Przejdź do opisu produktu

Samsung AddWash WD90T654DBH

pralko-suszarka

Samsung
nr kat.
1223382

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Nowość
Wymiary (GxSxW)  65 x 60 x 85 cm
Pojemność (pranie/suszenie)  9 kg / 6 kg
Poziom hałasu (pranie/suszenie)  54 dB / 59 dB
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Opis produktu

Charakterystyka

Ikona Pralka i suszarka 2w1

Pralka i suszarka 2w1

Oszczędność miejsca i wygoda użytkowania.

Ecobubble ikona

EcoBubble™

Energooszczędne i czyste pranie już w niskich temperaturach.

ikona Panel AI Control

Panel AI Control

Inteligentna personalizacja ustawień i rekomendacja programów.

Add wash ikona

AddWash™

Łatwe dodawanie zapomnianych ubrań w trakcie prania poprzez dodatkowe drzwi.

AirWash ikona

AirWash

Odświeżanie i dezodoryzacja ubrań bez użycia detergentów.

Higieniczna para ikona

Higieniczna para

Higienicznie czyste i zdezynfekowane pranie.

Zalety pralko-suszarki

Pralko-suszarka oferuje Ci dwie funkcjonalności w jednym urządzeniu. Takie rozwiązanie to mnóstwo plusów: oszczędzasz miejsce, pieniądze i czas. Urządzenie typu 2w1 sprawia, że pranie i suszenie stają się łatwiejsze. Wystarczy wcisnąć przycisk, a po niedługim czasie Twoje ubrania będą czyste i suche, gotowe do zawieszenia w szafie.

oszczednosc miejsca ikona

Oszczędność miejsca

Idealnie sprawdzi się tam, gdzie nie możesz wygospodarować miejsca na dwa sprzęty.

oszczednosc pieniedzy ikona

Oszczędność pieniędzy

Kupujesz tylko jedno urządzenie, a zyskujesz dwie funkcjonalności.

komfort uzytkowania ikona

Komfort użytkowania

Bez rozwieszania ubrań na klasycznej suszarce czy kaloryferach.

bezpieczne ubrania ikona

Bezpieczne ubrania

Łagodne dla tkanin działanie z dostosowaniem odpowiedniej temperatury i czasu pracy urządzenia.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Efektywne usuwanie uporczywych plam, nawet w niskich temperaturach* jest teraz możliwe za sprawą technologii EcoBubble™. Detergent wraz z wodą i powietrzem zamienia się w aktywną pianę, co pozwala mu szybko wniknąć w materiał i bez trudu usunąć z niego zabrudzenia, jednocześnie chroniąc naturalny kolor i fakturę. Pranie w niskiej temperaturze to również mniejsze zużycie prądu**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła aktywnej piany EcoBubble

niskie temperatury ikona

Pranie w niskiej temperaturze

Aktywna piana wnika głęboko w tkaniny od początku cyklu prania, dzięki czemu plamy usuwane są skutecznie w niskiej temperaturze.

ochrona tkanin ikona

Dodatkowa ochrona tkanin

Aktywna piana jest delikatna nawet dla wymagających tkanin.

tryb eco ikona

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niskiej temperaturze pozwala zużyć mniej energii elektrycznej.

Inteligentny panel AI Control

Łatwe i wygodne pranie i suszenie, dzięki inteligentnemu panelowi AI Control. Urządzenie zapamiętuje Twoje preferencje i samo dostosowuje ustawienia do Twoich potrzeb oraz sugeruje programy suszenia w zależności od wybranego programu prania. Dodatkowo aplikacja SmartThings pozwala zdalnie włączać pralko-suszarkę oraz wyświetla rozwiązania problemów*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Pralka WD90T654DBH personalizuje cykle prania

Personalizacja ustawień i parametrów

Na podstawie najczęściej wybieranych przez użytkowników programów i ustawień, panel AI Control rekomenduje optymalny program oraz sugeruje ustawienia.

WD90T654DBH Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Aplikacja SmartThings umożliwia włączenie urządzenia z dowolnego miejsca, ustawienie harmonogramu prania oraz sugeruje najlepszy cykl dla wybranego rodzaju tkanin.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Z dodatkowymi drzwiami AddWash™ nie będzie już problemu, gdy okaże się, że zapomniałeś włożyć do prania koszulę na jutrzejsze spotkanie. Możesz na każdym etapie prania dodać odzież lub dodatkową porcję detergentu albo włożysz ręcznie wyprane ubrania tylko na czas płukania i wirowania*. Dodatkowo wykorzystasz drzwi na wywietrzenie wnętrza urządzenia po skończonym praniu lub suszeniu odzieży.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Praktyczne programy prania i suszenia

AirWash

Dzięki technologii AirWash usuniesz nieprzyjemne zapachy z ubrań, swetrów, garniturów czy kurtek bez użycia detergentów. W jednym cyklu ciepłe powietrze odświeży odzież o załadunku do 1 kg.

WD90T654DBH higieniczna para

Higienicznie czyste pranie

Program z parą to wysoka efektywność usuwania zanieczyszczeń, bez konieczności korzystania z Prania wstępnego. Włączając ten program, pralka uwolni parę z dołu bębna, a następnie nasyci nią tkaniny. Pozbędziesz się nawet uporczywych plam oraz aż do 99,9% bakterii* i alergenów**

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

WD90T654DBH Szybkie pranie

Czyste ubrania w 59 minut

Skróć czas prania, zachowując jego pełną skuteczność. Program Super szybki pozwala cieszyć się czystymi ubraniami po zaledwie 59 minutach*. Funkcja Speed Spray przyspiesza proces płukania dzięki intensywnemu natryskowi wody, a przyspieszone wirowanie usuwa wodę z ubrań w jeszcze krótszym czasie.

 

* Na podstawie testów dla wsadu 5 kg przy użyciu programu Super szybkiego.

Co jeszcze oferuje pralko-suszarka Samsung?

Pralko-suszarka Samsung WD90T654DBH zaopatrzona jest w szereg praktycznych funkcji, które ułatwiają codzienne obowiązki. Łatwo utrzymasz w czystości jej bęben i szufladę na detergent, bez używania do tego środków chemicznych. Z funkcją Aktywnej piany usuniesz nawet najtrudniejsze plamy. A na skutek zastosowania silnika Digital Inverter urządzenie będzie pracować cicho* i wydajnie**.

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

* Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

WW90T654DLH Czyszczenie bebna plus

Czyszczenie bębna+

Utrzymuj bęben, membranę oraz drzwi pralko-suszarki w czystości za pomocą silnego strumienia wody oraz intensywnego wirowania. Usuną one zanieczyszczenia i do 99,9% bakterii*, które mogą być przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu w jej wnętrzu. Urządzenie samo sygnalizuje, że jego wnętrze wymaga czyszczenia**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

WW90T654DLH szuflada stay clean

Szuflada StayClean

Nie musisz już ręcznie czyścić szuflady StayClean. Specjalnie zaprojektowany system przepłukiwania wodą, dokładnie usuwa pozostałości po środkach piorących, pozostawiając szufladę na detergenty higienicznie czystą oraz pozbawioną nieestetycznych osadów. Nie potrzebujesz do tego środków chemicznych.

WW90T654DLH aktywna piana

Aktywna piana

Idealna czystość ubrań, nawet tych mocno zabrudzonych. Funkcja Aktywnej piany pomaga usunąć nawet uporczywe plamy z kawy, wina czy produktów do makijażu. Jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania ubrania namaczane są w aktywnej pianie, dzięki czemu zanieczyszczenia są łatwo i z powodzeniem usuwane*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

WW90T654DLH załadunek aż do 9 kilogramów

 Duża pojemność

Pralko-suszarka ma pojemny bęben. W jednym cyklu możesz wyprać 9 kg odzieży lub wysuszyć tkaniny o wadze 6 kg.

WW90T654DLH silnik digital inverter

Digital Inverter

Bezszczotkowa konstrukcja silnika Digital Inverter z 10-letnią gwarancją zapewnia wyjątkowo cichą pracę i dłuższą żywotność silnika.

WW90T654DLH beben diamond

Bęben Diamond

Specjalna konstrukcja bębna z otworami w kształcie diamentów zapobiega uszkodzeniom tkanin, chroni je przed zaciąganiem i zmechaceniem.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

WD90T654DBH zawartość opakowania

Porównaj produkty

 
Tabela porównawcza model WD90T654DBH
Tabela porównawcza model WD90T954ASH
Tabela porównawcza model WD80T554DBE
 

WD90T654DBH

WD90T954ASH

WD80T554DBE

Qdrive™

-

AddWash™

EcoBubble™

AI control

Pranie parowe

Super Speed

AirWash

Kompresor Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

-

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek prania

9 kg

9 kg

8 kg

Załadunek suszenia

6 kg

6 kg

5 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

23

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Kolor drzwi

Czarny

Czarny

Czarny

Wyświetlacz

Good

Best

Basic

Poziom głośności

54 dB(A)

52 dB(A)

54 dB(A)

Klasa energetyczna

B

B

B

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x600

600x850x600

Waga netto

68 kg

71 kg

68 kg

Warto wiedzieć

Pralko-suszarka - czy warto?

Pralko-suszarka to jeden sprzęt o dwóch funkcjonalnościach. Zajmuje dwa razy mniej miejsca niż dwa urządzenia, a potrafi wyprać i wysuszyć ubrania. Pozwoli Ci lepiej zagospodarować przestrzeń i uzyskać więcej miejsca, które możesz przeznaczyć na kabinę prysznicową lub dodatkową szafkę. Skutecznie pierze oraz suszy tkaniny, eliminując konieczność rozstawiania klasycznej suszarki. Pozwala również zaoszczędzić czas i pracę, gdyż nie musisz już rozwieszać prania, ani nawet przekładać go z jednego do drugiego urządzenia. A do tego Samsung zadbał, by urządzenie było wygodne w obsłudze.

Czy AirWash wyeliminuje z ubrań zapach dymu tytoniowego? 

Dzięki technologii AirWash podgrzane powietrze usunie z ubrań nieprzyjemne zapachy, takie jak dym tytoniowy, środki chemiczne czy zapachy powstałe przy gotowaniu. Program nadaje się do odświeżenia koszuli, którą założyłeś, a nie chcesz jeszcze prać oraz do wełnianych płaszczy, bawełnianych kurtek czy garniturów.

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.

Dane techniczne

pralko-suszarka Samsung AddWash WD90T654DBH

Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 65 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Pojemność - pranie 9 kg
Pojemność - suszenie 6 kg
Dobór wody do wielkości załadunku automatyczny
Klasa energetyczna B
Klasa prania A
Klasa wirowania A
Zużycie prądu pranie 1,17 kWh
Zużycie prądu pranie z suszeniem 7,29 kWh
Zużycie wody pranie 59 litrów
Zużycie wody pranie z suszeniem 110 litrów
Poziom hałasu (pranie/suszenie)  54 dB / 59 dB
Opóźnienie startu pracy  skokowe
Wyświetlacz elektroniczny tak
Programy prania bawełna, cichy, dziecięcy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Funkcje dodatkowe AddWash, Air Wash - odświeżanie podgrzanym powietrzem, bęben Diamond - konstrukcja bębna o specjalnym profilu, funkcja "Eco Bubble", silnik Digital Inverter, wyświetlacz LCD
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  blokada panelu sterowania
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  75 x 65 x 87 cm
Waga z opakowaniem  70 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Klasa energetyczna: B

Ocena klientów

4 na podstawie 1 ocen
5
(0)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • ustawienia
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Całkiem fajny zakup
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
05-11-2020,
Mariusz
Potwierdzony zakup

Urządzenie całkiem dobrze wykonane, ciche z dużą ilością programow(niektóre można dopasować pod siebie). Suszenie się sprawdza, sterowanie z aplikacji - również daje radę

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung AddWash WD90T654DBH

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung AddWash WD90T654DBH, wpisz 1223382 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów