Przejdź do opisu produktu

Toshiba GR-RB440WE-DMJ

lodówka

Toshiba
nr kat.
1217207

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Nowość

Razem taniej!

Opis produktu

TOSHIBA GR-RB440WE

Lodówka z dolnym zamrażalnikiem

 • Pojemność 416 l (chłodziarka: 316 l, zamrażalnik: 100 l)

   

 • wys 1880mm x szer 700mm x gł 666mm

   

 • klasa A++

   

 • kolor: morandi grey

   

 • Lodówka No Frost

   

Chłodziarko zamrażarka Toshiba GR-RB440WE

Więcej miejsca

Zmiany niemal niewidoczne, ale Ty odczujesz różnicę! Dzięki zainstalowaniu kompaktowego systemu wentylatora i cieńszym ściankom Twoja chłodziarka ma większą pojemność!

Dowolna pozycja

Nie martw się tym, gdzie ustawić lodówkę. Nasze urządzenie możesz postawić nawet w samym roku. Szuflady i tak wygodnie się otworzą przy uchyleniu drzwi pod kątem 90°.

Półka Komfort

Nieoceniona pomoc przy przechowywaniu i podawaniu żywności o dość dużych rozmiarach (np. tort) Po prostu wysuwasz specjalną półkę z ogranicznikiem i wyjmujesz to, czego potrzebujesz.

Cicha praca 41 dB

Nie usłyszysz, że ta lodówka pracuje. 41 dB tyle co ciche szmery w domu!

Zastosowane technologie

Unique Cooling Zone

Masz produkt, który co prawda nie wymaga jeszcze zamrażania, ale bardzo niskiej temperatury? Świetnie – umieść go w specjalnej komorze do chłodzenia. Tam temperatura sięga nawet do -3°C.

Kontrola wilgotności

Jak wiesz, zimne powietrze wysusza, a to nie sprzyja np. warzywom i owocom. Dlatego w szufladach jest osobno regulowana wilgotność – tak, abyś dłużej cieszył się pysznym jedzeniem.

Ultra Space Tech

Z zewnątrz nic się nie zmienia, ale w środku… Cieńsze ścianki boczne zwiększają pojemność Twojej lodówki. Teraz przechowasz tam więcej pysznego jedzenia.

Funkcje lodówki Toshiba GR-RB440WE

Technologia Ultra Space

 

Czasem, gdy robisz duże zakupy, brakuje Ci dosłownie odrobiny miejsca w lodówce, żeby wszystko się w niej zmieściło. Znasz to, prawda? Ile razy zdarzało Ci się upychać tam jeszcze jedno opakowanie, np. serka, bo przecież musi wejść? Dzięki technologii Ultra Space w lodówce Toshiba zyskasz tych kilka cennych centymetrów! Cieńsze ścianki boczne zwiększają pojemność lodówki, a z zewnątrz – wszystko pozostaje bez zmian!

Dual Temp Control

 

Nieważne, czy chodzi o część chłodziarki, czy zamrażarki – wszędzie ważne jest, żeby utrzymać optymalnie niską temperaturę. W ten sposób przechowywane jedzenie dłużej zachowuje świeżość. Właśnie dlatego postawiliśmy na dokładną kontrolę temperatury, która zapewnia odpowiednią ilość zimnego powietrza, w każdym zakamarku domowej lodówki!

Alloy Cooling™

 

Wiemy, że dla żywności przechowywanej w lodówce temperatura ma znaczenie. A przede wszystkim system schładzania ma znaczenie. Szybkie i stabilne obniżanie temperatury niesie za sobą wiele korzyści, dlatego jest tak ważne. Właśnie dlatego w lodówce Toshiba jest system chłodzenia 360°, który w krótszym czasie obniża temperaturę i jednocześnie równomiernie chodzi całą komorę.

Osobna komora chłodzenia

 

Masz do przechowania więcej mięsak, ryb czy owoców morza, ale nie chcesz ich mrozić? Świetnie – możesz je umieścić w specjalnej szufladzie Cooling Zone w lodówce Toshiba. Tam temperatura sięga nawet -3°C. Produkty zachowają więc świeżość, kolor oraz kształt i to nawet przed 5 dni!

Przekształcana komora

 

Każdy dzień to różne potrzeby. Czasem chcesz przechować w zamrażalniku pizzę, a czasem – coś znacznie większego. Czy w Twoje zamrażarce jest na to przestrzeń? W naszej jest. I bez problemu możesz zmienić komorę z szuflady do pizzy i zwykłego zamrażalnika w dużą przestrzeń do przechowywania. Dopasuj urządzenie do siebie.

Humidity Control

 

Koniec w wysuszonymi i niesmacznymi warzywami oraz owocami. Teraz możesz wybierać między 3 poziomami wilgotności w specjalnej szufladzie (wysoka, średnia i niska). Każda żywność wymaga innych warunków przechowywania i chłodzenia, a Ty możesz to ustawiać indywidualnie w zależności od aktualnej zawartości Twojej lodówki.

Oświetlenie 3D LED

 

Żarówki ledowe nie tylko są energooszczędne, ale też emitują bardzo jasne światło. Jednocześnie jest ono łagodne dla oka, a więc bezpieczne dla Ciebie. Dobrze oświetlone wnętrze dużej lodówki (aż z trzech miejsc!) ułatwi Ci znalezienie produktu, którego potrzebujesz – nawet jeśli jest on schowany gdzieś głęboko z tyłu komory.

Dowolna pozycja

 

Szuflady w lodówce służą między innymi do przechowywania warzyw muszą się dobrze i w pełni otwierać, żeby wygodnie się z nich korzystało. Czasem jednak – zwłaszcza w małych kuchniach – nie sposób na tyle szeroko otworzyć drzwi, żeby to było możliwe. Na szczęście lodówkach Toshiba nie ma tego problemu, ponieważ szuflady wysuwają się swobodnie już przy drzwiach otwartych pod kątem 90°. Możesz więc ustawić chłodziarko-zamrażarkę nawet w rogu pomieszczenia!

Ponadprzeciętny wygląd

 

Chłodziarko-zamrażarki nie wymieniasz co sezon. Musi więc ona być na tyle uniwersalna, żeby pasować do wnętrza nawet za kilka lat, gdy postanowisz np. przemalować ściany. Kolor Morandi Grey jest właśnie taką ponadprzeciętną i uniwersalną propozycją. Matowy ciemnoszary kolor gwarantuje elegancję i praktyczność, ponieważ – nie będzie na nim widać śladów palców Twoich oraz Twojej rodziny.

Dual Temp Control

Zawsze sprawdzamy wszystko podwójnie – tak jak nasza lodówka z podwójną kontrolą temperatury. Dzięki temu w każdej komorze masz idealne warunki do przechowywania jedzeni.

Inteligentne sterowanie

Zmiana temperatury, sprawdzenie działania sytemu chłodzącego – to wszystko sprawdzisz i intuicyjnie ustawisz na specjalnym panelu cyfrowym.

Oświetlenie 3D LED

Bezpieczne dla oka światło LED rozjaśnia wnętrze chłodziarki z trzech stron i ułatwia korzystanie z niej

Ciekawostka

Ta lodówka została zaprojektowana w dwóch celach: utrzymania dłużej świeżości produktów oraz optymalnej organizacji miejsca

Certyfikaty

 

TOSHIBA – JAPOŃSKA JAKOŚĆ I DESIGN

FAQ
Co jeszcze chcesz
wiedzieć

 • Jak optymalnie ustawiać temperaturę w Convert Zone?

  W komorze tej reguluje się temperaturę od -18°C do 7°C, w zależności od konkretnych wymagań różnych produktów spożywczych. Przy ustawianiu zakresu temperatur od 0°C do 7°C, staje się ona komorą chłodzenia. Przy ustawieniu temperatury na 0°C, czas przechowywania żywności będzie dłuższy, w sam raz do przechowywania świeżej żywności do spożycia w niedługim terminie. Przy ustawianiu zakresu temperatur pomiędzy -3°C i -7°C można dłużej przechowywać świeże ryby i mięso bez konieczności zamrażania a dodatkowo produkty będą się łatwo kroić. Przy ustawianiu temperatury na -18°C, można przechowywać żywność wymagającą długotrwałego mrożenia, dzięki czemu komora staje się miejscem do przechowywania zamrożonej żywności.

 • Czy można używać przedłużacza lub nieuziemionych przejściówek do podłączenia lodówki?

  Nigdy nie należy używać przedłużacza lub nieuziemionych (dwuzłączkowych) przejściówek.

 • Czy od razu po transporcie można podłączyć lodówkę?

  Przed pierwszym uruchomieniem należy utrzymać lodówkę w stabilnej pozycji przez pół godziny przed podłączeniem jej do źródła zasilania. Po uruchomieniu lodówki, przed umieszczeniem jakiejkolwiek świeżej lub zamrożonej żywności lodówka powinna pracować przez 2-3 godziny lub przez ponad 4 godziny w lecie, gdy temperatura otoczenia jest wysoka.

 • Jakie jest dozwolone nachylenie podczas transportu lodówki?

  Nachylenie podczas przemieszczania nie może przekraczać 45°.

 • Jakie należy zachować odstępy od ściany?

  Lodówki, w których ciepło ucieka od dołu mogą być umieszczone przy ścianie w odległości mniejszej niż 10 cm. Dla modeli, w których ciepło ucieka bokiem, górna przestrzeń nad lodówką powinna być większa niż 30 cm, a urządzenie powinno być umieszczona przy ścianie w odległości większej niż 10 cm, aby ułatwić odprowadzanie ciepła

#DetailsMatter

Dane techniczne

lodówka Toshiba GR-RB440WE-DMJ

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 188 x 70 x 66,6 cm
Kolor  stalowy
Kolor / wykończenie frontu  stalowy
Kolor / wykończenie boków  grafitowa stal
Położenie zamrażarki na dole
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
Sterowanie elektroniczne
Wyświetlacz  LED
Liczba termostatów 1
Liczba agregatów 1
Klasa klimatyczna N, T, ST
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A++
Roczne zużycie energii 276 kWh = 168,36 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 219 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 76 litrów
Poziom hałasu 41 dB
Funkcje   
Dystrybutor wody nie
Wymuszona cyrkulacja powietrza tak
Funkcje dodatkowe funkcja "wakacje"
Dodatkowe informacje  oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie  chłodzenie 360° Toshiba Alloy Cooling, Toshiba Dual Temp Control
Chłodziarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
Liczba półek  4
Komora świeżości tak
Szybkie chłodzenie tak
Wyposażenie  3 półki szklane, 1 szuflada z niezależną regulacją temperatury, 1 półka na butelki, 4 półki w drzwiach, 2 szuflady na warzywa i owoce
Zamrażarka   
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki No Frost
Liczba pojemników  3
Szybkie zamrażanie tak
Zdolność zamrażania 12 kg/24h
Klasa zamrażarki ****
Wyposażenie  3 szuflady
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi, blokada panelu sterowania
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  72 x 75 x 195 cm
Waga z opakowaniem  95 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Union Distribution s.r.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Cena: 3 000 zł - 3 999 zł
 • Marka: Toshiba
 • Kolor: srebrny/szary

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Toshiba GR-RB440WE-DMJ

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Toshiba GR-RB440WE-DMJ, wpisz 1217207 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów