Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Kurs Joomla 1.5 - Szybki Start

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Kurs Joomla 1.5 - Szybki Start
MarkSoft Kurs Joomla 1.5 - Szybki Start
0 zł
Opis i dane
Joomla! 1.5 to najnowsza wersja popularnego, darmowego systemu zarządzania treścią, który umożliwia tworzenie zaawansowanych witryn internetowych i zarządzanie nimi nawet bez znajomości języka HTML. Kurs jest przeznaczony dla początkujących użytkowników tego systemu i pozwala zapoznać się z nim krok po kroku. W trakcie trwania kursu zostanie stworzona od podstaw witryna o ciekawych miastach europejskich. Nauka rozpoczyna się od pobrania potrzebnych komponentów, zainstalowania ich i skonfigurowania witryny oraz zmiany jej wyglądu. Największą część kursu stanowią tematy związane z zarządzaniem mediami i treścią oraz edycją artykułów. Zademonstrowane są również sposoby tworzenia sekcji i kategorii, edycja menu i użycie przydatnych modułów. Na przykładzie galerii obrazków i forum dyskusyjnego została również zaprezentowana instalacja dodatkowych, dostępnych za darmo rozszerzeń. Efektem końcowym jest działająca witryna o rozbudowanej funkcjonalności.

Wymagania: Windows 98 SE/Me/2000/XP/Vista, Procesor 800 MHz, Pamięć RAM 256 MB, Rozdzielczość ekranu 1024x768, Przeglądarka Internet Explorer 5.5 lub nowsza, Karta dźwiękowa

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Kurs Joomla 1.5 - Szybki Start

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń nie dotyczy
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Kurs Joomla 1.5 - Szybki Start, wpisz 816018 w wyszukiwarce euro.com.pl.