Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft Office Home & Student 2010 PL DVD 32-bit/x64 (BOX)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft Office Home & Student 2010 PL DVD 32-bit/x64 (BOX)
Microsoft Office Home & Student 2010 PL DVD 32-bit/x64 (BOX)
0 zł
Opis i dane

Pakiet zawiera aplikacje: MS Word 2010, MS Excel 2010, MS PowerPoint 2010, MS OneNote 2010.
Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych to podstawowy pakiet oprogramowania dla domowych użytkowników komputera, który pozwala szybko i łatwo tworzyć wspaniale wyglądające dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje oraz organizować notatki i informacje w jednym miejscu, co ułatwia i uprzyjemnia wykonywanie zadań. W najnowszej wersji wprowadzono nowy, udoskonalony interfejs użytkownika, w którym są wyeksponowane często używane polecenia. Wzbogacone opcje graficzne oraz funkcje formatowania umożliwiają tworzenie dokumentów o wysokiej jakości. Dodatkowo pakiet zawiera zaawansowane narzędzie do organizowania notatek i informacji. Narzędzie Inspektor dokumentów i ulepszone automatyczne odzyskiwanie dokumentów zapewniają większą niezawodność i dodatkowe zabezpieczenia. Te i wiele innych udoskonaleń sprawiają, że pakiet Office 2010 dla Użytkowników Domowych ułatwia i uprzyjemnia wykonywanie zadań w domu. Możliwe jest konwertowanie dokumentów programu Office Word 2010, skoroszytów programu Office Excel 2010 oraz prezentacji programu Office PowerPoint 2010 do formatu PDF bezpośrednio z poziomu pakietu.

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Office Home & Student 2010 PL DVD 32-bit/x64 (BOX)

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Liczba urządzeń 3
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Microsoft Windows XP z Service Pack (SP) 2, Windows Server 2003 z SP1, Vista, Windows 7
Wersja  Pelny pakiet, wersja pudelkowa produktu (BOX), pakiet mozna przenosic na inne PC (nie jest przypisany do PC, tak jak wersja OEM). Promocyjna wersja pakietu
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Office Home & Student 2010 PL DVD 32-bit/x64 (BOX), wpisz 413484 w wyszukiwarce euro.com.pl.