Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

opaska monitorująca aktywność Acme ACT303 activity tracker (czarny)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
opaska monitorująca aktywność Acme ACT303 activity tracker (czarny)
Acme ACT303 activity tracker (czarny)
Opis i dane
ACME ACT303 smart bransoletka z pulsometrem wyróżnia się wyjątkowo lekkim i subtelnym designem, dlatego ładnie prezentuje się na nadgarstku. Bez względu na to posiada wszystkie typowe funkcje smart bransoletek. Zintegrowany pulsometr obserwuje działalność serca zarówno w stanie spoczynku, jak i aktywności fizycznej, ustalając typ wykonywanych ćwiczeń: bardzo intensywne, cardio, spalające tłuszcze. Dzięki niej uzyskujemy również szczegółowe dane z obserwacji snu.

Smart bransoletka obsługuje funkcję multi sport, tj. umożliwia zainstalowanie funkcji 5 różnych gałęzi sportu w celu monitorowania różnych stylów treningowych. Oczywiście, bransoletka liczy kroki, odległość i spalone kalorie, informuje nas o wchodzących telefonach oraz wiadomościach czatowych i wydarzeniach oznaczonych w kalendarzu. Ostatnią z wymienionych funkcji możesz dodać samodzielnie za pomocą aplikacji zainstalowanej w Twoim telefonie.

Kolejna doskonała cecha smart bransoletki - na jej ekranie możesz odczytać całą treść wiadomości SMS lub e-mail, nie musisz każdorazowo sięgać w tym celu do kieszeni po telefon. I na koniec, smart bransoletka przechowuje dane w swojej pamięci przez tydzień, więc nie musisz mięć ją stale podłączoną do telefonu.

Dane techniczne

opaska monitorująca aktywność Acme ACT303 activity tracker (czarny)

Pomiar  kroki, dystans, kalorie, jakość snu, puls, czas
Wyświetlacz tak
Kolor  czarny
Podłączenie USB nie
Kompatybilność z urządzeniami mobilnymi urządzenia z systemem Android 4.3 lub nowszym, urządzenia z systemem iOS7.1 lub nowszym, Bluetooth 4.0 lub nowszy
Akumulator  litowo - jonowy,
Funkcje dodatkowe  akcelerometr, Bluetooth, czas pracy do 7 dni, ekran dotykowy, powiadomienia (SMS, e-mail, połączenia, inne), przypomnienia, sterowanie aparatem, zegar
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę: Przedłuż Gwarancję® do 3 lat! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  ACME Group
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Acme ACT303 activity tracker (czarny), wpisz 1140895 w wyszukiwarce euro.com.pl.