Czym jest technologia HTC Edge Sense?

Autor: Jerzy

Sprawdzenie godziny, odebranie telefonu, napisanie wiadomości czy włączenie ulubionej piosenki. Na co dzień nawet nie zdajemy sobie sprawy, ile razy w ciągu dnia sięgamy po telefon. Czym jest HTC Edge Sense i czym może Cię zaskoczyć? Przeczytaj nasz artykuł.

Na czym polega technologia Edge Sense?

Technologia Egde Sense to nowy sposób interakcji z telefonem. W tę technologię został wyposażony tegoroczny flagowiec HTC – HTC U11. Wystarczy, że ściśniesz dolną część smartfonu, a uzyskasz szybki dostęp do wybranych funkcji. Czynności, które dotychczas wymagały otwierania wielu aplikacji zostały ograniczone do jednego ruchu.

Dzięki Edge Sense wszystko co lubisz najbardziej w swoim telefonie możesz mieć w zasięgu ręki i jednego prostego gestu. Dodatkowo możesz ustawić preferowana siłę uścisku, co znacznie poprawia precyzję wykonywanego gestu.

Zobacz HTC U11

Do czego mozna wykorzystywać technologię Edge Sense?

Technologia Edge Sense to nowe możliwości konfigurowania i uruchamiania aplikacji. Jeden uścisk pozwala na m.in.: sprawdzenie aktualnej prognozy pogody, włączenie latarki, otworzenie Facebooka lub innej aplikacji społecznościowej czy też włączenie głosowego Asystenta Google, by wydawać dowolne polecenia.

Co więcej Edge Sense to także możliwość zrobienia szybkiego zdjęcia. Już żaden kadr Ci nie umknie przez to, że szukasz przycisku by wykonać zdjęcie. Z innowacyjnej technologii HTC możesz korzystać również w podczas zimowej pogody. A może chcesz pokazać innym swoją nową fryzurę? Z HTC Edge Sense szybko zrobisz selfie i roześlesz je znajomym.

Czy technologia HTC Edge Sense to przyszość?

Obecnie ciężko jest jednoznacznie stwierdzić, czy HTC Edge Sense się sprawdzi i będzie wykorzystywana również przez innych producentów. Firma HTC natomiast zapowiedziała dalszy rozwój swojej nowej technologii. Czym nas jeszcze zaskoczy? Na to będziemy musieli jeszcze chwilkę poczekać.

Zobacz aktualne promocje na smartfony w RTV EURO AGD
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów