Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Avid Studio

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Avid Studio
Avid Studio
0 zł
Opis i dane
To wydajne i równocześnie łatwe w użyciu oprogramowanie oferuje szeroki zakres narzędzi edycyjnych, technologię stabilizacji obrazu oraz funkcjonalność interfejsu zapożyczone z Avid Media Composer  – programu wykorzystywanego przez większość montażystów, którzy w ostatnich latach zdobywali Oscary.

Wśród kluczowych funkcji Avid Studio, niespotykanych dotychczas  w rozwiązaniach kierowanych  na rynek konsumencki, znajdują się m.in.:

Zintegrowana biblioteka mediów: umożliwia szybkie wyszukiwanie, organizowanie i zarządzanie plikami video, foto i audio poprzez jednolity, łatwy w użyciu, wszechstronny interfejs użytkownika. Uniwersalne narzędzie importowania sprawia, że zaimportowanie zdjęć, video i audio do biblioteki z szerokiego zakresu urządzeń rejestrujących jest niezwykle łatwe.

Wydajny edytor mediów: eliminuje potrzebę korzystania z dodatkowych zewnętrznych aplikacji, np. do korekcji plików video, foto i audio. Wszystko można zrobić nie wychodząc z Avid Studio, a następnie wykorzystywać w różnych projektach.

Dobrze wyposażony edytor osi czasowej: posiada oś czasową na profesjonalnym poziomie, umożliwiającą edycję z wykorzystaniem markerów np. do synchronizowania audio i video, klatek kluczowych do tworzenia płynnych przejść. Nieograniczona ilość ścieżek oznacza wydajną edycję oraz możliwość wielokrotnego nakładania obrazów, np. obraz w obrazie lub efekty wielowarstwowe.

Imponująca kolekcja profesjonalnej klasy efektów: Zawiera zestaw dodatków i plug-in’ów, w tym również profesjonalny pakiet Red Giant: ToonIt , Knoll Light Factory, Magic Bullet Looks, Trapcode Shine, 3D Stroke, Trapcode Particular.

Narzędzia do authoringu i wypalania DVD oraz Blu-ray: Podzielenie się swoimi filmami z rodziną czy przyjaciółmi jest bardzo łatwe dzięki zintegrowanym narzędziom do authoringu i  różnorodności obsługiwanych formatów eksportowania.

Materiały szkoleniowe oraz inteligentne narzędzia (SmartTools): Pomocą w osiągnięciu doskonałych rezultatów służą filmy szkoleniowe dotyczące nie tylko organizacji pracy w Avid Studio, ale również podstaw edycji wideo.

Skalowalny, intuicyjny  interfejs – okno programu Avid Studio jest całkowicie skalowalne, dzięki czemu użytkownik może je idealnie dopasować do monitora panoramicznego.

Dane techniczne

oprogramowanie Avid Studio

Informacje podstawowe   
Zastosowanie do obróbki wideo
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Avid Studio, wpisz 420578 w wyszukiwarce euro.com.pl.