Znajdź podobne
Ostatnio oglądane
Dobre rady
Dobrze znasz ten produkt?
Nie musisz się logować, żeby dodać opinię


Napisanie wartościowej opinii zajmie Ci tylko 3 minuty.

Dodając opinię o produkcie pamiętaj o tym, by ocenić cechy produktu w skali od 5 (rewelacyjny) do 1 (nieudany). Na podstawie tych danych prezentujemy sumaryczną ocenę produktów.

Wypełniając pole „Twoja opinia” staraj się jak najdokładniej opisać produkt i swoje wrażenia związane z jego użytkowaniem.

Wahasz się, czy kupić ten produkt? Zadaj pytanie do opinii.

Każda wartościowa opinia jest nieocenioną wskazówką dla czytających - z pewnością ułatwi im podjęcie właściwej decyzji zakupowej.

Dziękujemy!
Towar archiwalny
Rekomendowane dla Ciebie
Przepraszamy Towar nie jest już dostępny w naszym sklepie.
Proponujemy w zamian
Towary o podobnych parametrach do Towaru wyszukiwanego przez Ciebie
Zobacz LG 47LA691S

LG 47LA691S

telewizor LED 3D

nr kat. 352862
5 na 5 ( 32 Opinie )
Zobacz LG 49UF7787
LG 49UF7787
telewizor LED
nr kat. 1052020
5 na 5 ( 21 Opinii )
Zobacz Samsung UE50H6400
Samsung UE50H6400
telewizor LED 3D
nr kat. 1014254
5 na 5 ( 36 Opinii )
2 990 zł
59,80 zł x 50 rat
Tylko teraz możesz kupić wymarzony sprzęt w 50 extra ratach. Wybierz sprzęt a my rozłożymy Ci wartość zakupu na 50 extra niskich rat bez żadnych kosztów!
 
  • stopa oprocentowania wynosi 0%
  • prowizja 0%
  • bez uciążliwych formalności

"Raty 50x0%" to oferta promocyjna, dostępna czasowo. Terminy ogłaszamy w sklepach i reklamach.
 

Reprezentatywny przykład dla zakupionych towarów i usług o wartości  3 100 zł:  całkowita kwota kredytu 3 100 zł,  okres kredytowania 50 miesięcy; wysokość raty 62 zł , całkowity koszt kredytu 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 0%.

 Dostawa od: 49,95 zł
produkt w magazynie - szybka wysyłka!
2 790 zł
69,75 zł x 40 rat
W programie "Raty 40x0%" spłatę możesz podzielić na 40 małych, nieoprocentowanych rat.
 
  • stopa oprocentowania wynosi 0%
  • prowizja 0%
  • bez uciążliwych formalności

"Raty 40x0%" to oferta promocyjna, dostępna czasowo. Terminy ogłaszamy w sklepach i reklamach.


Reprezentatywny przykład dla zakupionych towarów i usług o wartości  3 400 zł:  całkowita kwota kredytu 3 400 zł,  okres kredytowania 40 miesięcy; wysokość raty 85 zł , całkowity koszt kredytu 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 0%.

 

 Dostawa od: 59,95 zł
produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią LG Cinema 3D
LG Cinema 3D to idealny obraz 3D bez rozmyć, migotania i jakichkolwiek zakłóceń, lekkie i tanie okulary, możliwość oglądania trójwymiarowych efektów z prawie każdego miejsca w pokoju.
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią LG Cinema 3D
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
Bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi
Twoja domowa sieć multimediów
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwala wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk. Poprzez złącze MHL możesz przesłać ze swojego smatphon'a lub tabletu obraz i dźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się grami i filmami w imponującej skali, i z oszałamiającym dźwiękiem. Podczas połączenia ładowany jest także akumulator w urządzeniu mobilnym.
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Udostępniaj ekran z laptopa do telewizora bez użycia przewodów
Udostępniaj ekran z laptopa do telewizora bez użycia przewodów
Technologia Intel® Wireless Display pozwala na łatwiejsze niż kiedykolwiek bezprzewodowe przesyłanie zawartości ekranu z urządzeń przenośnych na duży ekran telewizora HD. Oglądaj filmy. Wyświetlaj zdjęcia. Korzystaj z drugiego ekranu, aby móc wykonywać wiele zadań jednocześnie. WiDi jest technologią opracowaną przez firmę Intel i działa wyłącznie z laptopami wyposażonymi w procesor, kartę graficzną i układ WiFi tej firmy.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Utrzymuj dobre relacje ze znajomymi i rodziną, nie wychodząc z domu, dzięki aplikacji Skype przeznaczonej do telewizorów Smart. W połączeniu ze sprzedawaną osobno kamerą Skype możesz prowadzić wysokiej jakości wideorozmowy na ekranie panoramicznym z rozmówcami na całym świecie. Tworzenie nowych kont Skype, dostęp do już istniejących, a także cała nawigacja odbywają się za pomocą pilota do telewizora. Bądź bliżej dzięki komunikacji twarzą w twarz.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Niezwykła dokładności wyświetlania, z zachowaniem wysokiego wskaźnika kontrastu
Niezwykła dokładności wyświetlania, z zachowaniem wysokiego wskaźnika kontrastu
Technologia Micro Pixel Control umożliwia sterowanie każdą diodą LED podświetlającą matrycę telewizora, co pozwala na uzyskanie niezwykle wysokich wartości kontrastu dynamicznego i rozpiętości tonalnych. Dzięki wysokiemu wskaźnikowi kontrastu, można uzyskać obraz o wysokim nasyceniu czerni i naturalnych kolorach przy jednoczesnym niewielkim zużyciu energii.
Procesor Triple XD Engine - ciesz się obrazem o idealnych barwach, kontraście i ostrości
Wysokowydajny procesor obrazu Triple XD Engine pozwala cieszyć się obrazem o idealnych barwach, kontraście i ostrości. Najbardziej zaawansowany procesor zapewni najwyższy poziom doskonałości pod względem głębi kolorów, kontrastu i ostrości, co przełoży się na perfekcyjną jakość obrazu.
Procesor Triple XD Engine - ciesz się obrazem o idealnych barwach, kontraście i ostrości
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
* Funkcja nagrywania może być dostępna po aktualizacji systemu.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S/S2 umożliwiający odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Standard DVB-S2 jest rozwinięciem standardu DVB-S oferujący mniejszą przepustowość wymaganą do transmisji treści HD podnosząc jej jakość. Przekaz satelitarny umożliwia odbieranie znacznie większej liczby kanałów telewizyjnych niż telewizje kablowe lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
Odbieraj audycje nazjemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbiornik wyposażony jest zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Odbieraj audycje nazjemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD

  • Minimum ramki, maksimum obrazu. Cinema Screen to subtelna podstawa i minimalistyczna ramka zapewniają stabilność i wyjątkowe wrażenia estetyczne.


  • Współczynnik Motion Clarity Index (MCI) łączący w sobie technologie TruMotion, Local Dimming, skanowanie podświetlenia i inne, udoskonalające płynność ruchu obiektów na ekranie telewizora.
Dane techniczne
telewizor LED 3D LG 47LA691S
Obraz   
Ekran  47 cali / 119 cm, 16:9
Rozdzielczość Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D pasywna (polaryzacyjna)
Tuner DVB-T (MPEG-4) - cyfrowy naziemny, DVB-C - cyfrowy kablowy, DVB-S/S2 - cyfrowy satelitarny, analogowy
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Optymalizacja ruchu  Motion Clarity Index 400 Hz
Funkcje poprawy obrazu  LED Plus, Picture Wizard II, Micro Pixel Control, Triple XD Engine, Resolution Upscaler
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego Virtual Surround Plus
Moc głośników  2 x 12 W + 10 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  DTS, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, wbudowany głośnik niskotonowy, Smart Sound Mode
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB  tak
Komunikacja dodatkowa  Wi-Fi Direct, Wi-Fi Miracast, WiDi - Intel Wireless Display, MHL - Mobile HD Link, NFC - Near Field Communication
Funkcje Smart TV  Skype ready - opcjonalna kamera, 3D World, Smart Share, Social Center - Serwisy Społecznościowe, Premium Content - Treści Premium, Game World, Smart Home - panel sterowania, Application Store
Aplikacje Smart TV  Dailymotion, Facebook, Filmbox, HBO Go, ipla, Orange, Twitter, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  procesor 2-rdzeniowy, sterowanie głosem, sterowanie gestami, zgodność z technologią LG 3D Cinema, konwersja obrazu 2D na 3D, konwersja obrazu 3D na 2D, regulacja głębi efektu 3D, USB - zdjęcia, muzyka, film, SimpLink, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, Dual Play, certyfikat DiviX HD
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 3
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Wejście PC VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) tak
Wyjście słuchawkowe  tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  LG Seria 6 2013
Wzornictwo  Cinema Screen
Kolor obudowy  srebrny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  106,3 x 69,7 x 26,9 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  106,3 x 62,7 x 3,5 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  16,7 kg / 14,6 kg
Standard VESA 400x400 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
"Typowy" pobór mocy (tryb włączenia) 63 W
Roczne zużycie energii 92 kWh
Przekątna ekranu  47 cali / 119 cm
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,3 W
Pobór mocy (max)  120 W
Rozdzielczość   1920 x 1080
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  okulary 3D x6, pilot Magic AN-MR400, 2 baterie AA do pilota, obrotowa podstawa, e-manual, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Model okularów na wyposażeniu  4 x okulary Cinema 3D, 2 x okulary Dual Play
Akcesoria opcjonalne okulary 3D AG-F270, AG-F310, AG-F320, AG-F330, AG-F340, AG-F350, AG-F360, okulary 3D Dual Play AG-F310DP, nakładki na okulary 3D AG-F220, kamera Skype AN-VC400
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Ocena Klientów:
5 na 5 (32 Opinie)
Podsumowanie Opinii o telewizor LED 3D LG 47LA691S
Najwyżej ocenione zalety:
  • wygląd
  • kąt widzenia
Towar oceniły 32 osoby
100% osób oceniło wysoko Towar
Ostatnią Opinię dodano: 12-06-2014
Sam nie wiem... mieszane odczucia
Dodana: 20-01-2014
Przez: luks
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Generalnie telewizor jest ładny. Mnoga ilość funkcji, nowoczesność i wogóle.

Zamiast plusów opiszę minusy:

- w porównaniu do innych LG SMART - rzadka liczba aktualizacji

- dość wolne działanie YOUTUBE (czasem bardzo wolne - chodzi o poruszanie się w menu)

- wolne działanie przeglądarki INTERNET

- czasem się zawiesza przy włączeniu jakiejś aplikacji SMART

- a teraz największa wada - PODŚWIETLENIE !! masakra, w porównaniu do taniego modelu LG smart 32" to jakiś kosmos. obraz ma plamy na podświetleniu, i to sporo - oglądając film z "paskami" bardzo widać jaśniejsze i ciemniejsze plamy - szczególenie w okularach 3D.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 70% osób Opinia przydatna dla 73% osób Opinia przydatna dla 64% osób (7/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi luks dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
NA WYPASIE :)
Dodana: 22-01-2014
Przez: BETA
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

telewizor suuuuuper... ALE w ramach tego wypasu, który posiada i jakości jaką prezentuje... brakuje mu jednej jedynej sprawy... - możliwości zapisania ustawień do np pliku czy gdzie kolwiek indziej... , chodzi mi o sytuacje gdzie ktoś coś przestawił w ustawieniach i wracam do swoich ustawień konfiguracyjnych , programów, ekranu, dźwięku etc. TO BY SIĘ PRZYDAŁO :)

3d - wypas - regulacja głębi 3D ISTNIEJE... trzeba przestawić na ręczny tryb 3D by uaktywnić regulacje głębi... ( bo masa ludzi pisała , że nie ma tej opcji )

dźwięk - bdb jak na tv

jakość obrazu - pociska.

timeshift i nagrywanie na USB działa prawidłowo :)

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 68% osób Opinia przydatna dla 70% osób Opinia przydatna dla 65% osób (13/6). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
marco59 24-01-2014
Funkcja TimeShift ? W opisie nie znalazłem.Chyba,że na dysku podłączonym przez USB.
Odpowiedź od:
BETA 27-01-2014
tak - jeśli podłączysz jakiegoś pena przez USB lub dysk zewnętrzny ( ja mam wpięte 100GB na kieszonce zewnętrznej ) pozwala to na użycie funkcji TIMESHIFT ( trzeba pierw zainicjować "dysk" - mogę zatrzymać, lub przewinąć wstecz film aktualnie oglądany w telewizji )
Zadajesz pytanie użytkownikowi BETA dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Dobry - Bez Szalu
Dodana: 04-02-2014
Przez: Pawel
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Bedac szczerym to liczylem na cos wiecej , sprzedawca bardzo zachwalal ten TV , jednak roznicy nie widac w porownaniu do poprzedniego LCD Samsunga , trzeba sie nameczyc z ustawieniami kolorow itd itp zeby obrac byl przyjemny , Magic Pilot dziala fajnie , ale czasami brakuje kilku przyciskow zeby moc szybciej cos zmienic , nizeli klikac po wirtualnym, SMART dziala elegancko przegaldanie neta, VOD szybko sprawnie , czasami dluzej sie "zakreci" generalnie bez zadnych zastrzezen moze poza brakiem TVN Player ( podobno jeszcze- kwestia czasu)

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 50% osób Opinia przydatna dla 60% osób Opinia przydatna dla 40% osób (2/2). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Pawel dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
LG 47LA691S
Dodana: 16-03-2014
Przez: Fusoo
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Poprzedni Tv LG był super i ten tez jest. Nie ma lepszego za tą cene. Wszystkie Szajsungi i Soniacze się chowają.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 50% osób Opinia przydatna dla 67% osób Opinia przydatna dla 33% osób (1/1). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Fusoo dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
opinia
Dodana: 25-01-2014
Przez: Piotr
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

TV posiada szerokie możliwości i ogromną gamę ustawień. Jakość dźwięku i obrazu jest bardzo wysoka. Ustawiłem więc nieco mniejsze podświetlenie LED i poziom kolorów, ponieważ ustawienia standardowe na wstępie były dość wyśrubowane. Polecam, jeśli tylko pokój nie jest za mały;)

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 33% osób Opinia przydatna dla 43% osób Opinia przydatna dla 29% osób (2/4). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Piotr dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
lg
Dodana: 22-01-2014
Przez: Adammo17
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Nic dodac nic ująć, warty kupna, o wiele lepszy niż Samsung znajomego za te same pieniądze, polecam Adam

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 31% osób Opinia przydatna dla 36% osób Opinia przydatna dla 29% osób (4/9). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Adammo17 dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Drogi, ale dobry
Dodana: 22-07-2013
Przez: rexio
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor oglądam z odległości około 2,5m. Funkcje internetowe - bez zastrzeżeń. Dodatkowo producent zaproponował aplikacje na tablety (telefony) do użytkowania wraz z telewizorem. Tablet staje się pilotem z możliwością pisania na ekranie z poziomu klawiatury tabletu. Ta funkcjonalność jest rewelacyjna. Co do samej jakości wyglądu ekranu - zgodnie z czytanymi opiniami warto poświęcić czas na zmianę ustawień z fabrycznych na własne. Po tej zmianie oglądanie filmów jest bardzo przyjemne. Co do równości podświetlenia i funkcji paneli ledowych pod ekranem - można mieć zastrzeżenia w stosunku do wcześnie używanej przez mnie plazmy. Ale wybierając telewizor w tej technologii godziłem się na ewentualne drobne niedogodności. Nie mnie jednak telewizor przekazuje obraz w sposób przyjemny dla oka. Dźwięk jak na telewizor płaski - rewelacja. Użytkuję od miesiąca oglądając filmy i programy głównie w HD oraz posiadam podłączoną konsolę do gier.

Trafiłem na końcówkę promocji cenowej oraz od LG otrzymałem za zakup xboxa.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 25% osób Opinia przydatna dla 26% osób Opinia przydatna dla 25% osób (30/88). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
pzi 29-12-2013
Tablet staje się pilotem z możliwością pisania na ekranie z poziomu klawiatury tabletu. Taka funkcje masz nawet w dekoderze Ferguson T650i na każdy smartphone z Androidem jest taka aplikacja - wiec nie jest to jakaś rewelacja. Jedynym fajnym bajerem jest pilot , brak regulacji głębi 3d czy dźwięku mimo iż w opisach producenta takowe informacje znalazłem .
Odpowiedź od:
rexio 31-12-2013
Jest regulacja głębi 3D oraz regulacja barwy dźwięku. Poza tym obsługa telewizora za pomocą tabletu lub smartfona jest zaletą. Nie każdy telewizor jest wyposażony w tę opcję.
Odpowiedź od:
pzi 07-01-2014
Sterowanie ze smartfona - Nie napisałem ze jest to wada tylko raczej w kontekście iż obecnie jest to standard w wielu urządzeniach . Regulacja barwy dźwieku to tez raczej standard , natomiast będę dociekał regulacje głębi 3D i nie omieszkam sprawdzić będąc w sklepie jeśli tylko pozwolą ,może znajdzie się bardziej kompetentny sprzedawca .
Zadajesz pytanie użytkownikowi rexio dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
LG 47LA691S
Dodana: 26-12-2013
Przez: lonio90
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor fajny pod względem funkcjami ma wspaniałą fonię, lecz pod względem obrazu ma złe podświetlanie widoczne plamy świecących diod przy czarnym obrazie. Mam też LED TV samsunga, który pod względem obrazu powala LG 47LA691S. natomiast co do fonii jest odwrotnie. Uważam, że kupując LG źle zrobiłem, nie dokonałem porównania tego modelu w sklepach RTV czego teraz żałuję.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 25% osób Opinia przydatna dla 29% osób Opinia przydatna dla 24% osób (4/12). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi lonio90 dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Optymalny
Dodana: 08-10-2013
Przez: Marcin
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Bardzo dobry tv jak na miesiąc użytkowania, wystarczająca ilośc złączy, świetny Smart tv dużo opcji darmowych.

Bardzo fajny pilot Magic

Z mankamentów to brak klasycznego pilota, szczególnie uciążliwe dla osób starszych, okazjonalnie włączających tv mała rzecz a przydatna.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 13% osób Opinia przydatna dla 14% osób Opinia przydatna dla 13% osób (11/76). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
body 03-12-2013
Rozważam zakup tego telewizora. Biorę pod uwagę również Panasonica et60e. Jak telewizor sprawdza się w zaciemnionym pokoju. Czy matryca IPS w takich warunkach nie generuje poważnych zniekształceń obrazu? Jak telewizor daje sobie radę z dynamicznymi scenami, np meczami piłki nożnej?
Odpowiedź od:
Karol 05-12-2013
Ja tv mam ok 2 tygodni jest rewelacyjny,obraz czysty bez zniekształceń net trochę wolny ale to nie komputer, spokojnie da się oglądć filmy on line Pilot jest rewelacja :) I co naiwarzniejsze prosta obsługa menu
Zadajesz pytanie użytkownikowi Marcin dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Mercedes
Dodana: 14-01-2014
Przez: qrhani
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Super jakość cena nie odstępuje na krok innym markom i na całe szczęście wygrywa ceną odtwarza internetowe kina wszystko super działa dual play rewelacja naprawdę polecam

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 11% osób Opinia przydatna dla 16% osób Opinia przydatna dla 11% osób (2/16). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi qrhani dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
superrrr
Dodana: 11-09-2013
Przez: jacula66
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Wygląd,obraz,dźwięk,funkcje,pilot wszystko w jak najlepszym porządku.Duże możliwości ustawienia obrazu do własnych potrzeb.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 9% osób Opinia przydatna dla 10% osób Opinia przydatna dla 9% osób (8/79). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi jacula66 dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Genialny telewizor
Dodana: 09-12-2013
Przez: LG client
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Serdecznie polecam ten model, długo się zastanawiałem nad samsungiem i lg ale samsung ma niedoświetlone rogi matrycy i dość skomplikowany pilot a tu nic - żadnych problemów czy wad, fajna obsługa, super jakość no i do tego 4 kpl okularów 3D pasywnych i 2 kpl aktywnych. Brawo LG

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 9% osób Opinia przydatna dla 10% osób Opinia przydatna dla 9% osób (7/70). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
Jarando 01-01-2014
Drugi zestaw okularów (2 sztuki), to nie są okulary aktywne, lecz również pasywne, tzw. DUAL PLAY.
Pytanie od:
Qdam 12-12-2013
A jak z meczami? Da się oglądać czy piłka jest kometą? Przymierzam się do tego tv ale nie mogę znaleźć info jak z meczami i scenami dynamicznymi.
Zadajesz pytanie użytkownikowi LG client dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
moje spstrzezenia
Dodana: 17-06-2013
Przez: jozef493
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

jak do tej pory,jaksc uzytkowania bez zarzutow.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 7% osób Opinia przydatna dla 8% osób Opinia przydatna dla 6% osób (6/86). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi jozef493 dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
ŚWIETNY
Dodana: 30-10-2013
Przez: dawid
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Bardzo intuicyjne menu. swietny pilot.dobra jakosc kolorow.szybko czyta zewnetrzne dyski usb.ogolnie godny polecenia!

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 7% osób Opinia przydatna dla 8% osób Opinia przydatna dla 7% osób (6/77). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi dawid dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
LG jest super.
Dodana: 16-12-2013
Przez: brenas
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor posiadam od niedawna jednak jestem z niego bardzo zadowolony .Minusem jak dla mnie to trzy wejścia HDMI . Długo się zastanawiałem nad LG ale teraz wiem że to był trafny wybór .Polecam.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 6% osób Opinia przydatna dla 7% osób Opinia przydatna dla 6% osób (4/65). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi brenas dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
LG
Dodana: 15-12-2013
Przez: robi
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Bardzo dobry tv, bardzo dobry obraz

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 5% osób Opinia przydatna dla 6% osób Opinia przydatna dla 5% osób (4/73). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi robi dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
super
Dodana: 12-01-2014
Przez: alexnadra1717
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Jestem bardzo zadowolona z tego telewizora. Spełnił moje oczekiwania. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Pilot magic jest świetny!

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 5% osób Opinia przydatna dla 10% osób Opinia przydatna dla 5% osób (1/18). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi alexnadra1717 dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Rekomendacja
Dodana: 23-12-2013
Przez: Jk
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Dobry sprzęt. Polecam wszystkim.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 3% osób Opinia przydatna dla 5% osób Opinia przydatna dla 3% osób (2/57). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Jk dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
lg 47la691s
Dodana: 27-12-2013
Przez: guciu
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

super sprzęt polecam

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 2% osób Opinia przydatna dla 4% osób Opinia przydatna dla 2% osób (1/49). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi guciu dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
LG 47 691S
Dodana: 12-06-2014
Przez: Stefan
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Zdecydowanie podzielam opinie użytkowników, żadnych problemów z rozruchem. mój pierwszy taki tv i tej klasy. wahałem się miedzy samsung ale padło na ten i nie żałuje, wi - fi śmiga aż miło, pilot fajny, po wyłączeniu podświetla się logo lg, można je wyłączyć oczywiście. przed zakupem sugerowałem sie opiniami innych kupujących i naprawdę szczerze polecam. wbudowany głośnik niskotonowy głowy nie urywa, ale jak na telewizory innych producentów to jest zdecydowanie najlepszy, i kanały muzyczne przyjemnie dla ucha grają. 2 miesiące użytkowania i jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 0% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 0% osób (0/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Stefan dotyczące produktu LG 47LA691S.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
 
 
 
 

RTV EURO AGD © 2009 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.

Właściciel serwisu: Euro-net sp. z o.o., ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Do góry