Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

dysk twardy WD Laptop Mainstream 500GB WDBMYH5000ANC-ERSN

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
dysk twardy WD Laptop Mainstream 500GB WDBMYH5000ANC-ERSN
WD Laptop Mainstream 500GB WDBMYH5000ANC-ERSN
Opis i dane

Dyski twarde WD Laptop klasy mainstream zapewniają wydajność i niezawodność. Są ciche, energooszczędne i nie nagrzewają się podczas pracy.

Niezawodna codzienna praca
Najważniejsze dyski twarde firmy WD do laptopów są projektowane i produkowane z użyciem nagradzanej technologii firmy WD. Zapewniają one solidną wydajność i niezawodność do pracy mobilnej.

Bezdotykowy system sterowania głowicami NoTouch
Głowica zapisująca nie dotyka powierzchni nośnika magnetycznego. Przedłuża to trwałość głowicy i dysku, a także zwiększa odporność na wstrząsy podczas transportu.

Niskie zużycie energii
Najnowocześniejsze algorytmy wyszukiwania i zaawansowane funkcje zarządzania zasilaniem obniżają zużycie energii.

Zgodność potwierdzona testami
W laboratoriach FIT Lab dyski testowane są w setkach systemów na wielu platformach. Klienci mają dzięki temu pewność, że zakupione dyski będą prawidłowo działać w ich komputerach.

Łatwa wymiana dysku
Program Acronis True Image WD Edition, dostępny bezpłatnie na stronie internetowej działu pomocy technicznej firmy WD, umożliwia łatwą migrację dotychczas używanego dysku na nowy dysk WD. Przy użyciu tego programu można skopiować wszystkie dane na nowy napęd i dzięki temu uniknąć ponownego instalowania systemu operacyjnego po wymianie dysku na nowy.

Przewaga WD
Przed wprowadzeniem do sprzedaży produkty WD są poddawane wyczerpującym testom integralności funkcjonalnej (Functional Integrity Testing). Testy każdego nowego produktu trwają przeciętnie 600 000 godzin. Firma WD udostępnia także obszerną internetową Bazę wiedzy, zawierającą ponad 1 000 artykułów z przydatnymi informacjami.


Zgodność
  • Windows® 8, Windows 7, Windows Vista®, Windows XP
  • Mac® OS X Mountain Lion™, Lion™ lub Snow Leopard™
Uwaga: Zgodność jest uzależniona od konfiguracji sprzętowej i używanego systemu operacyjnego
Oszczędność miejsca i energii
Oszczędność miejsca i energii
Teraz możesz szybko i w prosty sposób z zainstaować dysk HDD w formacie 2,5 cala w swoim komputerze. Zajmuje mniej miejsca w obudowie komputera i zużywa mniej energii niż dyski 3,5 calowe. Jeśli twoja płyta główna posiada dodatkowe złącza SATA to możesz zamontować nawet kilka takich dysków.
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Przechowuj wszystkie swoje dane w jednym bezpiecznym miejscu na dysku wewnętrznym, dzięki dużej pojemności 500GB. Przenieś na niego swoje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, filmy 4K/FullHD, pliki muzyczne flac/mp3 i inne dokumenty i przechowuj je w jednym, bezpiecznym miejscu.
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Uzyskaj szybki dostęp do danych
Uzyskaj szybki dostęp do danych
Dyski WD Laptop Mainstream 500GB WDBMYH5000ANC-ERSN o prędkości obrotów 5400 obr/min uzyskują większą wydajność pracy. Dzięki dużej prędkości obrotów mogą szybko odszukiwać i zapisywać pliki na wolnym obszarze dysku.
Osiągnij szybki transfer 3Gbit/s
Przeputowość interfejsu SATA II wynosi aż do 3Gbit/s (rzeczywista 375MB/s). Dzięki temu możesz się cieszyć szybszą prędkością transferu plików. Przepustowość ta idealnie się sprawdza w przypadku serwerów, w których stosowane są macierze dyskowe.
Osiągnij szybki transfer 3Gbit/s

dysk twardy WD Laptop Mainstream 500GB WDBMYH5000ANC-ERSN

Pojemność 500 GB
Format 2,5 cala
Typ podłączenia SATA II
Bufor pamięci 8 MB
Obroty na min. 5400 obr/min
NCQ nie
Opis  Maksymalna szybkość transmisji - 3 Gb/s, Wymiary: 9,5 x 100,2 x 69,85 mm
Waga  117 g
Zasilanie  SATA
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Kod producenta  WDBMYH5000ANC-ERSN
Producent   
Nazwa producenta / importera  Western Digital Corporation
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących WD Laptop Mainstream 500GB WDBMYH5000ANC-ERSN, wpisz 1010631 w wyszukiwarce euro.com.pl.