Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

odtwarzacz multimedialny WD WD TV Live Hub 1TB

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
odtwarzacz multimedialny WD WD TV Live Hub 1TB
WD WD TV Live Hub 1TB
749 zł
Opis i dane
Zaproś rodzinę i znajomych na oszałamiający pokaz multimediów! Filmy wideo nagrane własną kamerą, muzyka, zdjęcia i rozrywka z Internetu — centrum multimedialne WD TV Live Hub udostępnia je wszystkie w Twoim wygodnym salonie, na ekranie telewizora wysokiej rozdzielczości. Zapisz multimedia na wbudowanym dysku twardym o wysokiej pojemności i wyświetlaj je na dowolnym ekranie w całym domu.
Twoje ulubione multimedia na Twoim ulubionym ekranie.

Popularne filmy i seriale telewizyjne — korzystaj z archiwum ponad 10 000 filmów w serwisie Blockbuster On Demand oraz z nielimitowanego konta Netflix, aby oglądać filmy i seriale telewizyjne na dużym ekranie telewizora.*
* Wymagana subskrypcja Hulu Plus (tylko na obszarze USA), konto CinemaNow (tylko na obszarze USA) lub Blockbuster online (tylko na obszarze USA) albo nielimitowane członkostwo serwisu Netflix (tylko na obszarze USA i Kanady).
Łatwe odtwarzanie własnych multimediów — zapisz wszystkie swoje multimedia na pojemnym dysku, aby móc je w każdej chwili odtwarzać. Wystarczy kilka kliknięć, aby obejrzeć na dużym ekranie film nakręcony domową kamerą wideo lub pokaz slajdów z wakacji albo posłuchać muzyki na sprzęcie stereo.
Wygodny dostęp do popularnych witryn internetowych — dostęp do filmów wideo w serwisie YouTube™ i do serwisu Facebook®, gry, wyświetlanie zdjęć w witrynie Google Picasa™ Web Album, słuchanie muzyki w witrynach Deezer, SHOUTcast™ i TuneIn Radio™ oraz możliwość odtwarzania podcastów wideo z witryn CNN, NBC, MTV, ESPN i innej zawartości z Internetu.*
* Dostępność zależy od kraju użytkowania. Serwis Pandora jest dostępny tylko na obszarze USA. Zawartość serwisów przesyłających dane strumieniowo w każdej chwili może ulec zmianie, a dostęp do nich może podlegać przerwom lub zostać wyłączony.
Odtwarzanie filmów Full-HD w rozdzielczości 1080p, pełne wykorzystanie możliwości telewizora HDTV — rozdzielczość Full-HD 1080p bez żadnych kompromisów. Odtwarzacz multimedialny zapewnia rewelacyjną jakość obrazu w trybie high definition i krystalicznie czysty dźwięk cyfrowy. Dołączony pilot zdalnego sterowania umożliwia wybieranie zawartości multimedialnej za pomocą doskonale czytelnych, animowanych menu ekranowych.
Odtwarzanie praktycznie wszystkich plików multimedialnych — centrum multimedialne WD TV Live Hub obsługuje większość popularnych formatów plików, w tym formaty zapisywane przez kamery wideo HD. Nie ma potrzeby konwertowania plików.
Rób zdjęcia w urządzeniu mobilnym. Wyświetlaj je w telewizorze HD — pobierz bezpłatną przeglądarkę zdjęć i filmów wideo WD Photos™ do urządzeń iPad®, iPhone®, iPod touch® i telefonów z systemem Android™. Rób zdjęcia lub nagrywaj klipy wideo w urządzeniu mobilnym i przesyłaj je bezpośrednio na wbudowany dysk twardy centrum multimedialnego WD TV Live Hub. Możesz także wyświetlać wszystkie zdjęcia przechowywane w centrum multimedialnym WD TV Live Hub w smartfonie lub na komputerze typu tablet.
Salon gier w telewizorze HD — centrum multimedialne WD TV Live Hub wyświetla popularne gry na dużym ekranie telewizora. Sprawdź się w klasycznych grach, takich jak Rockswap Adventures, Cosmox, Sudoku i Memory.

Wszystkie multimedia w jednym miejscu. Odtwarzane strumieniowo w dowolnym odbiorniku w domu.
Centralna kolekcja multimediów — wszystkie multimedia w jednym miejscu, na wbudowanym dysku twardym o wysokiej pojemności. Centrum multimedialne WD TV Live Hub odnajduje i dzieli na kategorie wszystkie multimedia na wbudowanym dysku twardym i podłączonych nośnikach USB oraz wyświetla je w wygodnym systemie menu. Przeglądanie i odtwarzanie multimediów staje się naprawdę łatwe, kiedy wszystkie są w jednym miejscu.
Multimedia dostępne w całej sieci domowej — port Ethernet pozwala na podłączenie odtwarzacza mediów do sieci domowej i otwieranie oraz strumieniowanie filmów, wyświetlanie zdjęć i odtwarzanie muzyki z dowolnego komputera Mac, PC i dysku sieciowego w domu.
Łatwe przesyłanie plików — wbudowane menu ekranowe umożliwiają kopiowanie, przenoszenie i usuwanie plików zapisanych w urządzeniu WD TV Live Hub, na nośnikach USB, na dysku sieciowym, w cyfrowym aparacie fotograficznym lub kamerze.
Serwer multimediów przesyłający dane do każdego telewizora w domu — każdy plik zapisany w centrum multimedialnym WD TV Live Hub można przesłać strumieniowo do odtwarzacza multimedialnego WD TV Live Plus™ lub WD TV Live oraz do każdego odbiornika TV zgodnego ze standardem DLNA/UPnP, odtwarzacza Blu-ray Disc™ lub konsoli do gier. Wydajność systemu pozwala na przesyłanie wielu strumieni jednocześnie. Dzięki temu w jednym pomieszczeniu można oglądać film, a w tym samym czasie w innym pokoju wyświetlać zdjęcia w telewizorze.

Centrum rozrywki zyskuje nowy wymiar.
Małe rozmiary — urządzenie zajmuje bardzo niewiele miejsca w domowym centrum rozrywki, pracuje cicho i nie nagrzewa się. Do urządzenia jest dołączony pilot zdalnego sterowania.
Gotowość do obsługi sieci WiFi — urządzenie obsługuje bezprzewodowe połączenie z siecią domową przy użyciu opcjonalnego adaptera USB sieci bezprzewodowej. A jeśli chcesz uzyskać szybkość niezbędną do przesyłania filmów HD, użyj zestawu sieciowego WD Livewire™, który udostępni łącze internetowe w każdym gniazdku elektrycznym w całym domu.
Wyjściowy sygnał wideo HDMI, sygnał kompozytowy (RCA) oraz sygnał typu component — do portu HDMI można podłączać najwyższej jakości odbiorniki HDTV lub zestawy kina domowego. Dodatkowe wyjście kompozytowe (RCA) i wyjście sygnału wideo typu component umożliwiają podłączenie praktycznie wszystkich odbiorników telewizyjnych.
Cyfrowe wyjście SPDIF — optyczne wyjście audio przesyła sygnał cyfrowy do odbiornika AV, zapewniając najlepszy odbiór dźwięku przestrzennego.

Dane techniczne

odtwarzacz multimedialny WD WD TV Live Hub 1TB

Odtwarzanie   
Maksymalna rozdzielczość 1920 x 1080p
Wbudowane kodeki  H.264/AVC, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, WMV9, xvid
Standardy odtwarzania obrazu  .avi, .divx, .m2t, .m2ts, .MKV, .mov, .mp4, .mpg, .tp, .ts, .vob, .wmv
Standardy odtwarzania dźwięku  AAC, AC3, APE, Dolby Digital, DTS, FLAC, LPCM, MKA, MP3, Ogg, WAV, WMA
Standardy odtwarzania zdjęć  BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF
Obsługiwane formaty napisów  .ass, .smi, .srt, .ssa, .sub
Informacje dodatkowe   
Wbudowany dysk twardy  1024 GB
Interfejs obsługiwanych dysków  wewnętrzny SATA, zewnętrzny USB
Rozmiar obsługiwanych dysków wewnętrznych  2,5 cala, 3,5 cala
Menu w języku polskim  nie
Funkcje dodatkowe  IMS - dostęp do filmów i zdjęć w Internecie (You Tube, Picasa, RSS...), możliwość rozbudowy o moduł WiFi , obsługa funkcji UPnP
Wejścia / Wyjścia   
Czytnik kart  nie
Wejścia/Wyjścia HDMI, kompozytowe, optyczne, 1 x USB 2.0, Ethernet
Parametry fizyczne   
Kolor obudowy  czarny
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wymiary  198 x 31 mm
Wyposażenie   
Wyposażenie  pilot, zasilacz sieciowy, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących WD WD TV Live Hub 1TB, wpisz 412723 w wyszukiwarce euro.com.pl.