Przejdź do opisu produktu

iRobot Roomba J7

odkurzacz automatyczny

iRobot
nr kat.
1248505

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Czas pracy/Czas ładowania  75 min. / 180 min.
Programator pracy/Wirtualna ściana  tak / nie
Ładowanie i wznawianie sprzątania  tak
Czujniki  akustyczny, antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

Logo iRobot

Roomba® j7 (j7158)

Robot odkurzający

iRobot Roomba j7

Robot odkurzający iRobot Roomba® j7 (j7158) z łącznością Wi-Fi i 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszystkich powierzchni - Uczy się, tworzy mapy i dostosowuje się do Twojego domu - Rozpoznaje i omija przeszkody - Sprząta kiedy, gdzie i jak chcesz.

 • Idealny dla właścicieli zwierząt domowych
 • Personalizowane sugestie sprzątania
 • Kompatybilność z asystentami głosowymi i technologią Imprint Link
30 lat na rynku
Firma iRobot ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki i innowacji, a na całym świecie sprzedała ponad 30 milionów robotów domowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz urządzenie Roomba, Braava czy oba – Twoje podłogi otrzymają specjalistyczną opiekę, której potrzebują.
 

Ten robot ma jeden cel: precyzyjne, gruntowne sprzątanie

Twoje marzenie o czystym domu w codziennym pośpiechu i przy stale zmieniającym się planie dnia może się zrealizować. Robot odkurzający Roomba® j7 wykorzystuje system nawigacji PrecisionVision, aby poruszać się po domu i sprzątać okruchy z obiadu pod stołem, popcorn po wieczorze filmowym w salonie, sierść psa oraz codzienny brud i kurz — niezawodnie i gruntownie.

 

Informuje Cię na bieżąco, zawsze masz sprzątanie pod kontrolą

Twój dom nigdy nie wygląda tak samo, ale robot Roomba® j7 wie, jak sobie z tym radzić. Korzystając z systemu nawigacji PrecisionVision, rozpoznaje w czasie rzeczywistym przeszkody, takie jak nieczystości pozostawione przez zwierzęta domowe czy przewody od ładowarek i omija je. Przesyła nawet zdjęcia tego, co napotyka, dzięki czemu możesz być zawsze na bieżąco ze sprzątaniem domu.

 
 

Łączy w sobie moc, precyzję i wydajność

Aby skutecznie wyręczać Cię w sprzątaniu, robot Roomba® j7 wykorzystuje wydajny 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10-krotnie większą moc ssącą*, szczotkę do sprzątania przy krawędziach i w narożnikach oraz 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni, które elastycznie dostosowują się do różnych rodzajów podłóg i w które nie zaplątuje się zwierzęca sierść.

 

On sprząta, Ty zajmujesz się swoimi sprawami

Wykorzystując unikalną inteligencję stworzoną wyłącznie na potrzeby urządzeń firmy iRobot, robot odkurzający Roomba® j7 uczy się układu Twojego domu, aby precyzyjnie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem, na jedno polecenie wydane za pośrednictwem Twojego asystenta głosowego**. A wszystko dzięki możliwościom platformy iRobot Genius.

 
 

Sprzątanie, które wyprzedza Twoje potrzeby

Sprzątanie nie będzie już zakłócać Twojego życia, ponieważ robot odkurzający Roomba® j7 pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy, a także zasugeruje dodatkowe sprzątanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych. Dodatkowo integracja z asystentem głosowym pozwoli Ci uruchamiać urządzenie za pomocą poleceń głosowych**.

 

Kieruje się tylko tam, gdzie jest potrzebny

Robot odkurzający Roomba® j7 wykonuje swoją pracę, szukając kurzu i unikając przeszkód. Technologia reaktywnych czujników informuje robota odkurzającego Roomba® o problematycznych miejscach, dzięki czemu wie on, gdzie się skierować, aby nie utknąć pod meblami. Tylko urządzenia iRobot są wyposażone w technologię Dirt Detect™, która pozwala im skupić się na zabrudzonych miejscach, takich jak obszary o dużym natężeniu ruchu w domu.

 
 

W parę chwil przystosuje się do Twojego domu

Gruntownie sprząta zarówno dywany, jak i podłogi, automatycznie dostosowując wysokość głowicy czyszczącej tak, aby 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni znalazły się bezpośrednio przy sprzątanym podłożu.

Inteligencja

Jakość, która nie przemija. Inteligencja, która się rozwija

Robot nigdy nie przestaje rozwijać swojej inteligencji, ponieważ stale otrzymuje poprzez platformę iRobot Genius innowacyjne rozwiązania w postaci najnowszych technologii i przełomowych funkcji.

iRobot Genius

Pyta, co zrobić, i zapamiętuje Twoje odpowiedzi

Wznieś sprzątanie na wyższy poziom dzięki robotowi, który robi to tym lepiej, im częściej jest używany. Robot odkurzający Roomba® j7 działa w oparciu o platformę iRobot Genius, dzięki czemu możesz polecić mu, aby sprzątał, gdy jesteś poza domem. Podczas odkurzania robot przesyła do aplikacji zdjęcia napotykanych przeszkód, np. przewodów od ładowarek. Dzięki temu będziesz wiedzieć o powstałych zabrudzeniach lub zagrożeniach w swoim domu, takich jak nieczystości pozostawione przez zwierzęta, a także mieć możliwość przekazania robotowi odkurzającemu Roomba® j7, jak powinien postępować z takimi przeszkodami w przyszłości. Możesz również mieć pewność, że na każdym etapie stosujemy tylko najwyższe standardy szyfrowania, zapewniając Ci kontrolę nad urządzeniem i Twoimi danymi.

Duet sprzątający

Idealny duet sprzątający

Gruntowne odkurzanie i mopowanie podłóg — w pełni automatyczne. Dzięki technologii Imprint® Link robot odkurzający Roomba® j7** i robot mopujący Braava jet® m6 mogą idealnie ze sobą współpracować — gruntownie sprzątając podłogi w domu bez najmniejszego wysiłku z Twojej strony.

Filtr wysokiej wydajności

Znika brud i to, czego nie widać gołym okiem

Filtr o wysokiej wydajności wykonano ze specjalnego materiału, który wychwytuje 99% alergenów w postaci pleśni, pyłków czy roztoczy.

Zmywalny pojemnik

Szybkie opłukanie i gotowe

Utrzymanie robota odkurzającego Roomba® w czystości nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki zmywalnemu pojemnikowi na brud wszelkie resztki kurzu i brudu po prostu spływają.

Bezpieczeństwo

Zachowaj czystość w domu i bezpieczeństwo swoich danych

Od ponad 30 lat klienci iRobot używają naszych robotów w swoich domach, aby korzystać z bezpiecznych i skutecznych usług sprzątania. Nasz szacunek dla Twojej przestrzeni osobistej rozciąga się zarówno na wymiar fizyczny, jak i wirtualny, w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa danych. Firma iRobot zawsze stosuje najwyższe standardy szyfrowania danych, poparte deklaracją zapewnienia bezpieczeństwa informacji. Dane wykorzystujemy wyłącznie w celu zapewnienia większego komfortu użytkowania i jak najlepszej wydajności robota.

 • * W porównaniu z systemem sprzątania robotów Roomba® serii 600
 • ** Współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w rozwiązania Google Home i Alexa. Alexa oraz wszelkie powiązane logo i znaki towarowe są własnością firmy Amazon.com lub jej podmiotów stowarzyszonych. Google jest znakiem towarowym firmy Google LLC.
iRobot Roomba j7 - opakowanie

Duża moc i inteligentne sprzątanie

Zawartość opakowania:

 • Robot Roomba® j7
 • Stacja dokująca Home Base®
 • Przewód zasilający
 • Dodatkowy filtr
 • Dodatkowa szczotka boczna

Dane techniczne

odkurzacz automatyczny iRobot Roomba J7

Czas ładowania 180 min.
Czas pracy 75 min.
Pojemność zbiornika 0,4 litra
Czujniki akustyczny, antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu
Wirtualna ściana nie
Wirtualna latarnia nie
Nazwa filtra  AeroForce
Kolor  czarny
Funkcje   
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie tak
Ładowanie i wznawianie sprzątania  tak
Sterowanie  za pomocą smartfona
Tworzenie mapy pomieszczenia  tak
Liczba programów czyszczenia 7
Programy czyszczenia  automatyczny, cichy, intensywny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian
Funkcje dodatkowe  3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa
Informacje dodatkowe   
Wyświetlacz  nie
Zmywalny pojemnik na kurz  tak
Wskaźnik zapełnienia pojemnika   tak
Zastosowane technologie  aplikacja mobilna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, technologia iRobot iADAPT 3.0 z mapowaniem przestrzeni do 10 planów pięter, Wi-Fi, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect, wyznaczanie stref bez dostępu
Inne  bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni
Parametry fizyczne   
Średnica  34 cm
Wysokość  8,5 cm
Wymiary opakowania  44 x 15 x 48 cm
Waga z opakowaniem  15 kg
Wyposażenie   
Szczotki  szczotka boczna
Pozostałe  dodatkowy filtr, przewód zasilania, stacja dokująca
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  DLF Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: iRobot
 • Rodzaj: odkurzacz automatyczny
 • Funkcja mopowania: nie

Ocena klientów

5 na podstawie 4 ocen
5
(3)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • Funkcjonalność
 • Wydajność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
iRobot Roomba J7
Wydajność:
Odpowiednia moc:
Funkcjonalność:
28-11-2021,
Janusz
Potwierdzony zakup

Polecam !!! iRoobot Roomba J7 spełnił moje oczekiwania. Już nauczył się mojego mieszkania. Sprząta gdy mnie nie ma w domu. Omija wszelkie przeszkody. Robi to delikatnie. Pozostawia po sobie posprzątane mieszkanie. Gdy wracam do mieszkania, on spokojnie „doładowuje swoje moce” do kolejnych zadań. Pełne zadowolenie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pozytywnie
Wydajność:
Odpowiednia moc:
Funkcjonalność:
20-01-2022,
Miko
Potwierdzony zakup

Muszę przyznać, ze robot się sprawdza. Dobrze radzi sobie ze stołem oraz krzesłami. Sprząta wystarczająco dokładnie. Momentami miałem wrażenie, że ma problemy z mapowaniem. Rozwiązaniem jest usunięcie mapy i wygenerowanie jej na nowo. W przypadku gdy robot ma poprawnie wygenerowaną mapę, działa dokładnie tak jak bym tego oczekiwał. Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Tak sobie
Wydajność:
Odpowiednia moc:
Funkcjonalność:
30-12-2021,
Walery
Klient Euro

Jeżeli ktoś się spodziewa cudów to niech lepiej weźmie odkurzacze dłoń. Natomiast z braku czasu czy lenistwa można przymknąć oko na przeciętne odkurzanie co tyczy wszystkich takich robotów. Na plus bardzo dobre mapowanie i omijanie kabli oraz perfekcyjne opróżnianie pojemnika po odkurzaniu. Fajna aplikacja.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
robot
Wydajność:
Odpowiednia moc:
Funkcjonalność:
27-10-2021,
Weronika

Z czystego serca polecam, ma dużą moc i dwie rolki, które sprzątaja bardzo dokładnie każdą powierzchnię

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (8) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące iRobot Roomba J7

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących iRobot Roomba J7, wpisz 1248505 w wyszukiwarce euro.com.pl.