Drobny złodziejaszek (Gerard Butler) i jego ekipa myślą, żeby działać na dwa fronty, na większą skalę. Dodajcie do tego twardą jak lód księgową (Thandie Newton), solistów rockowych, którzy po trupach chcą zwiększyć sprzedaż i zostać muzycznymi szychami (Jeremy Piven i Chris Bridges), zaginiony obraz i szaloną plątaninę kasy i mięśni, a dostaniecie prawdziwego RocknRolla. Dziki i zabawny szwindel, odjazdowe kinowe połączenie seksu, przekrętu i rock 'n' rolla.

Dane techniczne

film Blu-ray RocknRolla

Oryginalny tytuł filmu  RocknRolla
Polski tytuł filmu  RocknRolla
Data premiery  2009-08-21
Gatunek filmu  thriller
Reżyser filmu  Guy Ritchie
Obsada  Gerard Butler, Thandie Newton, Mark Strong
Czas trwania  116 minut
Format obrazu  16x9
Język  angielski 5.1 DD, polski 5.1 DD, turecki 5.1
Napisy  angielski, arabski, bułgarski, chorwacki, czeski, estoński, grecki, hebrajski, litewski, łotewski, polski, portugalski, serbski, słoweński, turecki, węgierski
Lektor  polski
Dodatki  komentarze, sceny dodatkowe
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących RocknRolla, wpisz 347903 w wyszukiwarce euro.com.pl.