Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

film Blu-ray Incepcja

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
film Blu-ray Incepcja
Incepcja
0 zł
Opis i dane
Wizjonerska superprodukcja Christophera Nolana z niezwykłą akcją i gwiazdorską obsadą zabiera widza w podróż dookoła kuli ziemskiej oraz w głąb świata snów. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) nie ma sobie równych w wykradaniu cennych sekretów ukrytych w ludzkiej podświadomości podczas fazy snu, w której umysł jest najbardziej podatny na ingerencję z zewnątrz. Wyjątkowe umiejętności Cobba czynią z niego pożądanego gracza w świecie szpiegostwa przemysłowego, ale również i zbiega, któremu przyjdzie zapłacić za nie wysoką cenę. Teraz Cobb dostanie drugą szansę, jeśli tylko zdoła dokonać rzeczy niemożliwej: incepcji - zamiast skraść myśl, musi zaszczepić ją w czyimś umyśle. Jeśli im się powiedzie, Cobb i jego zespół dokonają zbrodni doskonałej. Ale nawet najbardziej precyzyjne planowanie czy wyjątkowe umiejętności nie są w stanie przygotować ich na spotkanie z niebezpiecznym wrogiem, który wydaje się znać ich każdy krok. Wrogiem, którego nadejście może przewidzieć tylko Cobb.

Dane techniczne

film Blu-ray Incepcja

Oryginalny tytuł filmu  Inception
Polski tytuł filmu  Incepcja
Data premiery  2010-12-07
Gatunek filmu  akcja, sci-fi
Reżyser filmu  Christopher Nolan
Obsada  Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Tom Hardy, Ken Watanabe
Czas trwania  148 minut
Format obrazu  16x9
Język  angielski 5.1 DD, polski 5.1 DD, czeski 5.1 DD, węgierski 5.1 DD, turecki 5.1 DD
Napisy  angielski, arabski, bułgarski, chorwacki, czeski, grecki, hebrajski, polski, portugalski, rumuński, serbski, słoweński, turecki, węgierski
Lektor  polski
Dodatki  zwiastuny
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Incepcja, wpisz 347918 w wyszukiwarce euro.com.pl.