Przejdź do opisu produktu

Samsung QuickDrive WD90N644OAW

pralko-suszarka

Samsung
nr kat.
1149812

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Wymiary (GxSxW)  60 x 60 x 85 cm
Pojemność (pranie/suszenie)  9 kg / 5 kg
Poziom hałasu (pranie/suszenie)  49 dB / 62 dB
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

 

WYBRANE CECHY

 

QuickDrive™
Krótszy czas prania z zachowaniem pełnej skuteczności.

Smart Control
Zdalne sterowanie pracą pralko-suszarki z dowolnego 

miejsca w dowolnym czasie.

EcoBubble™
Skuteczne usuwanie zabrudzeń nawet w niskiej 

temperaturze.

Ładowność pralki
Bęben pralko-suszarki Samsung pomieści nawet 9 kg 

ubrań lub innych tkanin.

Ładowność suszarki
W pralko-suszarce wysuszysz 5 kg tkanin. Gotowe do 

suszenia, od razu po praniu!

Silnik Digital Inverter
Zapewnia wydajność energetyczną oraz dłuższą 

żywotność pralko-suszarki.

 

QUICKDRIVE™, OSZCZĘDZAJ CZAS I PIENIĄDZE

 

QuickDrive™ to innowacyjna technologia, dzięki której skrócisz czas prania nawet o 50%*, a zużycie energii zmniejszysz do 20%*, bez obniżenia skuteczności prania. Ponadto, odpowiednio wyprofilowany bęben i dodatkowa dysza natryskowa, skracają czas płukania oraz wirowania, zapewniając ochronę tkanin i kolorów.

* Testowany na serii Samsung WW8800M w porównaniu z WW8500K. Oszczędność do 50% czasu przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) i cyklu eBawełna z jakością prania ± 2% i oszczędnością do 20% energii przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) i cyklu Super Szybki (40°C, 5kg wsadu), na podstawie danych Intertek. Czas cyklu prania może się różnić w zależności od dostawy wody oraz ciężaru/typu prania. 

Zobacz jak działa technologia QuickDrive™?

Bęben QuickDrive™

Unikalny bęben QuickDrive™ składa się z głównego bębna i tylnej płyty, która obraca się niezależnie. Dzięki temu ubrania poruszają się w różnych kierunkach, a pralko-suszarka jeszcze szybciej i skuteczniej usuwa brud.

Multiobroty

W standardowych pralkach ubrania obracają się tylko wokół jednej osi, w pralko-suszarce z systemem QuickDrive™ ubrania przesuwane są z góry na dół, a dzięki pulsatorowi dodatkowo do przodu i do tyłu. Multiobroty bębna skutecznie usuwają zabrudzenia w krótszym czasie, nawet o połowę*, przy jednoczesnej ochronie tkanin.

Dokładniejsze płukanie

Aby szybko i dokładnie usunąć resztki środków piorących, pralko-suszarkę wyposażono w dodatkową dyszę umieszczoną w górze kołnierza. Woda wypływa zarówno przez podajnik na detergent oraz przez główny natrysk, co skraca czas płukania i sprawia, że jest ono bardziej efektywne.

Co zyskujesz dzięki technologii QuickDrive™?

Więcej czasu dla siebie

System QuickDrive™ umożliwia skrócenie cyklu prania. Teraz programy piorące mogą być krótsze, niektóre nawet o połowę. Zaplanuj swój czas tak, jak lubisz.

Dokładnie wyprane ubrania w krótszym czasie

Skrócony czas prania nie oznacza kompromisów w kwestii skuteczności. Twoje ubrania będą równie czyste jak te wyprane w dłuższych cyklach prania.

Oszczędność energii

Technologia QuickDrive™ to krótszy cykl prania, co przekłada się na mniejsze zużycie energii, nawet o 20%* i może obniżyć rachunki za prąd.

 

NA CZYM POLEGA TECHNOLOGIA ECOBUBBLE™?

 

Skuteczne pranie w niskiej temperaturze
Generator EcoBubble™ łączy detergent, wodę i powietrze w aktywną pianę, która rozpuszcza zabrudzenia już na początku prania.

Ochrona tkanin
Aktywna piana skutecznie usuwa zabrudzenia w niskiej temperaturze nie niszcząc delikatnych tkanin.

Energooszczędność
Pranie przeprowadzone w niższej temperaturze zużywa mniej energii potrzebnej do podgrzania wody.

Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka
Dzięki łatwości wypłukania aktywnej piany, resztki detergentu nie pozostają na ubraniach, chroniąc wrażliwą skórę dziecka.

EcoBubble™.Skuteczne pranie nawet w niskiej temperaturze

Technologia EcoBubble™ zrewolucjonizowała proces prania dzięki aktywnej pianie, która skutecznie usuwa zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze. Zapewnia też oszczędność energii i ochronę tkanin.*

* Dowiedz się więcej na www.ecobubble.samsung.pl.

 

WYSUSZ UBRANIA ZARAZ PO ICH WYPRANIU

 

Pralko-suszarka QuickDrive™ to jedno urządzenie łączące w sobie dwie funkcje. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach, gdzie trudno o przestrzeń osobno na pralkę oraz suszarkę, a rozwieszanie prania na stojakach i sznurkach stanowi problem.

W pełni naturalnie. Air Wash™ neutralizacja zapachów

Używając programu Air Wash™ ubrania po zakończonym cyklu będą wyjątkowo świeżo pachniały. Pralko-suszarka wykorzystuje podgrzane powietrze (bez użycia wody czy detergentów) do usuwania zapachów i eliminowania bakterii.

Szybko wysuszone. Do 5 kg załadunku

Pralko-suszarka Samsung pozwoli wyeliminować wiele problemów z suszeniem odzieży. Niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych, pranie zostanie szybko wysuszone. A duży bęben, pomieści nawet 5 kg ubrań.

 

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

 

Firma Samsung wzbogaciła model pralko-suszarki QuickDrive™ o dodatkowe rozwiązania, zwiększając tym samym jego funkcjonalność. Z funkcją Eco czyszczenie bębna zadbasz o higienę urządzenia. Cały cykl prania i suszenia możesz monitorować i kontrolować zdalnie, za pomocą funkcji Smart Control. Całość dopełnia energooszczędny i wydajny silnik.

* Wystarczy zaledwie 39 minut by szybko i skutecznie wyprać 5 kg załadunku.

Steruj praniem ze smartfona. Smart Control

Pralko-suszarka Samsung za pomocą aplikacji Smart Things* wysyła powiadomienia o postępach prania, dzięki czemu wiadomo na przykład, kiedy dodać delikatne ubranie tylko na czas płukania lub wirowania. Można też uruchomić pralko-suszarkę zdalnie, z dowolnego miejsca poza domem. Dzięki temu urządzenie oszczędza nasz czas - dostosowując się do naszego planu dnia, a nie odwrotnie.

* Aplikacja SmartThings wymaga oddzielnego zainstalowania na urządzeniu z systemem operacyjnym Android lub iOS.

Usuń uporczywe zabrudzenia. Funkcja Aktywna Piana

Łatwo usuwaj nawet uporczywe plamy. Wybierz tę funkcję, a przed rozpoczęciem wybranego programu ubrania zostaną namoczone w aktywnej pianie, która głęboko wnika w tkaniny i zmiękcza zabrudzenia.

Zmieści się duże pranie. Aż 9 kg załadunku

Duża ładowność pralki sprawia, że bez trudu wypierzesz w jednym cyklu różne tkaniny, sporych rozmiarów koce, kołdry czy pościel o łącznej wadze 9 kg. Zmniejszysz w ten sposób ilość prań w skali miesiąca.

10 lat gwarancji - wytrzymały i energooszczędny. Silnik Digital Inverter

Digital Inverter zapewnia wydajność energetyczną, minimalny hałas i długotrwały okres eksploatacji, co potwierdza aż 10-letnia gwarancja na silnik.

W pralko-suszarce QuickDrive™ dodatkowo znajdziesz

Eco czyszczenie bębna

Usuwa drobne pozostałości tkanin, a także 99,9% bakterii i 95% zanieczyszczeń bez użycia środków czyszczących*. Dzięki temu pralko-suszarka QuickDrive™ będzie dłużej w pełni skutecznie pracować.

Grzałka ceramiczna Plus

Nowy rodzaj powłoki grzałki zmniejsza osadzanie się kamienia w porównaniu z tradycyjnymi grzałkami ceramicznymi**. Opatentowana powłoka*** to mniej osadu z wapnia i dłuższa żywotność grzałki.

Wysokie obroty wirowania

Prędkość wirowania w pralko-suszarce Samsung to aż 1400 obr/min. Takie obroty skutecznie usuwają wilgoć z wypranych tkanin, a pranie po wyciągnięciu z bębna schnie bardzo szybko.

* Na podstawie badania przeprowadzonego przez firmę Intertek.
** Przetestowano na grzałce ceramicznej plus w porównaniu z oryginalną konwencjonalną grzałką Samsung WF60F4E0N0W / ET, oparto na niezależnych testach zmiany ciężaru w twardej wodzie. 

*** Numer zgłoszenia patentowego: 10-2012-0029920 w Korei, Chinach, Europie, USA. 

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

Kontrola ilości piany i czujnik piany. 
Skuteczne płukanie

Pralka rozpoznaje zbyt dużą ilość piany i włącza dodatkowe płukanie. Dzięki temu masz gwarancję dobrego wypłukania prania, gdy zastosujesz zbyt dużo detergentu. Natomiast czujnik piany, zabezpieczy pralkę przed wyciekiem.

Kontrola napięcia. 
Bezpieczeństwo i trwałość pralko-suszarki

System Volt Control zapewnia stałą kontrolę napięcia podczas cyklu prania. Twoja pralko-suszarka działa bezpiecznie nawet przy wahaniach napięcia ± 25%. Jeśli dojdzie do przerwy w dostawie prądu, system automatycznie wznowi pracę urządzenia.

Blokada rodzicielska. 
Bezpieczeństwo użytkowania

Funkcja zabezpiecza przed przypadkową zmianą ustawień i programów podczas pracy pralko-suszarki. Nie ma potrzeby rozpoczynać włączonego cyklu od nowa, nawet jeśli w codziennych porządkach towarzyszą Ci mali pomocnicy.

 

PROSTA I INTUICYJNA OBSŁUGA

 
 

TECHNOLOGIA QUICKDRIVE™ - CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ

 

Pralko-suszarki Samsung z technologią QuickDrive™, przeszły pozytywnie szereg rygorystycznych badań i testów laboratoryjnych, czego potwierdzeniem są międzynarodowe certyfikaty: naskuteczność prania i wydajność energetyczną, na ochronę tkanindelikatnych oraz na trwałość i niezawodność.

 

RYSUNEK TECHNICZNY

 

A

Szerokość:

600 mm

B

Wysokość:

850 mm

C

Głębokość:

600 mm

 

W OPAKOWANIU

 
 

PORÓWNAJ PRODUKTY

 
 
 

WD90N644OAW

WD80K5A10OX

WD80M4A43JW

WD90J6A10AW

QuickDrive™

Sterowanie smartfonem

AddWash™

EcoBubble™

Funkcja aktywnej piany

Bęben Swirl+

Smart Check

Automatyczny dobór wody do załadunku

Program szybki - 15 min

Silnik Digital Inverter

Maksymalne obroty wirowania

1400

1400

1400

1400

Pojemność prania

9 kg

8 kg

8 kg

9 kg

Pojemność suszenia

5 kg

6 kg

6 kg

5 kg

Klasa energetyczna

A

A

A

A

 

WARTO WIEDZIEĆ

 

Czy mogę używać funkcji suszenia do wszystkich moich ubrań? 

Nie należy suszyć w suszarce przedmiotów z gumy piankowej lub lateksu, czepków kąpielowych, odzieży wodoodpornej, tkanin powlekanych gumą ani odzieży i poduszek wypełnionych gąbką. Pamiętaj, aby przed suszeniem (a najlepiej przed praniem) wyjąć wszystkie przedmioty z kieszeni, np. zapalniczki lub zapałki. Nigdy nie wyłączaj suszarki przed zakończeniem cyklu. W przeciwnym wypadku rzeczy powinny być jak najszybciej wyjęte i rozwieszone, aby umożliwić rozproszenie ciepła. Inaczej niektóre tkaniny mogą ulec trwałym zagnieceniom. Końcowa część cyklu suszenia odbywa się bez udziału ciepła (cykl chłodzenia), w celu ochrony suszonych rzeczy przed uszkodzeniami pod wpływem temperatury.

Do czego służy funkcja AirWash? 

Dzięki funkcji Air Wash możliwe jest bezpieczne odświeżanie odzieży przeznaczonej wyłącznie do czyszczenia chemicznego i trudnych do wyprania rzeczy, takich jak poduszki i kołdry, ale bez używania wody i dodawania detergentu lub silnie działających środków chemicznych stosowanych podczas prania chemicznego na sucho. Strumień gorącego powietrza odświeża, dezynfekuje, usuwa nieprzyjemne zapachy oraz bakterie, by Twoje ubrania zawsze pachniały świeżością. Funkcja działa na tyle łagodnie, że można jej użyć do dezynfekcji delikatnych pluszaków, co sprawi, że szczęśliwa będzie cała rodzina – a w domu zapanuje nieskazitelna czystość.

Na co zwrócić uwagę wybierając wielkość bębna? 

Wielkość bębna pralko-suszarki jest zależna od zapotrzebowania dla danego gospodarstwa domowego. Większa pojemność oznacza mniej cykli prania. Jeśli posiadasz dużą rodzinę lub często pierzesz rzeczy o dużych gabarytach takie, jak kołdry, koce czy poduszki, warto zdecydować się na pralkę o większej pojemności. Dla singla odpowiednia będzie pralka z mniejszym bębnem oraz możliwością dostosowania poziomu wody do załadunku, aby podczas prania mniejszej ilości ubrań wykorzystywać odpowiednią ilość wody oraz zmniejszać zużycie prądu.

Dane techniczne

pralko-suszarka Samsung QuickDrive WD90N644OAW

Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 60 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Pojemność - pranie 9 kg
Pojemność - suszenie 5 kg
Dobór wody do wielkości załadunku automatyczny
Klasa energetyczna A
Klasa prania A
Klasa wirowania A
Zużycie prądu pranie 1,17 kWh
Zużycie prądu pranie z suszeniem 6,12 kWh
Zużycie wody pranie 54 litry
Zużycie wody pranie z suszeniem 126 litrów
Poziom hałasu (pranie/suszenie)  49 dB / 62 dB
Opóźnienie startu pracy  skokowe
Wyświetlacz elektroniczny tak
Programy prania autoczyszczenie (sterylizacja wnętrza pralki), bawełna, Super Eco, syntetyki, szybki 15 min, wełna
Programy suszenia bawełna, odświeżanie, sterylizacja, syntetyki
Funkcje dodatkowe ceramiczna grzałka - mniejszy stopień osadzania sie kamienia, funkcja "Eco Bubble", funkcja aktywnej piany, kontrola piany, QuickDrive, silnik Digital Inverter, wybór stopnia suszenia, wyświetlacz LED
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  blokada panelu sterowania, blokada przedwczesnego otwarcia drzwi, ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  67 x 66 x 88 cm
Waga z opakowaniem  83 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Klasa energetyczna: A

Ocena klientów

5 na podstawie 52 ocen
5
(46)
4
(4)
3
(1)
2
(0)
1
(1)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • jakość suszenia
98% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Polecam
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
23-09-2020,
Blankaj
Potwierdzony zakup

Bardzo polecam wszystkim osobom które nie mają miejsca na oddzielną suszarkę, ten model bardzo dobrze pierze i suszy, tyle że nie wolno włożyć za dużo ubrań bo będą wilgotne, program 3h (pranie i suszenie) jest wystarczający dla średniej ilości ubrań, wtedy są czyste i suche, plus za duuuużo ustawień i super dopasowanie długości programów do wagi prania

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
rewelacja
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
31-07-2020,
pbryzek
Potwierdzony zakup

Pralka pracuje bez zastrzeżeń - pierze suszy super

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralko-suszarka Samsung - wygoda i łatwość obsługi.
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
06-08-2020,
Marcin
Potwierdzony zakup

Kupując pralko-suszarkę marki Samsung zdecydowałem się na zakup produktu wysokiej jakości gwarantującego komfort i wygodę użytkowania. Przez wiele lat, zwłaszcza w zimie męczyliśmy się z suszarkami porozstawianymi w naszym małym mieszkaniu w bloku. Po zakupie tego urządzenia nasze udręki zakończyły się. Pralka sprawdza się rewelacyjnie. Jest dosyć sporych gabarytów, to prawda, i nie nadaje się do każdej łazienki. Jednak jej funkcje to bajka dla każdej pani domu i jej lubiącego gadżety męża. Pralka posiada bardzo dużą liczbę programów piorących i również tych łączących się z automatycznym suszeniem. Suszenie wykorzystuje technologię parową i sprawdza się wzorowo. Pranie wyciągamy gotowe do powieszeniu na wieszaku lub do złożenia w szafie. Samo pranie to również pełen sukces. Nawet w temperaturze 40 stopni i z funkcją Eco Bubble pranie wyciągamy idealnie czyste. Funkcja ta, to oszczędność czasu i pieniędzy. Wszystko doprane. Rewelacja. A teraz o "bajerach". Pralkę można podłączyć do domowego WI-FI i po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji na telefonie można robić z nią wszystko bez dotykania fizycznych przycisków (pralka działa dotykowo - faktycznie to przycisków nie ma). Po włożeniu do bębna brudnych ubrań, każda gospodyni jest w stanie ze smartfona uruchomić pralkę nawet podczas zakupów w innym mieście. Dodatkowo widzi na jakim etapie prania jest właśnie pralka. Pozwala to zaoszczędzić czas. Nie czekamy na koniec prania tylko wchodzimy do domu na gotowe, a ubrania nie mną się podczas naszej nieobecności w bębnie pralki. Kto ma dość rozkładania suszarek w domu, kto lubi też pobawić się nowoczesną technologią powinien zastanowić się nad zakupem takiego urządzenia. Dodam, że kto nie ma drygu do smartfona, skomplikowanych w obsłudze urządzeń też da radę. Obsługa pralki jest przemyślana i nie jest skomplikowana. Nawet starsza osoba da radę. Postanowiłem zakończyć udrękę mojej rodziny z niedopranymi ubraniami i irytującymi nas suszarkami. Teraz mamy spokój. Gorąco polecam Wszystkim. Nasza rodzina nie zawiodła się. Wszyscy są zadowoleni. Tata - smartfonowy wielbiciel, mama - kochająca czystość i porządek w pomieszczeniach i dzieci, że mogą biegać po pokoju i nie przewrócą suszarki z ubraniami. Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
19-08-2020,
DAMIAN11111111111
Potwierdzony zakup

Samsung nie zawiódł moich oczekiwań bardzo cicha praca jak ustawić 800 obr odwirowanie spokojnie można włączać w nocy pralkę i iść spać na pewno nie obudzi domowników suszenie niesamowite pranie mokre a po 2 h wyciągam suche i nawet nie trzeba prasować, program 15 min jest wystarczający do wyprania lekko brudnych rzeczy. Bardzo polecam warto wydać te pieniądze.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Mocno polecam
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
20-11-2020,
BasiaWal
Potwierdzony zakup

Zdecydowanie polecam pralko suszarkę. Głośność pracy jest bardzo niska co przy 3 miesięcznym dziecku o lekkim śnie jest niezwykle istotne. Pranko wychodzi świeżutkie, czyściutkie i cieplutkie :D Na duży plus łatwość w obsłudze i możliwość kontroli przez aplikacje. Zdecydowanie polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Panel na minus
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
18-08-2020,
Radek_pracz
Potwierdzony zakup

Ładna i dobrze pierze i suszy(czasem za długo). Na minus melodyjka i dzwonki przycisków (dość głośne). O ile melodyjke idzie wyłączyć to przyciski już nie, więc w nocy pika niemiłosiernie głośno jak się pranie nastawia na noc. Panel dotykowy często zachaczamy ręką w ciasnej łazience, więc zdarza się wyłaczyć pralkę, zatrzymać pranie nie chcący. Nałożyłem płytke z plexi na panel, bo panel bardzo czuły akurat w rogu guzików.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadowolony
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
19-08-2020,
Tomek
Potwierdzony zakup

Pralko-suszarka bardzo dobra. polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
13-09-2020,
Ju
Potwierdzony zakup

Jedyny minus moim zdaniem to to ze wysuszone ubrania nie pachną mimo dobrych płynów do płukania

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
suszarka Samsung QuickDrive WD90N644OAW
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
18-10-2020,
dec
Potwierdzony zakup

Jestem właścicielką pralko-suszarki od niedawna ok 2 miesięcy, na ten moment dość krótki jestem zadowolona z automatu. Kiedy załączam pralko-suszarkę nie słychać jej wirowania, w przeciwieństwie do mojej poprzedniej pralki Gorenje, która hałasowała podczas wirowania ,miałam ją 10lat. Skupiając się na zaletach obecnego sprzętu same pozytywy. Programy bardzo łatwe do ustawienia na panelu elektronicznym, w zasadzie intuicyjne nastawianie bez problemów. Suszy super, co do rachunku za prąd jeszcze nie otrzymałam rachunku, ale to nie problem jeśli nawet będzie droższy. Przecież jeśli decydujemy się na taki sprzęt to trzeba się liczyć z większym rachunkiem. Desing pralko-suszarki ogólnie super prezentuje się w łazience. Gdybym miała się zdecydować ponownie na pewno ją bym kupiła, polecam na 100%.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam do małych łazienek
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
16-10-2020,
Dominik
Potwierdzony zakup

Plus za pojemność, łatwy montaż i ustawienie z aplikacją. Pranie naprawdę suche tylko nie można przeładować ilością podczas suszenia.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (2)

Powiadom o pytaniach
Witam, czy jest możliwość obniżenia pralki? Wykręcenia nóżek?
Witam, jaka jest glebokosc pralki z elementami wystajacymi ??
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung QuickDrive WD90N644OAW, wpisz 1149812 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów