Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

telewizor LED 3D Sony KDL-55W955B

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
telewizor LED 3D Sony KDL-55W955B
Sony KDL-55W955B
4 990 zł
Opis i daneSeria W95 to przykład innowacyjnej konstrukcji „Wedge”, która umożliwia efektywniejsze wykorzystanie przestrzeni. Zastosowanie szerszej podstawy pozwoliło na wbudowanie głośników typu Long Duct, wzbogacających brzmienie bogatym basem i pełniejszymi niskimi dźwiękami. Większa czystość i lepszy kontrast każdego obrazu są zasługą technologii optymalizacji X-Reality PRO, której zadanie polega na analizie i oczyszczaniu obrazu, przez co uzyskamy lepszą ostrość i jakość przetworzonego materiału. Pełną i latwą kontrolę nad odbiornikiem zapewnia pilot One-Touch. System X-tended Dynamic Range zapewnia głębszą czerń i dwukrotnie większą jasność niż w konwencjonalnych telewizorach LED, a wyświetlacz Triluminos wzbogaca zakres reprodukowanych barw. Funkcja Social Viewing umożliwia natomiast śledzenie tweetów, wyświetlanych w formie przesuwającego się paska, a wbudowana kamera z mikrofonem pozwala rozmawiać ze znajomymi przez aplikację Skype™, bez przerywania odbioru telewizji.


  Żywsze kolory i głębsza czerń dzięki systemowi podświetlenia X-tended Dynamic Range.

Technologia X-tended Dynamic Range zapewnia dwukrotnie szerszy zakres jasności niż w standardowych telewizorach LED. W rezultacie uzyskuje się żywszą kolorystykę z głębszą czernią i intensywną bielą.
 
Nowe, atrakcyjne wzornictwo: świetny wygląd, czystszy dźwięk i mniejsza ilość zajmowanego miejsca.

Zaletą charakterystycznego kształtu serii W95 nie jest wyłącznie dobry wygląd. Zwracające uwagę wzornictwo "Wedge" pozwala na zmniejszenie ilości miejsca zajmowanego przez telewizor i jednocześnie na wbudowanie w telewizor głośników o dużej mocy.
 
 
 
  Głośnik typu Long Duct: czysty dźwięk, pełnozakresowe brzmienie

Zastosowane w serii W95 głośniki typu Long Duct wzbogacają i wzmacniają reprodukcję basu oraz niższych dźwięków, a w rezultacie dodają mocy, wyrazu i głębi filmom akcji, muzyce i dialogom.
 
 
Wyświetlacz Triluminos Display: niespotykany dotąd realizm kolorów na ekranie

Innowacyjna technologia Trilumions oferowana wyłącznie przez Sony, zapewnia głębie, szczegółowość i paletę barw nigdy wcześniej nieoglądaną na ekranie telewizora. W porównaniu ze standardowym podświetlaniem LED, Triluminos reprodukuje więcej odcieni i tekstur. Wspaniale radzi sobie z reprodukcją trudnych odcieni czerwieni czy szmaragdowych zieleni, przez co wszelkie krajobrazy wydają się bardziej realistyczne
 
 
 
  Technologia X-Reality PRO: świetny obraz z każdego źródła

Filmy z płyt Blu-ray Disc™, audycje telewizyjne, filmy z Internetu, nagrania ze smartfona... Niezależnie od źródła, wyświetlany obraz będzie zaskakiwał wysoką jakością. To zasługa technologii X-Reality PRO, która wykorzystuje unikatowy procesor obrazu, by zoptymalizować reprodukcję szczegółów i nadać im naturalny wygląd. Analiza, oczyszczanie i optymalizacja obrazu przynosi znakomite wyniki: radykalnie zmniejsza poziom szumów i gwarantuje prawdziwą jakość Full HD.
 

Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią 3D firmy Sony
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią 3D firmy Sony
Odkryj świat trójwymiarowego obrazu i przekonaj się, jak barwnie, szczegółowo i realistycznie wyglądają filmy oraz programy telewizyjne. Pasywne 3D to idealny obraz bez rozmyć, migotania i jakichkolwiek zakłóceń, lekkie i tanie okulary, możliwość oglądania trójwymiarowych efektów z prawie każdego miejsca w pokoju.
Wejdź do świata rozrywki
Sony Entertainment Network - to więcej niż myślisz. Otrzymujesz dostęp do filmów i muzyki na żądanie, telewizji typu catch-up, ulubionych portali społecznościowych i najlepszych materiałów z sieci. Dodatkowo wszystkie Twoje ulubione piosenki, zdjęcia i filmy będą odtąd dostępne w dowolnym miejscu i czasie dzięk połączonym usługą dostępnym na urządzeniach Sony, od aparatu cyfrowego po telewizor w salonie.

*Dostępność aplikacji, treści oraz niektórych funkcji może zależeć od kraju, jak również od zaplanowanych aktualizacji.
Wejdź do świata rozrywki
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
Żywsze kolory, bogata kolorystyka
Wyświetlacz Sony TRILUMINOS™ Display zapewnia wierną, bogatą kolorystykę, szczególnie dobrze widoczną w naturalnej czerwieni, głębokim błękicie i odcieniach szmaragdu. Rozszerzona przestrzeń barw nadaje obrazowi naturalny wygląd, bez przesyconej kolorystyki skóry i wyblakłych barw, będących częstą przypadłością zwykłych wyświetlaczy LED. Technologia TRILUMINOS doskonale sprawdza się nie tylko przy oglądaniu filmów: świetne rezultaty uzyskuje się również przy wyświetlaniu zdjęć i odtwarzaniu nagrań ze współpracujących aparatów i kamer Sony.
Żywsze kolory, bogata kolorystyka
Wyraźny i ostry obraz z każdego źródła
Wyraźny i ostry obraz z każdego źródła
Innowacyjna technologia Motionflow™ XR 400 zapewnia płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na dostępnych klatkach. Dzięki temu wzrok mniej się męczy a na ekranie nie powstają smugi podczas oglądania. Im wyższa wartość Motionflow XR tym lepsza jakość obrazu w najbardziej dynamicznych scenach.
Doskonała rozrywka bez przewodów
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Doskonała rozrywka bez przewodów
Twoja domowa sieć multimediów
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwala wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk. Poprzez złącze MHL możesz przesłać ze swojego smatphon'a lub tabletu obraz i dźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się grami i filmami w imponującej skali, i z oszałamiającym dźwiękiem. Podczas połączenia ładowany jest także akumulator w urządzeniu mobilnym.
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Możliwość prowadzenia rozmów głosowych i wideo za pomocą wbudowanej kamery
Możliwość prowadzenia rozmów głosowych i wideo za pomocą wbudowanej kamery
Utrzymuj dobre relacje ze znajomymi i rodziną, nie wychodząc z domu, dzięki aplikacji Skype przeznaczonej do telewizorów Smart. Urządzenie jest wyposażone we wbudowaną kamerę. Inteligentna kamera jest dyskretnie schowana w ramie telewizora, dzięki czemu nie psuje eleganckiego wyglądu. Tworzenie nowych kont Skype, dostęp do już istniejących, a także cała nawigacja odbywają się za pomocą pilota do telewizora. Bądź bliżej dzięki komunikacji twarzą w twarz.
Multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
Multimedialny teletext kolejnej generacji
Każdy szczegół jak na dłoni
Każdy szczegół jak na dłoni
Zachwyć się najwyższą jakością obrazu – większym kontrastem, idealną jasnością oraz wyraźniejszymi szczegółami we wszystkim, co oglądasz, bez względu na źródło. Technologia X-Reality PRO dzięki unikalnemu procesorowi przetwarzania obrazu ożywia każdy materiał w naturalny sposób poprawiając szczegóły. Analizuje, oczyszcza i udoskonala obraz, zmniejszając szumy i uzyskując prawdziwą jakość Full HD każdego materiału. Zobacz zachwycającą jakość obrazu - od płyt Blu-ray™ i zwykłych programów TV po wideo z sieci i klipy ze smartfona.
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję nagrań. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbiornik wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S umożliwia odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Przekaz satelitarny odbieranie znacznie większą liczbę kanałów niż telewizja kablowa lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Udoskonalona technologia LCD używa, emitujących własne światło, diod LED do podświetlania ekranu (zbudowanego z ciekłego kryształu). Dzięki temu są cieńsze, a także lżejsze. Ponadto diody LED nie potrzebują dużo energii, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Odwzorowywanie kolorów w wyświetlaczach tego typu jest bliskie doskonałości. 
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED

Dane techniczne

telewizor LED 3D Sony KDL-55W955B

Obraz   
Ekran  55 cali / 139 cm, 16:9
Zgodność z HD Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D pasywna (polaryzacyjna)
Zakrzywiony ekran Curved nie
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Optymalizacja ruchu Motionflow XR 400 Hz
Kontrast dynamiczny powyżej 1 miliona
Funkcje poprawy obrazu  X-Reality PRO, Deep Colour, Advanced Contrast Enhancer, 24p True Cinema, czujnik oświetlenia zewnętrznego, TRILUMINOS Display, X-tended Dynamic Range, Tryb Live Football, Live Colour
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego ClearAudio+
Moc głośników  2 x 10 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  AVL, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, głośnik Long Duct Speaker, S-Master, Sound Enhancer
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Wi-Fi Direct, Miracast, MHL - Mobile HD Link, NFC - Near Field Communication
System Smart  Sony Entertainment Network
Funkcje Smart TV  Sony Entertainment Network, Skype - wbudowana kamera, TV SideView, One-Flick Entertainment, Social Viewing, NFC One-touch Mirroring
Aplikacje Smart TV  AXN, Dailymotion, Euronews, Facebook, ipla, TVN Player, Twitter, VOD. TVP. pl, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  rozpoznawanie twarzy, zgodność z technologią 3D Sony pasywne, konwersja obrazu 2D na 3D, automatyczna korekta głębi 3D, USB - zdjęcia, muzyka, film, Bravia Sync, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, SimulView
Informacje dodatkowe  przeglądarka USB obsługuje systemy plików FAT16, FAT32, exFAT i NTFS
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Złącze DisplayPort nie
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Sony BRAVIA Seria W9 / 2014
Wzornictwo  Wedge
Kolor obudowy  czarno-srebrny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  123,9 x 79,1 x 25,1 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  123,9 x 75,3 x 9,2 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  20,2 kg / 19,5 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 300x300 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 83 W
Roczne zużycie energii 115 kWh = 63,25 zł rocznie
Przekątna ekranu  55 cali / 139 cm
Rozdzielczość   1920 x 1080
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,25 W
Pobór mocy (max)  145 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  okulary 3D x2, pilot One Flick RMF-ED004, pilot, instrukcja w wersji elektronicznej, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Model okularów na wyposażeniu  TDG-500P
Akcesoria opcjonalne okulary 3D TDG-500P, TDG-SV5P, bezprzewodowy subwoofer SWF-BR100, uchwyt ścienny SU-WL450
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Sony Europe Limited Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Sony
  • Cena: od 4 000 do 4 999

Ocena klientów

5 na podstawie 14 ocen
5
(12)
4
(2)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • wygląd
  • rozdzielczość
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Test HDTVPolska.com
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
17-03-2014,
HDTVPolska.com

Flagowe modele Sony Full HD znane były z niezwykle wysokiego kontrastu i świetnego odwzorowania ruchu. Jak się jednak okazuje w tym roku użycie matrycy IPS, stawia obie te rzeczy pod znakiem zapytania.

Absolutnie nie znaczy to, że TV jest zły. Jest to dobry model, ale nadaje się głównie do użycia w naświetlonych pomieszczeniach. I właśnie tam pokaże pełnię swoich możliwości. Warto wziąć to pod uwagę podczas zakupu. Należy jednak pamiętać, że wygląda niezwykle okazale a przy tym jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Także wyposażenie tego modelu jest na najwyższym poziomie skupiając się m.in na rozbudowanych aspektach społecznościowych podczas oglądania TV (stały kontakt z rodziną czy przyjaciółmi) Jeśli oczekujemy jednak większej sprawności podczas seansów kinowych polecamy przyjrzeć się także linii W8.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
w jaki sposób rozwiązał lub rozwiąże Pan zawieszenie telewizora na ścianie?
dariusz.labul69 zapytał 02-05-2014
Odpowiedz
Nie ma to jak sony, w moim poprzedniku zakupionym 2013r wystapila malenka awaria , zgłosilem do firmy przed koncem gwarancji, nie naprawiali usterki i dali mi nowy tv KDL-55W955B. jestem bardzo zadowolony , nie ma lepszej firmy od SONY !!!! miałem samsunga , musialem sprzedac , od ogladania oczy bolały a 3d porazka, dlatego SONY i tylko SONY -polecam :)
petersonX odpowiedział26-02-2015
Zwiń pytania
Super TV.
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
07-04-2014,
Linda105
Potwierdzony zakup

Telewizorek wart zakupu. Spełnił moje założenia. Kolory super, odbiera na antence 15cm na 20cm.

Polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Najlepszy TV Sony Full HD 3D 2014
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
09-07-2014,
kolo101
Potwierdzony zakup

Bardzo fajny design, miły dla oka. TV wart tych pieniędzy, 3D na bardzo dobrym poziomie, duża funkcjonalność i fantastyczne zgranie z dobrym kinem domowym. Bardzo dobry dźwięk dzięki konstrukcji WEDGE. Kamerka fajna sprawa, SKYPE działa bez problemu.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
obsluga sklepu
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
10-09-2014,
waldi
Potwierdzony zakup

Mila obsluga sklepu internetowego jak rowniez sklepu stacjonarnego.w ktorym zalatwialem formalnosci ratalne.Zakupiony tv Sony zamontowany jest na scianie i wbrew opiniom wyglada elegancko co do opanowania funkcji to jestem na etapie poznawania i czytania.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
telewizor godny polecenia
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
02-09-2014,
Mariusz
Potwierdzony zakup

Telewizor na całkiem dobrym poziomie. Przy zastosowaniu tzw. ustawień własnych, zaprogramowanych już przez producenta obraz bardzo wysokiej jakości zbliżony do posiadanego przeze mnie tv plazmowego Panasonic. Dużo funkcji multimedialnych. Łatwe połączenie z internetem przez WI-FI,. filmy z youtube chodzą bardzo dobrze bez tzw. przycinania. Współpracuje z kinem domowym Sony - obsługa wielu funkcji za pomocą jednego pilota. Duży minus dla Sony za brak w zestawie niezbędnych elementów do powieszenia tv na ścianie (za to dałem niższą notę za jakość użytkowania - zmontowania tv na ścianie). Telewizor z uwagi na jego kształt wymaga zastosowania tzw. dystansów (w zestawie). Niestety producent przewidział otwory z większym gwintem u góry a z mniejszym na dole. Elementy dystansowe posiadają taki gwint i można je wkręcić w otwory z tyłu tv. Po drugiej stronie elementy dystansowe mają już jednakowy gwint i można wykorzystać wyłącznie dwie śruby dostarczone przez producenta. Kolejne dwie trzeba samemu zakupić (gdyby Sony dostarczył 2 dodatkowe śruby to byłoby 5 gwiazdek wszędzie). Dlatego w istocie dołączony zestaw uniemożliwia zawieszenie od razu tv na ścianie. Ponadto, przy zastosowaniu dystansów dostarczonych przez producenta razem z tv, nie uzyskamy idealnie pionowego ustawienia ekranu (po zamontowaniu na ścianie ekran tv jest i tak lekko uniesiony do góry, chyba że zastosuje się wieszak z odpowiednią regulacją, umożliwiający pochylenie tv w dół).

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam . Jak spisuje się sprzęt zakupiłem 26.10 i czekam na dostawę pełen obaw. Cena 5299.
ja zapytał 27-10-2014
Odpowiedz
Zwiń pytania
Ekran jak lustro
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
16-06-2014,
jurgen
Klient Euro

Telewizor fajny, ale panel jest jak lustro- straszne refleksy

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Telewizor jest REWELACYJNY!!!!
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
20-01-2015,
Ciderman
Klient Euro

Mam ten telewizor od miesiąca. Stoi 2,5 metra od sofy max. Mam tylko NC+ bo kluczem do docenienia wartości tego telewizora jest możliwie jak najlepszy sygnał TV. Mimo tak niewielkiej odległości od telewizora telewizję ogląda się super. Oczy się nie męczą, pikseli zero (oczywiście musi być obraz HD). Wbudowany dźwięk również super.... Kąty widzenia również bardzo dobre. No i wygląd, który dosłownie powala... acha... zapomniałem dodać... nie jestem przedstawicielem Sony na Polskę :))...

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Olsztyn Galeria Warmińska
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
25-10-2014,
elrobert
Klient Euro

Świetny telewizorek, doskonale współpracuje z kinem domowym DENON, PS3 i DVD Sony. Automatycznie dobiera optymalne ustawienia audio/vid(i te naturalne kolory :-)))- Brawo!). Pozdrawiam załogę Euro-Rtv-Agd z Galerii Warmińskiej w Olsztynie i poolecam :-)

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
KDL-55W955B
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
19-06-2015,
Krzysztof z Wielkopolski
Klient Euro

Pozbyłem się 50" plazmy LG na rzecz tego Sony . Oczywiście w scenach szybkiego ruchu ( transmisje sportowe ! ) plazma bije na głowę wszystkie lcd i nic tego nie zmieni . Natomiast jasność sony umożliwia mi oglądanie programów bez opuszczania żaluzji w ciągu dnia . 3D działa świetnie !!! Wygląda na to , że kończy się dostępność tego modelu i zastępowany jest przez 4K . Niemniej zdecydowanie polecam !

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
MERCEDES WŚRÓD TV
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
03-04-2015,
MEO
Klient Euro

Tv zakupiłem tydzień temu po kilkumiesięcznej obserwacji. Czytałem różne fora. Do tv na IPSie podchodziłem z dystansem bo wiekszosc pisala ze jest beee tylko matryce VA zachwalali. Moim zdaniem ten IPS powala na kolana wszystkie tv na których mialem okazję ogladać filmy, a byly to tv podobnej klasy do sony np. marka w Polsce zachwalana nad niebiosa '"SZAJSUNG". tTeraz rozumiem dlaczego jest to ulubiony tv fotografów POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Sony KDL-55W955B, wpisz 1011939 w wyszukiwarce euro.com.pl.