Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie McAfee TOTAL PROTECTION 2008 PL - 3 STAN/12 M

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie McAfee TOTAL PROTECTION 2008 PL - 3 STAN/12 M
McAfee TOTAL PROTECTION 2008 PL - 3 STAN/12 M
0 zł
Opis i dane
    Oprogramowanie oferuje profilaktykę i ochronę “12 w 1", chroniąc komputer, dzieci i tożsamość użytkownika oraz zwiększając bezpieczeństwo korzystania z Internetu. Informuje o niebezpiecznych witrynach za pomocą ocen bezpieczeństwa udostępnianych przez program McAfee. Udostępnia aktualne udoskonalenia i aktualizacje informacji o zagrożeniach dzięki technologii Security as a Service (SaS™) firmy McAfee.
    Pozwala na łatwe dodawanie zabezpieczeń i zarządzanie nimi na wielu komputerach w domu. Chroni użytkownika w sieci Web, pozwalając bezpiecznie przeglądać strony, robić zakupy, wykonywać operacje bankowe oraz korzystać z wiadomości e-mail i komunikatorów. Blokuje nieodpowiednie witryny sieci Web, niepożądaną aktywność i wulgarne obrazki. Tworzy kopie zapasowe i odtwarza pliki.     Program posiada zautomatyzowane tworzenie kopii zapasowych i przywracanie jednym kliknięciem w celu ochrony zdjęć, muzyki i ważnych plików. Ulepszone i uproszczone zabezpieczenia działają szybciej i wymagają mniej zasobów komputera. Funkcja ochrony sieci domowej monitoruje całą sieć pod kątem luk w zabezpieczeniach i pozwala łatwo udostępniać pliki i drukarki.

Dane techniczne

oprogramowanie McAfee TOTAL PROTECTION 2008 PL - 3 STAN/12 M

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania antywirusowe
Liczba urządzeń 3
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Microsoft® Windows 2000, XP, Vista, Połączenie internetowe, Oprogramowanie .NET Framework w wersji 1.1.4322, Microsoft® Internet Explorer 6.0 lub nowszy, Opcjonalnie: Przeglądarka Mozilla Firefox 1.5 lub nowsza
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących McAfee TOTAL PROTECTION 2008 PL - 3 STAN/12 M, wpisz 401059 w wyszukiwarce euro.com.pl.