Przejdź do opisu produktu

eMeet Luna

głośnik konferencyjny

eMeet
nr kat.
1229893

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Daj się usłyszeć!

Konferencyjny System Audio

Właściwości eMeet Luna

eMeet Luna
Głośnomówiący system konferencyjny

Ten głośnomówiący system konferencyjny sprawi, że e-konferencje, zdalna nauka czy internetowe rozmowy z przyjaciółmi nabiorą zupełnie nowej jakości. System łączy głośnik konferencyjny z inteligentnym mikrofonem. Idealnie sprawdzi się przy obsłudze spotkań do 5 osób.

eMeet Luna
3 mikrofony

System ma wbudowane trzy, wielokierunkowe mikrofony zapewniające rejestrację dźwięku 360°. Perfekcyjnie wyłapują one głosy - nawet gdy w rozmowie uczestniczy kilka osób jednocześnie. Nie musisz podłączać żadnych, dodatkowych mikrofonów, żeby było Cię doskonale słychać.

eMeet Luna
VoiceIA

Unikalny algorytm redukcji szumów VoiceIA™ sprawi, że Twoi rozmówcy nie usłyszą irytującego szumu klimatyzacji czy szurania krzeseł w sali konferencyjnej. Ponadto, technologia ta eliminuje echo i wzmacnia ludzki głos, przez co jeszcze lepiej go słychać.

eMeet Luna
Plug And Play

Urządzenie działa jako akcesorium Plug-and-Play - po prostu podłącz je do laptopa i już możesz rozpocząć korzystanie z systemu. Luna z łatwością współpracuje z najpopularniejszymi programami do videorozmów.

eMeet Luna
Wbudowany akumulator

System zasilany jest wbudowanym akumulatorem, który pozwala na kilkanaście godzin pracy po naładowaniu. Bateria sprawia, że można używać głośnika nawet w pomieszczeniach bez łatwego dostępu do gniazdka elektrycznego.

eMeet Luna
Bluetooth

Urządzenie może łączyć się przez Bluetooth, dzięki któremu możesz korzystać z systemu bezprzewodowo np. z tabletem czy laptopem. Brak przewodów zwiększa komfort użytkowania i umożliwia szybkie rozpoczęcie rozmowy.

eMeet Luna
Łatwe sterowanie

Sterowanie systemem jest niezwykle proste, dzięki dużym przyciskom w górnej części głośnika. Możesz zmieniać głośność, wyłączać i włączać mikrofon, sterować źródłami czy nawiązywać połączenia.

eMeet Luna
Kompaktowy

Głośnik, mimo imponujących możliwości zajmuje niewiele miejsca, więc łatwo zabierzesz go w podróż służbową lub przeniesiesz między jedną salą konferencyjną a drugą.

eMeet Luna
Możliwość rozbudowy

Możesz rozbudować system o drugi głośnik Luna. Kaskadowe połączenie dwóch głośników umożliwi komfortowe obsłużenie większych e-spotkań (nawet do 12 osób w jednej sali), pozwalając każdemu uczestnikowi na usłyszenie rozmowy.

Marka godna zaufania

Dane techniczne

głośnik konferencyjny eMeet Luna

Informacje podstawowe   
Typ  wewnętrzny
Informacje dodatkowe  głośnomówiący system konferencyjny
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Producent   
Nazwa producenta / importera  DSV sp. Z o.o. Sp. K.
Kod producenta  248486
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: eMeet
  • Typ: głośnik konferencyjny
  • Typ: wewnętrzny

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące eMeet Luna

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących eMeet Luna, wpisz 1229893 w wyszukiwarce euro.com.pl.