Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Ubuntu Linux na co dzień

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Ubuntu Linux na co dzień
MarkSoft Ubuntu Linux na co dzień
Opis i dane
Niniejszy samouczek w przystępny sposób omawia tajniki pracy z systemem Ubuntu Linux. Po obejrzeniu filmów instruktażowych będziesz potrafił go wypróbować nie usuwając Windows, zainstalować, skonfigurować i skutecznie używać w codziennej pracy. Poznasz najważniejsze programy, które umożliwiają wykonywanie dokładnie tych samych zadań, co w systemie Windows. Z kursu dowiesz się między innymi, jak zmienić wygląd pulpitu, podłączyć internet i korzystać z niego, grać, odtwarzać muzykę oraz filmy, instalować dodatkowe oprogramowanie, a także aktualizować system. Bardziej zaawansowani użytkownicy poznają rozmaite sposoby instalacji Ubuntu, dowiedzą się, jak konfigurować zaporę sieciową, korzystać z tekstowej powłoki systemowej i uruchamiać za pomocą programu Wine oraz maszyny wirtualnej aplikacje stworzone dla Windows. Kurs składa się z 54 filmów instruktażowych, których czas trwania wynosi łącznie prawie 3 godziny. Filmy można oglądać zarówno w systemie Windows jak i Ubuntu Linux. Ubuntu Linux to nowoczesny system operacyjny przeznaczony głównie dla użytkowników domowych i zastosowań biurowych. Jest on tworzony z zamysłem dostarczenia użytkownikom kompletnego systemu operacyjnego, który jest łatwy w obsłudze, stabilny i niezawodny.

Wymagania: Windows 98 SE/Me/2000/XP/Vista, Ubuntu Linux. Procesor 800 MHz, Pamięć RAM 256 MB, Rozdzielczość ekranu 1024x768, Przeglądarka Internet Explorer 5.5 lub nowsza, Karta dźwiękowa

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Ubuntu Linux na co dzień

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń nie dotyczy
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Ubuntu Linux na co dzień, wpisz 420930 w wyszukiwarce euro.com.pl.