Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie ABBYY Screenshot Reader (Kod)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie ABBYY Screenshot Reader (Kod)
ABBYY Screenshot Reader (Kod)
Opis i dane
ABBYY Screenshot Reader - inteligentne i proste w obsłudze narzędzia do przechwytywania obrazów i tekstu z dowolnego miejsca na ekranie komputera. ABBYY Screenshot Reader łączy w sobie wygodę, jaką cechuje się wykonywanie zrzutów ekranu z zaletami "błyskawicznego" rozpoznawania tekstu, inteligentnej technologii, która precyzyjnie przekształca wydrukowany tekst na edytowalne pliki tekstowe. W efekcie, oprócz dotychczasowych graficznych zrzutów ekranu, użytkownicy zyskują możliwość wykonywania tekstowych zrzutów ekranu za jednym kliknięciem. ABBYY Screenshot Reader to pierwsze autonomiczne narzędzie do wykonywania zrzutów ekranu, które potrafi precyzyjnie rozpoznawać tekst zawarty w dowolnego rodzaju pliku graficznym.
 
"Dzięki programowi ABBYY Screenshot Reader możliwe stało się wykorzystywanie wyświetlanych na ekranie informacji w nowy sposób," wyjaśnił Siergiej Popow, dyrektor działu produktów desktop OCR w firmie ABBYY. "Uzyskiwanie gotowych do użytku obrazów i tekstów z dowolnego źródła - stron WWW, menu aplikacji, dokumentów PDF, obrazów, animacji Flash lub prezentacji - stało się teraz zaskakująco łatwe."
 
Wykonane przez program ABBYY Screenshot Reader graficzne zrzuty ekranu można z łatwością zapisać w jednym z często stosowanych formatów (np. JPEG, BMP lub PNG), co pozwala wykorzystać je w broszurach, prezentacjach czy innych dokumentach. Można je również wkleić bezpośrednio w oknie takich aplikacji, jak MicrosoftR PowerPointR, lub automatycznie wysłać do znajomych lub współpracowników jako załącznik do wiadomości poczty elektronicznej.
 
Szybkie i łatwe jest również przechwytywanie tekstowych zrzutów ekranu z obrazów, fragmentów plików PDF lub witryn WWW, a następnie zapisywanie ich w postaci odrębnych plików DOC, TXT, RTF lub XLS. Użytkownicy mają ponadto możliwość zapisywania zrzutów ekranu do schowka i wklejania ich w oknie dowolnej aplikacji tekstowej, np. edytora MicrosoftR Word, Excel, PowerPoint lub edytora HTML. Rozwiązanie takie idealnie nadaje się do wklejania tabel statystycznych z witryny internetowej do prezentacji lub przechwytywania niewielkiego fragmentu tekstu z pliku PDF. ABBYY Screenshot Reader "odczytuje" tekst w jednym ze 179 języków i jest pierwszym narzędziem do wykonywania zrzutów ekranu z mechanizmem konwersji tekstów wielojęzycznych (napisanych w kilku językach).
 
Przyjazny interfejs i dostępne opcje pozwalają z łatwością wybrać zadanie do wykonania (np. "Tekst do programu Microsoft Word" lub "Obraz do schowka") oraz obszar do skopiowania ("Okno", "Obszar" lub "Ekran"). Dodatkowo dostępna funkcja przechwytywania "z samowyzwalaczem" pozwala opóźnić moment wykonania zrzutu, aż użytkownik rozmieści kopiowane elementy na ekranie. Program można skonfigurować tak, aby uruchamiał się w trakcie startu systemu i był dostępny po kliknięciu ikony w menu podręcznym.
 
ABBYY Screenshot Reader bazuje na wielokrotnie nagradzanych mechanizmach do rozpoznawania firmy ABBYY, które wykorzystywane są w profesjonalnych aplikacjach do przetwarzania dokumentów, takich jak ABBYY FineReader. Technologia ta wykorzystywana jest również w innych przydatnych aplikacjach firmy ABBYY, służących np. do przekształcania zdjęć cyfrowych na pliki tekstowe lub książek i dokumentów na przeszukiwalne archiwa cyfrowe. Technologia OCR opracowana przez firmę ABBYY to gwarancja wysokiej dokładności rozpoznawania i przekształcania tekstu. 

Dane techniczne

oprogramowanie ABBYY Screenshot Reader (Kod)

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania użytkowe
Interoperacyjność   
Kompatybilne urządzenia  komputer PC, laptop
Producent   
Nazwa producenta / importera  ALSO Polska sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących ABBYY Screenshot Reader (Kod), wpisz 6200765 w wyszukiwarce euro.com.pl.