Przejdź do opisu produktu

Suszarka Hoover H-Dry 500 Pro NDPEH8A2TCBEXMSS

suszarka

Hoover
nr kat.
1247208

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Zakres od A+++ do D Karta produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Wybierz swoją suszarkę Hoover

Postaw na najlepsze technologie, gwarantujące idealną czystość, w połączeniu z najwyższą dbałością o tkaniny
Hoover NDPEH8A2TCBEXMS-S

DANE TECHNICZNE

Załadunek suszenia 8 kg

W tym urządzeniu możesz wysuszyć 8 kg tkanin i ubrań jednocześnie!

DANE TECHNICZNE

Ilość programów

Kompletny zestaw 16 programów.

DANE TECHNICZNE

Klasa A++

Urządzenie pracuje w klasie energetycznej A++.

DANE TECHNICZNE

Inwerterowa pompa ciepła

Suszarka, która posiada inwerterową pompę ciepła tłumiącą wibracje.

01

Czytelny wyświetlacz

Duży i czytelny wyświetlacz LED nie tylko sprawia, że konfiguracja urządzenia jest niezwykle prosta, ale nadaje mu również nowoczesnego charakteru.

02

Delikatne suszenie

Łagodne suszenie to gwarancja ochrony najdelikatniejszych tkanin - urządzenie równomiernie rozprowadza gorące powietrze, zapewniając ubraniom najlepsze warunki.

03

Zatrzymuj i dorzucaj

Wciśnij pauzę, otwórz bęben i dorzuć zapomnianą rzecz - zatrzymanie suszenia jest teraz bardzo proste i bezpieczne.

04

Suszenie na miarę

Urządzenie dostosuje automatycznie czas suszenia do wielkości załadunku, by zapewnić najwyższą ochronę tkaninom i ograniczyć ilość zagnieceń niemal do zera.

Poznaj kluczowe funkcje
suszarki

Hoover NDPEH8A2TCBEXMS-S

4 stopnie suszenia

Wszystkie suszarki bębnowe Hoover są wyposażone w cztery opcje suszenia. Ready to Iron - pozostawia niewielką ilość wilgoci w odzieży, by ułatwić jej prasowanie. Dry Hanger - przeznaczony dla odzieży gotowej do powieszenia. Dry Wardrobe - dedykowany odzieży gotowej do przechowywania. Extra Dry - do całkowicie suchej odzieży.

Active Dry

H-DRY 500 jest wyposażony w funkcję Active Dry, zaprojektowaną w celu zaspokojenia potrzeby szybkiego i skutecznego odświeżenia odzieży. W bezpieczny sposób usuwa brzydkie zapachy, zarazki, zarodniki i bakterie oraz delikatnie pielęgnuje Twoje ubrania, gwarantując doskonałe rezultaty w bardzo krótkim czasie. Wystarczy 20 minut i Twoje ubrania będą gotowe. To idealny program do odkażania odzieży osobistej i dziecięcej, zapewniający najlepszą higienę i opiekę Twojej rodzinie.

Optymalne wykorzystanie wody

Opatentowany przez Hoover wygodny zbiornik Aquavision sprawia, że ​​zawsze możesz sprawdzić poziom wody i optymalnie ją wykorzystać do wszelkich innych zastosowań, gdy zostanie jej nadwyżka. Zbiornik można łatwo wyjąć i włożyć do suszarki. To oryginalny i praktyczny dodatek, który wyróżnia produkty Hoover.

Kompletny zestaw 9 cykli pielęgnacyjnych

H-DRY 500 to wyjątkowa suszarka bębnowa, która oferuje pełny zestaw 9 cykli pielęgnacyjnych, pozwalających na dłuższe i bezwysiłkowe utrzymanie wszystkich ulubionych ubrań w idealnym stanie.

Szybkie odświeżanie ubrań

Funkcja szybkiego odświeżania ubrań skutecznie likwiduje m.in. zapachy jedzenia po wizycie w restauracji, bez konieczności prania ubrań. W trosce o Twoje zdrowie program bezpiecznie neutralizuje bakterie przy pomocy pary wodnej.

Pielęgnacja Twoich ubrań

Hoover zadbał o wszystko, więc nie musisz się już martwić mechaceniem ubrań i ich odkształcaniem. Certyfikat Woolmark to pewność, że nawet wełna nie ulegnie uszkodzeniom. Innowacyjne rozwiązania gwarantują dobranie odpowiedniej temperatury tak, by zachować gładki fason, właściwy rozmiar i krój Twoich ubrań.

Suszenie na miarę

Urządzenie automatycznie dostosowuje czas suszenia do wielkości załadunku, by zapewnić najlepszą ochronę tkaninom i ograniczyć ilość zagnieceń niemal do zera. Funkcja optymalnego suszenia, przy jednoczesnym zastosowaniu pary, zapewnia ochronę tkanin bez ryzyka utraty ich kształtu.

Technologia, która dba o środowisko

"Technologia, która dba o środowisko", to zdecydowanie nie jest hasło bez pokrycia. Zastosowana w tym urządzeniu pompa ciepła skutecznie usuwa wilgoć z wnętrza suszarki, a zamknięty obwód gwarantuje niskie straty ciepła, co znacznie ogranicza zużycie energii. Dodatkowo dzięki funkcji automatycznego dopasowania czasu suszenia do wagi odzieży umieszczonej w bębnie, również znacznie obniżamy koszty energetyczne, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska.

Pełna ochrona bez utraty kształtu

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w tym urządzeniu sprawiają, że ubrania suszone są skutecznie, a zarazem delikatnie. Automatyczny dobór temperatury oraz właściwy dla każdej tkaniny ruch bębna suszarki gwarantują, że ubrania pozostają bezpieczne, a ryzyko ich odkształcenia nie występuje.

Więcej możliwości dzięki aplikacji

Zwiększ możliwości swojej suszarki dzięki nowej aplikacji hOn i uzyskaj dostęp do wielu dodatkowych funkcji. Ponad 20 dodatkowych cykli, powiadomienia o zakończeniu pracy urządzenia, wskazówki dotyczące suszenia (również w formie wideo), możliwość zaplanowania konserwacji, sterowanie suszeniem, śledzenie stanu urządzenia oraz nawyków użytkowania w czasie rzeczywistym.

Odkryj nowe możliwości suszenia dzięki aplikacji hOn! Dzięki niej możesz sprawdzać stan swojego prania nie wstając z fotela, a dzięki zintegrowanemu systemowi będziesz otrzymywał powiadomienia o zakończeniu cyklu prania, aby nigdy o nim nie zapomnieć. Dodatkowo uzyskasz ponad 40 dodatkowych cykli, aby móc zadbać o określoną odzież lub tkaninę.

 

H-Dry 500 jest wyposażona w silnik inwerterowy Eco-Power nowej generacji, najtrwalszą i najmocniejszą technologię inwerterową dostępną na rynku. Dzięki nowemu silnikowi inwerterowemu możesz cieszyć się najbardziej niezawodną i długotrwałą wydajnością, osiągając przy tym najwyższe efekty prania. Dodatkowo silnik inwerterowy znacząco zmniejsza hałas podczas wirowania, przez co możesz bez wstawić pranie o każdej porze dnia!

 

Suszarki H-DRY 500 zostały wyposażone w funkcję Active Dry, która została zaprojektowana w celu szybkiego odświeżenia Twoich ubrań. W naturalny sposób usuwa brzydkie zapachy, zarazki i bakterie oraz delikatnie pielęgnuje Twoją odzież w jedyne 20 minut! Program idealnie nadaje się również do odkażania odzieży dziecięcej, zapewniając najlepszą higienę i opiekę dla Twojej rodziny.

 

Dzięki Aquavision, nowo zaprojektowanemu sposobowi opróżniania zbiornika na wodę, możesz zarządzać i ponownie wykorzystać odwirowaną wodę w najbardziej efektywny dla Ciebie sposób. Tym samym troszczysz się o środowisko, minimalizując ilość zbędnych odpadów!

 

Dzięki pojemności 125 litrów, bęben serii H-DRY 500 jest najbardziej pojemnym na rynku! Nowe, miękkie linie pozwalają na skierowanie silniejszego przepływu powietrza w bębnie, umożliwiając tym samym delikatne suszenie odzieży i głębszą penetrację powietrza w głąb tkaniny. Nie musisz się już więcej martwić o jakość swoich ulubionych ubrań, nasze suszarki świetnie się nimi zaopiekują.

 

Odkryj więcej funkcji

Hoover NDPEH8A2TCBEXMS-S

Zdalny monitoring urządzenia

Dzięki aplikacji hOn możesz zdalnie sterować urządzeniem, rozpocząć nowy cykl z telefonu lub tabletu, otrzymać powiadomienie o zakończeniu programu, sprawdzić zużycie energii i monitorować ogólny stan Twojego urządzenia.

Porady dotyczące suszenia

Asystent do spraw suszenia na wyciągnięcie ręki? Bardzo proszę. W aplikacji hOn masz dostęp do mnóstwa porad i wskazówek dotyczących programów suszenia, codziennej pielęgnacji i czyszczenia ubrań.

Tworzenie dodatkowych programów

Podstawowy zestaw programów suszenia to wciąż za mało? Nie ma problemu! W aplikacji hOn możesz wybierać spośród dostępnych 20 dodatkowych cykli, edytować je i zapisywać swoje ulubione, a także planować suszenie, gdy nie ma Cię w domu.

 

   Czy wiesz, że...?

Dzięki funkcji Scan to Care możesz zapomnieć o metkach do prania! Po prostu zrób im zdjęcie i stwórz swoją wirtualną garderobę. Aplikacja zbierze i zapisze wszystkie instrukcje dotyczące prania odzieży, sugerując najlepszy program do ich pielęgnacji.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy to prawda, że suszarka nie niszczy ubrań?

  Zdecydowanie tak! Suszarki Hoover to urządzenia z zaawansowaną pompą ciepła, która umożliwia suszenie nawet najdelikatniejszych tkanin w łagodnych temperaturach. Dodatkowo, regularnie suszone wełniane ubrania wykazują znacznie mniejsze tendencje do mechacenia.

 • Czy suszarki to urządzenia energooszczędne?

  Tak, suszarki marki Hoover pracują w najwyższej klasie efektywności energetycznej A, co przekłada się na bardzo niskie zużycie prądu, oszczędności oraz korzystnie wpływa na środowisko.

 • Czy programy suszenia są bardzo długie?

  Długość suszenia zależy od obciążenia bębna oraz efektu jaki chcemy uzyskać czyli wyboru odpowiedniego programu. Suszarka Hoover mierzy poziom wilgotności ubrań oraz dostosowuje czas do wielkości załadunku, optymalizując długość wybranego cyklu. Urządzenie oferuje programy szybkiego suszenia, które trwają mniej niż godzinę.

 • Jak mogę zarejestrować swoją suszarkę i korzystać z aplikacji hOn?

  Należy pobrać aplikację na swoje urządzenie, można to zrobić m.in. poprzez zeskanowanie kodu QR znajdującego się w instrukcji suszarki. Aplikacja jest dostępna na urządzeniach z systemem Android i iOS - zarówno na tabletach, jak i smartfonach. Następnie należy otworzyć aplikację, utworzyć profil użytkownika i zarejestrować suszarkę zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

Dane techniczne

suszarka Hoover H-Dry 500 Pro NDPEH8A2TCBEXMSS

Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 58,5 x 59,6 x 85 cm
Typ suszarki kondensacyjna
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny, chrom
Programator (sterowanie) elektroniczny
Wyświetlacz elektroniczny  tak
Możliwość zabudowy pod blatem nie
Możliwość montażu na pralce tak
Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi nie
Pompa ciepła tak
Silnik inverter  nie
Menu w języku polskim  tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność 8 kg
Klasa energetyczna A++
Roczne zużycie prądu 236 kWh = 146,32 zł rocznie
Suszarka automatyczna tak
Zużycie energii załadunek pełny / częściowy 1,93 kWh / 1,08 kWh
Zużycie energii tryb wyłączenia / czuwania 0,4 W / 0,75 W
Klasa wydajności skraplania załadunek pełny / częściowy B / B
Poziom hałasu  67 dB
Suszarka do zabudowy  nie
Programy i funkcje   
Programy suszenia all in one, antyalergiczny, automatyczny, bawełna, białe, delikatny, do prasowania, do szafy, jeans, koszule, obuwie sportowe, program 30 min., program 45 min., sport/fitness, syntetyki, wełna
Czas trwania programu załadunek pełny / częściowy 135 minut / 135 minut
Opóźnienie startu pracy  tak
Czujnik wilgotności tak
Wskaźnik potrzeby opróżnienia pojemnika na wodę  tak
Wskaźnik potrzeby oczyszczenia filtra tak
Wskaźnik przebiegu programu  nie
Wyświetlanie pozostałego czasu   tak
Sygnał akustyczny końca programu  tak
Wybór stopnia suszenia  tak
Wybór czasu suszenia tak
Mniej zagnieceń tak
Funkcje dodatkowe  przewód skroplonej wody, suszenie butów w koszu, zdalne sterowanie
Zastosowane technologie  boczne panele redukujące drgania, certyfikat Woolmark, zbiornik Hoover Aquavision
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  blokada panelu sterowania
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  63 x 65 x 89 cm
Waga z opakowaniem  45 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, kosz do suszenia obuwia, wąż do odprowadzania skroplin, zbiornik na wodę
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Candy Hoover Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Cena: od 2 000 zł
 • Marka: Hoover
 • Klasa energetyczna: A++

Ocena klientów

4 na podstawie 2 ocen
5
(1)
4
(0)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • łatwość czyszczenia
 • szybkość suszenia
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Rozczarowanie
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
12-11-2021,
atom
Potwierdzony zakup

Niestety suszarka głośno pracuje (zgłaszane na infolinii i podobno miało tak być przez pierwsze 10 suszeń, ale niestety nadal tak jest) a dodatkowo mimo wybranego trybu całkowitego suszenia ubrania są wilgotne. Szkoda :(

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Suszarka
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
18-09-2021,
Jurek
Potwierdzony zakup

B.dobra.Bardzo przydatna,,,,,

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
Czy suszarka ma funkcję sterowania smartfonem?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Hoover H-Dry 500 Pro NDPEH8A2TCBEXMSS, wpisz 1247208 w wyszukiwarce euro.com.pl.