Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

filtr Respro Allergy Particle Filter Pack rozmiar XL - 2 szt.

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
Rozmiar:
XL
filtr Respro Allergy Particle Filter Pack rozmiar XL - 2 szt.
Respro Allergy Particle Filter Pack rozmiar XL - 2 szt.
Opis i dane
Zestaw filtrów Hepa Type™ stworzony został w celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej ochrony przed różnego typu zanieczyszczeniami, pyłem i kurzem unoszącymi się w powietrzu. W komplecie znajdują się dwa osobne filtry, wykonane w technologii L-Resistance Hepa-Type™, które do wyłapywania cząsteczek zanieczyszczeń wykorzystują elektrostatycznie naładowane włókna. Dzięki takiemu rozwiązaniu filtry z tej serii są w stanie wyłapać drobinki o średnicy mniejszej niż 1 mikron i doskonale sprawdzają się przy filtracji cząstek pyłkowych PM 2.5, które stanowią największy problem w środowisku miejskim. To idealne rozwiązanie dla posiadaczy masek Respro®, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo.

Zestaw pasuje do wszystkich typów masek Respro®, oprócz modelu Metro. Filtry dopasować należy jedynie pod względem rozmiaru. Filtry Respro® Cinqro™ Sport posiadają specyfikację analogiczną do modeli Respro® Sports oraz Respro® Allergy Particle. 

Dane techniczne

filtr Respro Allergy Particle Filter Pack rozmiar XL - 2 szt.

Rodzaj  Hepa-Type
Rozmiar  XL
Kolor  biały
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Respro
  • Rodzaj: filtr
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Respro Allergy Particle Filter Pack rozmiar XL - 2 szt., wpisz 1136493 w wyszukiwarce euro.com.pl.