7 dni szalonych cen!

Braun Oral-B Professional Care Oxyjet + 3000 OC20

szczoteczka elektryczna z irygatorem

Braun
nr kat.
210587

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.- sob. 8:00 - 21:00
nd. 9:00 - 19:00

szczoteczka elektryczna z irygatorem Braun Oral-B Professional Care Oxyjet + 3000 OC20
Braun Oral-B Professional Care Oxyjet + 3000 OC20
Polecane zestawy
618,99 zł
643,99 zł
568,99 zł
578,99 zł
573,99 zł
583,99 zł
553,99 zł
563,99 zł
558,99 zł
Akcesoria
Opis i dane

Oral-B Professional Care Oxyjet + 3000 elektryczna szczoteczka z irygatorem Oral-B Braun

Opis produktu

Szczoteczka Oral-B Professional Care OxyJet 3000 otacza każdy ząb dla trójwymiarowego czyszczenia, wykonuje 8 800 ruchów oscylacyjnych oraz 40 000 pulsacyjnych na minutę. Irygator Oral-B OxyJet wykorzystuje technologię mikropęcherzyków, które działają na bakterie odpowiedzialne za powstawanie płytki nazębnej. Mieszanka wody i powietrza tworzy mikropęcherzyki, co znacznie redukuje krwawienie i pomaga zwalczać bakterie odpowiedzialne za choroby dziąseł, jeśli jest używana w czasie szczotkowania zębów.

 • Technologia dokładnego czyszczenia Triple Action (ruchy pulsacyjne, oscylacyjne i rotacyjne) w celu usunięcia do 100% więcej płytki nazębnej niż przy użyciu zwykłej szczoteczki manualnej

 • Szczoteczka akumulatorowa z 3 trybami szczotkowania: Tryb Czyszczenia Codziennego, Tryb Delikatnego Czyszczenia oraz Tryb Wybielania

 • Czujnik siły nacisku, który zapala się przy zbyt mocnym szczotkowaniu. Timer wskazuje rekomendowany przez dentystów, 2-minutowy czas szczotkowania

 • Czyszczenie za pomocą mikropęcherzyków: sprężone powietrze w połączeniu z wodą tworzy mikropęcherzyki, które działają na bakterie odpowiedzialne za powstawanie płytki nazębnej

 • 2 lata gwarancji

 

Gama produktów

 
Vitality

Vitality

 
Professional Care 500

Professional Care 500

 
Professional Care 700

Professional Care 700

 
Professional Care 3000

Professional Care 3000

 
Triumph 5000

Triumph 5000

 
triumph 7000

Triumph 7000

toc_ceemea_pc_kv.jpg
Oral-B-Professional-Care-Oxyjet-+-3000-Irrigator--Rechargeable-Electric-Toothbrush-powered-by-Braun-produkt.jpg

Główne cechy

Zainspirowana przez profesjonalistów szczoteczka Oral-B Professional Care 3000 posiada następujące cechy:

 • Tryb Czyszczenia Codziennego z ruchami 3D

 • Czujnik siły nacisku chroniący zęby i dziąsła

 • Tryb Delikatnego Czyszczenia

 • Tryb Wybielania

 • Profesjonalny timer pomaga szczotkować zęby przez zalecane przez dentystów 2 minuty, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Krótki przerywany dźwięk w 30-sekundowych odstępach przypomina o równomiernym szczotkowaniu czterech kwadrantów jamy ustnej, aby uzyskać jednolitą czystość

Dopasuj tryb czyszczenia do własnych potrzeb

Dopasuj tryb czyszczenia do własnych potrzeb
Oral-B oferuje wybór końcówek dostosowanych do Twoich osobistych potrzeb. Professional Care 3000 jest kompatybilna z szeroką gamą końcówek do szczoteczek elektrycznych Oral-B, aby za każdym razem uzyskać pożądany stopień czystości.

Product Features

 • Kiedy wymienić końcówkę
  Gdy specjalne włókna wyblakną do połowy, to znak, że dla lepszych efektów należy wymienić końcówkę (co około 3 miesiące).

 • Irygator Oxyjet
  Sprężone powietrze w połączeniu z wodą tworzy mikropęcherzki, które działają na bakterie odpowiedzialne za powstawanie płytki nazębnej. Strumienie wody z mikropęcherzykami delikatnie masują dziąsła. Można kontrolować ciśnienia wody od poziomu 1 (niskie ciśnienie) do 5 (wysokie ciśnienie), zależnie od indywidualnych potrzeb. OxyJet posiada duży zasobnik wody (600ml).


 • Końcówka Oral-B Precision Clean otacza każdy ząb, aby zapewnić dokładne czyszczenie wszystkich zębów i pomóc zachować zdrowie dziąseł w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną

W opakowaniu

Oral-B-Professional-Care-Oxyjet-+-3000-elektryczna-szczoteczka-z-irygatorem-Oral-B-Braun-
 • 1 Irygator OxyJet

 • 1 Rączka Oxyjet

 • 1 Szczoteczka akumulatorowa

 • 3 wymienne końcówki: 1x 3D White , 1x Precision Clean, 1x Power Tip

 • 4 wymienne dysze Oral-B OxyJet

 • Ładowarka z podstawką i pojemnikiem na dysze

Obejrzyj nasze filmy

Wszystkie szczoteczki są kompatybilne ze wszystkimi końcówkami

FIXTURIZATION FIXTURIZATION

Który produkt jest dla mnie odpowiedni?

Which Professional Care is right for me?
   
    Oral-B
Professional
Care
Vitality
Oral-B
Professional
Care
500
Oral-B
Professional
Care
3000
Oral-B
Professional
Care
5000
Oral-B
Professional
Care
7000
  Tryb czyszczenia codziennego oparty
na ruchach oscylacyjno-rotacyjnych
w technologii 2D
         
Tryb czyszczenia codziennego oparty na ruchach oscylacyjno-rotacyjno-pulsacyjnych w technologii 3D          
  Czujnik siły nacisku dla lepszego,
delikatniejszego czyszczenia*
* w porównaniu do szczoteczki bez kontroli siły nacisku
         
Tryb delikatnego czyszczenia
Sensitive Mode najniższa
prędkość dla zębów wrażliwych
         
Tryb wybielania Whitening
usuwa przebarwienia powierzchniowe
         
  Tryb dokładnego czyszczenia Deep Clean usuwa do 99.7% płytki nazębnej
w trudno dostępnych miejsach
         
Tryb masażu Massage Mode
delikatnie masuje dziąsła
         
Bezprzewodowe urządzenie Smart Guide pomaga utrwalać właściwe nawyki higieny jamy ustnej, wyświetlacz z minutnikiem, trybami czyszczenia i strefami szczotkowania          
Tryb czyszczenia języka
Tongue Cleaner usuwa bakterie
         
Luksusowe etui podróżne          
Wymienne końcówki w zestawie
Dlaczego warto używać elektrycznej szczoteczki do zębów?
 • Oral-B to marka #1 wśród szczoteczek polecanych przez dentystów na całym świecie.

 • Obecnie coraz większa liczba stomatologów zaleca stosowanie szczoteczki elektrycznej, w celu eliminacji najczęstszych błędów popełnianych podczas mycia zębów, które mogą prowadzić do poważniejszych problemów związanych z higieną jamy ustnej. Szczoteczka Professional Care Oxyjet + 3000 oferuje kilka rozwiązań, które pozwalają w pełni wykorzystać jej możliwości.

 • Udowodniono klinicznie, że wszystkie elektryczne szczoteczki Oral-B usuwają do 100% więcej płytki nazębnej niż szczoteczki manualne.

 • Szczoteczki elektryczne pomagają eliminować błędy popełniane podczas szczotkowania zębów, które mogą stać się przyczyną znacznie poważniejszych problemów związanych z dziąsłami.

Odkryj czystość inspirowaną profesjonalnymi narzędziami

Szczoteczka Oral-B Professional Care OxyJet + 3000 to połączenie elektrycznej szczoteczki Oral-B Professional Care 3000 i irygatora Professional Care Oxyjet wyposażonego w innowacyjną technologię mikropęcherzyków. Irygator Oxyjet pomaga chronić dziąsła i został opracowany, by wzmacniać uczucie świeżości i czystości w ustach. Dzięki mikropęcherzykom powstającym z połączenia wody ze sprężonym powietrzem, usuwa bakterie z linii dziąseł i poniżej, jednocześnie delikatnie usuwając resztki jedzenia z trudno dostępnych miejsc.

Zamień zwykłą szczoteczkę manualną na szczoteczkę Oral-B® Professional Care 3000, by lepiej szczotkować zęby i usuwać do 100% więcej płytki nazębnej. Zainspirowana profesjonalnymi narzędziami dentystycznymi, starannie opracowana szczoteczka Oral-B Professional Care 3000 zapewni Tobie i Twojej rodzinie doskonałe wrażenia podczas szczotkowania zębów, które jest jednocześnie bezpieczne i skuteczne. Szczoteczka Oral-B Professional Care delikatnie czyści obszary, w których mogą gromadzić się bakterie płytki nazębnej, dzięki czemu zęby są czyste, a dziąsła zdrowe i mocne. Znakomicie usuwa płytkę nazębną nawet z trudnodostępnych miejsc, a jednocześnie jest delikatna dla zębów i dziąseł.

Elektryczna szczoteczka Professional Care 3000, podobnie jak inne szczoteczki z tej serii zapewnia czyszczenie 3D oparte na ruchach pulsacyjnych i rotacyjnych, by dużo skuteczniej usuwać płytkę nazębną. Wodoodporna rączka jest elektrycznie bezpieczna i przeznaczona do stosowania w łazience. Wystarczy podłączyć ładowarkę do gniazdka i postawić na niej szczoteczkę. Wyjątkowa, okrągła końcówka szczoteczki wykonuje delikatne ruchy pulsacyjne i rozbija płytkę nazębną, a dzięki ruchom obrotowym wymiata do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna. Wspiera również zdrowie dziąseł i pomaga zapobiegać ich chorobom.

Irygator Oral-B OxyJet wykorzystuje technologię mikropęcherzyków, by atakować bakterie odpowiedzialne za powstawanie płytki nazębnej. Mieszanka wody i powietrza tworzy mikropęcherzyki, co znacznie redukuje problemy z dziąsłami, jeśli jest używany w połączeniu ze specjalistyczną pastą do zębów.

Najczęściej zadawane pytania:

Czym różnią się szczoteczki wyposażone w technologię oscylacyjno-rotacyjną Oral-B od zwykłych szczoteczek manualnych?

Szczoteczkę Oral-B Professional Care 3000 zaprojektowano tak, by jej końcówka naśladowała okrągły kształt narzędzi dentystycznych służących do czyszczenia, dzięki czemu zapewnia dokładne czyszczenie ząb po zębie i jednocześnie usuwa do 100% (dwa razy więcej) płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłymi szczoteczkami manualnymi. Dodatkowo, dzięki dostępności wielu różnych typów i właściwości, łatwo jest dobrać szczoteczkę odpowiednią do indywidualnego stanu zdrowia jamy ustnej. Według przeprowadzonego w 2005 r niezależnego badania porównującego szczoteczki elektryczne z manualnymi, „Szczoteczki z ruchami rotacyjno-oscylacyjnymi usuwały płytką nazębną i ograniczały stany zapalne dziąseł znacznie skuteczniej, niż szczoteczki manualne.” Badanie zostało zaktualizowane w 2011 roku przez organizację Cochrane Collaboration, a wyniki potwierdziły wcześniejsze ustalenia*. Oral-B było pionierem w opracowaniu technologii ruchów oscylacyjno-pulsacyjnych, którą wprowadziło na rynek w 1991 roku i od tego czasu stosuje ją w swoich szczoteczkach elektrycznych. (*Yacob M i in. British Society for Oral and Dental Research, Sheffield, Anglia, wrzesień 2011, skrót 106)

Czym charakteryzują się tryby pracy szczoteczki i czym różnią się między sobą?

Szczoteczka Professional Care 3000 posiada następujące tryby pracy: Tryb Czyszczenia Codziennego, Tryb Delikatnego Czyszczenia, Tryb Wybielania. Tryb Czyszczenia Codziennego służy do codziennego szczotkowania zębów w czasie 2 minut. Praca szczoteczki w Trybie Delikatnego Czyszczenia wrażliwych zębów charakteryzuje się mniejszą prędkością w porównaniu do trybu codziennego czyszczenia, co zapewnia delikatniejsze szczotkowanie. W Trybie Wybielania szczoteczka pracuje ze zmienną prędkością, by uzyskać efekt polerowania, który jak wykazano, jest skuteczny w zmniejszaniu powierzchniowych przebarwień zębów.

Które końcówki pasują do tej szczoteczki?

Do szczoteczki Professional Care 3000 pasują następujące końcówki szczoteczek Oral-B: Floss Action, 3D White, Precision Clean, Sensitive Clean, Trizone, Power Tip oraz Ortho.

Jakie jest znaczenie czujnika siły nacisku?

Aby uzyskać właściwe efekty czyszczenia należy delikatnie szczotkować zęby. Wskaźnik siły nacisku sygnalizuje zbyt mocne szczotkowanie, które może przyczynić się do wyginania włókien szczoteczki oraz ich szybszego zużycia, co nie zapewnia optymalnego efektu czyszczenia.

Jak długo można korzystać ze szczoteczki Professional Care 3000 bez ładowania?

Całkowicie naładowana szczoteczka Oral-B Professional Care 3000 wytrzymuje do 7 dni zwykłego stosowania. Aby zapewnić wykorzystanie maksymalnej pojemności baterii, należy raz na jakiś czas korzystać z urządzenia aż do całkowitego rozładowania. Aby uzyskać najlepsze efekty, należy rozładowywać szczoteczkę całkowicie przynajmniej raz na 6 miesięcy.

Informacje na temat stosowania

Jak używać szczoteczki
 • Zmocz końcówkę szczoteczki i wyciśnij na nią pastę do zębów.

 • Umieść szczoteczkę w jamie ustnej i włącz ją.

 • Prowadź końcówkę szczoteczki powoli od zęba do zęba, przeznaczając na czyszczenie powierzchni każdego zęba kilka sekund. Zacznij od szczotkowania zewnętrznej strony zębów, a następnie przejdź do tylnej części, na końcu wyczyść żujące powierzchnie zębów.

 • Podczas mycia zębów każde kolejne 30 sekund wykorzystaj na czyszczenie jednego z czterech kwadrantów jamy ustnej. Wbudowany profesjonalny timer podpowie Ci, kiedy zmienić obszar szczotkowania.

Czyszczenie szczoteczki
 • Po umyciu zębów przepłucz końcówkę szczoteczki pod bieżącą wodą, nie wyłączając jej.

 • Przed odłożeniem na miejsce, wyłącz szczoteczkę i wyczyść osobno uchwyt i końcówkę.

Dane techniczne

szczoteczka elektryczna z irygatorem Braun Oral-B Professional Care Oxyjet + 3000 OC20

Typ aparatu szczoteczka i irygator
Zasilanie akumulatorowe
Czas ciągłego działania  30 minut
System 3D (ruchy oscylacyjne i pulsacyjne) tak
Ruchy oscylacyjne  8800 obr/min
Ruchy pulsacyjne  40000 obr/min
Tryby pracy codzienny, delikatny, wybielanie
Regulacja ciśnienia wody  tak
Liczba stopni regulacji ciśnienia wody  5
Sygnalizator czasu mycia tak
Czujnik siły nacisku  tak
Kolor obudowy  biało-niebieski
Funkcje dodatkowe  technologia mikropęcherzyków
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  23 x 17 x 23 cm
Waga z opakowaniem  1,55 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  1 końcówka Precision Clean, 1 końcówka wybielająca 3D White, dysze do irygatora - 4 szt., instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, ładowarka, uchwyt ścienny
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Navoorbico sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Koszt gospodarowania odpadami 0,35 zł (wliczony w cenę towaru)
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Braun
 • Cena: od 200
 • Typ aparatu: szczoteczka i irygator
Ocena klientów
5 na podstawie 81 ocen
5
(59)
4
(19)
3
(3)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • łatwość użycia
 • jakość czyszczenia
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Masz pytanie dotyczące sprzętu?
Zadaj je w zakładce pytania
i odpowiedzi na karcie produktu!
Wczytywanie...
domyślne
oceny malejąco
oceny rosnąco
daty dodania malejąco
daty dodania rosnąco
przydatności malejąco
przydatności rosnąco
wszystkie
wszystkie
Produkt OK
łatwość użycia:
jakość czyszczenia:
poręczność:
regulacja obrotów:
solidność konstrukcji:
głośność pracy:
03-07-2013,
Jacek
Potwierdzony zakup

Bardzo udany produkt, dzięki któremu codzienna pielęgnacja jamy ustnej staje się czystą (dosłownie i w przenośni) przyjemnością. Szczoteczka poręczna z widocznym sygnalizatorem zbyt dużego nacisku jedyne czego mi brakuje to możliwości wymiany akumulatorka w przyszłości. Irygator również spełnia swoje zadanie znakomicie, uważam, że opinie o jego słabej mocy są lekko przesadzone.... POLECAM!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
szczoteczka z irygatorem
łatwość użycia:
jakość czyszczenia:
poręczność:
regulacja obrotów:
solidność konstrukcji:
głośność pracy:
29-12-2013,
gg
Potwierdzony zakup

to już kolejna generacja szczoteczek którą kupiłem a to chyba najlepsza rekomendacja. Niestety cena była i jest wysoka ale mimo to warto. Trzeba tylko uważać na końcówki. Kupiłem kiedyś w necie rozsypywały się po tygodniu widocznie muszą być drogie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
w sumie OK
łatwość użycia:
jakość czyszczenia:
poręczność:
regulacja obrotów:
solidność konstrukcji:
głośność pracy:
02-01-2014,
Janusz Glabisz
Potwierdzony zakup

pomysł twórców tego zestawu jest trafiony, irygator jest mocny więc trzeba uważać, szczoteczka jest nowoczesna, jeśli chodzi o cenę to chyba akurat wówczas trafiłem na promocję w EuroAgd (429 zł), uważam zakup za optymalny.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Godna polecenia
łatwość użycia:
jakość czyszczenia:
poręczność:
regulacja obrotów:
solidność konstrukcji:
głośność pracy:
04-01-2014,
irys10s
Potwierdzony zakup

To moja pierwsza elektryczna szczoteczka i mam jak najbardziej pozytywne odczucia po jej użytkowaniu. Na pewno łatwiej się nią dostać do wszystkich zębów niż tradycyjną, a i dokładność czyszczenia zdecydowanie lepsza. Mam jedynie zastrzeżenia do długości ładowania akumulatora szczoteczki oraz do dość głośnej pracy pompki irygatora. Natomiast regulacja obrotów/ciśnienia pompki pozwala na bardzo dokładne wypłukanie zębów i szczelin między nimi.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
rewelacja
łatwość użycia:
jakość czyszczenia:
poręczność:
regulacja obrotów:
solidność konstrukcji:
głośność pracy:
06-01-2014,
Gosia
Potwierdzony zakup

Używam od 2 tygodni.... Kupiłam go za namową koleżanki, która korzysta z tego sprzętu od ponad roku i nie zawiodłam się...Super czyści, irygator rewelacja....zapasowe końcówki można schować w przegródkach z tyłu urządzenia. Plecam!!!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
łatwość użycia:
jakość czyszczenia:
poręczność:
regulacja obrotów:
solidność konstrukcji:
głośność pracy:
08-01-2014,
Karolina
Potwierdzony zakup

Szczoteczka jest rewelacyjna. Jakość czyszczenia zębów bez porównania. Są gładkie jak po wyjściu z gabinetu higienistki stomatologicznej. Irygator fajny dodatek, nie jestem pewna czy jest w stanie usuwać kamień ale z pewnością pomaga aby się nie osadzał. Można dodawać płyn do czyszczenia jamy ustnej i wtedy jest niebo w gębie :) Polecam wszystkim maniakom czystych, lśniących i białych zębów. Będziecie zachwyceni

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest OK!
łatwość użycia:
jakość czyszczenia:
poręczność:
regulacja obrotów:
solidność konstrukcji:
głośność pracy:
18-01-2014,
KNT
Potwierdzony zakup

Kupiony po gorącym poleceniu szwagra. Spisuje się dobrze, głównie używam szczoteczki Precision Clean i trybu pierwszego - codziennego. Po pierwszym użyciu poczułem się jakbym wychodził od dentysty po piaskowaniu - rewelacja! Zęby po dwóch-trzech tygodniach zrobiły się wyraźnie bielsze mimo używania zwykłej pasty do ochrony dziąseł. Wieczorami jak jest więcej czasu używam drugiego trybu - dokładne czyszczenie, delikatniejsze i irygatora. Irygator głośny, ale taki już musi być, spisuje się świetnie z płynem do płukania, zdarza się że mimo czyszczenia szczoteczką jeszcze "coś" z pomiędzy zębów wyleci, także jest w porządku. Trzeba tylko się przyzwyczaić do głowy pod kranem - pierwsze mycie cała szyba i okolice łazienki dobrudzone - żądza mordu w oczach żony gwarantowana. Najlepiej używać przy jak najmniej rozwartych ustach :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dobry
łatwość użycia:
jakość czyszczenia:
poręczność:
regulacja obrotów:
solidność konstrukcji:
głośność pracy:
16-02-2014,
gosia
Potwierdzony zakup

poniewaz od dawna uzywam szczoteczki braun wiedziałąm czego sie mogę spodziewac...fajnie ze są trzy tryby czyszczenia , jezeli chodzi o id=rygator..to mam troche trudnoscibzreczywisci zbyt krótki kabel ogranicza bardzo funkcjonalnosć.

ostateczna ocana szczteczka super..irygator jedynie dobry

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Co nieco o irygatorze
łatwość użycia:
jakość czyszczenia:
poręczność:
regulacja obrotów:
solidność konstrukcji:
głośność pracy:
03-03-2014,
Raffi27
Potwierdzony zakup

Szczoteczka super, najwyższa w swojej klasie. Od zawsze używam szczoteczki elektrycznej i osobiście uważam że nie warto przepłacać za światełko które informuje o zbyt dużym nacisku i timerze :-) No ale takie w zestawie to jest i tyle. CO do irygatora mam mieszane uczucia. Z jednej strony dobrze wypłukuje resztki jedzenia z drugiej nić dentystyczna robi to tak samo dobrze a nawet lepiej jak chodzi o "grubsze" pozostałości pomiędzy zębami. Irygator i owszem dobrze czyści drobne i często niezauważalne resztki. Czy kupiłbym raz jeszcze - chyba nie, tak ale nie za te pieniądze.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry produkt
łatwość użycia:
jakość czyszczenia:
poręczność:
regulacja obrotów:
solidność konstrukcji:
głośność pracy:
14-05-2014,
Berick
Potwierdzony zakup

Moim zdaniem - cena ciut wygórowana. Irygator spełnia swoje funkcje, faktycznie potrafi wypłukać jeszcze resztki jedzenia (mimo mycia zębów). Moc ma w sam raz, ani za silna, ani za słaba. Szczoteczka jest silna, warto kupić właśnie ten model ze względu na ilość obrotów, lecz ja nie korzystam np. z 3 trybów w ogóle. Wręcz irytuje mnie brak wyłącznika (należy 3 razy wcisnąć włącznik i przejść wszystkie tryby). Polecam maniakom dbania o zęby i osobom z problemami odkładania się kamienia poddziąsłowego. Jeśli ktoś szuka zwykłej pielęgnacji - niższy model szczoteczki (bez zbędnych bajerów typu siła nacisku) z powodzeniem wystaczy i równie dobrze umyje zęby. A jest ponad 200 zł tańszy. Miałam wcześniej podstawową wersję szczoteczki Braun Vitality i równie dobrze myła zęby (aż do ich wyczuwalnej gładkości).

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
co to znaczy Care - czy to funkcja
pies zapytał 22-09-2016
Odpowiedz
Zwiń pytania
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania

nr kat. 489 Więcej
Przedłuż Gwarancję ®

Nie płać za naprawę lub wymianę sprzętu z własnej kieszeni. Z Przedłuż Gwarancję® przez najbliższe 3 lub 5 lat będziesz mieć zapewniony spokój i wygodę, aby w pełni cieszyć się nowym sprzętem.

 

Przedłuż Gwarancję® to umowa ubezpieczenia (polisa) zawierana między Tobą, a ubezpieczycielem. Polisa nie stanowi gwarancji jakości w rozumieniu art. 577-581 k.c., ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne. Zakres ochrony i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczycieli opisują Warunki Ubezpieczenia.

 

Zyskujesz
Ochrona rozszerzona
Ochrona podstawowa
Standardowa gwarancja
Od dnia zakupu przez 12 miesięcy
Szybka naprawa w razie przypadkowego uszkodzenia
Szybka naprawa w razie przepięcia prądu
Po 2 latach od zakupu
Szybki i profesjonalny serwis w razie awarii
Wymiana na nowy, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Brak limitu napraw i ukrytych kosztów
Wygoda - wystarczy telefon, aby zgłosić awarię
Oszczędność pieniędzy - niska cena w stosunku do kosztów napraw
2,50 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
2,77 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
2,77 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
4,16 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
Raty
Raty 50x0%
Raty 40x0%
Raty 30x0%
Raty 20x0%
Raty 10x0%
50
9,98 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
40
12,47 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
30
16,63 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
20
24,95 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
10
49,90 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 5 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Zarezerwuj towar przez internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Przy kredycie do 5 tys. zł wystarczy dowód
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Braun Oral-B Professional Care Oxyjet + 3000 OC20

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Braun Oral-B Professional Care Oxyjet + 3000 OC20, wpisz 210587 w wyszukiwarce euro.com.pl.