Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

kamera internetowa Logitech TV Cam HD

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
kamera internetowa Logitech TV Cam HD
Logitech TV Cam HD
799 zł
Opis i dane

Skype™ — teraz w Twoim telewizorze:

 • Kamera telewizyjna Logitech TV Cam HD — najbardziej naturalny sposób prowadzenia połączeń wideo. Zapewnia Tobie i członkom rodziny możliwość swobodnego poruszania się, łącząc z najważniejszymi osobami. Znajomi i członkowie rodziny mogą poczuć się, jakby byli tam z Tobą, nawet jeśli znajdują się daleko. Relacje są tworzone przez każdego z nas. Spraw, aby były bogatsze, silniejsze i bardziej ożywione, dzieląc się codziennymi chwilami za pomocą kamery internetowej Logitech TV Cam HD.

 

Możliwość użycia z dowolnym telewizorem HDTV ze złączem HDMI®:

 • Kamera telewizyjna Logitech TV Cam HD jest podłączana do portu HDMI dużego telewizora dowolnej marki i natychmiast rozpoczyna pracę. Kamera telewizyjna Logitech TV Cam HD została zaprojektowana z myślą o użytkowniku. Mocowanie klipsem umożliwia bezpieczne zamocowanie na górze dowolnego telewizora HD. Kamerę można także po prostu przymocować do ściany. Potrzebne jest jedynie złącze HDMI i połączenie internetowe przez sieć Wi-Fi® lub Ethernet. Wszystko inne znajduje się już w pudełku!

 

Połącz się z dowolną osobą w programie Skype:

 • Program Skype jest wbudowany, dzięki czemu nie trzeba podłączać komputera ani instalować oprogramowania. Jeżeli znajomi mają konto w programie Skype, możesz połączyć się z ich smartfonem, laptopem, telewizorem lub tabletem. Wystarczy zalogować się w programie Skype lub utworzyć nowe konto za pomocą telewizora. Ponieważ korzystasz z bieżącego konta w programie Skype, wszystkie Twoje kontakty Skype są łatwo dostępne. Kamera ma certyfikat Skype, który gwarantuje najwyższą jakość połączeń za pomocą programu Skype.

 

Dzwoni niezależnie od tego, czy telewizor jest włączony, czy wyłączony:

 • Wbudowany dzwonek powiadamia o połączeniu przychodzącym, bez względu na to czy telewizor jest włączony czy wyłączony. A jeśli nikogo nie ma w domu, dostępna jest poczta głosowa*. Wbudowany zasilacz zapewnia ciągłą gotowość do pracy. Teraz nigdy nie przegapisz okazji, aby się połączyć.

 

Wyraźny obraz całego pokoju:

 • Szerokokątny obraz o jakości HD umożliwia połączenie wideo z cała rodziną i zapewnia wszystkim, najmłodszym i najstarszym, swobodę poruszania się po pomieszczeniu.

 

Ostrzejszy obraz wideo — to tak, jakby przebywać z rozmówcą w tym samym pokoju:

 • Firma Logitech jest znana z wysokiej jakości obrazu wideo. Krystalicznie czysta rozdzielczość HD 720p, technologia Logitech Fluid Crystal™ i optyka Carl Zeiss® zapewniają ostrzejszy obraz wideo. Obecnie jest to jedyna kamera telewizyjna wykorzystująca technologię Carl Zeiss. Jesteśmy dumni z zaprojektowania własnego obiektywu z precyzyjnymi elementami szklanymi. Celem tego jest zapewnienie ostrego i żywego obrazu bez zniekształceń, którego wymagasz — i na który zasługujesz.

 

Powiększenie obrazu, dzięki któremu nie przegapisz niczego:

 • Pełne sterowanie powiększeniem jest możliwe nawet bez ręcznego dotykania i przesuwania obiektywu. Zoom 2x pozwala ustawić ostrość na dowolną część pomieszczenia. Cyfrowe przesuwanie i pochylanie przy użyciu przycisków strzałek płytki cyfrowej umożliwia przesuwanie obiektywu w lewo, w prawo, w górę lub w dół. Pokaż zabawną minę córeczki lub szaloną fryzurę syna z doskonałym zbliżeniem.

 

Działanie nawet przy słabym oświetleniu:

 • Wiemy doskonale, że większość salonów nie jest wystarczająco oświetlona. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie korekcji światła możesz zobaczyć wszystkie ważne detale twarzy — nawet przy przyciemnionym lub słabym oświetleniu. Oto dlaczego nasza wydajność przy słabym oświetleniu jest najlepsza w swojej klasie. Ponadto nasze zaawansowane procesory obrazu (pochodzące z branży telewizyjnej) zapewniają jasne i ostre obrazy, dzięki czemu zobaczysz swoich ukochanych w pełnej jakości HD.

 

Wysoka jakość dźwięku — nawet w dużych pomieszczeniach:

 • Wszyscy wiemy, że doskonały dźwięk ma ogromne znaczenie podczas połączeń wideo. Z tego powodu kamera telewizyjna Logitech TV Cam HD ma cztery mikrofony o wysokiej jakości, które zapewniają doskonały dźwięk nawet w największym salonie. Mikrofony zostały rozmieszczone tak, aby umożliwić przepływ powietrza w celu maksymalnego przechwytywania dźwięku z przodu kamery. Technologie formowania wiązek i jednokierunkowe pozwoliły zoptymalizować mikrofony pod kątem wyciszania hałasów otoczenia, dźwięku odbijającego się od ścian i niepożądanych szumów z głośników telewizora. Cztery mikrofony o wysokiej jakości, które są wyjątkowo czułe — w pozytywny sposób.

 

Łatwy w użyciu pilot:

 • Kamera telewizyjna Logitech® TV Cam HD idealnie uzupełnia telewizor, a minimalna liczba przycisków na pilocie ułatwia odbieranie połączeń, dostęp do kontaktów i nawigację po uproszczonym interfejsie programu Skype™ zaprojektowanym w celu użycia w salonie.

Dane techniczne

kamera internetowa Logitech TV Cam HD

Typ podłączenia  HDMI
Typ sensora brak danych
Rozdzielczość 1280 x 720 pikseli
Focus  zoom cyfrowy x4
Rozdzielczość video  1280 x 720 pikseli
Funkcja aparatu cyfrowego  tak
Mikrofon wbudowany tak
Zasilanie  poprzez port USB
Kolor  czarny
Informacje dodatkowe  brak
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Producent   
Nazwa producenta / importera  Veracomp SA
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Logitech
 • Cena: od 100
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Logitech TV Cam HD, wpisz 425749 w wyszukiwarce euro.com.pl.