Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Apple iWork '09 Retail PL

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Apple iWork '09 Retail PL
Apple iWork '09 Retail PL
329 zł
Opis i dane

iWork to pakiet programów biurowych zawierający najłatwiejsze w obsłudze narzędzie do tworzenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji - zgodne z filozofią Apple. Program Pages jest bardzo wydajnym procesorem tekstu oraz łatwym w użyciu programem do projektowania układu stron. W jednej chwili możesz by pisarzem, aby w następnej zmieni się w projektanta, przez cały czas pracując na perfekcyjnym dokumencie. Dzięki wspaniale wyglądającym szablonom, ułatwieniom w tworzeniu formuł oraz dynamicznym tabelom i wykresom arkusze kalkulacyjne Numbers uzyskaj głębszy sens. Jeśli swoje prezentacje będziesz tworzy w Keynote, wkrótce staniesz się niedoścignionym wzorem. Dzięki wydajnym i jednocześnie łatwym w użyciu narzędziom oraz zachwycającym efektom łatwo przekształcisz swój pokaz w pokaz slajdów. Ponad 250 zaprojektowanych przez Apple motywów i szablonów - z tego 60 nowych - ułatwia tworzenie w iWork projektów, których forma i staranność przyciąga uwagę już od pierwszej strony czy slajdu. Programy pakietu iWork są zgodne z Microsoft Office, więc udostępnianie efektów Twojej pracy nie stanowi problemu.

Pages ’09 - Przetwarzanie tekstu i coś więcej. Potrafisz tak pięknie wyrazić to słowami.
Program Pages jest bardzo wydajnym procesorem tekstu oraz łatwym w użyciu programem do projektowania układu stron. Wszystko zaczyna się od rozbudowanego menu selektora szablonów, w którym możesz wyświetlać podgląd ponad 180 szablonów zaprojektowanych przez Apple. Możesz z łatwością tworzyć atrakcyjne dokumenty, od prostych listów, poprzez elegancki życiorys, aż po wielostronicowe biuletyny i nie tylko. Jeśli chcesz, zacznij od pustej strony i pozwól, by prowadziła Cię Twoja kreatywność. Raporty, życiorysy, broszury, biuletyny, zaproszenia - cokolwiek piszesz, Pages oddaje w Twoje ręce potężne narzędzia. Tworzenie pięknych, multimedialnych dokumentów to kwestia minut.

Numbers ’09 - Funkcjonalne i atrakcyjne arkusze kalkulacyjne. Twoje dane dziś świętują.
Zaplanuj ślub. Oszczędzaj na emeryturę. Śledź postępy na treningach. Stwórz dziennik rozwoju dziecka. Arkusze kalkulacyjne ułatwiają organizowanie i planowanie, a dzięki wspaniałym szablonom zaprojektowanym przez Apple z łatwością rozpoczniesz prace nad ich tworzeniem. Wybieraj spośród 30 szablonów przeznaczonych na potrzeby domu, pracy i szkoły. Tabele są już gotowe. Formuły nie kryją już żadnych tajemnic. Czcionki są na miejscu. Wszystko jest już gotowe. Po prostu znajdź szablon dla siebie i weź się do pracy. Wolisz zacząć od pustego arkusza? Żaden problem. Arkusze kalkulacyjne są tworzone na elastycznej palecie, na której nie ma żadnych ustalonych pozycji. Dzięki temu możesz ustawiać tabele, wykresy, obiekty graficzne i tekst w dowolnych miejscach na stronie. Z łatwością twórz wzory, korzystając z ponad 250 funkcji w intuicyjnej przeglądarce. Dodawaj interaktywne elementy sterujące, takie jak suwaki, elementy powodujące skokowe zmiany wartości i pola wyboru, które umożliwiają sprawdzanie scenariuszy „co jeśli” w czasie rzeczywistym. Dowolnie zmieniaj skalę dokumentów, przeciągając wskaźnik myszy na interaktywnym podglądzie wydruku. Do arkuszy możesz nawet dodawać zdjęcia, filmy i muzykę - wystarczy tylko kilka kliknięć.

Keynote ’09 - Prezentacje najwyższej klasy dostępne dla każdego. Przekaż radość widowni.
Nawet jeśli korzystasz z Keynote po raz pierwszy, szybko przekonasz się, że tworzenie prezentacji jest zaskakująco łatwe. Rozbudowany selektor motywów pozwala wyświetlać podgląd imponującej kolekcji 44 motywów zaprojektowanych przez Apple. Po wybraniu idealnej palety dla prezentacji po prostu zastąp przykładowy tekst i obiekty graficzne własnymi słowami i obrazami. Łatwe w użyciu narzędzia umożliwiają dodawanie do slajdów takich elementów, jak tabele, wykresy, kształty, zdjęcia i klipy wideo. Wzbogać swoje dzieło o animacje i przejścia, które wyglądają, jak gdyby stworzył je Twój własny zespół specjalistów od efektów. W Keynote masz dostęp do wszystkich narzędzi niezbędnych do tworzenia fascynujących prezentacji w zadziwiająco łatwy sposób.

Dane techniczne

oprogramowanie Apple iWork '09 Retail PL

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Gwarancja   
Gwarancja  wieczysta
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Apple iWork '09 Retail PL, wpisz 408073 w wyszukiwarce euro.com.pl.