Czym jest lodówka z technologią Space Max?

Autor: Anna

Regulowana wysokość półek, komory świeżości na warzywa i owoce, szuflada na wędliny, mięsa oraz ryby, głębokie i wysokie pojemniki w drzwiach na butelki. To jedne z wielu udogodnień, które oferują przodujący producenci dużych lodówek wolnostojących, aby zwiększyć ich pojemność. Popularnym rozwiązaniem stosowanym w dużych lodówkach jest technologia Space Max – dowiedz się, jak wpływa na zwiększenie przestrzeni użytkowej lodówki.

Duża lodówka z szufladą na warzywa

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 1. co to jest technologia Space Max
 2. jakie zalety mają duże lodówki z technologią Space Max
 3. jaką lodówkę kupić z technologią Space Max
Duża lodówka wolnostojąca z technologią Space Max

Co to jest technologia Space Max?

Technologia Space Max to innowacyjne, unikalne rozwiązanie wdrożone w lodówkach wolnostojących Samsunga. Zostało stworzone z myślą o osobach, które mimo mocno ograniczonej przestrzeni kuchennej potrzebują dużej lodówki. W urządzeniach z technologią Space Max zredukowano grubość ścianek dzięki zwiększeniu wydajności systemu izolacyjnego.

W efekcie:

 • ścianki lodówek stały się cieńsze,
 • wymiary zewnętrzne urządzeń pozostały takie same,
 • zwiększyła się pojemność wewnętrzna lodówek.

CZY WIESZ, ŻE...

Dzięki technologii Space Max producentowi udało się zwiększyć pojemność wewnętrzną lodówek nawet o 50 litrów – bez zmieniania zewnętrznych gabarytów.

Polecane lodówki
 • 2 799 zł
 • 3 299 zł
 • 2 399 zł
 • 2 199 zł
 • 3 199 zł

Jakie zalety mają duże lodówki z technologią Space Max?

Lodówki wolnostojące Samsunga z technologią Space Max wyróżniają się zarówno innymi nowoczesnymi technologiami, jak i demontowalnymi półkami, dzięki którym możesz zmieniać organizację przechowywania produktów w zależności od ich wymiarów.

Wśród największych zalet lodówek Samsunga z technologią Space Max warto wyróżnić:

 • Twin Cooling Plus, czyli dwa obiegi chłodzenia, które pracują niezależnie od siebie, utrzymując niską temperaturę w chłodziarce i zamrażarce. Dzięki Twin Cooling Plus zapachy produktów spożywczych nie mieszają się ze sobą;
 • pełny system No Frost, dzięki któremu w chłodziarce i zamrażarce nie zbiera się szron i nie trzeba ręcznie ich odmrażać;
 • tryb wakacyjny, dzięki któremu zmniejszysz zużycie energii przez lodówkę podczas Twojej nieobecności w domu i zapobiegniesz pojawieniu się nieprzyjemnego zapachu w chłodziarce.

CZY WIESZ, ŻE...

Lodówki Samsunga mają panel Metal Cooling na tylnej ściance, dzięki któremu urządzenie długo utrzymuje niską temperaturę nawet w przypadku awarii zasilania, a także szybko wyrównuje temperaturę w chłodziarce po jej otwieraniu.

Lodówka Samsung Samsung RB37J5329SS z technologią Space MaxLodówki z technologią Space Max mają szuflady, pojemniki bądź wysuwane tacki, dzięki którym możesz zmieniać temperaturę chłodzenia dla różnych produktów.

Lodówka wolnostojąca Samsung RB37J501MB1 ma aż dwie komory świeżości: Fresh Zone i CoolSelect Duo. Producent deklaruje, że produkty przechowywane w komorze Fresh Zone, szczególnie owoce i warzywa, mogą pozostać świeże nawet trzykrotnie dłużej w porównaniu do produktów przechowywanych w dużej komorze chłodziarki. W komorze świeżości CoolSelect Zone możesz ustawić temperaturę niezależnie od warunków panujących w chłodziarce lub wybrać jeden z programów przeznaczonych np. do chłodzenia napojów lub wolnego rozmrażania.

Którą lodówkę Samsunga z technologią Space Max warto kupić?

Elegancka lodówka do zabudowy Samsung Chef Collection RB36J8797S4 ma wiele zalet, np.:

 • strefę Chef Zone do przechowywania mięsa i ryb w optymalnej temperaturze,
 • głębokie pojemniki drzwiowe z regulacją wysokości, dzięki czemu mieszczą nawet wysokie kartony i butelki,
 • wysuwane do samego końca szuflady w zamrażarce.

Plusem są również drzwi ze zwiększonym zakresem otwarcia, dzięki którym domownicy mają łatwiejszy dostęp do lodówki, nawet jeśli jest umieszczona bokiem do ściany.

Godna polecenia jest także bestsellerowa lodówka wolnostojąca Samsung RB37J5329SS z drzwiami otwieranymi pod kątem 90°, regulowanymi pojemnikami w drzwiach, wyprofilowaną metalową półką na butelki i funkcją Power Freeze (szybkiego zamrażania dużej ilości żywności).

80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów