Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Kurs PHP i MYSQL, część 1

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Kurs PHP i MYSQL, część 1
MarkSoft Kurs PHP i MYSQL, część 1
0 zł
Opis i dane
Dwuczęściowy kurs PHP i MySQL jest przeznaczony "dla użytkowników początkujących". W pierwszej części kursu koncentrujemy się na poznaniu od "podstaw języka PHP", a druga poświęcona jest współpracy PHP z bazą danych MySQL.
Kurs składa się z "47 filmów instruktażowych" o łącznej długości "prawie 3 godzin". Naukę języka PHP zaczynamy od zainstalowania i skonfigurowania pakietu XAMPP zawierającego serwer Apache, interpreter PHP oraz bazę danych MySQL. Po dokonaniu niezbędnych ustawień przechodzimy do omówienia sposobu zagnieżdżania PHP w kodzie strony internetowej. Największa część kursu poświęcona jest prezentacji poszczególnych struktur języka PHP - poczynając od omówienia zmiennych, poprzez struktury kontrolne, zmienne tablicowe oraz funkcje, a kończąc na omówieniu sposobów przekazywania danych z formularzy do skryptu PHP. Wszystkie zagadnienia ilustrowane są zrozumiałymi przykładami, a "kody źródłowe" skryptów prezentowanych w kursie zostały "zamieszczone na płycie".

Wymagania: Procesor Intel/AMD 800 MHz, pamięć RAM 256 MB, ekran 1024x768, CD-ROM, karta dźwiękowa, Microsoft Windows XP/Vista, Internet Explorer 5.5, Windows Media Player   

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Kurs PHP i MYSQL, część 1

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń nie dotyczy
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Kurs PHP i MYSQL, część 1, wpisz 816020 w wyszukiwarce euro.com.pl.