Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Uczniowie PL + mysz

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Uczniowie PL + mysz
Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Uczniowie PL + mysz
449 zł
Opis i dane
Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów zawiera podstawowe narzędzia potrzebne do efektywnego wykonywania projektów szkolnych i domowych.

Gotowe do użycia szablony dostępne w programach Word 2010 i PowerPoint 2010 pozwalają uczniom i studentom na tworzenie wyróżniających się zadań domowych, a zaawansowane efekty wizualne i funkcje edytowania multimediów ułatwiają twórcze wyrażanie pomysłów. Program Excel 2010 oferuje narzędzia arkusza kalkulacyjnego używane przez profesjonalistów w celu ułatwienia pracy z danymi, począwszy od śledzenia wydatków, aż po tworzenie budżetu domowego. Natomiast program OneNote 2010 zapewnia jedno, uniwersalne, łatwo dostępne miejsce na projekty domowe oraz organizowanie notatek, plików i zasobów.

 

Główne zalety:
 
Edytowanie fotografii z poziomu dokumentów

Łatwe w użyciu narzędzia do edycji obrazów pozwalają zwiększyć atrakcyjność dokumentów i prezentacji, umożliwiając przycinanie obrazów, dostosowywanie ich jasności i kontrastu, wyostrzanie i wygładzanie obrazów oraz dodawanie artystycznych efektów wizualnych bez opuszczania programu Word lub PowerPoint 2010.
Nadawanie prezentacjom ruchu za pomocą programu PowerPoint

Pliki wideo można edytować bezpośrednio w programie PowerPoint 2010 (dzielić długie klipy na krótsze segmenty lub zmniejszać rozmiar plików, tak aby prezentację można było przenosić), a następnie dostosować wygląd prezentacji, zmieniając kolor, dodając nowe efekty wideo oraz nowe dynamiczne przejścia i animacje slajdów.
Uzyskiwanie dostępu, edytowanie i udostępnianie z praktycznie dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Office Web Apps

Za pomocą pakietu Office 2010 można wykonywać zadania poza biurem, domem lub szkołą. Wystarczy opublikować utworzony dokument w trybie online, tak aby można było go wyświetlać i edytować oraz uzyskiwać do niego dostęp za pomocą aplikacji Office Web Apps z niemal dowolnego miejsca z aktywnym połączeniem internetowym.
Organizowanie wszystkich informacji w jednym miejscu za pomocą programu OneNote

W programie OneNote 2010 można utworzyć notes cyfrowy, który umożliwia rejestrowanie oraz udostępnianie wszystkich swoich pomysłów i ważnych informacji w postaci tekstu, obrazów, plików wideo i plików dźwiękowych w jednym, łatwo dostępnym miejscu.
Przedstawianie prezentacji z dowolnego miejsca za pomocą programu PowerPoint

Prezentacje programu PowerPoint 2010 można przedstawiać za pośrednictwem przeglądarki sieci Web jednemu lub wielu odbiorcom — nawet jeśli nie mają oni programu PowerPoint — za pomocą funkcji emisji pokazu slajdów.
Łatwiejsze organizowanie dokumentów i poruszanie się po nich w programie Word

Program Word 2010 umożliwia szybsze i łatwiejsze znajdowanie potrzebnych informacji dzięki podsumowaniu wyników wyszukiwania, które zapewnia dostęp do odpowiednich informacji za pomocą jednego kliknięcia, oraz ulepszonemu okienku nawigacji, które udostępnia szkic dokumentów, co przyspiesza przeglądanie, sortowanie i znajdowanie odpowiednich informacji.
Dodawanie wymiaru do danych za pomocą wykresów, schematów i grafiki SmartArt®

Atrakcyjne elementy wizualne w programach Excel, Word i PowerPoint 2010 pozwalają ilustrować pomysły za pomocą ulepszonych narzędzi wykresów, które umożliwiają tworzenie intuicyjnych, dynamicznych wykresów, oraz grafiki SmartArt.
Dostęp do źródeł informacji za pomocą notatek w programie OneNote

Okno programu OneNote można umieścić po jednej stronie ekranu, aby można było w dowolnej chwili sporządzać notatki lub korzystać z nich podczas przeglądania sieci Web w programie Windows Internet Explorer, sprawdzania dokumentu w programie Word albo tworzenia slajdu w programie PowerPoint. W razie potrzeby funkcja notatek połączonych umożliwia szybkie przechodzenie do źródeł informacji za pomocą jednego kliknięcia.
Szybkie znajdowanie odpowiednich funkcji i personalizowanie Wstążki

Nowy widok Microsoft Office Backstage™ umożliwia zapisywanie, udostępnianie, drukowanie i publikowanie dokumentów za pomocą kilku kliknięć. Natomiast dzięki ulepszonej Wstążce można szybko uzyskiwać dostęp do ulubionych poleceń, a także tworzyć karty lub dostosowywać je do indywidualnego stylu pracy.
Szybkie analizowanie informacji w programie Excel za pomocą ulepszonych funkcji

Wykresy przebiegu w czasie programu Excel 2010 umożliwiają tworzenie małych wykresów, które ułatwiają przedstawianie trendów danych. Ulepszone formatowanie warunkowe umożliwia wyróżnianie określonych elementów w zbiorze danych za pomocą kilku kliknięć.

*Wymagane jest odpowiednie urządzenie, połączenie internetowe oraz przeglądarka Internet Explorer, Firefox lub Safari. Istnieją pewne różnice między funkcjami aplikacji Office Web Apps i aplikacji pakietu Office 2010.
Porównaj wersje Office:
 
porównanie wersji Office

Specyfikacja:

Rodzina oprogramowania Microsoft Office 2010 Dla użytkowników domowych i uczniów PKC PL
Skład pakietu Word - edytor tekstu
Excel - arkusz kalkulacyjny
PowerPoint - program do tworzenia prezentacji
OneNote - organizator notatek
Wersja językowa Polska
Wersja produktu PKC
Typ licencji Nowa licencja
Liczba użytkowników 1
Liczba stanowisk 3
Typ nośnika brak
Dodatkowe informacje Tylko nowy komputer PC Odblokowuje wybrany pakiet z wstępnie załadowanego obrazu Office
Wymagania systemowe:
 • Procesor 500 MHz lub szybszy
 • Pamięć: 256 MB pamięci RAM; zalecane 512 MB do obsługi funkcji zaawansowanych.
 • Dysk twardy 3 GB wolnego miejsca na dysku
 • Wyświetlanie Monitor o rozdzielczości 1024 x 576 lub wyższej
 • System operacyjny
 • System operacyjny Windows XP (wymagany jest dodatek SP3) w wersji 32-bitowej, Windows 7, Windows Vista z dodatkiem Service Pack (SP) 1, Windows Server 2003 z dodatkiem SP2 z programem MSXML 6.0 (tylko 32-bitowa wersja pakietu Office), Windows Server 2008 lub nowszy w wersji 32- lub 64-bitowej.
 • Elementy graficzne Sprzętowe przyspieszenie grafiki wymaga karty graficznej zgodnej z programem DirectX 9.0c

W opakowaniu:
 • Licencję z kluczem aktywacyjnym z oprogramowaniem Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów w polskiej wersji językowej
 • Książeczkę/instrukcję

 

 

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Uczniowie PL + mysz

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Liczba urządzeń 3
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Microsoft Windows XP z Service Pack (SP) 2, Windows Server 2003 z SP1, Vista, Windows 7
Wersja  Pelny pakiet, wersja pudelkowa produktu (BOX), pakiet mozna przenosic na inne PC (nie jest przypisany do PC, tak jak wersja OEM). Promocyjna wersja pakietu
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

5 na podstawie 3 ocen
5
(2)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • łatwość instalacji
 • kompatybilność z systemem operacyjnym
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
chyba niezbędne dla korzystających z komputera....
14-09-2012,
Henius
Potwierdzony zakup

Trudno oceniać coś, co większość zainteresowanych zna na wylot. Po prostu dobry, sprawdzony i szeroko stosowany produkt...

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
2010 office microsoft
łatwość instalacji:
kompatybilność z systemem operacyjnym:
wydajność oprogramowania:
łatwość nawigacji:
wydajność:
płynność pracy:
24-02-2013,
jopek
Potwierdzony zakup

super sprawa latwosc zakupow no i 50 dych taniej niz w sklepie od reki

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dobra kwota za podstawowy zestaw narzędzi office 2010
łatwość instalacji:
kompatybilność z systemem operacyjnym:
wydajność oprogramowania:
łatwość nawigacji:
wydajność:
płynność pracy:
20-03-2013,
Tomek

rewelacyjna kwota za pakiet office razem z bezprzewodową myszą optyczną. mysz optyczna microsoft mobile mouse 4000 - doskonale leży w ręce, miła w dotyku i w pełni programowalna (można zaprogramować każdy przycisk)

Ale największa zaleta pakietu to jego możliwość instalacji na 3 komputerach!!! wersja box!!! to nie to co badziewna OEM lub PKC!!!

jedyna wada to brak ms access - cóż nie można mieć wszystkiego, zwłaszcza za taką cenę

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Uczniowie PL + mysz, wpisz 420586 w wyszukiwarce euro.com.pl.