Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Corel PDF Fusion 1 (Kod)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Corel PDF Fusion 1 (Kod)
Corel PDF Fusion 1 (Kod)
Opis i dane
Wykorzystaj pełne możliwości wiodącego formatu PDF dzięki nowemu programowi Corel® PDF Fusion™. Program umożliwia łatwe tworzenie plików PDF z innych formatów na zasadzie “pochwyć i upuść”. Obsługa ponad 100 wiodących formatów - dokumentów PDF, plików graficznych i dokumentów Microsoft Office, zapis plików do formatów PDF, XPS i DOC gotowych do dalszego wykorzystania w innych aplikacjach. Podgląd i możliwość dodawania komentarzy ułatwiających prace nad projektem. Edycja tekstu dodanego w dowolnym miejscu dokumentu, oraz opcje zmian, obracania i przycinania stron sprawiają, że Corel PDF Fusion™ to szybka i łatwa w obsłudze aplikacja, dzięki której w ciagu kilku minut można stworzyć jednolity dokument z rożnych plików i formatów oraz podzielić się nim z innymi.Corel PDF Fusion
Platforma: PC, Minimalna ilość miejsca na dysku: 250 MB, Minimalna ilość pamięci RAM: 512 MB. Wersja językowa: DEU, ENG. 

Dane techniczne

oprogramowanie Corel PDF Fusion 1 (Kod)

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania narzędziowe
Nośnik kod cyfrowy
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  wielojęzyczna
Producent   
Nazwa producenta / importera  ALSO Polska sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Corel PDF Fusion 1 (Kod), wpisz 6200842 w wyszukiwarce euro.com.pl.