Znajdź podobne
Ostatnio oglądane
Dobre rady
Dobrze znasz ten produkt?
Nie musisz się logować, żeby dodać opinię


Napisanie wartościowej opinii zajmie Ci tylko 3 minuty.

Dodając opinię o produkcie pamiętaj o tym, by ocenić cechy produktu w skali od 5 (rewelacyjny) do 1 (nieudany). Na podstawie tych danych prezentujemy sumaryczną ocenę produktów.

Wypełniając pole „Twoja opinia” staraj się jak najdokładniej opisać produkt i swoje wrażenia związane z jego użytkowaniem.

Wahasz się, czy kupić ten produkt? Zadaj pytanie do opinii.

Każda wartościowa opinia jest nieocenioną wskazówką dla czytających - z pewnością ułatwi im podjęcie właściwej decyzji zakupowej.

Dziękujemy!
Towar archiwalny
Rekomendowane dla Ciebie
Przepraszamy Towar nie jest już dostępny w naszym sklepie.
Proponujemy w zamian
Towary o podobnych parametrach do Towaru wyszukiwanego przez Ciebie
Zobacz Sony KDL-47W805A

Sony KDL-47W805A

telewizor LED 3D

nr kat. 352712
5 na 5 ( 72 Opinie )
Zobacz Samsung UE40H6400
Samsung UE40H6400
telewizor LED 3D
nr kat. 1014918
5 na 5 ( 259 Opinii )
Zobacz Philips 50PUH6400/88
Philips 50PUH6400/88
telewizor LED
nr kat. 1058857
5 na 5 ( 16 Opinii )
1 990 zł
39,80 zł x 50 rat
Tylko teraz możesz kupić wymarzony sprzęt w 50 extra ratach. Wybierz sprzęt a my rozłożymy Ci wartość zakupu na 50 extra niskich rat bez żadnych kosztów!
 
 • stopa oprocentowania wynosi 0%
 • prowizja 0%
 • bez uciążliwych formalności

"Raty 50x0%" to oferta promocyjna, dostępna czasowo. Terminy ogłaszamy w sklepach i reklamach.
 

Reprezentatywny przykład dla zakupionych towarów i usług o wartości  3 100 zł:  całkowita kwota kredytu 3 100 zł,  okres kredytowania 50 miesięcy; wysokość raty 62 zł , całkowity koszt kredytu 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 0%.

 Dostawa od: 49,95 zł
produkt w magazynie - szybka wysyłka!
2 790 zł
93,00 zł x 30 rat
W programie "Raty 30x0%" spłatę możesz podzielić na 30 małych, nieoprocentowanych rat.
 
 • stopa oprocentowania wynosi 0%
 • prowizja 0%
 • bez uciążliwych formalności

"Raty 30x0%" to oferta promocyjna, dostępna czasowo.Terminy ogłaszamy w sklepach i reklamach.

 

Reprezentatywny przykład dla zakupionych towarów i usług o wartości  2 800 zł:  całkowita kwota kredytu 2 800 zł,  okres kredytowania 30 miesięcy; wysokość raty 93 zł , całkowity koszt kredytu 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 0%.

 

 Dostawa od: 59,95 zł
produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią 3D firmy Sony
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią 3D firmy Sony
Odkryj świat trójwymiarowego obrazu i przekonaj się, jak barwnie, szczegółowo i realistycznie wyglądają filmy oraz programy telewizyjne. Pasywne 3D to idealny obraz bez rozmyć, migotania i jakichkolwiek zakłóceń, lekkie i tanie okulary, możliwość oglądania trójwymiarowych efektów z prawie każdego miejsca w pokoju.
Wejdź do świata rozrywki
Sony Entertainment Network - to więcej niż myślisz. Otrzymujesz dostęp do filmów i muzyki na żądanie, telewizji typu catch-up, ulubionych portali społecznościowych i najlepszych materiałów z sieci. Dodatkowo wszystkie Twoje ulubione piosenki, zdjęcia i filmy będą odtąd dostępne w dowolnym miejscu i czasie dzięk połączonym usługą dostępnym na urządzeniach Sony, od aparatu cyfrowego po telewizor w salonie.

*Dostępność aplikacji, treści oraz niektórych funkcji może zależeć od kraju, jak również od zaplanowanych aktualizacji.
Wejdź do świata rozrywki
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
Wyraźny i ostry obraz z każdego źródła
Innowacyjna technologia Motionflow™ XR 400 zapewnia płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na dostępnych klatkach. Dzięki temu wzrok mniej się męczy a na ekranie nie powstają smugi podczas oglądania. Im wyższa wartość Motionflow XR tym lepsza jakość obrazu w najbardziej dynamicznych scenach.
Wyraźny i ostry obraz z każdego źródła
Bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi
Bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Twoja domowa sieć multimediów
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwala wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk. Poprzez złącze MHL możesz przesłać ze swojego smatphon'a lub tabletu obraz i dźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się grami i filmami w imponującej skali, i z oszałamiającym dźwiękiem. Podczas połączenia ładowany jest także akumulator w urządzeniu mobilnym.
HbbTV - multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
HbbTV - multimedialny teletext kolejnej generacji
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Utrzymuj dobre relacje ze znajomymi i rodziną, nie wychodząc z domu, dzięki aplikacji Skype przeznaczonej do telewizorów Smart. W połączeniu ze sprzedawaną osobno kamerą Skype możesz prowadzić wysokiej jakości wideorozmowy na ekranie panoramicznym z rozmówcami na całym świecie. Tworzenie nowych kont Skype, dostęp do już istniejących, a także cała nawigacja odbywają się za pomocą pilota do telewizora. Bądź bliżej dzięki komunikacji twarzą w twarz.
Każdy szczegół jak na dłoni
Zachwyć się najwyższą jakością obrazu – większym kontrastem, idealną jasnością oraz wyraźniejszymi szczegółami we wszystkim, co oglądasz, bez względu na źródło. Technologia X-Reality PRO dzięki unikalnemu procesorowi przetwarzania obrazu ożywia każdy materiał w naturalny sposób poprawiając szczegóły. Analizuje, oczyszcza i udoskonala obraz, zmniejszając szumy i uzyskując prawdziwą jakość Full HD każdego materiału. Zobacz zachwycającą jakość obrazu - od płyt Blu-ray™ i zwykłych programów TV po wideo z sieci i klipy ze smartfona.
Każdy szczegół jak na dłoni
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
* Funkcja nagrywania może być dostępna po aktualizacji systemu.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odbieraj audycje nazjemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbieraj audycje nazjemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbiornik wyposażony jest zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S/S2 umożliwiający odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Standard DVB-S2 jest rozwinięciem standardu DVB-S oferujący mniejszą przepustowość wymaganą do transmisji treści HD podnosząc jej jakość. Przekaz satelitarny umożliwia odbieranie znacznie większej liczby kanałów telewizyjnych niż telewizje kablowe lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Cztery pary okularów 3D w zestawie
Cztery pary okularów 3D w zestawie
W zestawie z telewizorem otrzymasz cztery pary okularów 3D, dzięki którym będziesz mógł oglądać film i programy trójwymiarowe z całą rodziną bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 • S-Force Front Surround
  3D umożliwiającą utworzenie przestrzennego efektu z większą głębią i rozpiętością dźwięku bez konieczności instalowania dodatkowych głośników.

Dane techniczne
telewizor LED 3D Sony KDL-47W805A
Obraz   
Ekran  47 cali / 119 cm, 16:9
Rozdzielczość Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D pasywna (polaryzacyjna)
Zakrzywiony ekran (Curved) nie
Tuner DVB-T (MPEG-4) - cyfrowy naziemny, DVB-C - cyfrowy kablowy, DVB-S/S2 - cyfrowy satelitarny, analogowy
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Optymalizacja ruchu  Motionflow XR 400 Hz
Kontrast dynamiczny powyżej 1 miliona
Funkcje poprawy obrazu  X-Reality PRO, Deep Colour, Live Colour Creation, Advanced Contrast Enhancer, 24p True Cinema, czujnik oświetlenia zewnętrznego
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego S-Force Front Surround 3D
Moc głośników  2 x 10 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, Sound Enhancer, S-Master
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB  tak
Komunikacja dodatkowa  Wi-Fi Direct, Wi-Fi Miracast, MHL - Mobile HD Link, NFC - Near Field Communication
Funkcje Smart TV  Sony Entertainment Network, Skype ready - opcjonalna kamera, TV SideView, NFC One-touch Mirroring
Aplikacje Smart TV  AXN, Dailymotion, Euronews, Facebook, ipla, TVN Player, Twitter, VOD. TVP. pl, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  zgodność z technologią 3D Sony pasywne, automatyczna korekta głębi 3D, USB - zdjęcia, muzyka, film, PIP - obraz w obrazie (1 tuner), Bravia Sync, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Wejście PC VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) tak
Wyjście słuchawkowe  tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Sony BRAVIA Seria W8 2013
Wzornictwo  Sense of Quartz
Kolor obudowy  czarno-srebrny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  108,3 x 67,2 x 29,8 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  108,3 x 63,9 x 6,4 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  16,7 kg / 14,6 kg
Standard VESA 300x300 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
"Typowy" pobór mocy (tryb włączenia) 66 W
Roczne zużycie energii 92 kWh
Przekątna ekranu  47 cali / 119 cm
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,25 W
Pobór mocy (max)  139 W
Rozdzielczość   1920 x 1080
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  okulary 3D x4, pilot One-touch RMF-ED003, pilot, 2 baterie AAA do pilota, obrotowa podstawa, e-manual, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Model okularów na wyposażeniu  TDG-500P
Akcesoria opcjonalne okulary 3D TDG-500P, TDG-SV5P, kamera Skype CMU-BR200
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Koszt gospodarowania odpadami
Ocena Klientów:
5 na 5 (72 Opinie)
Podsumowanie Opinii o telewizor LED 3D Sony KDL-47W805A
Najwyżej ocenione zalety:
 • wygląd
 • kąt widzenia
Towar oceniły 72 osoby
100% osób oceniło wysoko Towar
Ostatnią Opinię dodano: 10-07-2014
TV TEST poleca
Dodana: 25-09-2013
Przez: TV TEST
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Sony KDL-47W805 to udany telewizor dla użytkowników ceniących żywe, nie tracące nasycenia pod kątem kolory, stabilne i niemigoczące obrazy 3D uzyskane w technice polaryzacyjnej, wygodną przeglądarkę plików, dobrą współpracę telewizora ze smartfonami i tabletami, ponadprzeciętny dźwięk oraz atrakcyjny wygląd. Warto zaznaczyć, że KDL-47W805 oferuje najlepsze odwzorowanie ruchu wśród modeli z matrycami IPS.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 67% osób Opinia przydatna dla 68% osób Opinia przydatna dla 65% osób (22/11). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
aleks 06-02-2014
Bardzo prosze o sprawdzenie gdzie ten telewizor jest produkowany? Ważne, aby podany był producent na tabliczce z tyłu telewizora a nie na opakowaniu. No opakowaniu podaja producenta opakowania a nie telewizora.
Zadajesz pytanie użytkownikowi TV TEST dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Polecam sprzęt
Dodana: 09-12-2013
Przez: Filip
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor posiadam już kilka tygodni i uważam, iż za cenę 4 tysięcy nie dostanie się lepszego sprzętu.

Jest to mój pierwszy telewizor z 3D miałem okazje już obejrzeć na nim kilka filmów i naprawdę nie zauważyłem jakichkolwiek wad, a samo oglądanie sprawiało wielką przyjemność. Film, który najładniej się prezentował był to oczywiście Avatar. Sprzęt wykorzystuje do oglądania telewizji głównie w formacie 720p i naprawdę nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wcześniej posiadałem znacznie mniejszy telewizor samsunga 32` LED, różnica jest naprawdę wielka nie spodziewałem się, iż tak znacznie może różnić się jakość obrazu na obu telewizorach. Po tych kilku tygodniach oglądania na nowym telewizorze nie wyobrażam sobie powrotu do starego TV, oby tylko Sony szybko się nie zepsuł :)

Jeszcze muszę wspomnieć o tym, iż podczas korzystania z telewizora przez te dwa tygodnie - TV podłączony do Wi-Fi wykonały się automatycznie, aż dwie aktualizacje oprogramowania, co przez tak krótki okres czasu jest naprawdę zaskakujące, iż producent tak dba o klienta, a telewizor nie jest przecież obecnie najnowszym modelem.

Podsumowując sprzęt polecam, jakby ktoś nie był zdecydowany to naprawdę nie ma się co zastanawiać, tylko dokonać zakupu w sklepie euro, gdyż po dokonaniu analizy cen w sklepach na stan z przed kilku tygodni oferta euro była najkorzystniejsza.

« zwiń

Telewizor posiadam już kilka tygodni i uważam, iż za cenę 4 tysięcy nie dostanie się lepszego sprzętu.

Jest to mój pierwszy telewizor z 3D miałem okazje już obejrzeć na nim kilka filmów i naprawdę nie zauważyłem jakichkolwiek wad, a samo oglądanie sprawiało wielką przyjemność. Film, który najładniej się prezentował był to oczywiście Avatar. Sprzęt wykorzystuje do oglądania telewizji głównie w formacie 720p i naprawdę nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wcześniej posiadałem znacznie mniejszy telewizor samsunga 32` LED, różnica jest naprawdę wielka nie spodziewałem się, iż tak znacznie może różnić się jakość obrazu na obu telewizorach. Po tych kilku tygodniach oglądania na nowym telewizorze nie wyobrażam sobie powrotu do starego TV, oby tylko Sony szybko się nie zepsuł :)

Jeszcze muszę wspomnieć o tym, iż podczas korzystania z telewizora przez te dwa tygodnie - TV podłączony do Wi-Fi wykonały się automatycznie, aż dwie aktualizacje oprogramowania, co przez tak krótki okres czasu jest naprawdę...

rozwiń »
Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 85% osób Opinia przydatna dla 86% osób Opinia przydatna dla 82% osób (23/4). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
piotr6078644 18-03-2014
posiadam taki sam telewizor sony 47w805a mam pytanie czy w pana telewizorze po właczeniu wyswietla się logo sony w moim pomimo w menu zaznaczenia logo przy inicjalizacji na wł nie wyswietla się przy właczaniu
Zadajesz pytanie użytkownikowi Filip dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
telewizorek jest OK
Dodana: 22-08-2013
Przez: rafali
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Dla mnie rewelacja, obraz 2d i 3d bardzo dobry, dzwięk też. Przez słuchawki rewelacja.

WI-FI ok. sprawdiłem dostęp do ipli twp i tvn wszystko działa. obsługa prosta i intuicyjna. Nic tylko oglądać. Okulary leciutkie efekt piorunujący.

Gorąco polecam

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 82% osób Opinia przydatna dla 83% osób Opinia przydatna dla 79% osób (23/5). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi rafali dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Sony KDL-47W805A
Dodana: 05-03-2014
Przez: Lux
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Nie ma się do czego przyczepić. TV daje radę zarówno w trybie filmowym, 3D, jak i w trybie GRA, podczas użytkowania konsoli. Ładne barwy, ostrość, wyrazistość obrazu, odświeżanie, dobrze dobrane ustawienia dla wybranych opcji oglądania.

4 pary okularów 3D wystarczą dla całej rodziny ;) Fajna sprawą są dwa piloty do obsługi TV - jeden standardowy, natomiast drugi malutki poręczny ze skrótami, bardzo przyjemny (jak dla mnie) w użytkowaniu.

Jedynie irytujące są (jak to w przypadku SONY bywa) ograniczenia "producenta", czyli TV nie odtwarza wszystkich typów plików filmowych (min. wma), kamerka do skype, tylko dedykowana Sony (ok. 300PLN)

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 80% osób Opinia przydatna dla 83% osób Opinia przydatna dla 67% osób (4/1). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
halka7 25-04-2014
chce kupic ten model 805 z wystawy- jakie moga byc tego minusy
Pytanie od:
f 11-04-2014
wma to nie plik filmowy a muzyczny
Odpowiedź od:
Lux 25-02-2015
*wmv
Zadajesz pytanie użytkownikowi Lux dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Bardzo dobry zakup
Dodana: 29-07-2013
Przez: Gitarzysta
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Pojechałem do sklepu kupić TV Panasonic plazmę serii ST, kupiłem Sony serii W8. Wideo z odtwarzacza full HD powaliło mnie i moją żonę na kolana. Telewizor ma bardzo ładny, nowoczesny wygląd. bardzo wąska estetyczna ramka, logo Sony z wielobarwną diodą, której świecenie można programować. Jakość obrazu w HD rewelacyjna, w 3D również. Telewizor znakomicie współpracuje w sieci z komputerami oraz serwerami multimedialnymi zainstalowanymi na tych komputerach. Widzi nawet dysk tunera cyfrowego "n".Odtwarza z serwera Nero filmy 3D HD bez najmniejszego problemu ( mój router pracuje w standardzie G, Wi-Fi TV może pracować w standardzie N). Drugi mały pilot jest wspaniały, obsługa TV bardzo intuicyjna, moja mała córka nie ma najmniejszego problemu. Gorąco polecam ten telewizor, każda złotówka wydana na ten telewizor jest dobrze wydana. Mam w domu pięć telewizorów LED różnych marek i dlatego łatwo porównać jakość i funkcjonalność.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 77% osób Opinia przydatna dla 77% osób Opinia przydatna dla 75% osób (46/14). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Gitarzysta dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
pochwała produktu
Dodana: 07-12-2013
Przez: dziadekwieslaw
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

to już mój trzeci telewizor sony pierwszy kineskopowy służy od lat 80-tych na działce drugi 30cali bravia ma córka w swoim pokoju teraz mam na stare lata swój i czuję się jak w kinie zawsze byłem z nich zadowolony od lat i na pewno mnie nie zawiodą dziadek

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 75% osób Opinia przydatna dla 77% osób Opinia przydatna dla 69% osób (9/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi dziadekwieslaw dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Podsumowanie
Dodana: 17-12-2013
Przez: Paweł
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Mam ten telewizor od ok. miesiąca. Obraz rewelacja, kolory żywe, brak smużenia. Używam go z modułem Polsatu CI+. Telewizor sam pobrał listę kanałów. Nie musiałem nic szukać i układać. Nagrywanie na podpiętym dysku twardym rewelacja. Nagrywa zarówno TV sat jak i z naziemnej Można zaprogramować audycję z epg i bez problemu przedłużyć ręcznie czas nagrywania. Jedyny jak dla mnie mankament tego telewizora to słaby dźwięk. Wcześniej miałem 5 letni TV LCD LG. Dla mnie to przesiadka z malucha do mercedesa :).

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 75% osób Opinia przydatna dla 77% osób Opinia przydatna dla 69% osób (9/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Paweł dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
telewizor LED 3D Sony KDL-47W805A
Dodana: 06-10-2013
Przez: ajm
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Wybierając TV mieliśmy dylemat który , czy Sony czy Samsung .Po długich porównaniach wybraliśmy Sony i jesteśmy bardzo zadowoleni. Telewizor sprawdza się w każdym calu,obraz jest rewelacyjny, bez problemu czyta USB,współpracuje z tabletem , smartfonem. internet działa bez zarzutów . Polecamy :-)

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 72% osób Opinia przydatna dla 74% osób Opinia przydatna dla 68% osób (13/5). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
SDO 29-12-2013
Witam, Chcę kupię ten telewizor i jedyna informacja, jakiej nigdzie nie mogę znaleźć, to - czy on widzi/współpracuje z bezprzewodową klawiaturą? Byłabym wdzięczna za odpowiedź, jeśli mieliście Państwo okazję to sprawdzić. Dziękuję, pozdrawiam, Sabina
Odpowiedź od:
Radek 31-12-2013
Współpracuje z klawiaturą logitecha , jeżeli chce Pani zakupić tv w rozmiarze 47 " mogę odsprzedać zakupiony 27 grudnia 2013 roku z 5 letnią gwarancją niestety kupiłem za duży do pokoju
Odpowiedź od:
art 26-01-2014
sprzedał Pan ten tv?
Zadajesz pytanie użytkownikowi ajm dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Sony KDL-47W805A
Dodana: 23-11-2013
Przez: omarek5151
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Mam ten telewizor od kilku tygodni. Bardzo dobra jakość obrazu zarówno 2d jak i 3D. Dźwięk również bez zastrzeżeń. Bardzo łatwa obsługa. Internet działa bez zarzutu. Bardzo dużo portali. Przeglądarka OK.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 70% osób Opinia przydatna dla 73% osób Opinia przydatna dla 64% osób (7/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi omarek5151 dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Super zabawka
Dodana: 29-08-2013
Przez: MK
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Bardzo dobra jakość obrazu, świetne 3d, zwłaszcza symulacja materiału 2d na 3d - dzieciaki odpuściły mi cześć wypadów do kina, ponieważ jakość takiego "3d" naprawdę przypomina tę kinową. Nie zauważyłem jakich specjalnych zaciemnień lub problemów przy oglądaniu - ale jestem laikiem w tej sprawie. Doskonały wybór dla mojej rodziny na wieczorne seanse z domowej płytoteki DVD. Odbiór kanałów z nc+ również bez zarzutu. To już mój trzeci telewizor Sony - jak na razie do żadnego z nich nie mam zastrzeżeń.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 68% osób Opinia przydatna dla 70% osób Opinia przydatna dla 65% osób (15/7). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi MK dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
kdl 47w805a
Dodana: 15-10-2013
Przez: Endriu
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Od zawsze kupowałem tv sony i ten produkt spełnił moje oczekiwania. Procesor tv przy oglądaniu filmów z kompa moim zdaniem zbyt wolny. Dźwięk i obraz super. Polecam. Ocena 4,5

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 67% osób Opinia przydatna dla 70% osób Opinia przydatna dla 60% osób (6/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Endriu dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Seria 8
Dodana: 01-01-2014
Przez: geny
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Najlepszy TV w swojej klasie. Lepszy niż Panasonic ET60 czy Philips z serii 6. Mimo że ta sama matryca co w LG to zupełnie inna płynność obrazu, szczególnie widoczna po podłączeniu konsoli. Jakość obrazu powalająca, do tego bardzo dobry dźwięk. Produkt godny polecenia, wart swojej ceny.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 67% osób Opinia przydatna dla 71% osób Opinia przydatna dla 57% osób (4/2). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi geny dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
opinia o LED 3D Sony KDL-47W805A
Dodana: 16-01-2014
Przez: krzysztof
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor godny polecenia. Obraz wysokiej jakosci także w trybie nieodpowiadającym standardowi HD.

Niezła czerń I biel. Obsługa intuicyjna. Wygląd I funkcjonalność - bez zastrzeżeń. Wady: zaszarzenia na krańcach ekranu (efekł niedopracowanego podświetlania), rozczarowuje jakość dzwięku, słaby efekt stereo I symulowanego 3D, przewaga mocy dzwięku nad jego brzmieniem. Niepotrzebny 2gi pilot.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 67% osób Opinia przydatna dla 75% osób Opinia przydatna dla 50% osób (2/1). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi krzysztof dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
ok - bravia
Dodana: 25-05-2013
Przez: marlub
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

naprawdę dobry sprzęt - niestety słono kosztuje, słaba komunikacja z kinem domowym LG - mocne opóźnienie dźwięku do obrazu przy oglądaniu TV - problem nie występuje przy odtwarzaniu płyt blue ray oczywiście

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 65% osób Opinia przydatna dla 67% osób Opinia przydatna dla 61% osób (11/6). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
adam1 18-03-2014
dla czego nie wyswietla się logo sony przy właczaniu telewizora pomimo ze w ustawieniach jest zaznaczone na właczone
Zadajesz pytanie użytkownikowi marlub dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Rewelacja
Dodana: 07-01-2014
Przez: uciu1984
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor rewelacyjny, obraz piękny i czyściutki, do tego internet. Kuzyn zakupił 47 LG i obraz jest nieco gorszy niż w sony. sony to jednak Sony. pozdrawiam

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 60% osób Opinia przydatna dla 67% osób Opinia przydatna dla 50% osób (3/2). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi uciu1984 dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Godny polecenia
Dodana: 12-09-2013
Przez: sebastian
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Dobra czerń, wyraziste kolory, wyraźny i głęboki dźwięk, dobry tuner tv naziemnej, czytelny interfejs, ciekawe aplikacje, szybka przeglądarka internetu, ale kopia lustrzana nie współgra z samsungiem galaxy s 3, za co daję ogromny minus ponieważ stawiałem na tę funkcjonalność, a niestety się zawiodłem. Poza tym jestem zadowolony.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 50% osób Opinia przydatna dla 53% osób Opinia przydatna dla 47% osób (8/8). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi sebastian dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Telewizor super.
Dodana: 06-12-2013
Przez: Wiciu
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor mam od miesiąca, i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko ok.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 50% osób Opinia przydatna dla 55% osób Opinia przydatna dla 45% osób (5/5). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Wiciu dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
oki
Dodana: 08-12-2013
Przez: kldw805
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Spełnia moje oczekiwania

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 50% osób Opinia przydatna dla 56% osób Opinia przydatna dla 44% osób (4/4). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi kldw805 dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Panasonic 0 - Sony 1
Dodana: 10-12-2013
Przez: wlodek
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Dla mnie udane przejście z Panasonica TX-P46GT30E na Sony KDL-47W805

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 50% osób Opinia przydatna dla 57% osób Opinia przydatna dla 43% osób (3/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi wlodek dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Sony 47W805
Dodana: 13-01-2014
Przez: wh
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor jest rewelacyjny. Gorąco go polecam. Po 2 miesiącach użytkowania spełnił w 100% moje oczekiwania. Wiadomo ,że Telewizory z najwyższej półki (między innymi W905) oferują trochę lepszą czerń ale to jest rzecz na, którą aż tak się nie zwraca uwagi a tamte telewizory kosztują po kilka tysięcy złotych więcej. Telewizor w swojej kategorii zamiata konkurencję.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 50% osób Opinia przydatna dla 67% osób Opinia przydatna dla 33% osób (1/1). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi wh dotyczące produktu Sony KDL-47W805A.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
 
 
 
 

RTV EURO AGD © 2009 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.

Właściciel serwisu: Euro-net sp. z o.o., ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Do góry