Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

dysk twardy Seagate Backup Plus Desktop Drive 4TB USB 3.0

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
dysk twardy Seagate Backup Plus Desktop Drive 4TB USB 3.0
Seagate Backup Plus Desktop Drive 4TB USB 3.0
Opis i dane
Czym jest Backup Plus?
Backup Plus to rodzina zewnętrznych dysków firmy Seagate, które pozwalają robić więcej zdjęć i filmów, chronić wszystkie Twoje cyfrowe zasoby i zarządzać tym wszystkim za pomocą jednego, intuicyjnego pulpitu nawigacyjnego.
  • Wybierz jedną z dwóch opcji łatwego tworzenia kopii zapasowych tego, co jest dla Ciebie ważne
  • Udostępniaj wiele plików multimedialnych na portalach społecznościowych takich jak Facebook i Flickr
  • Zapisuj pliki multimedialne automatycznie udostępniane online
  • W mgnieniu oka uaktualnij połączenie za pomocą opcjonalnych adapterów aktualizujących

Opcje łatwego tworzenia kopii zapasowych.
Wybierz tworzenie kopii w trybie zapasowym lub ciągłym bezpośrednio na pulpicie nawigacyjnym i zapomnij.

Interfejs USB 3.0 w technologii plug-and-play.
Można także dokonać łatwej aktualizacji do technologii Thunderbolt™ lub FireWire® 800 za pomocą podłączanych adapterów (sprzedawanych oddzielnie). USB 3.0 jest również wstecznie kompatybilny z USB 2.0.

Chroń…zdjęcia, filmy i wiele więcej. Automatycznie.
Życie obfituje w niesamowite momenty, które chcesz zapamiętać na zawsze. Dysk Backup Plus do komputerów stacjonarnych pozwala ustawić regularne i automatyczne tworzenie kopii zapasowych wszystkiego, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nawet jeśli coś stanie się z komputerem, Twoje wspomnienia będą zawsze chronione.

Zapisuj…jednym kliknięciem swoje życie towarzyskie.
Pomyśl, ile zdjęć udostępniasz w serwisie Facebook lub Flickr. Dzięki dyskowi Backup Plus można łatwo pobrać je bezpośrednio na dysk Backup Plus, zatem jeszcze więcej Twoich treści pozostanie bezpiecznych.

Udostępniaj…natychmiast swoje ulubione chwile.

Dzięki dyskowi Backup Plus Twoje wspomnienia nie są na nim „uwięzione”. Wystarczy jedno kliknięcie, aby udostępniać zdjęcia i filmy na portalach takich jak Facebook, Flickr lub YouTube bezpośrednio z dysku Backup Plus.

Aktualizuj…w mgnieniu oka swoją łączność.
Masz nowy komputer z technologią Thunderbolt™ lub FireWire 800? To nie problem. Zmiana łączności jest tak prosta, jak podłączenie nowego adaptera (brak w komplecie). Zatem po dokonaniu uaktualnienia można bezpośrednio uaktualnić Twój dysk Backup Plus.
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Potrzebujesz więcej miejsca na swoje pliki? Zwiększ pamięć masową swojego komputera podłączając do niego dysk zewnętrzny. Wystarczy tylko podłączyć go kablem USB do urządzenia, instalacja trwa chwilę i już możesz się cieszyć dodatkowym miejscem na twoje pliki. W prosty sposób można zapisać na dysku zdjęcia, filmy, gry i inne dokumenty. Wystarczy przeciągnąć pliki na dysk i gotowe. Kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że jest mobilne, dzięki czemu możesz zabrać je wszędzie ze sobą.
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Przechowuj wszystkie swoje dane w jednym bezpiecznym miejscu na dysku zewnętrzym, dzięki dużej pojemności 4TB. Przenieś na niego swoje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, filmy 4K/FullHD, pliki muzyczne flac/mp3 i inne dokumenty, kótre zajmują wiele miejsca na dysku HDD twojego komputera, osłabiając jego wydajność. Teraz możesz przechować na dysku zewnętrzym swoje wszystkie niezbędne dane i w prosty sposób je przenieść na inne urządzenia.
Wysoka jakość danych w formacie 3,5"
Elegancka konstrukcja obudowy i format 3,5" to dwie wielkie zalety dysku zewtnętrznego. Świetnie prezentuje się w domu, na biurku. Podłączysz go również do większości urządzeń, które posiadają port USB (komputer, konsola, tv, drukarka i inne) oraz będziesz mógł zamieścić na nim swoje ulubione pliki (muzyka, film, zdjęcia).
Wysoka jakość danych w formacie 3,5"
Szybki transfer danych dzięki USB 3.0
Szybki transfer danych dzięki USB 3.0
Dzięki interfejsowi USB 3.0, który umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 4,8 Gb/s (600 MB/s) dysk współpracuje ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w najnowszy interfejs USB 3.0, a także jest kompatybilny ze sprzętem wyposażonym w starsze złącze USB 2.0.

Dane techniczne

dysk twardy Seagate Backup Plus Desktop Drive 4TB USB 3.0

Typ dysku zewnętrzny (HDD)
Pojemność 4 TB
Format stacjonarny 3,5"
Typ podłączenia USB 3.0/USB 3.1 i USB 2.0
Opis  Wymiary (sz x w x dł.): 124 x 44 x 158 mm
Waga  1010 g
Zasilanie  odrębny zasilacz sieciowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Kod producenta  STCA4000200
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Seagate Backup Plus Desktop Drive 4TB USB 3.0, wpisz 428204 w wyszukiwarce euro.com.pl.