Przejdź do opisu produktu

Pralka Samsung QuickDrive AddWash WW90T986ASH

pralka

Samsung
nr kat.
1223373

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

energooszczędne pranie w niskich temperaturach

EcoBubble™

Idealna czystość ubrań już w niższych temperaturach.

automatyczna personalizacja ustawień

Panel AI Control

Dostosowuje ustawienia do Twojego stylu życia.

skuteczne pranie w krótszym czasie

QuickDrive™

Doskonałe rezultaty w czasie o połowę krótszym.

phpf37kej icon klasa 2021 151x151px (1)-01

Klasa energetyczna A

Najwyższa wydajność energetyczna oznacza mniejsze zużycie energii elektrycznej.

Dodatkowe drzwi umożliwiają dodanie ubrań w trakcie prania

AddWash™

Dodatkowe drzwi umożliwiają dodawanie ubrań w trakcie prania.

higieniczna para dezynfekuje ubrania

Higieniczna para

Program z parą usunie bakterie i alergeny.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Przywróć czystość swoim ubraniom piorąc w niskiej temperaturze*. Pozwala na to technologia EcoBubble™, która sprawia, że na samym początku prania detergent łączy się z wodą i powietrzem. Powstaje w ten sposób aktywna piana, wnikająca we włókna tkanin i likwidująca zabrudzenia. Równocześnie jest łagodna dla tkanin, chroni ich kolor i fakturę. Dodatkowo taki proces jest bardziej energooszczędny**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

Pranie w niskich temperaturach

Pranie w niskiej temperaturze

Skuteczność osiągana już w niskiej temperaturze.

Aktywna piana delikatna dla tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Działanie łagodne nawet dla delikatnych tkanin.

Większa energooszczędność dzięki praniu z niskich temperaturach

Zwiększona energooszczędność

Niska temperatura prania oznacza mniejsze zużycie prądu.

Inteligentny panel AI Control

Z inteligentnym panelem AI Control pranie staje się prostsze i wygodniejsze. Urządzenie zapamiętuje wybierane przez Ciebie opcje, a sztuczna inteligencja dostosuje ustawienia do Twojego stylu życia. otrzymasz również podpowiedź, który program suszenia użyć w oparciu o przeprowadzony cykl prania. Dla większego komfortu możesz kontrolować działanie urządzenia z dowolnego miejsca w aplikacji SmartThings*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Personalizacja cyklów prania

Personalizacja ustawień i parametrów

W pamięci urządzenia zapisywane są wybierane przez Ciebie programy i na ich podstawie dostosowywane są do Ciebie ustawienia i rekomendowane cykle.

Dobieranie cyklu suszenia do cyklu prania

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Funkcja Auto Cycle Link sama wskazuje, który program suszenia aktywować, analizując zakończony cykl prania*.

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Zdalne sterowanie z wybranego miejsca

Zdalne sterowanie

Za pomocą aplikacji SmartThings włączysz urządzenie zdalnie, wybierzesz najlepszy program dla danego wsadu i zapoznasz się z rozwiązaniami problemów.

Na czym polega pranie optymalne AI?

Najlepsze rezultaty prania to zasługa prania optymalnego AI*. Wbudowane w urządzenie 4 czujniki sprawdzają wagę prania oraz poziom jego zabrudzenia. Na tej podstawie automatycznie optymalizowana jest ilość wody, potrzebnego detergentu i czas płukania.


* Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego zastosowania.

Oszczędzaj czas i energię elektryczną z QuickDrive™

Krótsze pranie, bardziej przyjazne dla środowiska jest możliwe z Quick Drive™. Technologia ta powoduje, że pranie trwa 50% krócej i zużywa o 20% mniej energii elektrycznej, bez pogarszania efektów*. Szybsze i bardziej efektywne usuwanie zabrudzeń to zasługa bębna Q-Drum, składającego się z bębna oraz niezależnie działającej płyty tylnej, czyli pulsatora. Taka konstrukcja sprawia, że pranie porusza się w wielu kierunkach przez co jest bardziej efektywne.

 

* Testowany na serii Samsung WW8000T w porównaniu z WW6500K. Oszczędność do 50% czasu i do 20% energii przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ±5% na podstawie danych Intertek.

Najwyższa klasa energetyczna A

Przyznana urządzeniu najwyższa klasa efektywności energetycznej A świadczy o jego energooszczędności. Nie tylko może oznaczać dla Ciebie niższe rachunki, ale także zadbasz z nim o środowisko.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Czy znasz już zalety dodatkowych drzwi AddWash™? Pozwolą Ci dodać zapomnianą odzież już w trakcie działania urządzenia*. Oprócz koszuli czy skarpetki możesz przez nie włożyć również ręcznie wyprane ubrania tylko na czas płukania i wirowania. W razie potrzeby możesz także uzupełnić detergent lub środek zmiękczający, a po skończonym praniu ułatwią wietrzenie urządzenia.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Pranie dopasowane do Twoich potrzeb

 
Higienicznie czyste pranie

Higienicznie czyste pranie

Zamiast Prania wstępnego wybierz program Higieniczna para, by w prosty sposób pozbyć się zabrudzeń. Dodatkowo uwalniana z dołu bębna para usunie aż do 99,9% bakterii* oraz alergenów**.

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Szybkie pranie w 39 minut

Czyste ubrania w 39 minut

Skuteczne pranie możesz przeprowadzić już w 39 minut. Umożliwia to osiągnąć specjalna konstrukcja bębna skracająca czas prania i dodatkowa dysza przyspieszająca płukanie i wirowanie.


* W oparciu o użycie programu Super szybki przy domyślnych ustawieniach z obciążeniem 5 kg.

autodozowanie środka piorącego

Wygodne autodozowanie

Wystarczy, że uzupełnisz zbiornik na detergent i środek zmiękczający raz w miesiącu, a podczas każdego prania urządzenie samo odmierzy ich potrzebną ilość. Funkcja Autodozowania to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale również bardziej ekonomiczne.


* Jednorazowe napełnienie zbiornika na detergenty wystarczy na okres do 1 miesiąca (4 cykle prania tygodniowo). Wyniki mogą się różnić w zależności od ustawień i załadunku prania.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Korzystanie z pralki Samsung WW90T986ASH, dzięki wielu praktycznym funkcjom jest bardziej komfortowe. Nie musisz już ręcznie myć bębna ani szuflady na detergent. Jeśli na Twoim ubraniu lub obrusie pojawi się plama, łatwo się jej pozbędziesz korzystając z funkcji Aktywnej piany. Do tego technologia Digital Inverter z mocnymi magnesami dba o cichą pracę urządzenia* i mniejsze zużycie prądu**.

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Automatyczne czyszczenie bębna za pomocą silnych strumieni wody

Czyszczenie bębna+

By utrzymać czystość bębna, membrany i drzwi pralki nie potrzebujesz detergentu. Włącz Czyszczenie bębna+, a silny strumień wody i intensywne wirowanie usuną zanieczyszczenia i do 99,9% bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu*. O konieczności włączenia programu przypomina powiadomienie**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

aktywna piana pomaga usunąć trudne plamy

Aktywna piana

Funkcja Aktywnej piany poradzi sobie nawet z trudnymi plamami z owoców, soków czy trawy. Zanim rozpocznie się właściwe pranie, ubrania zostaną namoczone w aktywnej pianie. Spowoduje to rozmiękczenie zabrudzeń i ich skuteczne usunięcie z ubrań*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Niezwykle cicha praca urządzenia

Niezwykle cicha praca

Zastosowana technologia VRT Plus™ redukuje hałas i wibracje podczas pracy urządzenia, także przy maksymalnych obrotach*. Możesz prać wieczorem i nie będziesz przeszkadzać domownikom.

 

* W porównaniu do pralki Samsung bez technologii VRT Plus.

silnik digital inverter zapewnia cichą pracę

Digital Inverter

Silnik Digital Inverter ma nowoczesną, bezszczotkową konstrukcję. Wskutek tego pracuje niezwykle cicho i może pochwalić się dłuższą żywotnością. Przyznano mu 10 lat gwarancji.

Wnętrze bębna zapobiega zaciąganiu włókien

Bęben Swirl+

Otwory w bębnie zostały wypolerowane, by chronić Twoje ubrania przed zaciąganiem się włókien, ograniczyć ich niszczenie i mechacenie.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

WW90T986ASH zawartość opakowania

Porównaj produkty

 
Tabela porównawcza model WW90T986ASH
Tabela porównawcza model WW90T954ASX
Tabela porównawcza model WW90T754ABH
 

WW90T986ASH

WW90T954ASX

WW90T754ABH

EcoBubble™

AddWash™

AI control

AI Wash

QDrive™

Pranie parowe

Super Speed

39 min

39 min

39 min
Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

9 kg

9 kg

9 kg

Obroty rpm

1600

1400
1400

Ilość programów

23

22

22

Kolor

Biały

Inox

Biały

Wyświetlacz

Best

Best

Better

Poziom głośności

52 dB(A)

49 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A

A

A

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x600

600x850x550

Waga netto

79 kg

77 kg

72 kg

Warto wiedzieć

Jak dodać pralkę do domowego ekosystemu Samsung?

Zaloguj się na urządzeniu mobilnym do konta Samsung. Znajdź i otwórz aplikację SmartThings i kliknij w niej zakładkę „Urządzenia”. Następnie wybierz przycisk „plus”. Pralka powinna zostać automatycznie wykryta. Możesz także dodać ją do swoich urządzeń ręcznie – kliknij ikonkę „szukaj” i wpisz numer urządzenia. Następnie postępuj według wskazówek na ekranie. Od teraz możesz już zdalnie kontrolować i sterować pralką.

Czy na wypranych w pralce Samsung ubraniach pozostają resztki detergentu?

W technologii EcoBubble™ detergent łączy się z wodą i powietrzem na początku prania, tworząc aktywną pianę. Wypłukanie z tkanin rozpuszczonego proszku jest więc łatwiejsze, nie pozostają także zacieki na ciemnych ubraniach.

Do czego służy funkcja Aktywnej piany?

To najlepszy sposób, by usunąć uporczywe plamy z ubrań czy obrusu. Tkaniny przed właściwym praniem zostają namoczone w aktywnej pianie, która tworzy się z detergentu, wody i powietrza przez poruszający się bęben. Bąbelki równomiernie wnikają w ubrania i rozpuszczają zanieczyszczenia. Nie musisz już kupować drogich odplamiaczy.

Jakie programy prania posiada pralka Samsung

Do wyboru masz 23 programów, które oszczędzą Twój czas, a także dzięki wysokiej klasie energetycznej rachunki za prąd. Prócz wspomnianych już programów takich jak Higieniczna para czy Czyszczenie bębna, masz do wyboru inne, dedykowane programy do tkanin. Są to m.in.: Bawełna, Syntetyki czy program Wełna/Delikatne dla wymagających tekstyliów. Zależy Ci na ekonomicznym praniu? Nic prostszego. Do wyboru masz pranie w niskiej temperaturze Eco 40-60, Ekonomiczne czy Pranie Szybkie'15, które znacząco skróci czas odświeżenia ubrań. A jeśli chcesz wyprać pościel, w pralkach Samsung znajdziesz do tego również odpowiedni program.

Czy opis produktu jest dla Ciebie wyczerpujący?
Nie, brakuje mi...?
Dziękujemy na cenne uwagi! :)
Dziękujemy za opinię. Bardzo się staramy :)
Masz uwagi do opisu?
Błąd w opisie
Informacje nieprzydatne
Informacje nie pasują do tego sprzętu
Inne uwagi lub szczegóły błędu

Dane techniczne

pralka Samsung QuickDrive AddWash WW90T986ASH

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 60 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, przyciski
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 9 kg
Klasa energetyczna A
Zużycie prądu (100 cykli)  49 kWh = 30,38 zł rocznie
Roczne zużycie wody 9400 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,58 kWh
Zużycie wody (cykl) 50 litrów
Poziom hałasu - wirowanie 72 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1600 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania A
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania programu "eco 40–60"  3:19
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) nie
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  start/pauza z opcją dołożenia prania, automatyczny system dozowania detergentów, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, bęben Samsung QuickDrive, czujnik drgań Samsung VRT Plus, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  70 x 67 x 88 cm
Waga z opakowaniem  79 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 3 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 40 ocen
5
(40)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • głośność pracy
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Udane zakupy
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
08-02-2021,
DorotaRO
Potwierdzony zakup

Pralka działa rewelacyjnie, jakość prania Samsung QuickDrive WW90T986ASH jest wprost wyśmienita , kultura pracy urządzenia oraz obsługa jest bardzo przyjemna . Rewelacyjne parametry wirowanie 1600 obr/min. Kolejne niezawodne urządzenie z rodziny Samsunga w moim domu .Pralkę zakupiłam w komplecie z suszarka rewelacyjny wygląd zestawu, nowoczesna linia produktów. Gorąco polecam. #akcjazestawdobrzepolaczony.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry wybór
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
08-02-2021,
Artur
Potwierdzony zakup

Wybór pralki Samsuna był oczywisty patrząc po reszcie sprzętu jakiego używam. I nie ma co żałować Przede wszystkim dobry wygląd a to też się liczy bo oko też musi cieszyć. Ponadto funkcja dodawania prania, to to czego brakowało mi zawsze. Bo po nastawieniu ciągle znajdowałem coś co powinno też trafić do bębna. Bardzo zadowolony jestem z automatycznego dozowania proszku, w końcu nie trzeba się zastanawiać i pamiętać wszystkiego. Programy intuicyjne i dobrze dobrane. #akcjazestawdobrzepolaczony

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Kolejny krok w kierunku SMART DOMU
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
02-02-2021,
Rafał
Potwierdzony zakup

Kolejnym krokiem w stronę smart domu był u nas zakup pralki i suszarki firmy Samsung. Siedząc przed telewizorem dostaję na nim komunikat o zakończeniu cyklu prania/suszenia. Można bez problemu przełożyć rzeczy z pralki do suszarki w odpowiednim czasie, nie narażając prania na zagniecenia. Pralka automatycznie dobiera program prania dzięki funkcji AI. Dodatkowo po zakończonym praniu wysyła podpowiedź do suszarki, którego programu użyć. Świetnym ułatwieniem jest dozownik detergentu i płynu, nie trzeba za każdym razem zastanawiać się ile ich użyć! Zdecydowanie warto zakupić! #akcjazestawdobrzepołaczony

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
07-02-2021,
Anna
Potwierdzony zakup

świetny wybór, nie wiedziałam że pranie może być tak przyjemne i szybkie, polecam zestaw z suszarką.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super sprzet
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
06-02-2021,
Maciekd
Potwierdzony zakup

Używany od pru dni wraz z suszarka. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Panuje między nimi prawdziwa symbioza. Polecam beż wahania zwłaszcza w zestawie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Swietny sprzet
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
25-02-2021,
Maciekd
Potwierdzony zakup

jestem szczęśliwym posiadaczem tego sprzętu od paru tygodni. Godny polecenia zwłaszcza zakupiony w komplecie #akcjazestawdobrzepolaczony

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
#akcjazestawdobrzepołaczony
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
11-02-2021,
JadziaW
Potwierdzony zakup

Zakup trafiony w 10!! Pralka pracuje świetnie ma mnóstwo programów, a sparowana z suszarką Samsung DV90T7240BT i telefonem działa genialnie. Dodatkowo ważenie prania co powoduje że potrafi skrócić czas prania oraz dozowanie chemii tyle co potrzebuje to pobiera. Polecam wszystkim!!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Smart jest naprawdę smart!
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
07-02-2021,
myko
Potwierdzony zakup

Pralkę zakupiłem jako drugą od Samsunga. Funkcja AI i Smart jest oszałamiająca, nie spodziewałem się że pranie można tak mocno ułatwić. Autodozownik jest świetny i bardzo pojemny, na jedno uzupełnienie wchodzi praktycznie cały płyn. Uwaga - jedynie detergenty w płynie mogą być podawane automatycznie. Możliwość połączenia z suszarką i asystent planowania prania to ciekawy dodatek, choć nie jestem przekonany co do jego dużej użyteczności. Sprzęt gorąco polecam, choć do tańszych nie należy. Jakość wykonania super, świetny design. #akcjazestawdobrzepolaczony

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
08-02-2021,
Serkowski
Potwierdzony zakup

Polecam #akcjazestawdobrzepołaczony

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka godna polecenia
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
10-02-2021,
Europejka34
Potwierdzony zakup

Od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką #zestawdobrzepolaczony pralka Samsung Add Wash WW90T986ASH oraz suszarka Samsung DV90T8240SH. Moja pralnia zamieniła się prawie w stację kosmiczną. Obsługa pralki bardzo intuicyjna, szeroki wybór programów zadowoli najbardziej wybredne osoby. Rewelacyjnym rozwiązaniem dla mnie jest automatyczne dozowanie środka piorącego i płynu do płukania, co pozwala na pewno zaoszczędzić zużywanych płynów. Suszarka również intuicyjna w obsłudze, rewelacyjnie współgra z pralką. Dla mnie wielkim zaskoczeniem jest ilość pyłków jaka pozostaje po suszeniu ubrań. Od dziś wiem, że korzystając z suszarki moje rzeczy są pozbawione niepotrzebnych pyłków, które wcześniej w nich pozostawały . Polecam #zestawdobrzepolaczony

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung QuickDrive AddWash WW90T986ASH

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung QuickDrive AddWash WW90T986ASH, wpisz 1223373 w wyszukiwarce euro.com.pl.