Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
AD - Tefal - odkurzacze pionowe - bateria za opinie - 0724 - belka mobi
AD - Akcja truskawka Owocowy sezon produktów - kuchnia - 0524 - całe małe AGD  - belka
Odkurzacz Dyson V15s Detect Submarine z funkcją aktywnego mycia

Outlet od

3 663 zł

 • Napięcie akumulatora: 25,2 V
 • Odkurzacz ręczny/Funkcja mycia: tak / tak
 • Poziom hałasu: 76 dB
 • Waga: 2,7 kg
 • Maksymalny czas pracy: 60 min
etykieta domyślna
3 69900
Sugerowana cena producenta:  4 099 zł

Outlet od: 3 663 zł

Raty

RRSO 0%

184,95 zł x 20 rat 0%

Odkurzacz Bosch Unlimited Serie 7 ProAnimal BCS711PET 40min Wymienny akumulator Mini elektroszczotka
 • Napięcie akumulatora: 18 V
 • Odkurzacz ręczny/Funkcja mycia: tak / nie
 • Poziom hałasu: 82 dB
 • Waga: 2,9 kg
 • Maksymalny czas pracy: 40 min
promocja
1 34900
Raty

RRSO 0%

44,97 zł x 30 rat 0%

Najniższa cena: 1 499 złPrzed obniżką: 1 499 zł

Cena promocyjna obowiązuje do 31.08.2024

Zobaczyłeś 20 z 177 produktów

Odkurzacze pionowe już od kilku lat wypierają te tradycyjne z rurami i kablami. To dlatego, że są dużo łatwiejsze w obsłudze i wygodniejsze w przechowywaniu. Są także coraz bardziej skuteczne. Producenci dbają o to, aby ich modele były wyposażone w dobrej jakości baterię. Chodzi o to, aby bez trudu odkurzyć całe mieszkania na jednym ładowaniu. Albo dają możliwość jej łatwej wymiany. W komplecie są także różnego rodzaju szczotki, aby maksymalnie uprościć sprzątanie. Coraz więcej modeli ma dodatkową elektroszczotkę z podświetleniem LED, dzięki której można dostrzec ukryte zabrudzenia. 

Odkurzacz pionowy – zawsze pod ręką

W zestawie odkurzacz pionowy ma często wieszak do zamontowania na ścianie. Jeśli go nie ma, to najprawdopodobniej można go stabilnie postawić. Prosta konstrukcja odkurzacza pionowego pozwala na intuicyjną obsługę. Nie chodzi tu wyłącznie o uruchamianie różnych opcji, ale także ładowanie baterii. Uchwyty do powieszenia zazwyczaj są jednocześnie stacją ładującą. Dzięki temu odkurzacz jest zawsze gotowy do pracy. Natomiast w przypadku modeli stojących baterię bardzo łatwo wyjąć, aby podpiąć ją do ładowarki. 

W odkurzaczach pionowych pojemnik na odpady można wyjąć i opróżnić. To sprawia, że zasługują one także na miano bardziej ekologicznych i ekonomicznych. Nie ma tu bowiem konieczności kupowania worków jednorazowych czy uciążliwego wytrzepywania worków wielorazowych. To także dużo bardziej higieniczne. Pojemnik z kurzem po opróżnieniu można umyć pod bieżącą wodą. Mamy więc pewność, że nie przechowujemy bakterii, pleśni czy grzybów. Dlatego jest to także doskonałe rozwiązanie dla alergików.

Producenci idą jeszcze dalej i można kupić odkurzacz pionowy z funkcją mycia. Zazwyczaj ma dodatkową szczotkę mopującą oraz pojemnik na wodę. Taka opcja umożliwia jednoczesne odkurzanie i odświeżanie podłóg mopem nawilżonym wodą z płynem. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią systemy dwa w jednym i oszczędność czasu. 

Odkurzacze bezprzewodowe – wygoda i precyzja

Brak kabla sprawia, że odkurzacze bezprzewodowe po prostu wypierają odkurzacze tradycyjne. Dają swobodę poruszania się po całym mieszkaniu. Nie ma ograniczenia długością kabla czy dostępnością kontaktów elektrycznych. Co świetnie się sprawdza także w domach czy mieszkaniach z piętrami lub antresolami. Poręczny i lekki odkurzacz można po prostu przenieść tam, gdzie akurat jest potrzeba posprzątania. Zazwyczaj można go także zmniejszyć do rozmiarów odkurzacza ręcznego i odkurzyć samochód czy inne trudno dostępne miejsce.

Niektóre modele wyposażone są w funkcję, która pozwala na elastyczne złożenie rury w trakcie odkurzania. Daje to opcję jeszcze łatwiejszego dotarcia do miejsc pod kanapą czy szafą. A szczotka, która ma dodatkowo oświetlenie LED, pozwala na doświetlenie zakamarków. Dzięki temu można odkurzyć jeszcze dokładniej. 

Odkurzacz bezprzewodowy – waga i trwałość baterii

Aby odkurzacz bezprzewodowy spełnił nasze oczekiwania, sprawdźmy kilka istotnych parametrów. Jednym z ważniejszych jest waga odkurzacza. Silnik i pojemnik muszą się znajdować w uchwycie – zbyt duże obciążenie będzie więc niekomfortowe. Inna ważna opcja to możliwość wyboru różnych trybów odkurzania – od cichego przez standardowy po turbo. Dzięki temu różne powierzchnie i zabrudzenia będzie można sprzątnąć w optymalny sposób. Bardzo ważny jest także czas pracy baterii. To od niej zależy, czy możemy sprzątać pół czy półtorej godziny. 

A jeśli wiemy, że potrzebujemy dużo czasu, aby odkurzyć całe mieszkanie, koniecznie sprawdźmy, czy model, który chcemy kupić, ma łatwo wymienialną baterię. Wtedy można dokupić baterię i wymieniać ją, gdy rozładuje się, zanim skończymy odkurzanie. Jednak czas pracy odkurzaczy bezprzewodowych jest coraz wydajniejszy i nawet w trybach typu turbo dają możliwość sprzątania przez 40 minut. W trybach ekonomicznych i cichych czas pracy jest nawet dwa razy dłuższy, daje więc możliwość odkurzenia naprawdę sporych powierzchni na jednym ładowaniu.

Wielozadaniowy odkurzacz pionowy

Coraz częściej odkurzanie to niejedyna funkcja, którą ma odkurzacz pionowy. Ich wielozadaniowość staje się standardem. Oprócz możliwości mycia podłóg czy funkcji odkurzacza ręcznego na wyposażeniu mają tak wiele specjalistycznych szczotek, że pozwalają na łatwe usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń. Specjalne szczotki do usuwania sierści zdecydowanie ułatwiają pozbywanie się tych trudnych przeciwników zarówno z dywanów, jak i mebli tapicerowanych. Z kolei szczotki polerujące pozwalają przy jednoczesnym odkurzaniu wypolerować podłogi na błysk.

Wielozadaniowość idzie w parze z higieną, bezpieczeństwem i ergonomią. Odkurzacze mają zazwyczaj minimum dwu-, trzystopniową filtrację. Mają filtry HEPA i filtry zmywalne, które można oczyszczać pod bieżącą wodą, aby zapewnić ich higieniczną czystość. Uchwyty zaprojektowane są tak, aby zapewnić najlepszą ergonomię. Wyświetlacze zainstalowane są w uchwycie, aby wszystkie informacje i ostrzeżenia były widoczne dla osoby, która odkurza. Wyświetlane są tam takie dane jak tryb, w którym odkurzacz pracuje, czy poziom naładowania baterii, dzięki czemu unikamy niemiłego zaskoczenia nagłym rozładowaniem się baterii.

Więcej
Ostatnia strona