Mysz Logitech M330 Silent Plus (niebieski)
LogitechPodaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.
855 855 855
pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00
Akcesoria
Opis produktu










Głębokość: 38,4 mm | Waga: 91,0 g

Dane techniczne
mysz komputerowa Logitech M330 Silent Plus (niebieski)
Parametry techniczne | |
Sensor myszy | optyczny |
Rodzaj myszy | bezprzewodowa |
Czułość myszy | 1000 dpi |
Typ podłączenia | USB |
Liczba przycisków | 3 |
Scroll (rolka przewijania) | 1 |
Zasięg | 10 m |
Informacje dodatkowe | Nanoodbiornik pozwala na bezprzewodową pracę na odległość do 10 m. Mysz M330 wykorzystuje także zaawansowane optyczne śledzenie ruchu w celu precyzyjnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest potrzebne żadne oprogramowanie. |
Parametry fizyczne | |
Zasilanie | 1 bateria AA (LR6) |
Kolor | niebieski |
Gwarancja | |
Gwarancja | 24 miesiące |
Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Producent | |
Nazwa producenta / importera | ALSO Polska sp. z o.o. |
Kod producenta | 910-004910 |
Znak zgodności | |
Znak zgodności |
|
- Cena: od 100 zł
- Marka: Logitech
- Sensor myszy: optyczny
Ocena klientów
- waga
- design
Problem po miesiącu z działaniem lewego przycisku.
Myszka jest dokładna i działa precyzyjnie. Przyciski są bardzo ciche, prawie wcale ich nie słychać. Sama się wyłącza podczas bezczynności i od razu działa po ruszeniu nią. Jedynie rolka mi się nie do końca podoba. Wydaje dziwne dźwięki gdy się ją naciśnie i sprawie wrażenie niezbyt solidnej ale działa ok.
Bardzo dobra mysz do zastosowań domowych, spełnia moje oczekiwania tzn. jest cicha i ergonomiczna. Działa swobodnie na blacie biurka jak i na materiałowych powierzchniach.
Niedługo po zakupie kółko zaczęło zgrzytać. Teraz co jakiś czas gdy kręcę nim w jednę stronę, mysz rejestruje ruch w stronę przeciwną. Zastosowany materiał jest bardzo ciężko wyczyścić po zabrudzeniu. Pracować się da, ale produkt nie jest wart tej ceny. BTW system oceniania jest bes sensu. punkty za wagę i design produktu mają taką samą wartość jak za precyzję i ergonomię? łatwość użycia i wygoda użycia to praktycznie to samo. brakuje parametru "awaryjność", który znacząco by wpynął na wynik, dlatego muszę sztucznie zniżać ocenę podpunktów, żeby wyszła faktyczna wartosć tego, jak oceniam produkt.
Bardzo dobry towar w niezłej cenie
Dobra myszka do biura, w jakieś mniej wymagające gry też się da grać.
Wszystko zawiera się w tytule opini. Klawisze bezgłośne, lecz niestety scroll już nie do końca. Jeśli w promocji za np. 66 to z pewnością warta uwagi.
Cichutka, lekka, precyzyjna a rolka kręci się luźno, ale przekłada się to bezpośrednio na pewny ruch na ekranie. Bateria długo trzyma. Ta firma robi najlepsze myszki.
po pół roku myszka zaczęła się zacinać, wskaźnik na ekranie nie reagował na ruch myszki, albo raz reagował a raz nie.
Pytania i odpowiedzi
Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Logitech M330 Silent Plus (niebieski)
Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią