Przejdź do opisu produktu

Pralka Samsung WW80T954ASH QuickDrive AddWash

pralka

Samsung
nr kat.
1223370

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

Funkcja EcoBubble zapewnia pranie w niskiej temperaturze

EcoBubble™

Niska temperatura prania zapewnia zmniejszone zużycie energii elektrycznej.

Panel All Control dostosowuje się do potrzeb użytkownika

Panel AI Control

Użytkownik otrzymuje spersonalizowane propozycje wyboru ustawień.

Krótszy czas prania

QuickDrive™

Skuteczne działanie i czas prania skrócony o połowę.

phpWGRNVP icon klasa 2021 151x151px (1)-01

Klasa energetyczna A

Najwyższa klasa efektywności energetycznej pozwala zmniejszyć rachunki za prąd.

Możliwość dodawania ubrań w trakcie prania

AddWash™

Zapomniane części garderoby można dodać do bębna nawet w trakcie prania.

Higieniczna para zapewnia świeżość ubraniom

Higieniczna para

Ubrania będą zdezynfekowane i higienicznie czyste dzięki działaniu programu z parą.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Pranie w niskich temperaturach jest oszczędne energetycznie* i jednocześnie skutecznie usuwa zabrudzenia**. To zasługa technologii EcoBubble™, która sprawia, że już na początkowym etapie cyklu, woda, powietrze oraz detergent łączą się, tworząc aktywną pianę. Powstałe bąbelki wnikają pomiędzy włókna tkanin, a stamtąd efektywnie usuwają plamy i cząsteczki brudu. Ich działanie jest łagodne dla ubrań - nie niszczy struktury ani koloru materiałów.

* Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

** Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

Siła bąbelków EcoBubble™

Pranie w niskiej temperaturze

Pranie w niskiej temperaturze

Efektywne działanie nawet przy wykorzystaniu niskiej temperatury prania.

Aktywna piana zapewnia ochronę tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Aktywna piana chroni nawet najdelikatniejsze tkaniny.

Niskie zużycie prądu

Zwiększona energooszczędność

Mniejsze zużycie prądu dzięki praniu w niskiej temperaturze.

Inteligentny panel AI Control

Wykorzystaj potencjał panelu AI Control, by sprawić, by codzienne obowiązki stały się jeszcze łatwiejsze. Sztuczna inteligencja, analizując Twoje preferencje wyborów programów i funkcji, podpowiada Ci spersonalizowane rekomendacje ustawień. Najlepszy cykl suszenia zostanie ustawiony automatycznie na podstawie włączonego programu prania. Aplikacja SmartThings pozwoli Ci zarządzać działaniem urządzenia z dowolnego miejsca*!

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Personalizacja ustawień i parametrów

Na podstawie wybieranych wcześniej parametrów działania, panel AI Control wskaże najlepiej dopasowane dla Ciebie sugestie wyboru ustawień i programów prania.

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Funkcja Auto Cycle Link automatycznie ustawi odpowiedni cykl suszenia w oparciu o wybrany program prania*.

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Skorzystaj z aplikacji SmartThings, by zarządzać działaniem pralki zdalnie. Możesz także ustawić harmonogram prania lub znaleźć podpowiedź wyboru idealnego programu dla danych tkanin.

Oszczędzaj czas i energię elektryczną z QuickDrive™

Teraz pranie przebiegnie szybciej, a tym samym jego wpływ na środowisko będzie bardziej przyjazny*. To zasługa technologii  QuickDrive™, która zmniejsza o połowę czas prania i redukuje zużycie prądu o 20%. Specjalna konstrukcja bębna z niezależnie działającym pulsatorem wprawia ubrania w ruch w wielu kierunkach, co powoduje szybsze i bardziej efektywne usuwanie zabrudzeń.

 

* Testowany na serii Samsung WW8000T w porównaniu z WW6500K. Oszczędność do 50% czasu i do 20% energii przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ±5% na podstawie danych Intertek.

Najwyższa klasa energetyczna A

Pralka Samsung WW80T954ASH posiada najwyższą klasę energetyczną A, co oznacza, że oszczędnie zarządza zużyciem prądu. Jest więc przyjazna dla środowiska i pozwala zmniejszyć domowe rachunki.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Praktyczne rozwiązanie w postaci dodatkowych drzwi AddWash™ umożliwia dodanie zapomnianej garderoby do bębna pralki, nawet w trakcie jej działania. Wykorzystasz je również, by uzupełnić detergent lub dodać do pralki wypraną ręcznie odzież na czas płukania i wirowania*. Jeśli po zakończonym cyklu uchylisz drzwiczki AddWash™, łatwo przewietrzysz wnętrze urządzenia.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Pranie dopasowane do Twoich potrzeb

 
Higieniczne czyste pranie bez bakterii i alergenów

Higienicznie czyste pranie

Jeśli włączysz pranie z funkcją pary, skutecznie pozbędziesz się zabrudzeń bez konieczności użycia Prania wstępnego. Gorąca para uwalniana z dna bębna wysyca tkaniny, ułatwiając usunięcie nawet najtrudniejszych plam, a także aż do 99,9% bakterii* i alergenów**. 

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Czyste ubranie w 39 minut

Czyste ubrania w 39 minut

 Efektywne pranie w zaledwie 39 minut*. Pralka posiada specjalnie wyprofilowany bęben oraz dodatkową dyszę, które skracają czas potrzebny na płukanie i wirowanie. Kolory i struktura tkanin są odpowiednio chronione.


* W oparciu o użycie programu Super szybki przy domyślnych ustawieniach z obciążeniem 5 kg.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Poznaj cały wachlarz praktycznych funkcjonalności, które ułatwią domowe obowiązki. Rozwiązania automatyzujące utrzymanie czystości pralki sprawią, że nie będziesz już marnować czasu na mycie urządzenia ręcznie. Silnik Digital Inverter jest niezwykle wydajny, a jednocześnie cichy*. Zużywa też mniej prądu niż tradycyjne silniki innych pralek**. Aktywna piana poradzi sobie z trudnymi zabrudzeniami.

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Funkcja czyszczenia bębna za pomocą strumienia wody

Czyszczenie bębna+

Teraz bęben, drzwi pralki oraz membranę wyczyścisz bez użycia detergentów. Włącz program Czyszczenie bębna+, a intensywne wirowanie oraz mocny strumień wody pozbędą się zabrudzeń i aż do 99,9% bakterii*, które mogą być przyczyną powstawania nieprzyjemnych zapachów. Jeśli program będzie wymagał uruchomienia, powiadomi Cię o tym specjalny alarm**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Czysta szuflada dzięki funkcji przepłukiwania wodą

Szuflada StayClean

Zapomnij o ręcznym myciu szuflady na detergent. Specjalny system przemywania wodą szuflady StayClean usuwa pojawiający się osad oraz zacieki ze środków piorących, sprawiając, że pozostaje  ona higienicznie czysta.

Aktywna piana usuwa najtrudniejsze plamy

Aktywna Piana

Twoje ubrania będą doskonale czyste - funkcja Aktywnej piany poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi plamami, np. z wina czy kawy. Już na początkowym etapie prania ubrania są namaczane w aktywnej pianie, co umożliwia skuteczne usunięcie zabrudzeń, nie niszcząc tkanin*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Silnik Digital Inverter zapewnia cichą pracę i dłuższą żywotność

Digital Inverter

Bezszczotkowa konstrukcja silnika Digital Inverter zwiększa jego trwałość oraz sprawia, że pracuje on cicho i wydajnie. Producent udziela na niego 10-letniej gwarancji.

Wnętrze bębna zapobiega rozciąganiu się włókien

Bęben Swirl+

Wnętrze bębna posiada system specjalnie wypolerowanych otworów. Zmniejszają one ryzyko uszkodzeń tkanin, zaciągania się włókien czy mechacenia. 

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

Porównaj produkty

 
Przód pralki samsung
Przód pralki samsung
Przód pralki samsung
 

WW80T954ASH

WW90T954ASX

WW90T754ABT

EcoBubble™

AddWash™

AI Control

AI Wash

-

-

QDrive™

Pranie parowe

Super Speed

39 min

39 min

39 min
Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

8 kg

9 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400

1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Inox

Biały

Wyświetlacz

Best

Best

Better

Poziom głośności

52 dB(A)

49 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A

A

A

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x600

600x850x550

Waga netto

77 kg

77 kg

67 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Jakie programy posiada pralka Samsung?

W pralce Samsung masz do dyspozycji aż 22 programy prania, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Skorzystaj z programu Super szybkiego albo odśwież odzież w programie Pranie Szybkie 15’. Pralka posiada wiele programów dedykowanych różnym typom odzieży: sportowej, dżinsowej, koszulom czy odzieży wierzchniej oraz rodzajom tkanin: między innymi programy do wełny, syntetyków czy tkanin delikatnych. Higieniczną czystość Twoich ubrań czy pościeli zapewni program z parą, usuwający bakterie i alergeny. Inteligentna pralka posiada również specjalny cykl służący utrzymaniu jej wnętrza w czystości Czyszczenie bębna+.

Dane techniczne

pralka Samsung WW80T954ASH QuickDrive AddWash

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 60 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, przyciski
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 8 kg
Klasa energetyczna A
Zużycie prądu (100 cykli)  47 kWh = 29,14 zł rocznie
Roczne zużycie wody 8100 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,51 kWh
Zużycie wody (cykl) 48 litrów
Poziom hałasu - wirowanie 71 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania programu "eco 40–60"  3:05
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) nie
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, start/pauza z opcją dołożenia prania, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, bęben Samsung QuickDrive, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  70 x 65 x 89 cm
Waga z opakowaniem  80 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 3 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 55 ocen
5
(55)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • pojemność
  • stabilność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
PRALKA Samsung QuickDrive AddWash WW80T954ASH
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
16-06-2021,
Mariusz
Potwierdzony zakup

Generalnie pralka SAMSUNGA jest naprawdę dobra i jestem z niej zadowolony. Jeżeli chodzi o wygląd i funkcjonalność to naprawdę pierwsza klasa. Pojemność pralki jest naprawdę zadowalająca. Pierze się w niej bardzo łatwo i przyjemnie - nawet jak dla mężczyzny. Jest energooszczędna i posiada technologię eco-bubble (niestety nie dla wszystkich programów). Bardzo cicha praca, posiada spory wachlarz programów, prosta obsługa nawet poprzez sterowanie z telefonu, bo oferuje łączność Wi-Fi z smartfonem.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo dobry wybór
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
12-08-2021,
Wald
Potwierdzony zakup

Żona zadowolona.Mamy 3 tygodnie i sprawdzamy różne programy,a jest ich dużo.Pralka cichutka i nie chodzi po łazience.Duży bęben,mieszczą się narzuty, koce, poduszki.Żona wyczytała,że połączenie ze smartfonem powoduje większe zużycie prądu i musiałem zrezygnować z tego połączenia a poza tym to jest zabawka dla facetów.Szybki i sprawny zakup przez internet,również dostawa dobrze zorganizowana.Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka Samsung QuickDrive AddWash WW80T954ASH
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
25-04-2021,
Małgorzata
Potwierdzony zakup

Używam od 3 tygodni. Jest bardzo cicha, nawet przy wirowaniu na najwyższych obrotach. Poprzednia miała 1500 obrotów i zdecydowanie widzę różnicę na niekorzyść obecnej. Programów ma bardzo dużo, nie przetestowałam nawet połowy. Podoba mi się "aktywna para".

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadowolony klient
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
22-05-2021,
Paweł Kom
Potwierdzony zakup

Polecam pralki firmy Samsung ponieważ to już 2 pralka tej firmy ,zakup był spowodowany tym że poprzednia miała za małom pojemność dla 7 osobowej rodziny dalej jest sprawna mimo że ma 9 lat Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
#akcjalaczproduktydlawygody
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
16-09-2021,
KaśkaK
Potwierdzony zakup

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Pralka spełniła wszystkie nasze oczekiwania - duży wybór programów (w tym program do czyszczenia bębna, nie wymagający użycia detergentów), pojemny bęben i bardzo cicha praca. Jeśli dodać do tego intuicyjną obsługę, możliwość korzystania z aplikacji (która, m. in., pozwala monitorować zużycie energii) oraz bardzo ciekawy wygląd, otrzymujemy naprawdę świetny sprzęt. #akcjalaczproduktydlawygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo dobra pralka cenionej marki
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
19-09-2021,
Daria
Potwierdzony zakup

Bardzo dobry sprzęt w dobrej cenie. Pralka ma niesamowity, nowoczesny wygląd i będzie ozdobą każdej łazienki. Funkcja AddWash pozwala dorzucić brudne skarpety w trakcie prania, co jest idealną opcją dla zapominalskich. Dodatkowo pralka ta jest bardzo energooszczędna, cicha i intuicyjna w obsłudze. Bardzo duży wybór programów. Polecam każdemu! #AkcjaŁączProduktyDlaWygody.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Potwierdzony zakup pralki
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
05-01-2021,
Marek
Potwierdzony zakup

Super pralka a w połączeniu z suszarką rewelacja #akcjazestawdobrzepołaczony

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
#AkcjaWNajlepszymPorządku
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
13-12-2020,
BB
Potwierdzony zakup

Moja druga pralka Samsunga. Pierwsza bezawaryjna przez 13 lat. #AkcjaWNajlepszymPorządku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
20-12-2020,
Maria
Potwierdzony zakup

Pralkę mam kilka dni ale już prałam kilka razy na różnych programach. Pralka b. prosta w obsłudze. .Jakość prania bardzo dobra. Jestem ogromnie zadowolona. Polecam:)

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dzień Dobry , Jak zamontować dozownik detergentów w płynie?
B zapytał 21-12-2020
Odpowiedz
Zwiń pytania
Super Pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
15-01-2021,
WojtekWojtek
Potwierdzony zakup

Wspaniała pralka. Świetnie współpracuje z suszarką. Cicha, dobrze pierze, bardzo dobrze wygląda. #AkcjaWNajlepszymPorządku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (2)

Powiadom o pytaniach
Witam Jaki łącznik należy zastosować by połączyć z suszarką Samsung DV90T5240AE? Pozdrawiam
jaki łącznik zastosować do tej suszarki w połączeniu z suszarką Samsung DV90T8240SH?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung WW80T954ASH QuickDrive AddWash, wpisz 1223370 w wyszukiwarce euro.com.pl.