Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

słuchawki przewodowe Creative Aurvana In-Ear3

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
słuchawki przewodowe Creative Aurvana In-Ear3
Creative Aurvana In-Ear3
0 zł
Opis i dane
Douszne mikrosłuchawki studyjne. Słuchawki Aurvana In-Ear3 sprawią, że odkryjesz w sobie melomana. Wyposażone w dwa miniaturowe przetworniki z kotwicą zrównoważoną - oddzielne dla tonów niskich i wysokich - słuchawki Aurvana In-Ear3 pozwolą Ci cieszyć się wiernie odtwarzaną muzyką, gwarantując jednocześnie izolację akustyczną na poziomie 98%. Dzięki kątowej konstrukcji tuby oraz opatentowanej przegrodzie akustycznej rozdzielającej tony basowe od wysokich i średnich, słuchawki precyzyjnie kierują dźwięki bezpośrednio do ucha, zapewniając przy tym niespotykaną jakość brzmienia. Dzięki niepowtarzalnym, chromowanym na czarno słuchawkom Aurvana In-Ear3 poczujesz radość płynącą z muzyki odtwarzanej tak wiernie, jak to tylko możliwe.

 • Doskonała izolacja akustyczna
Konstrukcja AuraSeal™ oraz dostępność różnych rozmiarów końcówek dousznych wykonanych z silikonu i specjalnej pianki gwarantują dokładne dopasowanie do kształtu ucha oraz izolację akustyczną na poziomie 98%. Rozwiązanie takie pozwala także ograniczyć uchodzenie dźwięku i związane z nim pogorszenie jakości odtwarzanych basów.

 • Niewielkie wymiary, ogromna moc
Wyobraź sobie, że w słuchawkach dousznych możesz uzyskać jakość dźwięku osiągalną dotąd jedynie w profesjonalnych głośnikach. Teraz jest to możliwe - dzięki dwóm precyzyjnym przetwornikom z kotwicą zrównoważoną oraz pasywnej zwrotnicy głośnikowej separującej tony wysokie od niskich możesz cieszyć się doskonałym i wiernie odtwarzanym dźwiękiem.

 • Znakomite brzmienie
Kątowa konstrukcja tuby akustycznej gwarantuje dokładne dopasowanie słuchawki do kształtu ucha, a opatentowana przegroda akustyczna rozdziela tony wysokie od niskich - dzięki temu możesz cieszyć się jeszcze doskonalszym brzmieniem.

 • Niezawodne mocowanie
Specjalna konstrukcja umożliwia zakładanie kabla za uszy, co zapobiega wypadaniu słuchawek nawet w czasie ruchu. Zastosowanie najwyższej jakości przewodów z miedzi beztlenowej gwarantuje zminimalizowanie zakłóceń.

 • Niska masa
Kompaktowe, lekkie i nierzucające się w oczy słuchawki pozwalają na wierne odtwarzanie muzyki oraz odsłuchiwanie miksowanych nagrań - wszędzie tam, gdzie jesteś. Znakomicie współpracują z przenośnymi samplerami, odtwarzaczami i laptopami.

 • Łatwość i wygoda przechowywania
Do przechowywania słuchawek służy wchodzące w skład zestawu akrylowe etui. Można je również umieścić w niewielkim futerale podróżnym z wygodnym uchwytem na kabel.
Wygoda i mobilność
Wygoda i mobilność
Słuchawki douszne to idealne rozwiązanie gdy słuchasz muzyki w drodze do pracy czy uprawiając sport. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że możesz je bez problemu schować do kieszeni. Możesz również słuchać muzyki z kimś bliskim, podając mu jedną słuchawkę.
Złącze 3,5 mm
Słuchawki są wyposażone w standardowe złącze 3,5 mm. Dzięki temu będziesz mógł je podłączać do praktycznie każdego sprzętu – laptopa, telefonu czy tabletu. 
 
Złącze 3,5 mm
 • - Małe i dyskretne słuchawki douszne, do tego wygodne.Stają się praktycznie niezauważalne nawet dla samych użytkowników, zwiększając tym samym ich komfort noszenia.
 • - Dolne pasmo przenoszenia na poziomie częstotliwości 10 Hz. Usłyszysz nawet najniższe tony dźwięku.
 • - Optymalną długość kabla: 1,2 m. Zapewni Ci swobodny odsłuch muzyki, nawet gdy trzymasz swoją mp3 czy telefon w plecaku.
 • - Dynamikę czystego dźwięku na poziomie 112 dB. Zapewnia wysoką jakość odtwarzanej muzyki.

Dane techniczne

słuchawki przewodowe Creative Aurvana In-Ear3

Typ słuchawek douszne
Pasmo przenoszenia 10 - 17000 Hz
Dynamika (SPL) 112 dB
Impedancja 28 Ω
Długość przewodu  1,2 m
Regulacja głośności nie
Złącze 3,5 mm
Aktywna redukcja szumów nie
Łączność bezprzewodowa nie
Waga  13 g
Przeznaczenie  uniwersalne, Hi-Res
Wyposażenie   
Wyposażenie   adapter samolotowy, adaptery douszne, pokrowiec - etui
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  AB S.A.
Kod producenta  51EF0420AA001
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Creative
 • Rodzaj słuchawek: słuchawki przewodowe
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Creative Aurvana In-Ear3, wpisz 349506 w wyszukiwarce euro.com.pl.