Przejdź do opisu produktu

Samsung QuickDrive WW90T986ASH

pralka

Samsung
nr kat.
1223373

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Opis produktu

Charakterystyka

Ecobubble ikona

EcoBubble™

Czyste i energooszczędne pranie już w niskich temperaturach.

ikona Panel AI Control

Panel AI Control

Automatyczna personalizacja ustawień i rekomendacja programów.

ikona QuickDrive

QuickDrive™

Skuteczne pranie w nawet o połowę krótszym czasie.

ikona Klasa energetyczna A+++

Klasa energetyczna A+++

Najwyższa klasa wydajności energetycznej zapewnia niskie zużycie energii elektrycznej.

Add wash ikona

AddWash™

Dodawanie zapomnianych ubrań w trakcie prania za pomocą dodatkowych drzwi.

ikona Higieniczna para

Higieniczna para

Higieniczna czystość i zdezynfekowane pranie.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Pozbądź się uporczywych plam, piorąc w niskich temperaturach* dzięki technologii EcoBubble™. Detergent  już na początku prania łączy się z wodą i powietrzem i zamienia się w aktywną pianę. Następnie wnika głęboko w tkaniny i bez trudu usuwa z nich zabrudzenia, jednocześnie chroniąc ich naturalny kolor i fakturę. Pranie w niskiej temperaturze to również mniejsze zużycie prądu**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

ikona  Pranie w niskiej temperaturze

Pranie w niskiej temperaturze

Doskonałe rezultaty prania już w niskich temperaturach. 

ikona Dodatkowa ochrona tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Aktywna piana jest delikatna nawet dla wymagających tkanin.

ikona Zwiększona energooszczędność

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niskiej temperaturze ogranicza zużycie energii elektrycznej.

Inteligentny panel AI Control

Pierz wygodniej i łatwiej, korzystając z inteligentnego panelu AI Control. Sztuczna inteligencja, na podstawie analizy najczęściej wybieranych przez Ciebie programów i funkcji, spersonalizuje ustawienia pralki. Zasugeruje także odpowiedni program suszenia w zależności od wybranego programu prania. Z poziomu aplikacji SmartThings będziesz mógł zdalnie kontrolować i sterować pracą pralki*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

WW90T986ASH personalizuje cykle prania

Personalizacja ustawień i parametrów

Na podstawie najczęściej wybieranych przez Ciebie cykli i ustawień, panel AI Control zarekomenduje program prania oraz zasugeruje optymalne ustawienia.

Pralka WW90T986ASH rekomendacje cyklu

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Funkcja Auto Cycle Link automatycznie dobiera program suszenia na podstawie programu prania*.

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Pralka WW90T986ASH zdalne sterowanie

Zdalne sterowanie

Aplikacja SmartThings umożliwia włączenie pralki z dowolnego miejsca, ustawienie harmonogramu prania oraz sugeruje najlepszy cykl dla wybranego rodzaju tkanin.

Na czym polega pranie optymalne AI?

Pranie optymalne AI ułatwi Ci uzyskanie najlepszych rezultatów prania*. Wykorzystuje do tego 4 czujniki, które wykrywają wagę prania i poziom jego zabrudzenia, a następnie urządzenie automatycznie optymalizuje ilość wody, detergentu i czasu płukania.


* Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego zastosowania.

Oszczędzaj czas i energię elektryczną z QuickDrive™

Pranie może zajmować Ci dużo mniej czasu, a do tego będzie bardziej przyjazne dla środowiska. QuickDrive™ o 50% skraca czas prania i o 20% zmniejsza zużycie energii elektrycznej bez obniżenia skuteczności prania*. Umożliwia to specjalna konstrukcja bębna Q-Drum, na którą składa się główny bęben oraz pulsator, czyli niezależnie działająca płyta tylna. W ten sposób pranie porusza się w różnych kierunkach, a zabrudzenia usuwane są szybciej i efektywniej.

 

* Testowany na serii Samsung WW8000T w porównaniu z WW6500K. Oszczędność do 50% czasu i do 20% energii przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ±5% na podstawie danych Intertek.

Najwyższa klasa energetyczna A+++

Najwyższa klasa energetyczna A+++ daje Ci pewność niższego zużycia prądu oraz niższych rachunków za energię elektryczną. Urządzenie jest również bardziej przyjazne dla środowiska niż pralki o niższej klasie energetycznej.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Poznaj niezwykle przydatne dodatkowe drzwi AddWash™. Pozwolą Ci dodać do rozpoczętego już prania zapomnianą koszulę lub znalezioną skarpetkę. Możesz również dodać detergent lub włożyć ręcznie wypraną odzież na czas płukania i wirowania*. Po skończonym praniu uchyl drzwi AddWash™, by wywietrzyć wnętrze urządzenia.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Pranie dopasowane do Twoich potrzeb

 
WW90T654DLH Higienicznie czyste pranie parowe

Higienicznie czyste pranie

Program z funkcją pary świetnie radzi sobie z zanieczyszczeniami, bez konieczności korzystania z Prania wstępnego. Włączając ten program, pralka uwolni parę z dołu bębna, a następnie nasyci nią tkaniny. Pozbędziesz się nawet uporczywych plam oraz aż do 99,9% bakterii* i alergenów**

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

WW90T986ASH szybkie pranie

Czyste ubrania w 39 minut

Codzienne pranie z doskonałymi rezultatami w zaledwie 39 minut! Specjalnie wyprofilowany bęben oszczędza czas, a dodatkowa dysza skraca czas płukania i wirowania, gwarantując ochronę tkanin i kolorów.


* W oparciu o użycie programu Super szybki przy domyślnych ustawieniach z obciążeniem 5 kg.

WW90T986ASH autodozowanie środka piorącego

Wygodne autodozowanie

Funkcja Autodozowania to wygoda i ekonomiczne zużycie detergentów. Dla najlepszych rezultatów prania automatycznie odmierzane są odpowiednia ilość detergentu i środka zmiękczającego. Zbiornik wystarczy uzupełnić 1 w miesiącu*.


* Jednorazowe napełnienie zbiornika na detergenty wystarczy na okres do 1 miesiąca (4 cykle prania tygodniowo). Wyniki mogą się różnić w zależności od ustawień i załadunku prania.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Do Twojej dyspozycji w pralce Samsung WW90T986ASH dostajesz szereg praktycznych funkcji, które ułatwią Ci codzienne obowiązki. Łatwo utrzymasz w czystości wnętrze pralki, za pomocą systemu czyszczenia bębna i szuflady. Aktywna piana sprawi, że nie będziesz mieć już problemów z usuwaniem plam. Technologia Digital Inverter, wykorzystująca mocne magnesy, zapewni ciche* i wydajne działanie pralki. Zużyje przy tym mniej energii elektrycznej od tradycyjnych silników **.

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

WW90T654DLH Czyszczenie bebna plus

Czyszczenie bębna+

Utrzymuj bęben, membranę oraz drzwi pralki w  czystości bez konieczności użycia detergentu  Czyszczenie bębna+ za pomocą silnego strumienia wody oraz intensywnego wirowania usuwa zanieczyszczenia i do 99,9% bakterii*, które mogą być przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu w jej wnętrzu. Pralka sama sygnalizuje, że wnętrze pralki wymaga czyszczenia**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

WW90T986ASH Szuflada StayClean

Szuflada StayClean

Bez konieczności ręcznego czyszczenia pozbędziesz się nieestetycznych osadów z szuflady na detergenty. Specjalnie zaprojektowany system przepłukiwania wodą, dokładnie usuwa pozostałości po środkach piorących, pozostawiając szufladę na detergenty higienicznie czystą. 

WW90T654DLH aktywna piana

Aktywna piana

Twoje ubrania będą idealnie czyste! Funkcja Aktywnej piany pomaga usunąć nawet trudne plamy z kawy, wina czy produktów do makijażu. Jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania ubrania namaczane są w aktywnej pianie co sprawia, że zanieczyszczenia łatwo i skutecznie usuwane są z ubrań*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

WW90T986ASH Niezwykle cicha praca

Niezwykle cicha praca

Innowacyjna technologia VRT Plus™ ogranicza hałas i wibracje podczas prania, nawet przy maksymalnych obrotach*. Możesz włączyć pranie nawet w nocy, nie przeszkadzając domownikom.

 

* W porównaniu do pralki Samsung bez technologii VRT Plus.

WW90T654DLH silnik digital inverter

Digital Inverter

Bezszczotkowa konstrukcja silnika Digital Inverter z 10-letnią gwarancją zapewnia wyjątkowo cichą pracę i dłuższą żywotność silnika.

WW90T654DLH beben ze strukturą dziamentu

Bęben Swirl+

Ulepszona konstrukcja bębna z wypolerowanymi otworami zabezpiecza tkaniny przed zaciąganiem włókien, zapobiega ich nadmiernemu niszczeniu i mechaceniu.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

WW90T986ASH zawartość opakowania

Porównaj produkty

 
Tabela porównawcza model WW90T986ASH
Tabela porównawcza model WW90T954ASX
Tabela porównawcza model WW90T754ABH
 

WW90T986ASH

WW90T954ASX

WW90T754ABH

EcoBubble™

AddWash™

AI control

AI Wash

QDrive™

Pranie parowe

Super Speed

39 min

39 min

39 min
Kompresor Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

9 kg

9 kg

9 kg

Obroty rpm

1600

1400
1400

Ilość programów

23

22

22

Kolor

Biały

Inox

Biały

Wyświetlacz

Best

Best

Better

Poziom głośności

52 dB(A)

52 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A+++

A+++

A+++

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x600

600x850x600

Waga netto

79 kg

67 kg

67 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.

Czy opis produktu jest dla Ciebie wyczerpujący?
Nie, brakuje mi...?
Dziękujemy na cenne uwagi! :)
Dziękujemy za opinię. Bardzo się staramy :)
Masz uwagi do opisu?
Błąd w opisie
Informacje nieprzydatne
Informacje nie pasują do tego sprzętu
Inne uwagi lub szczegóły błędu

Dane techniczne

pralka Samsung QuickDrive WW90T986ASH

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 60 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, przyciski
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 9 kg
Klasa energetyczna A+++
Roczne zużycie prądu 130 kWh = 79,30 zł rocznie
Roczne zużycie wody 9400 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,58 kWh
Zużycie wody (cykl) 43 litrów
Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 52 dB / 75 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1600 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania standardowego programu Bawełna w 40 st.C (załadunek częściowy)  150 minut
Czas trwania standardowego programu Bawełna w 60 st.C (załadunek częściowy/pełny)  160 minut / 211 minut
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  start/pauza z opcją dołożenia prania, automatyczny system dozowania detergentów, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, bęben Samsung QuickDrive, czujnik drgań Samsung VRT Plus, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  70 x 67 x 88 cm
Waga z opakowaniem  79 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 3 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung QuickDrive WW90T986ASH

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung QuickDrive WW90T986ASH, wpisz 1223373 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów