Samsung WD80J6410AX

pralko-suszarka

Samsung
nr kat.
1052672

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.- sob. 8:00 - 21:00
nd. 9:00 - 19:00

Dowiedz się więcej 39,90zł
Dowiedz się więcej 89,90zł
Polecane zestawy
Samsung WD80J6410AX + Metrox MTX970 + Electrolux uniwersalny odkamieniacz 1l 9029793545
- 25 zł
3 318,98 zł
3 343,98 zł
oszczędzasz 25zł
Samsung WD80J6410AX + Vileda Viva Express Smart
- 10 zł
3 338,99 zł
3 348,99 zł
oszczędzasz 10zł
Samsung WD80J6410AX + Electrolux uniwersalny odkamieniacz 1l 9029793545 + Wpro PowerFresh tabletki do czyszczenia pralki
- 10 zł
3 288,98 zł
3 298,98 zł
oszczędzasz 10zł
Samsung WD80J6410AX + Leifheit Airboard Premium M Plus 72588
- 40 zł
3 508 zł
3 548 zł
oszczędzasz 40zł
Samsung WD80J6410AX + Vileda Viva Express Smart +
- 20 zł
3 368,99 zł
3 388,99 zł
oszczędzasz 20zł
Samsung WD80J6410AX + Philips Easy 8 Express GC204/30
- 50 zł
3 468 zł
3 518 zł
oszczędzasz 50zł
Samsung WD80J6410AX + Vileda Viva Express Premium +
- 30 zł
3 488 zł
3 518 zł
oszczędzasz 30zł
Samsung WD80J6410AX + Metrox MTX970 + Wpro PowerFresh tabletki do czyszczenia pralki
- 20 zł
3 323,98 zł
3 343,98 zł
oszczędzasz 20zł
Samsung WD80J6410AX + Metrox MTX970 + Wpro wąż dopływowy Aquastop
- 35 zł
3 353,98 zł
3 388,98 zł
oszczędzasz 35zł
Akcesoria
Opis i dane
Pralka Samsung WW80J6410CW Eco Bubble
 

Poznaj cechy pralko-suszarki WD80J6410AX 

 

Kliknij na cechę, aby dowiedzieć się więcej.

Pralka
 

Zobacz jak działa Eco Bubble™

 
 
 
Video Technologia Eco BubbleTechnologia Eco Bubble™
Video Silnik Digital Inverter Silnik Digital Inverter™
Video Wzornictwo Wzornictwo Samsung
 
 

Technologie Samsung - niezawodna skuteczność, małe koszty prania

 
Eco Bubble

Eco Bubble™ | Chroń tkaniny, oszczędzaj energię

Technologia Eco Bubble™* zapewnia najwyższą skuteczność prania przy minimalnym zużyciu energii. Unikatowy generator bąbelków łączy proszek, wodę i powietrze. Wytworzona piana o wiele efektywniej wykorzystuje piorące właściwości detergentu, wnikając w tkaniny szybciej i głębiej. Dostaje się do każdego włókna od samego początku cyklu, przez co proces jest skuteczniejszy. Nawet pranie w chłodnej wodzie (15℃) wystarczy, aby trwale usunąć zabrudzenia, nie niszcząc przy tym delikatnych ubrań. Teraz nawet częste używanie pralki staje się bardziej ekonomiczne, a Twoje rachunki za prąd – niższe**.

*Sprawdź więcej na www.ecobubble.samsung.pl
**Przetestowano zgodnie z IEC 60456-2010/wsad 4 kg/pranie zimne Super Eco (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Eco Bubble. Indywidualne wyniki mogą się różnić.

 
Pralka Samsung - Speed Sprey - pranie w 59 minut

Speed Spray | Efektywne pranie poniżej 60 min

Wystarczy jedynie 59 minut*, aby nowa pralka Samsung ukończyła pranie. Podczas całego cyklu najwięcej wody zużywa się na etapie płukania. Speed Spray odpowiada za spryskiwanie prania wodą pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu płukanie jest bardziej skuteczne w mniejszej ilości wody i trwa krócej. Dzięki technologiom Samsung pierzesz jeszcze bardziej wydajnie, każdego dnia.

*Program Super Szybki, ustawienia domyślne, 5kg załadunku.

 
Opcja dodatkowej aktywnej piany

Opcja dodatkowej aktywnej piany | Intensywne usuwanie plam

Funkcja Aktywnej Piany pozwala usunąć nawet najtrudniejsze plamy. Pralka, zanim uruchomi wybrany program, najpierw zmiękcza zabrudzenia, czyniąc je łatwiejszymi do usunięcia*. Bąbelki penetrują włókna tkanin, rozpuszczając przyczepiony do nich brud. Skutecznie usuwają nawet tak uporczywe zabarwienia, jak ślady po krwi, kakao, tłuszczu, owsiance, herbacie, winie, pomidorach, ołówku, błocie, makijażu, szmince i trawie. Wystarczy, że przyciśniesz jeden przycisk na panelu sterowania pralki.

* Test w oparciu o IEC 60456 edycji 5. / wsad 8 kg / pranie Bubble Soak (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Bubble Soak..

 
Wyświetlacz LCD i bogaty wybór programów prania

8 programów prania i dodatkowe tryby | Łatwy wybór spośród wielu opcji

 • Pralka zapewnia bogaty, ale łatwy wybór opcji. Możesz korzystać z programów z ustalonymi z góry parametrami lub ręcznie dopasować ustawienia prania, zgodnie ze swoimi preferencjami.
 • Pokrętło, wyświetlacz LCD i menu w języku polskim sprawiają, że obsługa pralki jest bardzo prosta.
 • 8 programów pozwala na wybór optymalnych parametrów dla Twojego prania oraz najlepszej ochrony ubrań. Dostępne są m.in. tryby: Dżinsy, Pościel, Ciemne ubrania, Pranie Super Eco, Kurtki/ Płaszcze, Ubrania dziecięce*.
*Pełną listę programów zobacz poniżej w tabeli porównującej modele pralek.
 
Technologia automatycznej kontroli prania

Fuzzy Logic | Automatyczna kontrola prania

Fuzzy Logic to system automatycznego kontrolowania prania*. Sprawdzeniu podlegają np.: ilość wody, temperatura, płukanie, wirowanie czy równomierne rozłożenie ładunku w bębnie. W trakcie prania urządzenie dostosowuje ilość wody do wagi wsadu lub zmienia obroty, jeśli pranie jest rozłożone nierównomiernie. Odpowiednie ułożenie rzeczy wewnątrz eliminuje przeciążenie niektórych części pralki, wydłuża jej żywotność i zmniejsza hałas. Fuzzy Logic dobierze najlepsze warunki prania i oszczędzi energię.

 

 
Bęben Diamond

Bęben Diamond | Dba o delikatne tkaniny

Wnętrze bębna składa się z systemu wyprofilowanych otworów przypominających kształtem diament. W większości zwykłych pralek włókna tkanin wydostają się przez te perforacje, ulegając zniszczeniu. W bębnie Diamond niewielkie i wypolerowane dziurki są o 43% mniejsze, niż w zwykłej pralce. Zabezpieczają tkaninę przed zaciąganiem włókien, tworząc perfekcyjne warunki, umożliwiające delikatne, a jednocześnie skuteczne wypranie ubrań.

 
Czyszczenie bębna w pralce
 

Ekoczyszczenie bębna | Czystość i higiena

Funkcja ekoczyszczenia umożliwia zachowanie czystości i higieny bębna, membrany i szyby drzwi poprzez użycie gorącej wody i szybkie wirowanie. Funkcja jest przydatna np. jeśli pranie w pralce leżało zbyt długo.

 
Autodiagnoza usterek
 

Smart Check | Elektroniczna diagnoza usterek

System Smart Check, w który wyposażono pralkę, pomaga monitorować wszelkie usterki urządzenia. Wykrywa problemy, po czym dostarcza szybkie i łatwe rozwiązania za pomocą aplikacji na smartfona*. Smart Check to świetne zastępstwo wielostronicowych instrukcji obsługi.

*Dostępna dla urządzeń Android i iPhone.

 

AirWash | Odświeżanie i dezynfekcja gorącym powietrzem

AirWash odświeża tkaniny za pomocą suchego, gorącego powietrza, bez jakichkolwiek detergentów. To rozwiązanie idealne dla ubrań przesiąkniętych zapachami, np. z grilla czy papierosów, a nie wymagających jeszcze prania. Funkcja ta jest dostosowana do odświeżania poduszek, pościeli, pluszowych maskotek czy delikatnych ubrań, które mogłyby być zniszczone podczas prania przy użyciu detergentów. Ubrania odświeżone powietrzem są mniej pogniecione i łatwo je prasować. A wszystko w 29 min*.

*Program Dezynfekcja przeznaczony do odkażania trwa 59 min.

 
 
 

Odświeżanie | Alternatywa prania chemicznego

Dzięki AirWash można ograniczyć liczbę wizyt w pralni chemicznej. Program jest przeznaczony do zastosowania do tkanin czy przedmiotów, których nie pierze się zbyt często lub wymagają prania chemicznego (bez użycia wody).

 
 

Dezynfekcja | Idealna dla alergików

Funkcja Air Wash jest idealna także dla alergików, ponieważ gorące powietrze niszczy wszelkie roztocza i bakterie (giną one w temp ok. 55 - 63 stopni Celsjusza), szczególnie obecne w pościeli, kocach, poduszkach etc. Trwa 59 minut.

 
 
 
4 Programy suszenia | Dobór temperatury do rodzaju tkanin
 

4 Programy suszenia | Dobór temperatury do rodzaju tkanin

Do wyboru są 2 programy suszenia: dla tkanin bawełnianych, bielizny i pościeli oraz dla odzieży wrażliwej na wysoką temperaturę, gdzie włókna tkanin są chronione dzięki suszeniu w niskiej temperaturze. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru odpowiedniego stopnia wysuszenia.

 
Czujnikowy system suszenia | Optymalne warunki suszenia
 

Czujnikowy system suszenia | Optymalne warunki suszenia

System czujników gwarantuje optymalnie dobrane warunki suszenia dla każdego wsadu pod kątem energooszczędności i ochrony tkanin. Sensory dbają o utrzymanie i kontrolę temperatur tak, aby odpowiednio zadbać o Twoje ubrania.

 

Łatwa obsługa i cicha praca

 
Odświeżony Crystal Gloss Design | Szerszy zakres otwierania drzwi. Łatwiejsze wyjmowanie prania

Odświeżony Crystal Gloss Design | Szerszy zakres otwierania drzwi. Łatwiejsze wyjmowanie prania

 • Drzwiczki pralki otwierają się pod kątem do 180 stopni, dzięki czemu możesz łatwo wkładać i wyjmować nawet duże rzeczy, w tym np. koce czy kołdry, oraz śledzić postępy prania.
 • Rączka została umieszczona o 45 stopni wyżej, niż w tradycyjnej pralce, co ułatwia otwieranie.
 • Nowe drzwi w stylistyce Crystal Gloss, dostępne w kolorach białym lub czarnym, nadają pralce piękny, nowoczesny wygląd.

 

 
 
Ładowność 8 kg
 

Ładowność 8 kg

Duża ładowność daje możliwość prania nawet koców i kołder. Zapewnia wypranie dużej ilości tkanin, oszczędzając czas i energię. Zmniejsza liczbę cykli prania w miesiącu nawet o 25% poprzez możliwość większego jednorazowego załadunku. Idealna dla rodziny.

 
Opóźnienie rozpoczęcia prania do 19 godzin
 

Opóźnienie rozpoczęcia prania

Możesz wybrać czas, kiedy chcesz uruchomić cykl prania. Dzięki temu możesz m.in. wykorzystać bardziej korzystną, nocną taryfę opłat za energię elektryczną lub wyjąć z pralki świeże pranie zaraz po przyjściu z pracy.

 
Maksymalna prędkość wirowania 1400
 

Maksymalna prędkość wirowania 1400 (obr/min)

1400 obr/min skutecznie usuwa wilgoć i sprawia, że pranie szybciej schnie. W przypadku tkanin wrażliwych na zagniecenia można ustawić niższe obroty - ubrania będą schły nieco dłużej, ale będzie je łatwiej prasować.

 
Wzór zapobiegający wibracjom
 

Antywibracyjny design

Specjalne wytłoczenia po bokach urządzenia skutecznie zmniejszają drgania powstające przy wirowaniu, zapewniając cichą i stabilną pracę. Dzięki temu nocne pranie nie zaburzy snu domowników, a wewnętrzne części pralki nie będą się nadmiernie zużywać.

 

Niezawodna pralka na lata

 
Silnik Digital Inverter

Silnik Digital Inverter | 10 lat gwarancji wytrzymałości

 • Niebywale energooszczędny Silnik Digital Inverter zapewnia cichą pracę i wyjątkowo długi czas działania potwierdzony certyfikatem.*
 • Pralka z silnikiem inwerterowym zużywa znacznie mniej energii niż uniwersalne silniki, a silne magnesy wyciszają jego pracę. Zyskujesz przy tym pewność długiej i bezawaryjnej pracy pralki.
 • Konstrukcja silnika składa się z wysokiej jakości podzespołów i nie zawiera wywołujących tarcia szczotek, które przyspieszają zużycie jego elementów.
 • 10-letnia gwarancja stanowi potwierdzenie wytrzymałości - pralkę zaprojektowano tak, aby pracowała przez długi okres czasu.

*Nagrodzony certyfikatem "Nawet 20 Lat Działania" przez stowarzyszenie VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker).

 
Klasa A | Najwyższa efektywność energetyczna wśród pralko-suszarek

Klasa A | Najwyższa efektywność energetyczna wśród pralko-suszarek

Klasa A jest najwyższą możliwą klasą nadawaną pralko-suszarkom* Oznacza ona największą efektywność energetyczną i najmniejsze koszty korzystania z urządzenia.

*Efektywność energetyczna wyrażana jest w skali od A do G. Etykieta dla pralko-suszarek zawiera informacje o zużyciu energii na cykl prania i suszenia razem, dlatego podane wartości należy porównywać tylko między urządzeniami tego typu.

 

Bezpieczeństwo

 
Blokada rodzicielska
 

Blokada rodzicielska

Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę programów prania i ustawień przez dzieci. Nie trzeba już zaczynać całego prania od początku.

 
Kontrola ilości piany
 

Kontrola ilości piany

Pralka rozpoznaje zbyt dużą ilość piany i włącza dodatkowe płukanie. Dzięki temu masz gwarancję dobrego wypłukania prania, gdy zastosujesz zbyt dużo detergentu.

 

Porównanie wybranych modeli pralek

 
  Pralka WW10H9600EW
WW10H9600EW
Pralka WW80J­6410­CW

WD80J6410AX
Pralka WW10H9600EW
WF60F4E2W2W
Załadunek 10kg 8kg 6kg
Wymiary (Szer. x Głęb. x Wys. ) 600 x 600 x 850 mm 600 x 850 x 850 mm 600 x 400 x 850 mm
Prędkość wirowania 1600 obr./min 1400 obr./min 1200 obr./min
Eco Bubble™ Eco Bubble™ Eco Bubble™
Crystal Gloss™ Eco Bubble™ Crystal Gloss™
Moduł Wi-Fi Eco Bubble™    
Auto Optimal Wash Eco Bubble™    
Speed Spray Eco Bubble™  
Auto Dispenser™ Auto Dispenser™    
System VRT™ Eco Bubble™    
Silnik Digital Inverter™ Eco Bubble™ Eco Bubble™  
Bęben Diamond™ Eco Bubble™ Bębęn Bębęn
Eko-czy­szcze­nie bębna Eco Bubble™ Ekoczyszczenie Ekoczyszczenie
System Fuzzy Logic Eco Bubble™ System Fuzzy Logic System Fuzzy Logic
Smart Check Eco Bubble™ Smart Check Smart Check
Wyświet­lacz LCD/LED Eco Bubble™ Wyświetlacz LCD/LED Wyświetlacz LCD/LED
Programy prania Standar­dowe (bawełna, syntetyki, wełna)
Pranie ręczne
Ubrania dziecięce
Kurtki / płaszcze; dżinsy, ciemne ubrania, pościel
Program codzienny
Szybkie pranie
Pranie intensywne
Standar­dowe (bawełna, syntetyki, wełna)
Ubrania dziecięce
Dżinsy
Ubrania sportowe
Program codzienny
Pranie Szybkie 15'
Pranie SuperEco
Standar­dowe (bawełna, syntetyki, wełna)
Pranie ręczne
Program codzienny
Pranie intensywne
Ubrania dziecięce
Kurtki/ płaszcze
Program 15 min.
Opcje dodatkowe Specjalne Programy Odplamiania, Dodatkowe płukanie, Pranie wstępne, Namaczanie Zatrzymanie pralki, Wyłączenie dżwięków Łatwe prasowanie Odplamianie Aktywna Piana, Dodatkowe płukanie, Opóźnione zakończenie, Namaczanie, Pranie Intensywne, Pranie wstępne, Intensywne+Pranie wstępne, Dodatkowe płukanie z wirowaniem, Dodatkowe wirowanie, Zatrzymanie pralki, Opóźnione zakończenie.
 
Dodatkowe płukanie Pranie wstępne, Namaczanie Zatrzymanie pralki, Wyłączenie dżwięków Łatwe prasowanie
Suszenie - pojemność załadunku   6kg  
Air Wash   Usuwanie zapachów  
Programy suszenia   Odświeżanie, sterylizacja, bawełna, syntetyki  

Elementy składowe

 
 WD80J6410AX Pralko-suszarka
 • Pojemnik na detergent w płynie
 • Wąż doprowadzający zimną wodę
 • Wąż doprowadzający gorącą wodę
 • Prowadnica węża
 • Klucz nastawny
 • Osłony śrub
 • Zaślepka

 

 

Warto wiedzieć

 

Do czego służy funkcja Air Wash?

Dzięki funkcji Air Wash możliwe jest bezpieczne odświeżanie odzieży przeznaczonej wyłącznie do czyszczenia chemicznego i trudnych do wyprania rzeczy, takich jak poduszki i kołdry, ale bez używania wody i dodawania detergentu lub silnie działających środków chemicznych stosowanych podczas prania chemicznego na sucho. Strumień gorącego powietrza odświeża, dezynfekuje, usuwa nieprzyjemne zapachy oraz bakterie, by Twoje ubrania zawsze pachniały świeżością. Funkcja działa na tyle łagodnie, że można jej użyć do dezynfekcji delikatnych pluszaków, co sprawi, że szczęśliwa będzie cała rodzina – a w domu zapanuje nieskazitelna czystość.

 
 

Czy mogę używać funkcji suszenia do wszystkich moich ubrań?

Nie należy suszyć w suszarce przedmiotów z gumy piankowej lub lateksu, czepków kąpielowych, odzieży wodoodpornej, tkanin powlekanych gumą ani odzieży i poduszek wypełnionych gąbką. Pamiętaj, aby przed suszeniem (a najlepiej przed praniem) wyjąć wszystkie przedmioty z kieszeni, np. zapalniczki lub zapałki. Nigdy nie wyłączaj suszarki przed zakończeniem cyklu. W przeciwnym wypadku rzeczy powinny być jak najszybciej wyjęte i rozwieszone, aby umożliwić rozproszenie ciepła. Inaczej niektóre tkaniny mogą ulec trwałym zagnieceniom. Końcowa część cyklu suszenia odbywa się bez udziału ciepła (cykl chłodzenia), w celu ochrony suszonych rzeczy przed uszkodzeniami pod wpływem temperatury.

 
 

Moja aktualna pralka nie zawsze rozpuszcza cały proszek. Czy opcja dodatkowego płukania może mi pomóc?

Nierozpuszczony proszek może pozostawać na ubraniach, jeśli bęben został zbyt szczelnie wypełniony. Nadmierna ilość ciasno ułożonych tkanin sprawia, że woda z proszkiem nie penetrują włókien i część proszku nie zostaje wypłukana. Podczas wkładania ubrań zawsze zostawiaj przestrzeń do ich swobodnego przemieszczania się wewnątrz bębna. Przepełnienie bębna grozi poważniejszymi konsekwencjami, gdy ubrania nasiąkną i staną się cięższe, jak np. urwanie bębna. W celu poprawnego wysuszenia ubrań wymagana wielkość wsadu wynosi 6 kg, inaczej odprowadzane wilgoci będzie utrudnione, a ubrania bardziej zmięte.

 
 

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?

Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - opracowują nowe rozwiązania. Bazują na tradycji europejskiej solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnych technologii i designu. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta, solidnej, fachowej pracy oraz tworzenia rzeczy pięknych.

 
 

Dane techniczne

pralko-suszarka Samsung WD80J6410AX

Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 60 x 60 x 85 cm
Kolor  srebrny
Prędkość wirowania 1400 obr/min
Regulacja prędkości wirowania  skokowa
Pojemność - pranie 8 kg
Pojemność - suszenie 6 kg
Dobór wody do wielkości załadunku  automatyczny
Klasa energetyczna A
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Zużycie prądu pranie 1,04 kWh
Zużycie prądu pranie z suszeniem 5,44 kWh
Zużycie wody pranie 44 litry
Zużycie wody pranie z suszeniem 88 litrów
Opóźnienie startu pracy  skokowe
Wyświetlacz elektroniczny tak
Programy prania autoczyszczenie (sterylizacja wnętrza pralki), bawełna, outwear, pranie wstępne, program dziecięcy, syntetyki, szybki 15 min, wełna
Programy suszenia bawełna, odświeżanie, sterylizacja, syntetyki
Funkcje dodatkowe bęben Diamond - konstrukcja bębna o specjalnym profilu, ceramiczna grzałka - mniejszy stopień osadzania sie kamienia, certyfikat Woolmark, funkcja "Eco Bubble", funkcja aktywnej piany, kontrola piany, silnik Digital Inverter, silnik Inverter, Speed Spray, wybór stopnia suszenia, wyświetlacz LED
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  blokada panelu sterowania, blokada przedwczesnego otwarcia drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  70 x 66 x 89 cm
Waga z opakowaniem  40 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Samsung
 • Cena: od 2 000
 • Klasa energetyczna: A
Ocena klientów
5 na podstawie 34 ocen
5
(29)
4
(2)
3
(0)
2
(1)
1
(2)
Najwyżej ocenione zalety:
 • jakość prania
 • ustawienia
91% osób oceniło ten produkt wysoko
Masz pytanie dotyczące sprzętu?
Zadaj je w zakładce pytania
i odpowiedzi na karcie produktu!
Wczytywanie...
domyślne
oceny malejąco
oceny rosnąco
daty dodania malejąco
daty dodania rosnąco
przydatności malejąco
przydatności rosnąco
wszystkie
wszystkie
cieszę się, że ją mam :)
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
23-03-2016,
Anula
Potwierdzony zakup

jest cicha, przyjemna w obsłudze i pięknie wygląda :) Różne opcje programów pozwalają dopasować jakość prania do własnych potrzeb. Polecam i bardzo sie ciesze, że ją mam :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
pralko-suszarka Samsung WD80J6410AX
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
23-03-2016,
Alina
Potwierdzony zakup

Pralka ogólnie jest świetna. Wiruje tak, że pranie jest tak suche, że prawie je można chować do szafy. Jest w miarę cicha, pojemna, szybko suszy (ok. 1,5 h na pranie). Moje jedyne zastrzeżenie dotyczy jakości materiału pokrywy pralki- postawiłam na niej plastikową miskę podczas prania i wierzch pralki jest głęboko porysowany.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Moja poprzednia pralka Samsung miała funkcję prania firanek i prania ręcznego. W tej pralce nie wiadomo, którą funkcję wybrać odpowiednio do prania firanek i prania delikatnych rzeczy. Reszta programów się sprawdza. Sterylizacja i odświeżanie jest super - polecam.
Edzia zapytał 03-08-2016
Odpowiedz
Zwiń pytania
Rodzina 2+2
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
31-03-2016,
wiktorskid
Potwierdzony zakup

Bardzo dobra pralko-suszarka, przy dzieciach idealne rozwiązanie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Idealna
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
08-04-2016,
petronelcia22
Potwierdzony zakup

Zastanawiałam się, czy warto wydawać tyle pieniędzy na pralkę. Okazuje się, że niepotrzebnie. Był to jeden z najlepszych zakupów sprzętowych ostatnich lat. Pralka jest bardzo duża (wcześniej miałam pakowaną od góry małą i zgrabną praleczkę), ale ładnie, estetycznie wykonana. Mieści się w niej duużo prania - u mnie najczęściej na dwie suszarki :-) Opcja suszenia znakomita na zimę i deszczowe dni. Wcześniej nie miałam do czynienia z suszarką bębnową i wypracowałam sama sposób na mniejsze zagniecenia po suszeniu. Przed suszeniem składam pranie i ułożone wkładam do bębna. Raz włączyłam suszenie bezpośrednio po praniu, to nie dało się go później rozprasować... A wracając do samej pralki - jest naprawdę świetna. Pracuje bardzo cicho, zarówno podczas prania, suszenia czy wirowania. Obsługa intuicyjna. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to słabe zabezpieczenie przed dziećmi - pomimo niego można ją włączyć i wyłączyć. Niestety ładny wyświetlacz kusi maluchy do manipulowania ;-) W rozrachunku ogólnym jest jednak wspaniała i z czystym sumieniem mogę ją polecić!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (13) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung WD80J6410AX
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
21-02-2017,
rav
Potwierdzony zakup

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Pralka dobrze pierze i suszy. Bawełniane rzeczy, ręczniki nadają się do szafy. Jeansy potrzebują jeszcze chwili na suszarce. Mimo wszystko wart polecenia sprzęt dla osób, które mają dość suszarki w mieszkaniu :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Odradzam zakup pralko-suszarki.
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
01-06-2016,
A.M.
Potwierdzony zakup

Na zakup pralko-suszarki zdecydowałem się pod wpływem zamieszczonych tu opinii wg których pranie po wysuszeniu nadaje się do schowania do szafy i nie jest w ogóle pogniecione. Zastanawiam się kto to pisał. Pralka pierze dobrze. Jest cicha, nawet wirowanie 1400 obrotów nie powoduje większych drgań. Ale suszenie jest całkowicie bezużyteczne - trwa długo, pranie jest niemiłosiernie wygniecione, rozprasowanie powstałych zagnieceń jest bardzo trudne. Nie sądzę żebym kiedykolwiek ponownie korzystał z tej funkcji.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
polecam wszystkim
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
18-04-2016,
jolapiks
Potwierdzony zakup

Pralka super piorę od miesiąca mam nadzieję, że będzie mi służyć bardzo długo.. wszystkie opinie o tej pralce są prawdziwe. Pracuje cichutko, pranie prawie suche po wirowaniu. jeszcze nie wypróbowałam wszystkich programów np. suszenia i odświeżania ubrań. Ale myślę że będzie ok. Polecam wszystkim.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
bajeczny produkt!!!
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
11-10-2015,
Beti
Potwierdzony zakup

podejmując decyzję sugerowałam się tylko opiniami innych i nie ukrywam wyglądem (ale tylko w internecie)...po otrzymaniu i rozpakowaniu po prostu oniemiałam...to jest coś fantastycznego, od wyglądu po funkcjonalność..piękny produkt - dopracowany każdy szczegół, pracuje tak cicho, że słuchałam czy w ogóle się załączyła (nawet przy odwirowywaniu)...po prostu cudeńko..polecam..Samsung po raz kolejny mnie nie zawiódł..do tego dochodzi błyskawiczna realizacja zamówienia (jak zwykle z resztą w tym sklepie...gorąco polecam

Pokaż całość
Pytania (3) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (12) (15) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam, mam pytanie odnośnie wyświetlacza, czy jest on u Pani wyraźny? Dzisiaj dostałam moją pralko-suszarkę i wyraźność temperatury pozostawia wiele do życzenia. Zastanawiam się czy to normalne czy to wada:(dziękuję i pozdrawiam - Katarzyna
KADERE  zapytał 29-12-2015
Odpowiedz
A czy jest program suszenia, który pozwoli po wysuszeniu włożyć rzeczy do szafy bez prasowania?
aneczkxa zapytał 15-12-2015
Odpowiedz
Witam .a jaka jest jakość suszenia?czy gniecie ubrania?
anieczka zapytał 18-11-2015
Odpowiedz
wszystko zależy od tego na jaki program ustawisz..czyli jeśli są to ubrania , które mogą ulec zdeformowaniu należy ustawić program na syntetyk (pomimo, że to jest inny rodzaj tkaniny)...nie bawełna nawet jeśli suszymy bawełne...wtedy nie są aż tak wygniecione i oczywiście zachowują swój kolor....na programie - bawełna - wysusza bardzo mocno i w bardzo wysokiej temperaturze...to chyba wszystko...służę pomocą....
Beata odpowiedział19-11-2015
Zwiń pytania
Rewelacja
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
03-11-2015,
JJ
Potwierdzony zakup

Zależało nam na nowoczesnej pralce, która doskonale i do tego cicho pierze a do tego ładnie wygląda Zakup przez internet był szybki i bezproblemowy, Przywiezienie pralki było poprzedzone telefonem o umówionej godzinie. Panowie szybko uporali sie z wniesieniem sprzętu, ustawieniem na miejscu, podłączeniem i sprawdzeniem działania. Pralka Samsung spełnia nasze wymagania w 100% i ciemnoszary kolor doskonale komponuje się z innymi meblami. Melodyjka na zakończenie prania jest jak wisienka na torcie ;-) Gorąco polecamy

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (10) (13) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralko suszarka
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
03-10-2015,
Grus
Potwierdzony zakup

Na początku pochwala dla sklepu internetowego za bezkonfliktowa zmianę terminu dostawy. Jeden telefon i wszystko sprawnie załatwione. Dostawa dzień wcześniej zrealizowana wzorowo. Pralka rewelacja pierze suszy i melodyjki wygrywa :). Przejrzysta instrukcja. Dobrze opisane programy - pranie nie stanowi żadnego problemu. Troszkę trzeba poćwiczyć z suszeniem, ale i to nie jest zbyt trudne do opanowania. Podsumowując: bardzo dobra pralka, suszenie mocno użyteczna funkcja, zakup bardzo udany.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (12) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Usługi
Usługi Dodatkowe realizowane przy dostawie do domu
Wniesienie sprzętu na dowolne piętro
Wniesienie sprzętu na dowolne piętro

nr kat. 512 Więcej
39,90 zł
Pakiet START - wniesienie, zdjęcie blokad i wypoziomowanie
Pakiet START - wniesienie, zdjęcie blokad i wypoziomowanie

nr kat. 148 Więcej
39,90 zł
Pakiet MAX - wniesienie, zdjęcie blokad, podłączenie, wypoziomowanie
Pakiet MAX - wniesienie, zdjęcie blokad, podłączenie, wypoziomowanie

nr kat. 154 Więcej
89,90 zł
Przewóz drugiego lub innego co do rodzaju (niż zamawiany) zużytego sprzętu do utylizacji
Przewóz drugiego lub innego co do rodzaju (niż zamawiany) zużytego sprzętu do utylizacji

nr kat. 2001513 Więcej
19,90 zł
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania

nr kat. 126 Więcej
Przedłuż Gwarancję ®

Nie płać za naprawę lub wymianę sprzętu z własnej kieszeni. Z Przedłuż Gwarancję® przez najbliższe 3 lub 5 lat będziesz mieć zapewniony spokój i wygodę, aby w pełni cieszyć się nowym sprzętem.

 

Przedłuż Gwarancję® to umowa ubezpieczenia (polisa) zawierana między Tobą, a ubezpieczycielem. Polisa nie stanowi gwarancji jakości w rozumieniu art. 577-581 k.c., ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne. Zakres ochrony i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczycieli opisują Warunki Ubezpieczenia.

 

Zyskujesz
Ochrona rozszerzona
Ochrona podstawowa
Standardowa gwarancja
Od dnia zakupu przez 12 miesięcy
Szybka naprawa w razie przypadkowego uszkodzenia
Szybka naprawa w razie przepięcia prądu
Po 2 latach od zakupu
Szybki i profesjonalny serwis w razie awarii
Wymiana na nowy, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Brak limitu napraw i ukrytych kosztów
Wygoda - wystarczy telefon, aby zgłosić awarię
Oszczędność pieniędzy - niska cena w stosunku do kosztów napraw
16,25 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
18,05 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
18,05 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
27,08 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
Raty
Raty 50x0%
Raty 40x0%
Raty 30x0%
Raty 20x0%
Raty 10x0%
50
64,98 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
40
81,22 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
30
108,30 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
20
162,45 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
10
324,90 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 5 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Zarezerwuj towar przez internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Przy kredycie do 5 tys. zł wystarczy dowód
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Pytania i odpowiedzi (6)
Powiadom o pytaniach
Jaka jest średnica otworu załadunkowego?
gol70 zapytał 4 miesiące temu
Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi. Dodaj odpowiedź
Czy pralka sama dozuję wodę do ilości prania czy zawsze nawet przy małej ilości prania zużywa 44 l wody? Jaki odkamieniacz stosować do pralek z grzałkami ceramicznymi?
Witam, jakie są realne wymiary? Pytam, bo na innych stronach podana jest inna głębokość niż tu: 55cm, a na euro 60cm.
Czy tą pralkę należy podłączyć też do ciepłej wody, aby korzystać z pełni funkcji? w zestawie jest wąż do ciepłej wody więc stąd to pytanie.
Dlaczego ta pralko-suszarka ma tak długi czas realizacji zamówienia - 1,5 miesiąca - czym to jest spowodowane? Czy producent chwilowo wstrzymał produkcję modelu?
Witam, czy orientują się Państwo kiedy będzie dostępna (i czy w ogóle będzie) biała wersja tej pralko-suszarki? Model WD80J6410AW
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung WD80J6410AX, wpisz 1052672 w wyszukiwarce euro.com.pl.