Thomas Aqua+ Pet & Family

odkurzacz z filtrem wodnym

Thomas nr kat. 215490

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.- sob. 8:00 - 21:00
nd. 9:00 - 19:00

1 149 zł
1 299 zł
oszczędzasz 150 zł
Cena obowiązuje: 01.12.2016 - 31.12.2016
22,98 zł x 50 rat 0%
odkurzacz z filtrem wodnym Thomas Aqua+ Pet & Family
Thomas Aqua+ Pet & Family
1 149 zł
1 299 zł
oszczędzasz 150 zł
Cena obowiązuje: 01.12.2016 - 31.12.2016
22,98 zł x 50 rat 0%
Polecane zestawy
Thomas Aqua+ Pet & Family + Thomas 787242
- 5 zł
1 198,99 zł
1 203,99 zł
oszczędzasz 5zł
1 218,99 zł
Thomas Aqua+ Pet & Family + Thomas Protex F + Thomas Protex F
1 278,98 zł
1 288,98 zł
Akcesoria
Opis i dane

Zobacz nasz artykuł: Dodatkowe 6 miesięcy gwarancji!

Pet&Family

Opracowany na postawie oczekiwań właścicieli zwierząt. Odkurzacz myjąco-piorący, wyposażony filtr wodny AQUA+,  specjalne ssawki ułatwiające usuwanie sierści zwierząt, zanieczyszczeń, zbieranie płynów oraz  czyszczenie na mokro / pranie dywanów i tapicerki.

Nowy Thomas jeszcze lepszy! System AQUA+ jako niezawodny sosób na usuwanie sierści zwierząt .

Wszyscy właściciele psów czy kotów wiedzą, jak wiele wysiłku wymaga skuteczne usunięcie  sierści z dywanów, mebli tapicerowanych czy z tapicerki w samochodzie. Podobnie uciążliwe i pracochłonne jest usuwanie plam z tapicerki.  Dzięki technologii Thomas AQUA+  jest możliwe głębokie czyszczenie tkanin tak, że nie jest konieczne odkurzanie przed czyszczeniem. To unikalne rozwiązanie oferuje jeszcze wiekszą efektywnośc odkurzania. Więcej brudu usuniętego z dywnów i tapicerki, z podłóg drewnianych i kamienia naturalnego, z laminatu i parkietów, a nawet z powietrza w pomieszczeniu. Technologia Aqua+  służy nie tylko do odkurzania, lecz jednocześnie do oczyszczania  powietrza w pomieszczeniu.

Technologia odkurzaczy Thomas AQUA+ . Nowy wymiar czystości.

System AQUA+ jest rozwiązaniem dla osób, które oczekuja higienicznego odkurzania bez konieczności wymiany worka. Jest to także rozwiązanie wszystkich posiadaczy zwierząt domowych: psów czy kotów.  Specjalnie opracowany system filtrów wodnych THOMAS AQUA+  za pomoca  1 litra wody zatrzymuje kurz, roztocza, alergeny, brud czy sierść tak, że nie mogą one wydostać sie z powrotem do powietrza w pomieszczeniu. W odkurzaczach Thomas serii AQUA+ zastosowano poza filtrem wodnym 7 różnych filtrów : sitkowe, piankowe,higieniczne,  z  węglem aktywowanym oraz filtr powietrza wylotowego. Unikalnym, chronionym patentem rozwiązaniem jest system dysz, których zadaniem jest spryskiwanie zasysanych zanieczyszczeń. Dzięki temu już na wlocie do filtra wodnego Aqua+ kurz, roztocza i alergeny zostaja zwilżone oraz  związane w wodzie, co zapobiega ich ponownemu wydostawaniu się na zewnątrz.  Konstrukcję skrzynki filtra wodnego udoskonalono w ten sposób, aby jej czyszczenie było łatwe i jak najmniej pracochłonne.  Dzięki kształtowi zbliżonemu do sześcianu, bez żadnych ostrych kątów i załamań wewnątrz czyszczenie filtra wodnego jest bardzo proste – po prostu wylewamy zanieczyszszczenia, brud, kurz razem z wodą.
Zastosowane rozwiązania wzornicze i koncepcja szczegółów technicznych filtra a także system dysz(patent) czynią odkurzacz Thomas Pet&Family  urządzeniem wyjątkowym w swojej klasie - o unikalnych zaletach użytkowych. Został on zaprojektowany oraz wyprodukowany w Niemczech.

Prezentowany model spełnił surowe kryteria Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz uzyskał ocenę bardzo dobra w teście przeprowadzonym przez technikzuhause.de

Czystość można poczuć.

Przygotowanie do pracy:

 • Odkurzanie za pomocą  filtra wodnego Aqua+ : napełnienie filtra wodą jest proste, filtr ma formę wyjmowanego kubełka. Wystarczy jeden litr wody i urządzenie jest gotowe do pracy.
 • Odkurzanie za pomocą tradycyjnego worka na kurz – za pomoca będącego w zestawie uchwytu mocujemy worek w miejscu filtra wodnego

Podczas pracy:

 • nie wydziela się charakterystyczny nieprzyjemny zapach. Pyły i   zanieczyszczenia toną w kąpieli wodnej filtra wodnego a wywiewane powietrze przechodzi przez dodatkowe filtry.(zobacz prezentację na stronie głównej).
 • przechwytuje pyły lekkie, bakterie, pierwotniaki a nawet większość wirusów
 • silnik ma osobny filtr powietrza wylotowego
 • w przypadku korzystania z opcji prania, woda podawana jest do dyszy piorącej pod dużym ciśnieniem 4 atm. Wykładziny, dywany czy tapicerowane meble czyszczone są aż do osnowy, wzdłuż włókien.
 • W przypadku konieczności szybkiego odkurzania Thomas Pet&Family wyposazono w specjalny uchwyt mocujący oraz tradycyjny  worek. Za pomocą uchwytu mocujemy worek w miejscu skrzynki filtra wodnego i używamy jak zwykłego  odkurzacza. Po zakończeniu odkurzania usuwamy worek z urządzenia. a za pomoca znajdującego sie w uchwycie zamknięcia mamy możliwość zabezpieczenia otworu wlotowego w worku tak, aby zanieczyszczenia nie wydostawały się na zewnątrz.
 • Odkurzacz Thomas Pet&Family wyposażony jest w  uchwyty na dodatkowe akcesoria. Sa one wbudowane w ramę odkurzacza, dzieki czemu potrzebne akcesoria sa zawsze pod ręką.
 • Dzięki specjalnemu systemowi kontroli siły ssania  - TouchTronic – siłę ssania można bezstopniowo regulować, dopasowując ją do potrzeb oraz rodzaju odkurzanej powierzchni.

Po pracy:

 • filtr wodny z założenia wyklucza ponowny kontakt z alergizującym kurzem i pyłem, który często następuje w przypadku wielu modeli worków papierowych. Z kubełka filtra wystarczy wylać brudną wodę, a następnie go opłukać.
 • W przypadku odkurzania z użyciem worka usuwamy worke z urządzenia, a za pomoca znajdującego sie w uchwycie zamnkięcia mamy mozliwość zabezpieczenia otworu wlotowego w worku tak, aby zanieczyszczenia nie wydostawały się na zewnątrz.


Podczas pracy odkurzacz wymusza częściową wymianę powietrza w pomieszczeniu. Ilość alergenów w środowisku domowym zostaje bardzo znacząco zredukowana na wiele godzin.  Jednoczesnie otrzymujemy nawilżone powietrze, które staje sie zauważalnie świeże i czyste.

Zobacz jak Aqua+ Pet & Family sprawdził się w programie TVN Style "Pani Gadżet"
Wypierz dywan za pomocą odkurzacza
Wypierz dywan za pomocą odkurzacza
Odkurzacz może nie tylko zbierać zanieczyszczenia, ale również prać dywany, wykładziny i tapicerki. Przy pomocy specjalnego płynu piorącego oraz nowego odkurzacza szybko i łatwo usuniesz wszelkie zabrudzenia.
Pokonaj brud z filtrem wodnym
Zależy Ci na dobrej jakości filtrowania i niskich kosztach eksploatacji? Wybierz odkurzacz z filtrem wodnym, w którym brud zasysany jest do pojemnika z wodą. Powietrze, wydostające się na zewnątrz odkurzacza jest nawilżone, dzięki czemu z takiego sprzętu bez problemów mogą korzystać także alergicy i astmatycy.
Pokonaj brud z filtrem wodnym
Pozbądź się sierści
Pozbądź się sierści
Gdy w domu znajdują się dywany oraz zwierzęta usunięcie sierści wydaje się być niemożliwe. Właśnie dlatego stworzono turboszczotkę - końcówkę wyposażoną w obracający się wałek, który skutecznie zbiera wszelkiego rodzaju zabrudzenia z dywanów, także sierść i włosy.
Zbierz wodę i błoto
Odkurzacz z funkcją zbierania wody ułatwi Ci sprzątnięcie z podłogi rozlanych płynów lub błota. Zajmie Ci to tylko chwilę - wystarczy, że wybierzesz odpowiednią ssawkę.
Zbierz wodę i błoto
Wylej brud z Twojego domu
Wylej brud z Twojego domu
Zamiast tradycyjnego sprzątania wybierz odkurzanie do pojemnika z wodą. W łatwy sposób wylejesz potem brudną wodę do muszli klozetowej. Taka forma ma też inną zaletę - powietrze w domu jest czystsze niż przy odkurzaniu na sucho.
Wyczyść dywany i tapicerkę
Wybierając odkurzacz warto zwrócić uwagę na jego dodatkowe możliwości. Ten model pomoże Ci w łatwy sposób wyprać dywany i tapicerkę. Twoje łóżka, fotele i dywany na nowo odzyskają dobry wygląd.
Wyczyść dywany i tapicerkę

Dane techniczne

odkurzacz z filtrem wodnym Thomas Aqua+ Pet & Family

Moc wejściowa 1700 W
Poziom hałasu brak danych
Typ filtra wodny
Nazwa filtra  AQUA+, wodny
Rodzaj worka pojemnik
Model worka  787 243, 787 245, 787 246
Pojemność worka 1,8 litra
Regulacja mocy ssania elektroniczna
Długość przewodu  8 m
Zasięg pracy 11 m
Zasilanie 230-240 V 50/60 Hz
Seria odkurzacza  Aqua+
Kolor  pomarańczowo-szary
Funkcje dodatkowe  automatyczne zwijanie kabla, funkcja zbierania wody, możliwość odkurzania na mokro, możliwość odkurzania na sucho, pranie dywanów i tapicerki
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna nie dotyczy
Parametry fizyczne   
Wymiary  48,6 x 31,8 x 30,6 cm
Wymiary opakowania  56 x 39 x 50 cm
Waga z opakowaniem  14 kg
Wyposażenie   
  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, nakładka do twardych powierzchni, płyn do prania, rura teleskopowa, ssawka do prania dywanów i zbierania wody, ssawka do prania tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do usuwania sierści zwierząt z tapicerki, szczotka szczelinowa długa, turboszczotka, wąż doprowadzający wodę do prania, wąż ssący
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  ROBERT THOMAS GmbH &co.KG
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Thomas
 • Cena: od 1 000
 • Typ odkurzacza: z filtrem wodnym
Ocena klientów
5 na podstawie 268 ocen
5
(244)
4
(15)
3
(5)
2
(1)
1
(3)
Najwyżej ocenione zalety:
 • odpowiednia moc
 • długość kabla
98% osób oceniło ten produkt wysoko
Masz pytanie dotyczące sprzętu?
Zadaj je w zakładce pytania
i odpowiedzi na karcie produktu!
Wczytywanie...
domyślne
oceny malejąco
oceny rosnąco
daty dodania malejąco
daty dodania rosnąco
przydatności malejąco
przydatności rosnąco
wszystkie
wszystkie
polecam
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
21-11-2014,
DF
Potwierdzony zakup

Odkurzacz jest świetny, dlatego moim zdaniem warto było wydać więcej PLN. Mam 2 spore kudłate psy w domu, więc odkurzacz ma pole do popisu. Ten model odkurza bardzo dokładne zarówno z filtrem wodnym, jak i na sucho - jest tak skuteczny, że rekompensowane sa nawet drobne niedogodności. A jeśli o minusach mowa, to z myślą o kobietach waga odkurzacza mogłaby być mniejsza - za to w ruchu nie można narzekać - ma duże kółka i bardzo lekko się przemieszcza; korzystając z filtra wodnego należy przeznaczyć więcej czasu na sprzątanie - faza przygotowania to jedno, ale demontaż i oczyszczanie wszystkich elementów zabiera czas i jest "brudną robotą" - za to efekt odkurzania doskonały. Odkurzacz na początku wydaje się dość głośny, ale dźwięk jest całkiem OK, więc po kilku razach łatwo się przyzwyczaić.

Polecam dla wymagających i wszystkich posiadających zwierzaki :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (14) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi DF dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Działa jak trzeba
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
03-12-2014,
jacpot
Potwierdzony zakup

Generalnie jako odkurzacz sprawdza się na sucho i mokro. Plusem jest to, że teraz odkurzam 2 razy w tygodniu, a kurzu jest tyle samo co niemal przy codziennym odkurzaniu zwykłym odkurzaczem (workowym). Minusem natomiast upierdliwe czyszczenie zbiornika na nieczystości - ale te odkurzacze juz tak mają. Ogólnie jestem z zakupu zadowolony.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi jacpot dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
dobry odkurzacz
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
16-12-2014,
myszulinaAAA
Potwierdzony zakup

odkurzacz łatwy w użyciu, odkurzanie na sucho z wodą w zbiorniku oceniam na 5 natomiast pranie dywanów na 4, nie jest to typowy odkurzacz piorący (nie usuwa plam) ale ładnie odświeża dywany i nie trzeba podkładać folii pod dywan. po praniu dywanów warto przepłukać rurę bo zbiera się w niej kurz. Nie jest jakoś specjalnie głośny, jedyny mankament to taki że przy odkurzaniu dywanów końcówka do odkurzania dywanów i paneli a właściwie ten materiał pokrywający ją od spodu przy pierwszym użyciu oderwał się. Moc odkurzania jest duża i wessało ten materiał po kilku razach zupełnie. Można odkurzać bez tego ale uważam że to jakiś feler.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi myszulinaAAA dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
polecam ;)
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
28-12-2014,
kamila
Potwierdzony zakup

naprawdę mega rewelacyjny odkurzacz, cichy, jak na swoje gabaryty zwinny, duża ilość szczotek, zwłaszcza szczotka do sierści sprawdza się w 1000%. mamy w domu biszkoptowego labradora, większość ciemnych podłóg,więc jego sierść była wszędzie widoczna, a teraz odkurzanie jest bardziej wydajne, sierść jest zatrzymywana w wodzie, a nie jak w zwykłym odkurzaczu wydmuchiwane wszędzie na około. przede wszystkim powietrze jest czyste i świeże. Funkcja prania także sprawdza się w 100 % Z czystym sumieniem polecam wszystkim!!!!!!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi kamila dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
отличный пылесос
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
25-01-2015,
tets555
Potwierdzony zakup

Очень довольна покупкой. Отлично очищает все загрязнения, безупречно вычищает шерсть от домашних питомцев. Прост в использовании и меньше по размерам, в сравнении с предыдущими моделямимоющих пылесосов.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi tets555 dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
super
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
07-02-2015,
bart
Potwierdzony zakup

super odkurza i to jest najważniejsze! mnie nie przeszkadza, że nie jest cichy i że jest trochę ciężki - przynajmniej solidnie to wygląda i takie mam nadzieję będzie mamy 7 zwierząt w domu i bez problemu sobie radzi z tym syfkiem po nich odkurzacz z filtrem wodnym polecam każdemu, worki mogą się schować przy tym czyściłem też już kafelki z funkcją odkurzania na mokro - mopem idzie szybciej ale odkurzaczem nie trzeba się tak babrać ze ścierą, poza tym ładnie potem pachnie powietrze, z pewnością ładniej niż po mopie ;) jedyny mankament to mały pojemnik na wodę na odkurzacz trzeba przeznaczyć też trochę miejsca - po odkurzaniu musi wyschnąć, poza tym nie jest mały

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi bart dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
dobry ale niedopracowany
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
11-03-2015,
Agnieszka
Potwierdzony zakup

Od tego zacznę, ze nie jest zły i faktycznie jeśli chodzi o "rozprawienie się " z sierścią jak dla mnie bezkonkurencyjny a byłam już na etapie zastanawiania się co ma pierwsze wyfrunąć przez okno pies czy dywany :) Oprócz tego ma doskonałą moc i bardzo przydatne akcesoria w zestawie. Przedstawie jednak wady - jest potwornie głośny, zwłaszcza przy max mocy i pracy turboszczotki - jest potwornie ciężki i raczej nieporęczny, waga ma też wpływ na to, że jak najedzie na kabel to trzeba go podnosić, bo kablu nie przejedzie - skoro już o kablu, to zwijacz działa tak sobie i czasem trzeba kilku prób, żeby się zwinął, co bywa denerwujące - najsłabszym ogniwem jak dla mnie jest jakość szcotki parkiet/dywan, tej do ściągania sierści z dywanu (nie z tapicerki), po zaledwie dwóch użyciach z tkaniny ściągającej sierść zostały strzępy.... ona sie po prostu odkleja - mocowanie szczotek na rurze to odrębna bajka.....nie jestem ułomkiem ale przy zmianie szcotki trzeba się mocno posiłować - szczotka parkiet/dywan nie zbyt dokładnie odkurza podłogi twarde, dokupiłam szczotkę typowo parkietową, ale jeszcze nie doszła :) -jest duży gabarytowo, co może wadą nie jest ale trzeba wziąść to pod uwagę przy przechowywaniu, dodatkowo jest jeszcze spora torba na akcesoria - nie jest to odkurzacz do szbkiego odkurzania.....jeśli kożystamy z opcji wody a nie worka. przed odkurzaniem trzeba wodę nalać, a po wylać i wyczyścić pojemnik Nie korzystałam jeszcze z funkcji prania

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Agnieszka dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Troszkę minusów
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
17-03-2015,
madzialena
Potwierdzony zakup

Wystawiam ocenę dobry .Plusy chyba każdy zna tak więc troszkę o minusach.Na pewno waga .Nawet bez wody jest ciężki ,a gdy dodamy wodę do pojemnika to osoba która często musi przenosić ręcznie tak jak ja to wymaga dużo wysiłku.Następną rzeczą jest bardzo nie praktyczne miejsce na akcesoria umieszczone na odkurzaczu.Już parę razy zdarzyło mi się że wyjmując szczotkę ,robiłem to razem z pojemnikiem do prania czy też obracająca się rura zahaczała o postawione pionowo akcesoria.Ale według mnie największym minusem jest brak możliwości odkurzania paneli laminowanych (no chyba że ktoś chce szybko zniszczyć podłogę). Kółka szczotki przystosowanej do podłoży twardych zostawiają bardzo widoczne smugi ,które aby zlikwidować to muszę cała podłogę myć na mokro oczywiście nie tym odkurzaczem ponieważ nie można myć paneli (co jest zaznaczone w instrukcji). Oczywiście że można do paneli zastosować inne szczotki (do dywanów czy też do tapicerki) wtedy problem zniknie,ale to chyba nie o to chodzi .Ostatnim według mnie minusem jest możliwość pomylenia przycisku załączania odkurzacza z załączeniem pompy(której nie można załączać gdy pojemnik jest pusty,ponieważ grozi to zepsuciem i nie jest objęte gwarancją)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi madzialena dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
POLECAM PRODUKT !
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
09-04-2015,
Bożena F.
Potwierdzony zakup

W 100% podzielam opinie moich poprzedników. Przy dwóch kotkach w domu jest rewelacyjny :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Bożena F. dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Ocena
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
18-04-2015,
Bartekbs
Potwierdzony zakup

Ciężko było mi wymyślić tytuł, bo mam "rozlatane" zdanie na temat tego sprzętu. Z jednej strony ogromne plusy: - moc (ciągnie aż miło:P) - długość kabla (wreszcie koniec z niezliczoną ilością przepinania sie po gniazdkach) - szczotki (zbierają na prawdę świetnie) - filtry (zero nieprzyjemnego zapachu, a po odkurzaniu nie widać kurzu, włosów czy paprochów, więc wszystko pozostawia w swoim zbiorniku) - zbiornik (może po odkurzaniu nie wygląda ta woda zbyt pięknie, ale daje pewnego rodzaju satysfakcję ilu smieci się pozbyliśmy z naszego otoczenia) Pośrednie - męczące jest mycie po każdym uzyciu, ale na to się decyduje każdy kto kupuje wodny odkurzacz, więc trudno to zakwalifilować jako minus urządzenia - ciężar - byk jest, nie da się ukryć, ale steruje się nim bardzo łatwo i na szczęscie nie jest ciężki. Minusy: - trochę zawiodłem się na opcji prania dywanów... Niestety, ale nie doprał porządnie dywanu, który jest w miarę nowym dywanem. No ale to były dopiero pierwsze prania , liczę że zrobiliśmy to jakoś nieudolnie. - koszt, biorąc pod uwagę to pranie właśnie, to koszt jego nieco przeraża. Ale to oczywiście tylko moja opinia. Wiem za to, że lepiej wydac tyle na ten odkurzacz niż kupowac jakieć tanie pseudo odkurzacze, które zbierają jakby chciały a nie mogły. Rada dla kupujących: warto zwrócić uwagę czy ma się w domu/mieszkaniu miejsce na tego potwora, bo jednak trochę zajmuje miejsca.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Bartekbs dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Pytania i odpowiedzi (11)
Jak wyczyścić znajdującą się w zestawie turboszczotkę? Po kilku użyciach całkowicie przestała się obracać, a to co udało się wyczyścić z rolki nie przyniosło dobrego efektu.
nick888 zapytał 1 miesiąc temu
Witam, chciałabym się dowiedzieć czy kupując ten odkurzacz przez stronę w zestawie są wszystkie szczotki (tj. szczotka do prania dywanów, tapiecerek, turboszczotka i inne) i jakieś worki do odkurzana "na sucho"? Czy to wszystko trzeba dokupić osobno?
Ania.Andzia zapytał 5 miesięcy temu
jaka jest pojemnosc workow Thomas 787243 i 787246
daricisz zapytał 6 miesięcy temu
Przy użytkowaniu odkurzacza praktycznie cały kurz osadza się na pojemniku a nie dostaje się do wody . Co może być tego przyczyną ?
WCH zapytał 6 miesięcy temu
Czy kolnierz plastikowy w srodku zbiornika na wode musi byc zalozony ? Czemu on tak naprawde sluzy ? Plukanie go po odkurzaniu to istny koszmar, caly brud sie zbiera wokol niego,dziwia mnie te noty 5/5 bo mycie tego zbiorniak powinno odbywac sie szybko a nie meczyc si tym bardziej ze musze to robic codziennie
daricisz zapytał 6 miesięcy temu
czy odkurzajac z filtrem wodnym trzeba do pojemnika na wode wsadzic jeszce siatke plastikowa ?
daricisz zapytał 6 miesięcy temu
Proszę o info. gdzie kupic zestaw filtrów do tego odkurzacza?
trafistel zapytał 8 miesięcy temu
Wystarczy przekręcić w lewo. Tam nie ma żadnych zatrzasków.
trabi zapytał 1 rok temu
Witam. Mam pytanie jak wypiąć przewód doprowadzający wodę z górnej części zatrzaskowej? Nie ma żadnej dźwigni zwalniająej, a nie chcę czegoś wyłamać ani na siłę szarpać.
pasi zapytał 1 rok temu
witam chciałabym zapytać czy jest możliwość dokupienie pojemnika na wodę ponieważ szukam wszędzie ale nie znalazłam takiej części wymiennej czy producent w ogóle tego nie produkuje jako część wymienną i jaki byłby ewentualny koszt takiego pojemnika bez filtrów. proszę o pilną odpowiedź pozdrawiam
sspinka-s1 zapytał 1 rok temu
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania

nr kat. 489 Więcej
Przedłuż Gwarancję ®

Nie płać za naprawę lub wymianę sprzętu z własnej kieszeni. Z Przedłuż Gwarancję® przez najbliższe 3 lub 5 lat będziesz mieć zapewniony spokój i wygodę, aby w pełni cieszyć się nowym sprzętem.

 

Przedłuż Gwarancję® to umowa ubezpieczenia (polisa) zawierana między Tobą, a ubezpieczycielem. Polisa nie stanowi gwarancji jakości w rozumieniu art. 577-581 k.c., ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne. Zakres ochrony i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczycieli opisują Warunki Ubezpieczenia.

 

Zyskujesz
Ochrona rozszerzona
Ochrona podstawowa
Standardowa gwarancja
Od dnia zakupu przez 12 miesięcy
Szybka naprawa w razie przypadkowego uszkodzenia
Szybka naprawa w razie przepięcia prądu
Po 2 latach od zakupu
Szybki i profesjonalny serwis w razie awarii
Wymiana na nowy, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Brak limitu napraw i ukrytych kosztów
Wygoda - wystarczy telefon, aby zgłosić awarię
Oszczędność pieniędzy - niska cena w stosunku do kosztów napraw
5,75 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
6,38 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
6,38 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
9,58 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
Raty
Raty 50x0%
Raty 40x0%
Raty 30x0%
Raty 20x0%
Raty 10x0%
50
22,98 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
40
28,72 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
30
38,30 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
20
57,45 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
10
114,90 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 5 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Zarezerwuj towar przez internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Przy kredycie do 5 tys. zł wystarczy dowód
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Thomas Aqua+ Pet & Family, wpisz 215490 w wyszukiwarce euro.com.pl.