Torba na aparat – sprawdź, co polecają nasi klienci

Autor: Ola

Planujesz wykonywać sesje fotograficzne w plenerze? A może często podróżujesz z aparatem? Dobrze, abyś wybrał wytrzymałą i obszerną torbę fotograficzną, która pomieści i ochroni Twój sprzęt podczas pobytu poza domem czy studiem. Przekonaj się, które torby na aparaty fotograficzne kupują klienci RTV EURO AGD i za jakie aspekty je cenią.

torba fotograficzna do zdjęć w plenerze

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. które torby fotograficzne są najlepsze na lustrzankę
  2. które torby na aparaty fotograficzne kompaktowe warto wybrać
  3. które torby foto są dobre na akcesoria

Które torby fotograficzne są najlepsze na lustrzankę?

pojemne torby na aparaty fotograficzneWśród wszystkich rodzajów toreb na aparaty fotograficzne największą popularnością cieszą się modele przeznaczone do transportowania lustrzanek. Chętnie wybierany jest model Camrock Cube R30, w którym zmieszczą się także obiektyw i akcesoria. Ma przegrody wewnętrzne zabezpieczające przenoszone urządzenia i funkcjonalne kieszenie: wewnętrzne oraz zewnętrzne. Użytkownicy wskazują na korzystny stosunek ceny do jakości, pojemność, dobre wykonanie i wygodę noszenia pomimo dużego rozmiaru.

Właściciele lustrzanek dobrze wypowiadają się także o torbie fotograficznej Arkas CB 40706. Jest przestronna – pomieści również aparat kompaktowy typu ultra zoom oraz kamerę. Wewnątrz odznacza się mocnym pomarańczowym kolorem, który ułatwia znajdywanie mniejszych akcesoriów, np. zapasowych kart pamięci. Posiadacze doceniają pojemność torby foto, solidne i profesjonalne wykonanie, korzystną cenę.

Do przenoszenia podstawowych elementów – lustrzanki i obiektywu – sprawdzi się torba fotograficzna Camrock City X38. Jest odporna na wodę, ma wygodny pasek na ramię i uchwyt do transportu ręcznego, funkcjonalne kieszenie. Odznacza się jeszcze korzystniejszą ceną niż poprzedniczka, na co uwagę zwracają użytkownicy, którzy dysponują mniejszym budżetem. Wskazują też na optymalną pojemność, mocne wykonanie i ergonomiczność.

Obejrzyj wszystkie torby fotograficzne na lustrzankę dostępne w RTV EURO AGD.

  • 1 049 zł
  • 99,99 zł
  • 299 zł
  • 259 zł
  • 129,99 zł

Które torby na aparaty fotograficzne kompaktowe warto wybrać?

Lowepro Adventura SH 110 II to torba fotograficzna do przenoszenia aparatów kompaktowych różnego typu: tradycyjnych, ultra zoom, z wymienną optyką. Zmieścisz w niej także kamerę. Jest poręczna, funkcjonalna i odporna na uszkodzenia, w tym zalanie wodą. Użytkownicy cenią jej niewielki rozmiar i dobre zabezpieczenie przenoszonego sprzętu. Poza głównym urządzeniem – aparatem czy kamerą – umieszczają w niej akcesoria. Jest idealna na wycieczki.

Modelem właściwym dla kompaktów z wymienną optyką, produktów ultra zoom, kamer i akcesoriów jest Camrock City X35. Daje możliwość konfiguracji głównej komory poprzez przesunięcie przegród. Ma dużo kieszeni: boczne, przednią i na klapie. Osoby, które ją kupiły, jako zalety wskazują: pojemność, liczbę przegród, kompaktowy rozmiar, bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.

Z kolei Lowepro Tahoe CS 20 to mała torba foto na aparat kompaktowy i akcesoria. Etui przyczepisz do paska większej torby fotograficznej, plecaka, a nawet spodni. Zostało docenione przez użytkowników za mały rozmiar i jakość wykończenia.

TORBY NA APARATY FOTOGRAFICZNE KOMPAKTOWE

Torby fotograficzne na aparaty typu kompaktowego dzielą się na podrodzaje. Inną torbę wykorzystasz do przenoszenia tradycyjnego kompaktu, inną zaś do modeli ultra zoom czy slim. Odrębną kategorię stanowią również torby foto na kompakty z wymienną optyką. Pamiętaj, by każdorazowo sprawdzać specyfikację.

Które torby foto są dobre na akcesoria?

torba fotograficzna na lustrzankę camrockW torbach na aparaty fotograficzne zazwyczaj można transportować także akcesoria. Niektóre modele jednak sprawdzają się pod tym kątem lepiej niż inne. My sprawdziliśmy które.

W tobie foto Camrock Cube R10 umieścisz akcesoria i obiektywy do lustrzanki, a także samą lustrzankę. Jest dostępna w dwóch rozmiarach: S i M, więc umożliwia dopasowanie wielkości do modelu aparatu oraz rodzaju i liczby akcesoriów. Gosia napisała o niej tak:

Estetyczna, kształtna, poręczna i wygodna torba, łatwo można w niej umieścić aparat i inne drobiazgi potrzebne przy robieniu zdjęć, stosunek ceny do jakości bardzo dobry.

W małej torbie foto Camrock City V375 umieścisz aparat kompaktowy typu ultra zoom lub lustrzankę, a do tego obiektyw i akcesoria. Ona również jest dostępna w dwóch rozmiarach: S i M. Nadaje się do wygodnego przewieszenia przez ramię lub przyczepienia do paska podczas sesji plenerowych, na których trzeba dużo chodzić. Korzystają z niej nie tylko profesjonaliści, lecz także amatorzy, np. rodziny wybierające się na wakacje lub wycieczkę w ciekawe miejsca i chcące je uwiecznić na zdjęciach. Użytkownicy chwalą tę torbę fotograficzną za atrakcyjną cenę, wodoodporny materiał (jest idealna na każdą pogodę), funkcjonalność. Co istotne, przestrzeń w środku można dowolnie kształtować za pomocą ścianek przypinanych na rzepy.

Obejrzyj wszystkie torby fotograficzne dostępne w RTV EURO AGD. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem funkcjonalnego plecaka na aparat, przeczytaj analogiczny artykuł ukazujący opinie naszych klientów

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link