Przejdź do opisu produktu

Samsung Addwash AI Control WD90T654DBH

pralko-suszarka

Samsung
nr kat.
1223382

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Wymiary (GxSxW)  65 x 60 x 85 cm
Pojemność (pranie/suszenie)  9 kg / 6 kg
Poziom hałasu (pranie/suszenie)  54 dB / 59 dB
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

Dwie funkcjonalności w jednym

Pralka i suszarka 2w1

Jedno urządzenie oszczędza miejsce i jest wygodne w użytkowaniu.

technologia EcoBubble

EcoBubble™

Pranie w niższej temperaturze jest skuteczne i energooszczędne.

automatyczny dobór ustawień

Panel AI Control

Automatycznie dobiera ustawienia i rekomenduje programy.

dodatkowe drzwi

AddWash™

Możliwość dodania zapomnianej odzieży w trakcie cyklu przez dodatkowe drzwi.

odświeżanie ubrań

AirWash

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów bez używania detergentów.

program z parą

Higieniczna para

Eliminacja bakterii, roztoczy i alergenów z odzieży czy pościeli.

Zalety pralko-suszarki

Z pralko-suszarką zyskujesz w jednym urządzeniu dwie funkcjonalności. Oznacza to oszczędność miejsca, pieniędzy i czasu. Dodatkowo to większy komfort. Urządzenie 2w1 ułatwi Ci pranie i suszenie. Po jednym naciśnięciu przycisku otrzymujesz czyste i suche ubrania, które możesz powiesić w szafie.

oszczędność miejsca

Oszczędność miejsca

Świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie trudno znaleźć miejsce na dwa urządzenia.

jeden zakup

Oszczędność pieniędzy

Jeden zakup, a otrzymujesz dwie funkcjonalności.

wygoda użytkowania

Komfort użytkowania

Mniej pracy dla Ciebie i koniec z rozkładaniem tradycyjnej suszarki w salonie.

chroni ubrania

Bezpieczne ubrania

Działanie jest łagodne także dla wymagających tkanin.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Skuteczne pranie jest możliwe już w niskiej temperaturze*. Technologia EcoBubble™ sprawia, że detergent łączy się z wodą i powietrzem na samym początku prania i tworzy aktywną pianę. W ten sposób wnika szybciej w tkaniny i usuwa z nich zabrudzenia. Jest przy tym delikatna dla włókien, chroni ich fakturę i kolor. Taki proces oznacza również mniejsze zużycie energii elektrycznej**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić.  ** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła aktywnej piany EcoBubble

pranie w 40 stopniach

Pranie w niskiej temperaturze

Aktywna piana wnika głęboko w tkaniny, usuwając z nich zabrudzenia.

łagodne dla tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Łagodne działanie nawet dla delikatnych tkanin.

zużywa mniej prądu

Zwiększona energooszczędność

Pranie w 40°C oznacza mniejsze zużycie prądu.

Inteligentny panel AI Control

Inteligentny panel AI Control sprawia, że pranie i suszenie są łatwiejsze oraz bardziej komfortowe. Zapamiętuje sposób, w jaki korzystasz z urządzenia i automatycznie dostosowuje ustawienia do Twoich preferencji. Potrafi także zasugerować Ci najlepszy program suszenia, opierając się na zakończonym cyklu prania. Możesz również kontrolować i sterować działanie pralko-suszarki zdalnie z poziomu aplikacji SmartThings*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

dostosowuje się do Twojego stylu życia

Personalizacja ustawień i parametrów

Zapamiętuje wybierane przez Ciebie ustawienia i funkcje, podpowiadając Ci wybór najlepszego programu w zależności od Twojego stylu życia czy pogody.

możliwość zdalnego sterowania

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Umożliwia włączenie urządzenia z dowolnego miejsca, ustawienie harmonogramu prania czy pomaga wybrać najlepszy cykl dla danego wsadu.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwiają dodanie zapomnianej odzieży w trakcie prania*. Są także przydatne, gdy chcemy uzupełnić detergent lub środek zmiękczający. Możemy przez nie włożyć ręcznie wyprane uprania na czas płukania oraz wirowania. Ułatwiają również wietrzenie wnętrza urządzenia.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Praktyczne programy prania i suszenia

AirWash

Technologia AirWash pozwala usunąć z ubrań nieprzyjemne zapachy np. z dymu tytoniowego czy smażonych potraw. Nie potrzeba do tego używać detergentów. Ciepłe powietrze w jednym cyklu odświeży tkaniny o wadze do 1 kg.

dezynfekcja tkanin

Higienicznie czyste pranie

Skorzystaj z programu Higieniczna para, by pozbyć się zabrudzeń bez uruchamiania Prania wstępnego. Para uwalniana z dołu bębna przenika przez tkaniny, usuwając brud oraz dodatkowo do 99,9% bakterii* i alergenów**.

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić. ** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

czyste ubrania w niecałą godzinę

Czyste ubrania w 59 minut

Program Super szybki pozwoli Ci cieszyć się czystymi ubraniami w niecałą godzinę*. Funkcja Speed Spray z intensywnym natryskiem wody skraca czas płukania, a przyspieszone wirowanie szybciej usuwa wodę z ubrań.

 

* Na podstawie testów dla wsadu 5 kg przy użyciu programu Super szybkiego.

Co jeszcze oferuje pralko-suszarka Samsung?

Dzięki wielu praktycznym funkcjonalnościom, które posiada pralko-suszarka Samsung WD90T654DBH domowe obowiązki stają się prostsze. Łatwo utrzymasz jej wnętrze w czystości, nie używając do tego detergentów. Funkcja Aktywnej piany pomoże Ci usunąć nawet trudne plamy. Dodatkowo silnik Digital Inverter zapewnia cichą i wydajną pracę urządzenia*.

 

* Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

proste czyszczenie bębna, membrany oraz drzwi pralko-suszarki

Czyszczenie bębna+

Silny strumień wody wraz z intensywnym wirowaniem odpowiadają za utrzymanie w czystości bębna, membrany oraz drzwi pralko-suszarki. Eliminują zabrudzenia oraz do 99,9% bakterii* odpowiedzialnych za powstawanie w jej wnętrzu nieprzyjemnego zapachu. O konieczności aktywowania programu, przypomina samo urządzenie**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki. ** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

system przepłukiwania wodą szuflady na detergent

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean nie wymaga ręcznego czyszczenia. To oznacza mniej pracy dla Ciebie. Pozostałości po środkach piorących oraz nieestetyczne osady usuwane są za pomocą specjalnego systemu przepłukiwania wodą. Ten proces jest ekologiczny, nie wymaga użycia środków chemicznych.

usuwanie trudnych plam

Aktywna piana

Jeśli na Twojej odzieży lub obrusie pojawi się uporczywa plama z wina, sosów czy owoców wypierz ją, aktywując funkcję Aktywnej piany. Przed rozpoczęciem prania tkaniny zostaną namoczone w aktywnej pianie, która rozmiękczy zabrudzenia i skutecznie je usunie*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

pojemny bęben

 Duża pojemność

Bęben pralko-suszarki jest pojemny. Umożliwia wypranie w jednym cyklu do 9 kg odzieży lub wysuszenie wsadu o wadze do 6 kg.

bezszczotkowy silnik

Digital Inverter

Silnik Digital Inverter jest pozbawiony szczotek, dlatego pracuje wyjątkowo cicho i ma dłuższą żywotność. Jego niezawodność potwierdza 10-letnia gwarancja.

specjalna konstrukcja bębna

Bęben Diamond

Otwory w bębnie zostały wyprofilowane w kształcie diamentów, co zapobiega uszkodzeniom tkanin, zaciąganiu się ich włókien i mechaceniu.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

WD90T654DBH widok z przodu

Porównaj produkty

 
Przód pralko suszarki
Przód pralko suszarki
Przód pralko suszarki
 

WD90T654DBH

WD90T954ASH

WD80T554DBE

Qdrive™

-

-

AddWash™

EcoBubble™

AI control

Pranie parowe

Super Speed

-

AirWash

Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek prania

9 kg

9 kg

8 kg

Załadunek suszenia

6 kg

6 kg

5 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

23

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Kolor drzwi

Czarny

Czarny

Czarny

Wyświetlacz

Better

Best

Basic

Poziom głośności prania

54 dB(A)

49 dB(A)

54 dB(A)

Poziom głośności suszenia

59 dB(A)

62 dB(A)

59 dB(A)

Klasa energetyczna prania

B

A

C

Klasa energetyczna prania i suszenia

E

E

E

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x650

600x850x600

600x850x600

Waga netto

71 kg

81 kg

71 kg

Warto wiedzieć

Czy warto kupić pralko-suszarkę?

Pralko-suszarka to jedno urządzenie posiadające dwie funkcjonalności. Zajmuje mniej miejsca od pralki i suszarki, a oferuje Ci wypranie i wysuszenie ubrań. Lepiej zagospodarujesz przestrzeń swojego mieszkania, zyskując więcej miejsca, które możesz wykorzystać na zamontowanie kabiny prysznicowej lub dodatkowej szafki. Działa efektywnie, piorąc i susząc ubrania bez konieczności używania tradycyjnej suszarki. Dodatkowo umożliwi Ci zaoszczędzenie czasu i będziesz mieć mniej pracy do wykonania: już nie trzeba rozwieszać prania, ani nawet przekładać go z pralki do suszarki. Samsung gwarantuje Ci również prostą obsługę urządzenia.

Jakie programy ma pralko-suszarka Samsung?

Model WD90T654DBH posiada aż 22 automatyczne programy, które pozwolą Ci osiągnąć idealne rezultaty prania i suszenia. Są one dedykowane wielu rodzajom ubrań np.: odzieży wierzchniej czy koszulom. Uwzględniają także różne tkaniny: bawełna, wełna czy syntetyki. Jeśli Ci się spieszy, możesz wybrać Pranie Szybkie 15’, gdy chcesz jedynie odświeżyć odzież użyj programu AirWash, natomiast do zdezynfekowania tkanin posłuży Ci Higieniczna para. O czystość wnętrza pomoże Ci zadbać program Czyszczenie bębna.

Jak pozbyć się z ubrań zapachu dymu tytoniowego?

Użyj technologii AirWash. Wykorzystuje ona podgrzane powietrze do usunięcia z odzieży nieprzyjemnych zapachów, między innymi z dymu tytoniowego, środków chemicznych, czy smażonych potraw. Bez prania odświeżysz raz założoną koszulę czy bluzkę.

Czy na wypranych w pralce Samsung ubraniach pozostają resztki detergentu?

W technologii EcoBubble™ detergent łączy się z wodą i powietrzem na początku prania, tworząc aktywną pianę. Wypłukanie z tkanin rozpuszczonego proszku jest więc łatwiejsze, nie pozostają także zacieki na ciemnych ubraniach.

Dane techniczne

pralko-suszarka Samsung Addwash AI Control WD90T654DBH

Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 65 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Pojemność - pranie 9 kg
Pojemność - pranie z suszeniem 6 kg
Dobór wody do wielkości załadunku automatyczny
Klasa energetyczna prania z suszeniem E
Klasa energetyczna prania B
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Czas trwania cyklu prania  03:42
Czas trwania cyklu prania z suszeniem  07:51
Zużycie prądu pranie (100 cykli)  57 kWh
Zużycie prądu pranie z suszeniem (100 cykli)  377 kWh
Zużycie wody pranie 50 litrów
Zużycie wody pranie z suszeniem 90 litrów
Poziom hałasu (pranie/suszenie)  54 dB / 59 dB
Poziom hałasu wirowania  72 dB
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Opóźnienie startu pracy  skokowe
Wyświetlacz elektroniczny tak
Programy prania bawełna, cichy, dziecięcy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Funkcje dodatkowe AddWash, Air Wash - odświeżanie podgrzanym powietrzem, bęben Diamond - konstrukcja bębna o specjalnym profilu, funkcja "Eco Bubble", silnik Digital Inverter, wyświetlacz LCD
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  blokada panelu sterowania
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  75 x 65 x 87 cm
Waga z opakowaniem  70 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność - pranie: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 10 ocen
5
(7)
4
(2)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • ustawienia
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Great washer
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
26-05-2021,
Yev
Potwierdzony zakup

We are very happy with it - it has plenty of customisable washing and drying cycles, it knows how to save water/energy/time based on the load. Cool smart features give even more customised options and the ability to integrate the washer into your smart home routines.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
07-01-2021,
Marek
Potwierdzony zakup

Słaba jak za te pieniądze to słabo 3 miesiąc użytkowania i nigdy nie kupie Samsunga suszenie buczy cisza buczy itd głośno pranie nawet ok tylko przy 1400 wirowanie odczuwalne w całym domu (a pralka ustawiona przez rtv ) suszenie w automacie pranie strasznie pogięte , jak się da na krótszy czas to w miarę ok

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Całkiem fajny zakup
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
05-11-2020,
Mariusz
Potwierdzony zakup

Urządzenie całkiem dobrze wykonane, ciche z dużą ilością programow(niektóre można dopasować pod siebie). Suszenie się sprawdza, sterowanie z aplikacji - również daje radę

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Potwierdzony zakup
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
03-07-2021,
Monika
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolona, polecam z czystym sumieniem.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Niezła, ale nie idealna
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
28-04-2021,
Piotr
Potwierdzony zakup

Wadą jest duży rozmiar. Podano rozmiary bez części wystających, co jest mylące, szczególnie kiedy kupuje się sprzęt przez internet. Po przywiezieniu okazało się, że głębokość po zamontowaniu pralki jest większa, ok. 65 cm, i niestety wystaje mi na łazienkę bardziej niż się spodziewałem. Suszy bardzo dobrze, ale niestety, przy większej ilości prania zagniecenia są niemiłosierne. Jeśli więc używać funkcji suszenia, to przy bębnie zapełnionym max. do 1/3. Albo użyć programu "Delikatne" i dosuszyć lekko wilgotne rzeczy. Pierze dobrze, potrafi również oszacować ilość prania i ograniczyć ilość wody i energii, co również skraca znacząco czas prania. Generalnie oceniam na 4+ ale gdybym miał jeszcze raz kupować, to wybrałbym nieco mniejszy model.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralko-suszarka
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
28-07-2021,
Gosia
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo fajne 2w1
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
26-03-2021,
emBe
Klient Euro

Niestety nie mam miejsca na pralkę i suszarkę, wiec szukałem urządzenia. Finalnie zdecydowałem się na ten model Samsung i jestem razem z żona bardzo zadowolony. Przede wszystkim pralka jest bardzo cicha, wszystko jest idealnie doprane nawet w zimnej wodzie z użyciem ecobuble Do suszenia tez nie mam żadnych zarzutów, ubrania są miękkie po wyjęciu i chociaż miałem obawy o kurczenie, nic się z nimi nie dzieje. Poza tym super dizajn i sterowanie telefonem, polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
06-12-2020,
ZS
Klient Euro

Serdecznie polecam, jedyny minus to energooszczednosc. #AkcjaWNajlepszymPorządku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
08-12-2020,
Pablo i Sofia
Potwierdzony zakup

Spelnia oczekiwania Suszy idealnie Zużywa sporo prądu ale warto było pozbyć się rozstawionych suszarek po pokojach Nastepny zakup tez Samsung ponieważ jest mało awaryjny w przeciwieństwie do innych marek a z częściami zamiennymi nie ma problemu i ich koszt nie jest zbyt duży Jak ktoś nie ma miejsca na dwa osobne urządzenia to tylko samsung jeśli chodzi o dwa w jednym

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadowolona
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
12-01-2021,
Iwka
Potwierdzony zakup

Witam. Jestem bardzo zadowolona z zakupu produktu. Polecam😀

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung Addwash AI Control WD90T654DBH

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung Addwash AI Control WD90T654DBH, wpisz 1223382 w wyszukiwarce euro.com.pl.