Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

upgrade/aktualizacja Microsoft Windows 7 Anytime Upgrade Home Premium do Ultimate EN

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
upgrade/aktualizacja Microsoft Windows 7 Anytime Upgrade Home Premium do Ultimate EN
Microsoft Windows 7 Anytime Upgrade Home Premium do Ultimate EN
0 zł
Opis i dane
Produkt jest uaktualnienieniem do wersji Windows 7 Ultimate i wymaga do zainstalowania pełnej wersji Windows 7 Home Premium.
Windows 7 Ultimate to następca systemu Microsoft Windows Vista Ultimate, stworzonego przez firmę Microsoft. Jest to najbardziej kompletna wersja systemu operacyjnego Windows stworzona z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują jednego komputera spełniającego różnorodne wymagania związane z pracą, podróżą i rozrywką. Wydanie to w ramach pojedynczego produktu oferuje zaawansowaną infrastrukturę dla firm, funkcje mobilnej produktywności oraz domową rozrywkę cyfrową. System ten posiada wszystkie funkcje wydań Home Premium i Business oraz nowe funkcje zabezpieczeń i ochrony danych. Wysokie standardy bezpieczeństwa i niezawodności idą w parze z komfortem pracy. Wersja Ultimate ułatwia pracę na komputerze przenośnym lub stacjonarnym dzięki nowemu, wydajnemu i przyjemnemu dla oka interfejsowi. Dodatkowo Windows 7 Ultimate pozwala na wyszukiwanie oraz porządkowanie zbiorów dokumentów, zdjęć, filmów czy muzyki. W porównaniu do systemu Windows Vista, Windows 7 posiada wiele nowych funkcji, są to m.in. Problem Steps Recorder, dzięki, któremu użytkownik mający problem przy wykonaniu jakiejś czynności, może nagrać kroki, które wykonuje i wysłać zapisany plik do pomocy technicznej, DirectAccess, za pomocą której można uzyskać dostęp do sieci lokalnej z zewnątrz bez uruchamiania połączenia VPN, czy na przykład wbudowana tekstowa powłoka PowerShell.

Dane techniczne

upgrade/aktualizacja Microsoft Windows 7 Anytime Upgrade Home Premium do Ultimate EN

Liczba stanowisk 1
Wersja systemu operacyjnego  Home Edition
Funkcjonalność   
Typ oprogramowania systemowe
Wersja językowa  angielska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  nie dotyczy
Liczba stanowisk 1
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Windows 7 Anytime Upgrade Home Premium do Ultimate EN, wpisz 815286 w wyszukiwarce euro.com.pl.