Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie BitDefender Internet Security 2010 3stan/12m-c

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie BitDefender Internet Security 2010 3stan/12m-c
BitDefender Internet Security 2010 3stan/12m-c
59 zł
Opis i dane

BitDefender Internet Security 2010 to maksymalna ochrona przed niebezpieczeństwami z sieci, dodatkowo oferująca narzędzia do optymalizacji systemu oraz wykonywania kopii bezpieczeństwa ważnych danych, bez zbędnego obciążania Twojego komputera. Skanuje w czasie rzeczywistym wszystkie aplikacje internetowe, pocztę oraz aplikacje Instant Messaging w poszukiwaniu wirusów i spyware. Proaktywnie chroni komputer przed nowymi epidemiami wirusów za pomocą zaawansowanych heurystyk. Blokuje próby kradzieży tożsamości (phishing). Zapobiega wyciekom danych osobistych poprzez e-mail, sieć www i aplikacje Instant Messaging. Szyfrowanie rozmów w aplikacjach Instant Messaging. Krypta plików bezpiecznie przechowuje informacje osobiste i ważne pliki. Automatycznie modyfikuje ochronę zapory ogniowej w zależności od lokalizacji. Monitoring Wi-Fi zabezpiecza przed nieuprawnionym dostępem do Twojej sieci bezprzewodowej. Blokowanie dostępu do niepożądanych stron www i poczty. Możliwość ustalenia dziennego limitu dostępu dzieci do internetu.
Obniża obiążenie systemu i nie zadaje pytań użytkownikowi podczas korzystania z gier. Specjalny tryb dla laptopów wydłuża czas życia baterii. Usuwanie niepotrzebnych wpisów w rejestrze i duplikatów plików. Oferuje opcję kasowania plików bez możliwości ich przywrócenia.
Aktualizacja oprogramowania co godzinę zapewnia Twojemu komputerowi ochronę przed nowymi zagrożeniami z sieci a przy tym nie wymaga żadnych dodatkowych czynności. W przypadku uszkodzenia swoich plików, BitDefender sam naprawia się i aktualizuje.

Dane techniczne

oprogramowanie BitDefender Internet Security 2010 3stan/12m-c

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania antywirusowe
Liczba urządzeń 3
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wersja  BOX
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących BitDefender Internet Security 2010 3stan/12m-c, wpisz 406635 w wyszukiwarce euro.com.pl.