Amazfit Nexo (czarny)

Smartwatch

Amazfit
nr kat.
1215156

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Współpracujący system operacyjny  Apple iOS, Google Android
Komunikacja  Wi-Fi, Bluetooth 4.2
Wykonanie koperty  tworzywo sztuczne
Zobacz pełny opis
Smartwatch Amazfit Nexo (czarny)
Amazfit Nexo (czarny)
Opis i dane
Amazfit Nexo - pozostań w łączności ze światem, dzięki 4G LTE.


Wbudowany moduł eSIM w zegarku Amazfit Nexo umożliwia rejestrację wirtualnej karty SIM w aplikacji Amazfit bez konieczności posiadania dodatkowej, fizycznej karty SIM. Będziesz mógł wykonywać połączenia telefoniczne, nie posiadając telefonu komórkowego przy sobie, co sprawia, że ​​komunikacja za pomocą smartwatcha jest niezwykle prosta i ułatwia kontakt w ruchu. Możesz teraz zostawić telefon w domu podczas ćwiczeń i nie skupiać się na nim podczas jazdy samochodem a mimo to łatwo wykonywasz i odbierzesz połączenia telefoniczne. Z Amazfit Nexo możesz również połączyć słuchawki Bluetooth, które znacznie ułatwią rozmowy i słuchanie muzyki w trakcie intensywnego treningu.System oceny zdrowia Huami-PAI™ - precyzyjna diagnoza stanu fizycznego.


Amazfit GTS posiada innowacyjny system oceny zdrowia Huami-PAI™, który wyklucza potrzebę śledzenia skomplikowanych danych oraz ich analizy i pozwala na intuicyjne i szybkie monitorowanie ogólnego stanu fizycznego Twojego organizmu. Teraz będziesz kontrolować swoje zdrowie szybko i skutecznie.


Huami-PAI™ (Personal Activity Intelligence) to inteligentny algorytm, który mierzy wpływ aktywności fizycznej na twoje serce i organizm, pomagając w osiągnięciu dłuższego i zdrowszego życia. Badania laboratoryjne udowodniły, że utrzymanie wyznacznika PAI na poziomie 100 lub więcej zapewnia większą ochronę przed chorobami serca i innymi chorobami związanymi z niezdrowym stylem życia.Ramka z mikrokrystalicznego cyrkonu - większa wytrzymałość dla aktywnych osób.


Cała środkowa ramka Amazfit Nexo wykonana jest z mikrokrystalicznej ceramiki cyrkonowej, zwiększającej wytrzymałość obudowy na uderzenia. Dzięki precyzyjnie polerowanej tafli szkła, pokrywającej wyświetlacz, padające na tarczę światło nie powoduje pogorszenia jej widoczności. Wszystkie dane widoczne na ekranie są wciąż wyraźne a kolory w pełni nasycone. Wysoka twardość materiału gwarantuje odporność na zarysowania, zachowując wygląd zegarka w świetnym stanie przez długi czas.


Ceramiczna ramka środkowa przechodzi bardzo długi i szczegółowy proces obróbki. Po nadaniu jej ostatecznej formy, zostaje oszlifowana w trwających wiele dni procesach precyzyjnej obróbki. Na końcu jest polerowana i powlekana powłokami zabezpieczającymi.Zakrzywiony ekran AMOLED w standardzie 2.5D - piękno szczegółu.


Kolorowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,39 cala i zagęszczeniu pikseli na poziomie PPI 326, oferuje niezwykle czytelny obraz. To niezwykle ważna cecha przy tak niedużej powierzchni ekranu, który musi zagwarantować komfortowy odczyt danych z zegarka. Szkło z powłoką zabezpieczającą Corning Gorilla Glass chroni tarczę przed zarysowaniami i uszkodzeniami w wyniku lekkich uderzeń.Biotracker™ PPG Bio-Tracking Sensor - ulepszony sensor pomiaru tętna o większej dokładności.


Amazfit Bip S wykorzystuje optyczny czujnik biologiczny BioTracker ™ PPG opracowany niezależnie przez firmę Huami Technology. Precyzyjny obszar pomiaru jest 3-krotnie większy niż w poprzedniej generacji, natężenie światła LED jest 7-krotnie większe niż w poprzedniej generacji, a dokładność monitorowania tętna została zwiększona do 98%, przy jednoczesnym zużyciu tylko jednej piątej mocy w porównaniu do poprzednika. Stanowi to znaczący przełom w kategorii zegarków z całodobowym monitorowaniem tętna.Monitorowanie aktywności fizycznej z wbudowanym modułem GPS.


Amazfit Nexo zaspokoi Twoje potrzeby związane z pomiarem aktywności fizycznej. Dzięki szerokiej gamie trybów monitorowania różnych aktywności sportowych, takich jak: bieganie, spacery, jazda na rowerze, wspinaczka czy standardowe ćwiczenia gimnastyczne i siłowe, niezależnie od tego, czy wykonujesz je na świeżym powietrzu, czy na sali treningowej. Wbudowany GPS precyzyjnie zarejestruje trasę, jaką pokonasz czy prędkość biegu i pomoże Ci przeanalizować te wartości, w celu poprawy i szybszego osiągnięcia zamierzonego celu.Zupełnie nowy interfejs graficzny, stawiający na szybki dostęp do ważnych funkcji.


Przeprojektowany interfejs użytkownika został zoptymalizowany pod kątem kształtu wyświetlacza. Teraz obsługa funkcji jest jeszcze łatwiejsza i pozwala szybciej dotrzeć do potrzebnych funkcji. Nie ma konieczności przedzierania się przez kolejne poziomy menu. Nowa możliwość definiowania skrótów pozwala określić, do których funkcji chcesz mieć szybszy dostęp. Najbardziej interesują Cię spalone kalorie i tętno? A może harmonogram jutrzejszego treningu i pogoda? Amazfit Nexo umożliwia szybki dostęp do każdej funkcji, bezpośrednio z głównej tarczy zegarka.


Nowo zaprojektowana aplikacja Amazfit stanowi idealne uzupełnienie zegarka. Możesz dostosować ustawienia, zmieniać tarcze na wyświetlaczu, sprawdzać historię aktywności fizycznej i definiować nowe cele treningowe.
Dane techniczne

Smartwatch Amazfit Nexo (czarny)

Rodzaj Smartwatch
Współpracujący system operacyjny Apple iOS, Google Android
Wyświetlacz  1,39 ", 454 x 454 pikseli
Ekran dotykowy  tak
Procesor  Qualcomm Snapdragon Wear 2500
Pamięć RAM  512 MB
Komunikacja  Wi-Fi, Bluetooth 4.2
Funkcje   
Czujnik tętna tak
Akcelerometr  tak
Rodzaj aktywności bieganie, fitness/siłownia
Wodoszczelny tak
Monitor snu  tak
Odbiornik GPS  tak
Wibracje  tak
Funkcje użytkowe  budzik, Gorilla Glass, licznik kalorii, LTE, powiadomienia, zegar
Wejście kart SIM tak - eSIM
Parametry fizyczne   
Wymiary  35,4 x 13,7 x 35,4 mm
Waga  49 g
Kolor  czarny
Wykonanie koperty tworzywo sztuczne
Wykonanie paska tworzywo sztuczne
Możliwość wymiany paska  tak
Pojemność akumulatora 420 mAh
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę: Przedłuż Gwarancję® do 3 lat! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  NTT System S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Amazfit
 • Funkcje użytkowe: powiadomienia
 • Rodzaj: Smartwatch

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu

Usługi
Abonament telefoniczny w Premium Mobile
Abonament telefoniczny w Premium Mobile
Abonamenty telefoniczne z dużymi pakietami internetowymi. Już od 16,70 zł/mies.
Dzięki Freepak zawrzyj umowę z Premium Mobile z rabatem 28 zł na opłatę aktywacyjną

 • Oferty no limit i pakiety danych do 30 GB miesięcznie.
 • Umowa na ile chcesz - możesz z niej zrezygnować z 30-dniowym okresem wypowiedzenia.
 • Internet LTE (4G), zasięg i jakość sieci PLUS.
 • Faktura elektroniczna.

 • Umowa zostanie zawarta z Premium Mobile po potwierdzającej rozmowie telefonicznej.
  Wybrane usługi:
  • FreedomPL
  • Freedom1
  • Freedom2
  • Freedom3
  Internet mobilny w Premium Mobile
  Internet mobilny w Premium Mobile
  Abonamenty internetowe w dobrej cenie. Już od 24,70 zł/mies.
  Dzięki Freepak zawrzyj umowę z Premium Mobile z rabatem 28 zł na opłatę aktywacyjną.

 • Duże pakiety danych do 100 GB miesięcznie.
 • Umowa na ile chcesz - możesz z niej zrezygnować z 30-dniowym okresem wypowiedzenia.
 • Internet LTE (4G), zasięg i jakość sieci PLUS.
 • Faktura elektroniczna.

 • Umowa zostanie zawarta z Premium Mobile po potwierdzającej rozmowie telefonicznej.
  Wybrane usługi:
  • FreedomNET 25
  • FreedomNET DOM
  Opcje
  Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy
  Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy nr kat. 489
  Przedłuż Gwarancję ®
  Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
  Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
  Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
  Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
  Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
  Zyskujesz
  Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
  Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
  Obsługa door-to-door
  Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
  Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
  Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
  Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
  Okres ochrony
  Wczytywanie...
  do 3 lat
  Wczytywanie...
  do 3 lat
  Wczytywanie...
  Płatność miesięczna
  Płatność jednorazowa
  26,70 zł
  przez 10 miesięcy
  ?

  Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

  Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

  Warunki ubezpieczenia
  Niedostępne w tej formie płatności
  Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
  Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
  Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
  Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
  Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
  Zyskujesz
  Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
  Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
  Obsługa door-to-door
  Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
  Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
  Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
  Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
  Okres ochrony
  Wczytywanie...
  do 3 lat
  Wczytywanie...
  do 3 lat
  Wczytywanie...
  Płatność miesięczna
  Płatność jednorazowa
  Raty
  Oferta czasowa!
  Raty do 50x0%
  Raty do 24x0% odroczone
  3 raty
  50 rat
  296,33 zł
  Wysokość raty
  ×
  3
  Liczba rat
  222,25 zł
  Wysokość raty
  ×
  4
  Liczba rat
  177,80 zł
  Wysokość raty
  ×
  5
  Liczba rat
  148,17 zł
  Wysokość raty
  ×
  6
  Liczba rat
  127 zł
  Wysokość raty
  ×
  7
  Liczba rat
  111,12 zł
  Wysokość raty
  ×
  8
  Liczba rat
  98,78 zł
  Wysokość raty
  ×
  9
  Liczba rat
  88,90 zł
  Wysokość raty
  ×
  10
  Liczba rat
  80,82 zł
  Wysokość raty
  ×
  11
  Liczba rat
  74,08 zł
  Wysokość raty
  ×
  12
  Liczba rat
  68,38 zł
  Wysokość raty
  ×
  13
  Liczba rat
  63,50 zł
  Wysokość raty
  ×
  14
  Liczba rat
  59,27 zł
  Wysokość raty
  ×
  15
  Liczba rat
  55,56 zł
  Wysokość raty
  ×
  16
  Liczba rat
  52,29 zł
  Wysokość raty
  ×
  17
  Liczba rat
  49,39 zł
  Wysokość raty
  ×
  18
  Liczba rat
  46,79 zł
  Wysokość raty
  ×
  19
  Liczba rat
  44,45 zł
  Wysokość raty
  ×
  20
  Liczba rat
  42,33 zł
  Wysokość raty
  ×
  21
  Liczba rat
  40,41 zł
  Wysokość raty
  ×
  22
  Liczba rat
  38,65 zł
  Wysokość raty
  ×
  23
  Liczba rat
  37,04 zł
  Wysokość raty
  ×
  24
  Liczba rat
  35,56 zł
  Wysokość raty
  ×
  25
  Liczba rat
  34,19 zł
  Wysokość raty
  ×
  26
  Liczba rat
  32,93 zł
  Wysokość raty
  ×
  27
  Liczba rat
  31,75 zł
  Wysokość raty
  ×
  28
  Liczba rat
  30,66 zł
  Wysokość raty
  ×
  29
  Liczba rat
  29,63 zł
  Wysokość raty
  ×
  30
  Liczba rat
  28,68 zł
  Wysokość raty
  ×
  31
  Liczba rat
  27,78 zł
  Wysokość raty
  ×
  32
  Liczba rat
  26,94 zł
  Wysokość raty
  ×
  33
  Liczba rat
  26,15 zł
  Wysokość raty
  ×
  34
  Liczba rat
  25,40 zł
  Wysokość raty
  ×
  35
  Liczba rat
  24,69 zł
  Wysokość raty
  ×
  36
  Liczba rat
  24,03 zł
  Wysokość raty
  ×
  37
  Liczba rat
  23,39 zł
  Wysokość raty
  ×
  38
  Liczba rat
  22,79 zł
  Wysokość raty
  ×
  39
  Liczba rat
  22,22 zł
  Wysokość raty
  ×
  40
  Liczba rat
  21,68 zł
  Wysokość raty
  ×
  41
  Liczba rat
  21,17 zł
  Wysokość raty
  ×
  42
  Liczba rat
  20,67 zł
  Wysokość raty
  ×
  43
  Liczba rat
  20,20 zł
  Wysokość raty
  ×
  44
  Liczba rat
  19,76 zł
  Wysokość raty
  ×
  45
  Liczba rat
  19,33 zł
  Wysokość raty
  ×
  46
  Liczba rat
  18,91 zł
  Wysokość raty
  ×
  47
  Liczba rat
  18,52 zł
  Wysokość raty
  ×
  48
  Liczba rat
  18,14 zł
  Wysokość raty
  ×
  49
  Liczba rat
  17,78 zł
  Wysokość raty
  ×
  50
  Liczba rat
  RRSO:
  3 raty
  24 raty
  296,33 zł
  Wysokość raty
  ×
  3
  Liczba rat
  222,25 zł
  Wysokość raty
  ×
  4
  Liczba rat
  177,80 zł
  Wysokość raty
  ×
  5
  Liczba rat
  148,17 zł
  Wysokość raty
  ×
  6
  Liczba rat
  127 zł
  Wysokość raty
  ×
  7
  Liczba rat
  111,12 zł
  Wysokość raty
  ×
  8
  Liczba rat
  98,78 zł
  Wysokość raty
  ×
  9
  Liczba rat
  88,90 zł
  Wysokość raty
  ×
  10
  Liczba rat
  80,82 zł
  Wysokość raty
  ×
  11
  Liczba rat
  74,08 zł
  Wysokość raty
  ×
  12
  Liczba rat
  68,38 zł
  Wysokość raty
  ×
  13
  Liczba rat
  63,50 zł
  Wysokość raty
  ×
  14
  Liczba rat
  59,27 zł
  Wysokość raty
  ×
  15
  Liczba rat
  55,56 zł
  Wysokość raty
  ×
  16
  Liczba rat
  52,29 zł
  Wysokość raty
  ×
  17
  Liczba rat
  49,39 zł
  Wysokość raty
  ×
  18
  Liczba rat
  46,79 zł
  Wysokość raty
  ×
  19
  Liczba rat
  44,45 zł
  Wysokość raty
  ×
  20
  Liczba rat
  42,33 zł
  Wysokość raty
  ×
  21
  Liczba rat
  40,41 zł
  Wysokość raty
  ×
  22
  Liczba rat
  38,65 zł
  Wysokość raty
  ×
  23
  Liczba rat
  37,04 zł
  Wysokość raty
  ×
  24
  Liczba rat
  RRSO:

  Raty przez Internet

  • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
  • Decyzja nawet do 2 minut
  • Do 20 960 złotych
  • Minimalna kwota kredytu 300 zł
  • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł

  Raty przez Internet

  • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
  • Decyzja nawet do 2 minut
  • Do 20 960 złotych
  • Minimalna kwota kredytu 300 zł
  • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł
  Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

  Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Amazfit Nexo (czarny)

  Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

  Informacje do wydruku
  Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Amazfit Nexo (czarny), wpisz 1215156 w wyszukiwarce euro.com.pl.

  Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

  połączenie interaktywne

  Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

  Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

  TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
  Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
  Więcej informacji o bezpieczeństwie

   
  Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

   
  Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów